-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Nie mozecie znalezc 15metrowej? oO [url=http://www.allegro.pl/item571536193_smycz_treningowa_15_metrowa_wytresuj_swojego_psa.html]Smycz treningowa 15 metrowa WYTRESUJ SWOJEGO PSA (571536193) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item574467419_smycz_treningowa_linka_na_slad_15_metrow.html]Smycz treningowa - linka na ślad - 15 metrów (574467419) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://www.allegro.pl/item573585962_tasma_treningowa_smycz_treningowa_14_m_khaki.html]Taśma treningowa (smycz treningowa) 14 m khaki (573585962) - Aukcje internetowe Allegro[/url]
-
No to nic :) Mi pasują piątki i weekendy tylko :( Akodirka, Iza, a wy?
-
A zwierzyniec nie pasuje? :D Tylko jaka pogoda jutro bedzie....
-
Coś dla uczniów - organizujemy zbiórki festyny,czyli pomagamy schroniskom!
MakeBelieve replied to _ogonek_'s topic in Akcje
A może warto na allegro poszukać? Np. tu: [url=http://allegro.pl/item573244111_ulotki_a6_100_szt_dwustronne_full_kolor_promocja.html]ULOTKI A6 100 szt DWUSTRONNE FULL KOLOR PROMOCJA (573244111) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://allegro.pl/item565079107_ulotki_czarno_biale_a6_1000_szt_projekt_gratis.html]ULOTKI CZARNO-BIAŁE A6 1000 szt. + PROJEKT GRATIS (565079107) - Aukcje internetowe Allegro[/url] [url=http://allegro.pl/item562817206_ulotki_a6_kolor_do_wyboru_fv.html]Ulotki A6 kolor do wyboru FV (562817206) - Aukcje internetowe Allegro[/url] :) -
To dziewczyny kiedy? Ja mam 6 blisko, ale tam niebezpiecznie isc :( Mi to najlepiej w zwierzyńcu by było.... Ja jutro moge tylko napisac mi dizsiaj o ktorej, czy to aktualne i gdzie :)
-
Nu, ja chyba się zapiszę na kurs- podstawy agility, co w kwietniu sie zaczyna, i jak go przejdziemy to dołączymy do Was :) Ew. moze pozniej bedziemy czasem wpadac, bo chce zobaczyc jak to wyglada
-
13 dochodzi :) Łoho, do 12? Jak ja spie do 10 xD Nie, no jakbym pojechala o 9.... tooo xD Wygoda, wygoda... Jakie tam autobusy?
-
A zapraszamy :) Marta jestem jakby co. Iza a fakt, ze masz "dosc" duzego psiula ;] Chyba, ze moja moglaby sobie swobodnie biegac czytaj bez smyczy, a Twoja na smyczy.... Bo jakby obie bez, to moja by chyba zawalu dostala :)
-
Ale o której xD Ja w sumie z psem w zwierzyńcu nie byłam, można tam spuścić? Bo moja to się akurat o dziwo słucha bez smyczy :)
-
Po treningu tzn.?? :D Gdzie?
-
Ok, to daj znać :) [b]m@dzi@[/b], [b]Marlenuś91[/b], [b]akodirka[/b] to dajcie znać czy mogłaby któraś z Was w ten weekend wybrać się na spacerek :)
-
Ode mnie jeździ 21,25,23,8,20,12, ew. 2,10,11. Ja tam moge jechac byle gdzie, bo Wy i tak mieszkacie na drugim koncu miasta, ale zeby gdzies pospacerowac z kims ;]
-
Jaaaki fart :placz: Musze przesiadke zrobic do kazdego autobusu.... Pomóż mi ktoś, najbliżej Zielonych Wzgórz który jest autobus?
-
Hmmm Pietrasze, czym mi tam dojechać? :D Hmm to ja chętna jestem. Ale duzy masz zwierzyniec :crazyeye: Wszystkie zabierzesz ze sobą na spacerek? :D Ja osobiscie preferowałabym dla Daisy jakiegos malucha bardziej....
-
Pomóżcie mi, bo chcę kupić dla Daisy czerwone szele na wiosnę. Głównie rozpatruję odblask czerwony z Rogza, bo najbardziej mi sie podoba. Ale niestety ceny idą w górę, a i tak były drogie :/ Z red dingo odblaskowe mi się nie podobają, ew. mogą być te: RED DINGO - Szelki S - Pawprints Red (570925460) - Aukcje internetowe Allegro Ale nie są wspaniałe, a droższe od Rogza A może jakaś inna firma produkuje szele, które ja chcę?
-
Coś dla uczniów - organizujemy zbiórki festyny,czyli pomagamy schroniskom!
MakeBelieve replied to _ogonek_'s topic in Akcje
Ja napisałam e-maila do tego gim. zobaczymy co oni na to. Jak przeglądałam stronę, to hodują tam jakieś zwierzaki, typu jaszczurki, chomiki itp. wiec milosnicy zwierząt są.... -
Coś dla uczniów - organizujemy zbiórki festyny,czyli pomagamy schroniskom!
MakeBelieve replied to _ogonek_'s topic in Akcje
Bo ja ide do gim. gdzie, tacy są no..... tacy osiedlowi... xD I boje sie, ze jak to przeprowadze, to bede znienawidzona przez cala szkole.... A chyba w gim. nie ma takich festynów itp., nie? -
Coś dla uczniów - organizujemy zbiórki festyny,czyli pomagamy schroniskom!
MakeBelieve replied to _ogonek_'s topic in Akcje
Ja bym takie coś zorganizowała właśnie na wiosnę- lato w ostatni rok podstawówki, ale na jesień robiłam ooogromną zbiórkę na Białostockie schronisko i cała szkoła ma mnie dość..... I wątpię, żeby takie coś wypaliło w gimnazjum :/ A byłoby można zaprosić klub agility, wolontariuszy ze schroniska z psami ;( -
Pomóżcie mi, bo chcę kupić dla Daisy czerwone szele na wiosnę. Głównie rozpatruję odblask czerwony z Rogza, bo najbardziej mi sie podoba. Ale niestety ceny idą w górę, a i tak były drogie :/ Z red dingo odblaskowe mi się nie podobają, ew. mogą być te: [url=http://allegro.pl/item570925460_red_dingo_szelki_s_pawprints_red.html]RED DINGO - Szelki S - Pawprints Red (570925460) - Aukcje internetowe Allegro[/url] Ale nie są wspaniałe, a droższe od Rogza :( A może jakaś inna firma produkuje szele, które ja chcę? :(
-
No spoko, ja tylko dla psa musze łapy troche obciachać, bo jak śnieg będzie to będzie źle :/ Osobiście wolałabym bez śniegu spacerek, ale wątpię, żeby były większe tereny bez tego obleśnego czegoś :/
-
Haaalo! :)
-
A pasta z konga? :D To sie nie wysypie :]
-
To moze chętna któraś z nami? Nam oboje pasują :D
-
To my chętne :) Mniejsze jesteśmy, pańcia nawet wiekiem ;] Ciachana jeszcze nie, ale niedługo :) Pogoda jest ładna jakoś ostatnia, zwierzyniec, albo gdzieś indziej może? ;]