-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ja kupiłam raz mojej małej Greenies i w sumei faktycznie, z pyska nie aż tak jechało ;p Ale boję się lekko je kupować.
-
Ło, już się zapisałaś? ;p Ja gdzieś w marcu dopiero ;/ Chyba, że przekonam rodziców, że może być za późno ;p A jakie są turnusy (terminy) ?
-
Jest duża szansa, że i ja pojadę na 1 etap dla początkujących ;] W lipcu :) Moich rodziców odstrasza niestety cena....
-
Ewa, właśnie o to mi chodzi, żeby pokazać ludziom, że york nie jest tylko pieskiem na kanapę i do głaskania, że też może być sportowcem ;] Właśnie zakupiłam linkę, ma nam przyjść niedługo, będziemy się uczyć :) Mała przez hopki też dobrze skacze dosyć :)
-
Łoch, no to spodziewajcie się yorka agilitowca :D Pocwiczymy tylko przywolanie bez smyczy, bo nie wychodzi nam :D
-
Przypomni mi ktoś, kiedy zaczyna się kurs dla początkujących? No i takie pytanko jeszcze: w jakim stopniu pies musi być posłuszny? :cool3: Bo z moją to problem i muszę wiedzieć jak "mocno" ją uczyć ;p
-
Pajuniu, Ty widocznie też do mnie pisałaś, aczkolwiek do mnie NIC, żadna wiadomość nie doszła. Czy nadal chcesz te przetwory? Obecnie jestem chora, nawet lekko bardzo, więc: Czy chcesz je przed nowym rokiem?
-
pajuniu, napisałam do Ciebie PW, niestety zwrotnej nie otrzymałam do dzisiaj. Przeglądałam pare razy skrzynkę, może ja się pomyliłam- niestety, nic nie ma. Miałam do Ciebie dizsiaj napisać.
-
Ew. mogłabym w teraźniejszej przerwie świątecznej, jak wyzdrowieję szybko ^^
-
Bakteria, nic Ci się nie potelepało ;) A co? Plinka, a dokładniej? Osoby, z którymi pisałam, to były zachwycone obozem.
-
Niedługo i jeszcze jeden york dołączy do agilitowców ;) Na wiosnę zaczynamy skakać, sunia skończy rok, zrobimy prześwietlenie i do roboty! w te lato, a raczej wczesna jesien uczylysmy sie skakac u babci na wsi, ale to takie hopki pare cm nad ziemią ;)
-
Białostoczanie łączmy się! :) Krótko o mnie: Marta, wiek 12 (prawie 13) lat ;p Posiadam 8-miesięczną yoreczkę :D Ja bym mogla umowic sie na spacerek, ale na wiosnę dopiero ;p A tak poza tym. Jedzie ktos na obóz z Wandrusa z Was?
-
Z trukwy, na animalii takie są, moja kolezanka bardzo je chwali.
-
Mam problem z kupnem kombinezonika dla swojej 8-miesięcznej suni yorka. Suńka ma: 26 cm dł ob. szyi 19 cm ob. w klatce piersiowej 29 cm no i znalazlam kombinezonik: [url=http://allegro.pl/item501116479_sliczne_kombinezony_roz_2_jedyne_takie_zobacz.html]ŚLICZNE KOMBINEZONY ROZ.2 JEDYNE TAKIE.ZOBACZ!!!! (501116479) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Ale: dł jest ok, do 27 cm ale klatka piersiowa: max. do 38 cm, więc czy będzie 29 cm? Bo mam problem... A muszę jak najszybciej kupić dla mojego zmarzlaka. Pomoże ktoś? :)
-
Ja tam swojej kagańca nie będę zakładać, nie widziałam jeszcze ani jednego yorka w kagańcu. Ja po swoim psie sprzątam, mimo, że mało robi. Dla mnie jest śmieszne, żeby dla yorka zakładać kaganiec.
-
Dokładnie. Nie będę zakładała kagańca dla yorka! Moja conajwyżej zaliże kogoś a nie pogryzie ;/ Przeciez to jest chore! Dla yorka kaganiec.... Ja nie mam zamiaru dla mojego brzdąca kagańca kupować, bo to powinno obowiązywać większe psy.
-
Ja małej kupuję nową piłkę na sznurku, a tak poza tym to gryzaki, z trukwy, jakies kosteczki, kostki itp ;p
-
Mam pytanie. Czy dla swojej, 8-miesięcznej suńki york, mogę kupić taką kość wędzoną? W sumie byłby to prezent na święta :) Nie znalazłam co prawda mniejszej niz 16 cm ale ona i tak ma gryzaki takie po conajmniej 12 cm bo małych "nie toleruje"
-
Nie, ja widziałam u siebie w mieście z zoologu (zoonatura) zabawki z petstages, ale to było dość dawno ,gdy nie mialam pojecia o tej firmie ;p
-
Kontrastowa para ;) Czyli Daisy i ja.. My ŻYJEMY!
MakeBelieve replied to MakeBelieve's topic in Galeria
Gdzież, do Poznania nam daleko ;] A foteczek nie ma bo się gdzieś aparacik zgubił :( -
Ja być moze również pojadę na ten obóz, z chęcią poznam Magdę i Szilę :) Chociaż pewne to nie jest, w szkole musi dobrze być :lol: Niestety, ja z Białegostoku bede musiala dojechac samochodem... Wie ktos ile to mniej wiecej km jest?
-
Hej :) Chciałabym się dowiedzieć trochę o tym klubie... Gdzie się on mieści? Czy ja (12 lat) mogę już w nim trenowac? Ile kosztuje tam uczestnictwo? No i w jakim minimalnym wieku musi byc pies, aby moc zacząć trenować?
-
Hej. Mam pytanko, bo przyjechała moja znajoma ze swoim tym yorkiem (sąsiadów (tzn. to jest ich córka( w moim wieku)), ten york ma 6 miechów, samczyk) i idziemy jutro na spacerek i będziemy tak sobie spedzac czas przez najblizsze jeszcze 3 dni. Moja mala boi sie tego psiaka, no i skoro mam juz kompana do spacerków, jak przekonać Daisy do psa? Pilne!