Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ale jeśli ja sama jade, bo z Białegostoku nie ma dojazdu organizowanego przez biuro? xD
  2. Nistety brak funduszy, a rodzinka nie zasponsoruje kursu chociaż chciałabym ;p Wiesz, chodzi mi nie o zawody, ale jakoś tak po prostu, nie w klubie ;p I tez sie placi napewno. Narazie bede mala uczyla biegania bez smyczy, na lince, zobaczymy co z tego wyjdzie
  3. Cioteczki, ma może któraś na zbyciu obroże z Rogza rozmiar S Jellybean? Z chęcią kupię :)
  4. Chodzi mi nie w klubie xD Jakby mam jeden fajny teren, ale niedaleko jest las i bałabym się, że moja Daisy zwieje tam
  5. No to moze i pojade, chociaż dzień po zakończeniu roku szkolnego xD Marta, a Ty pociągiem jedziesz do jakiej miejscowości?? Kurcze, czy to prawda, że w pociągu tylko osoba dorosła może jechać z psem?
  6. No tak, to racja xD Ja to akurat dam rade yorka przytrzymać ^^ Tylko nie wiem w jakim terminie... Albo OZP1a albo OZP1. Magda, Ty jedziesz na który?
  7. Hah, dzięki Zulcia xD Chce tylko podkreślić, ze nie kazdy dwunastolatek tak postepuje ze swoim psem xD Czym sie rozni OZP1a od OZP1? Ponawiam swoje pytanie
  8. Czym sie rozni OZP1a od OZP1? xD Marta, mi jakby pociągiem to tam lepiej by było od razu do Giżycka, ale dalej ja stop xD A tak to musze do W-wy ponad 2 h, potem z Wawy do... Giżycka? To 6 h! Nie, to pewne, że tak nie pojade.... Marta, Ty jedziesz do jakiego miasta? Bo w Rynie nie ma pociągów xD Giżycko?
  9. Marta (moja imienniczko xD) jak bede jechac pociagiem to pewnie bede musiala w W-wie sie przesiasc, to wtedy z Tobą pojadę :D
  10. Tiaaa, kupię :eviltong: Dwa a trzeciego maleńkiego :D Kurcze, lipa jest, bo jutro do szkoly nie ide, jade na przeswietlenie pluc, bo cos z nimi mam i moze wyjsc lipa z zakupem ;/
  11. Kurka, zastanawiam sie czy lepiej jechac samochodem z rodzicami, zeby zobaczyli tam warunki (po obozie mnie wtedy zabiją) czy pociągiem sama.... Zeby ktos z Bialegostoku jeszcze jechal pociagiem
  12. Tylko w Mce? :( To chyba nie ma już wzorków czerwonych, bo Bones on red mam szelki i nie są piękne
  13. Jest z... Wandrusa ^^ Ja raczej napewno jade, tylko nie chce zeby rodzice zobaczyli warunki w jakich ja zyc bede :D A ktoś z Bialegostoku jedzie?
  14. Białostoczanie uprawiający dogfrisbee xD Są gdzieś może fajne tereny do samodzielnych treningów z psem? W sumie to mnie interesują okolice Zielonych Wzgórz. Bo nie mam gdzie z psem ćwiczyć ;)
  15. Jak już poprzedniczki napisały- jasne, że nie! Ja próbuję rozwiać ten stereotyp i wprowadzam małą w świat agility i dogrisbee mimo, że Daisy jest jednak małym yorkiem ;p
  16. Czerwona, bo małej na spacerku nie widać w ciemnościach ;p Kupuję Vivę, jak jej nie będzie to odblask albo Butterfly, bo potrzebuje obroży do czerwonej smyczy :)
  17. O, thx za odpowiedź Ci :) Wezmę właśnie jednak Vivę, bo odblask jest sztywny. Chyba, że nie bedzie u mnie w stacjonarnym to może wezmę odblask....
  18. Pomóżcie, która obroża bardziej dla mojego sierściucha pasuje: [url=http://animalia.pl/show_zoom.php?foto=http://p.animalia.pl/img/produkty/zoomy/rogz/hb_11.jpg]animalia.pl :: powiększenie[/url] tyle, że Ska, taki kolor czerwony czy [url=http://animalia.pl/produkt,9399,69,Rogz_Jellybean_Collar.html]Rogz Jellybean Collar 11mm / 19-25 cm - obroże - akcesoria - dla psów - sklep zoologiczny Animalia.pl[/url] Viva Rogz? Podobają mi sie dwie, ale kasy nie mam ;p Tzn. mam, bo dostałam 20$ od taty z okazji nowego roku dla Daisy, ale mnie rodzica zakatrupi jak kupie 2 obroże za prawie 40 zł ;p Mam zwykłą czerwoną smycz i chcę do niej dokupić obrożę, bo mam już pomarańczową flexi smycz i pomarańczową obrożę z Rogza
  19. Hmm to są duże szanse, bo ja moją małą właśnie będę zaczynać przybiegać na przywołanie itp. na lince, więc może uda mi się do wakacji xD
  20. Hmm, czyli po torze psy biegają na smyczy? Kurcze no.... Nie wiem co robic, chyba pojade jednak na ten.... Z Forta ponoć są fajne obozy, ale poniżej 18 roku życia tylko z dorosłym opiekunem :(
  21. Dobra, najwyżej ucieknę w środku nocy z obozu z psem ;p A ile osób już się zapisało? I jak myślicie, do kiedy jest czas się zapisać, aby mieć pewne miejsce?
  22. Łeee, pod namiotami, to ja sie tak nie bawie.... Czyżby został jedynie Wandrus?
  23. Ew. z Need4Speeda xD Dowiedziałam się o nim dzięki Magdzie, podobno taniej jest. W seminariach z Agility popatrz ;]
  24. Dziewczyny, nie czytałam całego wątku, ale... na 2009 też jest planowany obóz? Jaka miejscowośc? Nadal gdzieś ok. Lublina? I jakie koszta ? Czy 12letnia pańcia z ponad roczną yoreczką załapałyby sie na cuś takiego?
  25. No i nie wiem co teraz robić.... Bo cena faktycznie jest droga, a na inny obóz nie pojade, bo nie mam na jaki.... Hmm.... Macia, a o co chodzi z tymi łazienkami? I w jakim znaczeniu teren jest nieogrodzony?
×
×
  • Create New...