Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Właśnie weterynarz powiedział: "Damy jej albo narkoze, albo głupiego jasia". I nie wiem co byłoby lepsze dla niej, mam nadzieje ze weterynarz poda jej to co lepsze
  2. Oj, Iza ja tam lubie kudłacze ^^ Młoda ma tak coś ponad 10 miesięcy. Ostatnio bałam się o nią, że aż wczoraj skończyło się to wizytą u weta, bo przez 2 dni z rzędu mała ciągle leżała i spała. A co się okazało, to po prostu zmęczenie po cieczce. Ma coś z jelitami chyba, bo coś musiała zjeść. I w tym tygodniu jedziemy na wyrwanie 2 kłów mlecznych, bo nie wypadły, chociaż ja myślałam że już wypadły :/ I nie wiem co lepiej wziąść dla małej... Dać "głupiego jasia" czy narkoze?
  3. Ja mam baaardzo małego psa ^^ Jakby Twój pies sie nie rzucał, to ok :)
  4. Skoro sie domagasz: [img]http://images27.fotosik.pl/320/ad1ecec654ae40b9med.jpg[/img] [img]http://images49.fotosik.pl/56/4cbf50250c0c980amed.jpg[/img] [img]http://images36.fotosik.pl/57/27d4c2adc8eea1a4med.jpg[/img] [img]http://images47.fotosik.pl/56/821e3dc3ecd382d1med.jpg[/img] [img]http://images35.fotosik.pl/56/7d471aefbf6317b7med.jpg[/img]
  5. Heh, może później Iza, bo moja to zawału dostanie jak takiego oooogromniastego spotka ;] Akodirka, Feigned... ?
  6. Dobra, mojemu babsztylowi cieczka sie konczy, ktora odwazna na spacerek pod koniec tygodnia? :D I ktora ma mniej zabawowego psiura? :cool3:
  7. Marysiu, WIEM o tym :) Suni skonczyla sie cieczka, wiec bede szukac dziewczyn z Białego ktore odwaza sie na spacerek z nami :mad:
  8. Ja też wysłałam :) Po prostu napisałam, że znalazłam, że rusza taka gazeta, że 1 egzemplarz jest darmowy. No i poproszono mnie o dane do wysyłki. Ciekawi mnie ile bedzie kosztowac 1 egzemplarz
  9. Łoho, cóż za zakupy :) Gdzie kupiłaś? :D Ile za to wszystko dalas? :-o
  10. A, witam witam :) Niedlugo wstąpimy do klubu, także pierwsze fotki z naszych wypocin wstawimy :]
  11. Nie na 100%, bo nie wiem co z Daisy. Jesli bedzie sie bala nadal tak psów, to chyba nie :/ Ale ze strony rodziców to moge.
  12. Marysiu, przeczytaj UWAZNIE strone o obozie ;] Tam jest napisane, ze trzeba zabrac albo gotowe jedzenie dla psa (puszki, suchą) albo coś do przygotowywania jemu jedzenia
  13. Moja imienniczko służę pomocą :) Co do wypowiedzi poprzedniczki- moja ma tak samo ;] Ubranka kocha, chciałaby żebym jej zakładała za wszelka cene, bo wtedy wsiuuu na spacerek :D Zamierzam jej na wiosne bluze jeszcze kupic
  14. madziasto, będe miala kogos z kim bede mogla porozmawiac o yorkach i sportach ;] Bo Wy to w tym miszcze jesteście ;] A tak na powaznie, podrzuc mi na pw pare fotek i filmów (pare to w moim jezyku znaczy mnooostwo :D)
  15. A my na wiosne już jest pewne, zapisujemy sie do Radosnego Psa i cwiczymy na profesionalnych przeszkodach ;] Moze nawet p. Ewa udostępni nam troche terenu na pare chwil na porzucanie dysku ;]
  16. A masz w ogóle jakieś fotki, filmiki z dogfrisbee w wykonaniu Twoich psów? Nie chce mi sie przeszukiwać setek stron w poszukiwaniu w Waszej galerii ;]
  17. Dyzia przestań! Osobą spamującą najwyżej jesteś Ty.... Po prostu ja tez nie moge zrozumiec, jak bandamka moze chronic psa przed zimnem.... Marta, moja tez lubi tylko dlatego ze kurtka to spacerek :] Dyzia, wiec zrób tak jak Ci radzilam.
  18. Dyzia, nie zawsze warto trzymać się swojej metody, tylko czasem posłuchać innych ;] Twój pies to jaka rasa? Na co jest bardziej nakręcony tzn. co bardziej lubi: smaki czy zabawki?
  19. zastanawiam sie jak wielu jest ludzi, ktorym tylko sie uwage zwroci, to od razu uwarzaja, ze jest sie najgorszym itp. itd. :roll: Po pierwsze, jakiej rasy masz psa? Po drugie, ja dla swojego psa zakładałam początkowo ubranko na pare sekund, dawałam smaki, bawiłam się, odwracałam uwage.... Skoro uwazasz, ze my wszyscy, ktorzy zakladamy ubranka dla psow je meczymy, to sory..... U mnie rodzina tez mowila, ze ja psa mecze, ale ja dopielam swojego i teraz sunia kocha ubranko. Uwierz mi, gdybys chciala, to nauczylabys go chodzenia w ubranku....
  20. Tak, tak rużową :] Ale to dla psa nic nie daje! Zreszta jak ty od razu zakladasz ubranko i pies ma w tym chodzic.... To sie nie dziw! Dla chcacego nic trudnego... wybacz, ale ty masz naprawde jakies dziwne pomysly... bandamka jako ubranko, bransoletka jako obroża....
  21. Dyzia współczuje Twojemu psu... Obroża dla psa ma być WYGODNA, a nie z jakimiś brylancikami :/.... I jeszcze bez smyczy chodzi... A jak zobaczy jakiegoś psa, kota czy coś to ci zwieje!
  22. Bez przesady, taki trójkącik na bank nie ochroni przed zimnem psa... Ludzie, no nie wymyślajcie. Władczyni ma racje, mój pies do gadania też nic nie miał, najpierw miała z takimi pełnymi rekawkami, to zal mi jej bylo, bo w ogole nie chciala chodzic. Ale chciec to znaczy moc. Zamienilam na kombinezonik bez rękawków i teraz mała sama idzie do łazienki, patrzy na kaloryfer, gdzie grzejemy ubranko i piszczy, chcąc iść na podwórko. A jak zdejme, to dostaje dzikiego szalu, nie wie co robic z radosci
  23. A, to na ten ja na 100000% nie jade ;]
  24. 60 zł plus przesyłka. Ale to taki kombinezonik ciepły. Od środka polarek, z wierzchu ortalion pikowany. Kapturek
  25. No wlasnie tak napisala... Ta kreska / oznacza to albo to
×
×
  • Create New...