Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Z Wandrusa ;) Jest nawet taki temat na tym forum. W sumie chcę ją też nauczyć chodzenia bez smyczy, bo mi mała ucieka, na małe odległości jak ją spuszczę ze smyczy :/
  2. Dokładnie, yorka mam ;) No w sumie w typie yorka, bo bez rodka niestety.... Czyli zainwestować w 10m? Bo np. na stronie Wandrusa, w tym obozie, to napisane ze trzeba wziasc 15m. Więc czy nie od razu wziąść 15 m.
  3. W sumie głównie mi chodzi do nauki. I chcę ją tak nauczyć przywołania do mnie, bo bez smyczy to ciężko na dworze :/ I też napewno w terenki wyjść, bo 5metrowy automat to za krótki ;)
  4. Ja byc moze wybiorę się na letni obóz Wandrusa. Tylko właśnie problem ze strachliwością mojej suńki.... No i w sumie wcale tanio nie jest.... Mam pytanko. Jakie są tam mniej więcej najmniejsze psiaki? Bywają i wielkości yorków itp. ?
  5. Tak więc temat o linkach 10 m, 15m itp. Jeśli już taki temat był to przepraszam. Zastanawiam się jaka linka najlepsza. Polecacie jakieś?
  6. Obóz to z Wandrusa (?) Czy coś takiego ;] Strach małej to jest mój błąd, suńka nie wychodziła na podwórko do ostatnich szczepien, bo tak weterynarz mówiła ;/ Od tamtego czasu tak psiaków się boi. Jest tylko ten problem, że na tym obozie najmniejszy pies to jest wielkości beagle'a. Reszta to duże psiaki..... Ja małej na ręce nie biorę, dzisiaj obwąchała ją bokserka, mała nawet nie piszczała, jak w przypadku innych dużych psów.
  7. Mam wręcz identyczny problem :/ Mała (7-miesięczna suczka york) strasznie boi się innych psów, małych, średnich o dużych już nie wspomnę. I dorosłych i szczeniaków. Klatkę dalej mieszkają sąsiedzi też z yorkiem, chłopczykiem tyle że o miesiac młodszym. Najpierw mała się go bała, dosyć niedawno bawiła się z nim często, teraz znowu się go boi. Nie mam zbytnio znajomych z psami.... (w ogóle chyba nie mam...) Co robić? ;/ Chcę pojechać z małą na wakację na obóz z psem, ale z tym strachem to raczej niemożliwe :/
  8. Chyba jednak do tamtego pojadę ^^
  9. Ja mam flexi summertime, o taką: [IMG]http://i34.tinypic.com/vi1ytk.jpg[/IMG]
  10. Najgorsze jest tylko to, jak ona się im da, bo ja ją ledwo daję radę uczesać i kitkę zrobić :/
  11. Butterfly pomarańcz ^^ Dla mnie BoR są za ciemne....
  12. Bo moja ze to tak nazwe ma koltunki, bo ja ją zaniedbałam :( Więc chcę, zeby po tym wycięciu (okolice tylka i na brzuszku) wyglądała jak psiak. najprawdopodobniej pojadę z nią na sienkiewicza, tam pewna pani 2 razy w tygodniu w bialym scina, reszta dni w supraslu, moj sasiad z yorkiem tam byl.
  13. Właśnie, ale mi sie nie podoba ta czarna tasma :/ A Bones on red nie są tak wspaniałe jak mi sie wydawało :(
  14. Hej ;) Poszukuję dobrego dosć psiego salonu, mam tam zamiar wykompać i ostrzyc moją suńkę, psiak w typie yorka. Zna ktoś może salony godne polecenia i nie z kosmicznymi cenami?
  15. Hej ^^ Postanowilam ze zaczne pisac na calej dogomanii :cool1: Mojej Daisy (niedlugo galeryjkę zrobię) (to suczka w typie yorka, bo bez roda ;p pare osob ją zna :P) kupilam niedawno szelki z Rogza, bones on red, mi sie strasznie viva podoba, ale ta czarna tasma ze to tak nazwe mnie "odstrasza" :P
  16. A czym lepiej? Tym tańszym? Kurcze, 30 zł za 2 sztuki....
  17. Łał, jaki tani! A ile przesyłka kosztuje??
  18. Hej ;) Mam 6-miesięczną sunię yorka (no w typie bo bez rodka ;)) i chcę zacząć z nią zabawą z frisbee. Od dzisiaj suńka ma takie jakby sznurowe, coś takiego: [url]http://allegro.pl/item449509391_tx_frisbee_latajacy_talerz_super_zabawka_dla_psa.html[/url] tyle, że mniejsze. I mam pytanko, czy mogłabym ćwiczyć z nią później na tych talerzach: [url]http://allegro.pl/item457543825_frisbee_dogstar_standard.html[/url] ?? Bo niestety Softy są na mnie za drogie ;(
  19. [img]http://kakontrast.w.interii.pl/img/kontrastbanner2.gif[/img] A wiec... Klub istnieje juz od jakiegoś czasu, dawniej pod nazwą 'Radosny Pies'. Nasza 'siedziba' mieści się na ul. Myśliwskiej, na terenie ogródków działkowych. Najbliższy kurs prawdopodobnie zacznie się wiosną 2011, jednak jeśli ktoś chciałby już zasięgnąć jakichś informacji teraz, proszę o kontakt: 662668273 Nasza strona: [url]http://kontrast-bialystok.pl[/url] Jeśli macie jakieś pytania- piszcie, odpowiem ;)
  20. Witam ;) Czy mógłby ktoś wstawić zdjęcia Acana Small Breed Junior? Byłabym bardzo wdzięczna ;)
×
×
  • Create New...