-
Posts
3901 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by MakeBelieve
-
Ale jeśli ja sama jade, bo z Białegostoku nie ma dojazdu organizowanego przez biuro? xD
-
Nistety brak funduszy, a rodzinka nie zasponsoruje kursu chociaż chciałabym ;p Wiesz, chodzi mi nie o zawody, ale jakoś tak po prostu, nie w klubie ;p I tez sie placi napewno. Narazie bede mala uczyla biegania bez smyczy, na lince, zobaczymy co z tego wyjdzie
-
Cioteczki, ma może któraś na zbyciu obroże z Rogza rozmiar S Jellybean? Z chęcią kupię :)
-
Chodzi mi nie w klubie xD Jakby mam jeden fajny teren, ale niedaleko jest las i bałabym się, że moja Daisy zwieje tam
-
No to moze i pojade, chociaż dzień po zakończeniu roku szkolnego xD Marta, a Ty pociągiem jedziesz do jakiej miejscowości?? Kurcze, czy to prawda, że w pociągu tylko osoba dorosła może jechać z psem?
-
No tak, to racja xD Ja to akurat dam rade yorka przytrzymać ^^ Tylko nie wiem w jakim terminie... Albo OZP1a albo OZP1. Magda, Ty jedziesz na który?
-
Hah, dzięki Zulcia xD Chce tylko podkreślić, ze nie kazdy dwunastolatek tak postepuje ze swoim psem xD Czym sie rozni OZP1a od OZP1? Ponawiam swoje pytanie
-
Czym sie rozni OZP1a od OZP1? xD Marta, mi jakby pociągiem to tam lepiej by było od razu do Giżycka, ale dalej ja stop xD A tak to musze do W-wy ponad 2 h, potem z Wawy do... Giżycka? To 6 h! Nie, to pewne, że tak nie pojade.... Marta, Ty jedziesz do jakiego miasta? Bo w Rynie nie ma pociągów xD Giżycko?
-
Marta (moja imienniczko xD) jak bede jechac pociagiem to pewnie bede musiala w W-wie sie przesiasc, to wtedy z Tobą pojadę :D
-
Tiaaa, kupię :eviltong: Dwa a trzeciego maleńkiego :D Kurcze, lipa jest, bo jutro do szkoly nie ide, jade na przeswietlenie pluc, bo cos z nimi mam i moze wyjsc lipa z zakupem ;/
-
Kurka, zastanawiam sie czy lepiej jechac samochodem z rodzicami, zeby zobaczyli tam warunki (po obozie mnie wtedy zabiją) czy pociągiem sama.... Zeby ktos z Bialegostoku jeszcze jechal pociagiem
-
Tylko w Mce? :( To chyba nie ma już wzorków czerwonych, bo Bones on red mam szelki i nie są piękne
-
Jest z... Wandrusa ^^ Ja raczej napewno jade, tylko nie chce zeby rodzice zobaczyli warunki w jakich ja zyc bede :D A ktoś z Bialegostoku jedzie?
-
Białostoczanie uprawiający dogfrisbee xD Są gdzieś może fajne tereny do samodzielnych treningów z psem? W sumie to mnie interesują okolice Zielonych Wzgórz. Bo nie mam gdzie z psem ćwiczyć ;)
-
Jak już poprzedniczki napisały- jasne, że nie! Ja próbuję rozwiać ten stereotyp i wprowadzam małą w świat agility i dogrisbee mimo, że Daisy jest jednak małym yorkiem ;p
-
Czerwona, bo małej na spacerku nie widać w ciemnościach ;p Kupuję Vivę, jak jej nie będzie to odblask albo Butterfly, bo potrzebuje obroży do czerwonej smyczy :)
-
O, thx za odpowiedź Ci :) Wezmę właśnie jednak Vivę, bo odblask jest sztywny. Chyba, że nie bedzie u mnie w stacjonarnym to może wezmę odblask....
-
Pomóżcie, która obroża bardziej dla mojego sierściucha pasuje: [url=http://animalia.pl/show_zoom.php?foto=http://p.animalia.pl/img/produkty/zoomy/rogz/hb_11.jpg]animalia.pl :: powiększenie[/url] tyle, że Ska, taki kolor czerwony czy [url=http://animalia.pl/produkt,9399,69,Rogz_Jellybean_Collar.html]Rogz Jellybean Collar 11mm / 19-25 cm - obroże - akcesoria - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url] Viva Rogz? Podobają mi sie dwie, ale kasy nie mam ;p Tzn. mam, bo dostałam 20$ od taty z okazji nowego roku dla Daisy, ale mnie rodzica zakatrupi jak kupie 2 obroże za prawie 40 zł ;p Mam zwykłą czerwoną smycz i chcę do niej dokupić obrożę, bo mam już pomarańczową flexi smycz i pomarańczową obrożę z Rogza
-
Hmm to są duże szanse, bo ja moją małą właśnie będę zaczynać przybiegać na przywołanie itp. na lince, więc może uda mi się do wakacji xD
-
Hmm, czyli po torze psy biegają na smyczy? Kurcze no.... Nie wiem co robic, chyba pojade jednak na ten.... Z Forta ponoć są fajne obozy, ale poniżej 18 roku życia tylko z dorosłym opiekunem :(
-
Dobra, najwyżej ucieknę w środku nocy z obozu z psem ;p A ile osób już się zapisało? I jak myślicie, do kiedy jest czas się zapisać, aby mieć pewne miejsce?
-
Łeee, pod namiotami, to ja sie tak nie bawie.... Czyżby został jedynie Wandrus?
-
Ew. z Need4Speeda xD Dowiedziałam się o nim dzięki Magdzie, podobno taniej jest. W seminariach z Agility popatrz ;]
-
Obóz Agility Need4speed 03.07 - 11.07
MakeBelieve replied to NNL-BC's topic in Seminaria, warsztaty, obozy
Dziewczyny, nie czytałam całego wątku, ale... na 2009 też jest planowany obóz? Jaka miejscowośc? Nadal gdzieś ok. Lublina? I jakie koszta ? Czy 12letnia pańcia z ponad roczną yoreczką załapałyby sie na cuś takiego? -
No i nie wiem co teraz robić.... Bo cena faktycznie jest droga, a na inny obóz nie pojade, bo nie mam na jaki.... Hmm.... Macia, a o co chodzi z tymi łazienkami? I w jakim znaczeniu teren jest nieogrodzony?