Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. No jak tak mozna :( Madzia noooo :placz:
  2. Sporo tego :-o My tez bedziemy miec taka sama bandamke, tyle ze czerwona :)
  3. Daisy miała ostatnio włąśnie usuwanie kłów mlecznych pod narkozą lekką, ale na szczescie wszystko jest ok ;]
  4. Dokładnie :) Ja między innymi dlatego zamawiam prenumerate. A nie wiem czy dużo sklepów będzie chciało sprzedawać gazety o psich sportach
  5. Aaa chyba ze :] Jakby wzdluz tych niskich, tak?
  6. Paulina (dobrze pamietam?) Tzn.? Bo jak jest przychodnia weterynaryjna, nie? To obok jest brama, ja przez nia weszlam i jakby na prawo taki niski budyneczek, to tam widzialam jakies artykuły dla psów, ale jak sie spytalam o ciastka to powiedzieli ze nie mają :/ Gdzie jest w ogole ten Canwet? Jak sie wejdzie do bramy to nie ma zadnego info.
  7. Tak jakby :] Mi mama zgodzila sie prenumerate wykupic :D
  8. Jedziesz w sobote? :) To moze sie spotkamy, ja tez sie wybieram ;]
  9. Otwarte :) Do ok. 14 jesli sie nie myle
  10. Mi tez do Zoonatury daleko strasznie, dwoma autobusami musze jechac a jak bylam ostatnio, to nie bylo fajnych wzorków. I dostawy są rzadko bardzo. Jak byłam rok temu tam i sie pytałam o dostawe, a bylam tak gdzies w lipcu, to dopiero we wrzesniu bylya :crazyeye: A w Dog Show jest tak co 2-3 tygodnie
  11. Fajna :) Szkoda ze kosztuje 6 zł za 20 pare stron :( Zielsko, ja czekam na odpowiedź na e-maila :]
  12. Witamy, witamy :) Co do tego zoologa gdzie on jest? Kurcze, obeszłam jeden sklep z artykułami dla zwierząt obok Canwetu, ale tam są rzeczy weterynaryjne. Gdzie ten Canwet do jasnej ciasnej !?
  13. Magda, te zoologi to Zoonatura w Galerii Podlaskiej i Dog Show na Legionowej, w Pawilonie takim :]
  14. Ale słodka *.* Ostatnio zaraziłam się miłością do yorków, yorkopodobnych itp. i możecie liczyć na moją pomoc na weekend :) Czy coś potrzebne dla suczki oprócz DS?
  15. Sunia yorkowata w schronisku? oO Fociaczki poprosze :] Ja strzygłam na upalnej, ale sunia lekko krzywo obciachana, 50 zł. Dobry fryzjer jest na Sienkiewicza, pani strzyże tam raz w tygodniu i w Supraślu. Chcesz, to Ci numer załatwie. A, Emila słuchaj, są jakieś psiule w schronisku które potrzebują domu na teraz? Jak tak, to prześlij mi foty, jak najbogatszy opis, to ja poogłaszam w weekend
  16. Agility, dogfrisbee :] Treningi agility w klubach są czesto, chyba zazwyczaj w weekendy, wiec warto wygospodarować sobie odrobine czasu :] Dogfrisbee to np. idziesz z psem do parku, na łąkę i tam go możesz uczyć.
  17. Spoko, kiedy Ci będzie odpowiadało :) Mi pasują czwartki, piątki i weekendy ;]
  18. Nera, akurat w sprawach żywienia, to ja decyduje jaką karmą mam karmić psa, ale jeśli nie chce jesc przez cały dzień, a ja ją "głodzę" to i tak dostanie kurczaka :/ Jak w przypadku Izy, u mnie też nie da R=R :/ W sumie ja na darmo marnuje gardło, bo ona szczeniaki i tak pewnie będzie miała... I musze sie z tym chyba pogodzić. Katie, nie jestem pewna czy na te, jeśli sunia zaakceptuje psy to tak. A co? Jeśli miałaby mieć szczeniaki, to jedyny sposób żebym sama nie zrobiła po cichaczu sterylki "na kreche", którą później rodzice by spłacili, to dopiero za rok.
  19. Ja tez, ale trace powoli nadzieje.... Nawet jesli ja sie nie zgodze, to zrobia to pewnie za moimi plecami
  20. Marta, miło mi :)
  21. Katie ja to pisalam i to nic nie daje, nie mam juz sily
  22. No niestety :( Feigned, to ja czekam w takim razie na info :] Co do dojazdu, to faktycznie :] Musze z młodą tylko podejść na końcowy 4 minutki i spoko
  23. Katie, a masz fotki? Wszystkim bardzo dziękujemy :) Sterylke planujemy, niestety mama chce koniecznie szczeniaki, i zadne argumenty, nawet wymyslane nie skutkują :(
  24. Feigned, na weekend czyli? A jak do Ciebie dojechać? :lol: Spoko, moja wczoraj leciała do yorka psa, mimo, że cieczka skończona :) To może i Twojego polubi, bo z maltanką sie bawila
  25. Aha, spoko :) Sorki :] A w sumie... Co jest lepsze?
×
×
  • Create New...