Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Ja, jeśli moja kolezanka nie pojedzie na OZP1a to jade z drugą koleżanką i być może z tą w/w na OZP1 :]
  2. small, to prawda ;] Ja tez musze wywalic ciepły kombinezon, zeby ta przegruba bandamka ją ociepliła ;] Bez przesady, bandamka ma ocieplić !?
  3. Wg. mnie nie jest to dobry sposób karmienia. Sama słyszałam, że nie jest dobrym zmieniać dla psa karme po 1 miesiącu, a jeśli każdy posiłek ma być inną karmą....
  4. Radze czytac uwaznie ^^ Są, z Fortu, Need4Speed, Alpi organizuje. Ale np. z Alpi od 16 lat, gdzie indziej trzeba spac w namiotach, to znowu tam psy musza byc w klatkach. I to na zachodzie Polski raczej. A ja daleko do Rynu też nie mam, ok. 130 km :D
  5. Już kupiłam małej ubranko, dawno. Po pierwsze w zoologiku u mnie niedaleko są same sukieneczki, a psa przez całe miasto w zimnice nie bede ciagnac, zreszta tam takie rzeczy sa od 100 zł
  6. Jaki nick? :cool3: Jakoś ucichło tam ostatnio :shake:
  7. Nie wiedziałam, że na raty płaci :D A co do reszty mojego postu, to pisalam juz zeby poszukac na stronie, ale Marysia i tak sie pyta :]
  8. Ty wpłaciłaś 200 zł zaliczki? oO Powtarzam Ci po raz kolejny- poszukaj na stronie! Jejuuu :roll: "Wpłata pozostałej kwoty za imprezę - 21 dni przed rozpoczęciem imprezy."
  9. Ludzie xD Feigned ostatniego swojego posta napisałaś o 16.17? Bo u mnie właśnie jest taka godzina xD Dobra, spoko to daj znać na PW czy jak, to sie jakos zmówimy :]
  10. Czy ja napisalam ze nie moze? Pytalas sie jakie sa dobre karmy, wiec wymienilam :] Purina Pro Plan jest karmą średniej jakości, jeśli masz pieniążki i chcesz zmienić na lepszą karmę dla psa to proponuje te wymienione :] Ja sama mojego psa jakis czas karmiłam Orijenem dla szczeniąt i zmieniłam tylko dlatego, że krokiety są za duże dla mojej yoreczki, a tak to karma jest SUPER!
  11. Ludzie, don't panic xD Pisalam do pana z Wandrusa, na turnusy OZP1a i OZP1 jest ok. 8-10 miejsc wolnych :D
  12. Ja mam na 15.55 ustawiony xD Dobra, to ktora odwazna i pierwsza pojdzie z nami na spacerek? XxD
  13. Ehhh.... Emila, wybacz ze nickiem z forum schroniska xD Ale byłaś może w schronisku na początku roku, słyszałaś coś o dostawie dla psów? XD
  14. Plinka na forum schroniska moze jestes? xD Kurcze, wezmy ze zaczipuje psa, ale jeśli sie zgubi i nie bedzie tych czytnikow?
  15. Jasne xD A gdzie na Bialostoczku dokladnie? Tereny znasz? xD Ja ew. mogłabym do Was przyjechac :D
  16. To co on teraz je !? Jesli chcesz mu zmienic na juniora oO Zmienić powinnaś conajmniej jak ukonczy 12 miesięcy, ale im większy pies tym pozniej przechodzi sie na adulta. Moja sunia york ma 10 miesięcy i za miesiąc zmieniam jej na adulta, a york a owczarek to roznica jest. Ja juz pisalam jakie karmy, Acana np.... Orijen bardzo dobra karma :]
  17. Podpisuje sie pod wypowiedzią poprzedniczki :] Jeśli Purina to Pro Plan, Dog Chow to to samo co Pedigree itp. Z lepszych to Acana, 1st Choice, Nutra Nuggets, Nutro Choice, Taste of the wild. Jeśli ktoś chce karmę tanią a dobrą, to Brita polecam :]
  18. W Białym są 2 zoologi gdzie są Rogzy :lol:
  19. Zaliczka kosztuje 600 zł.... 40% całej kwoty. Wszystko jest na stronir
  20. Feigned, plany sie lekko zmieniły, stwierdziłam, że w miesiąc nie zdołam wsszystkiego uczynić, więc kiedy jbc. mogłybyśmy, przepraszam, moglibyśmy sie spotkac ? Akodirka też do mnie pisała, wiec byc moze i z nią na spacerek sie kiedy przejdziemy, bo chodzi mi o to, żeby nie spotykac sie z dwoma psami naraz czy iloma, ale np raz z jednym psem raz z drugim :]
  21. Mój pies by sobie coś chyba zrobił, gdybym mu kaganiec założyła..... Na szczęście już nie raz przeszłyśmy obok policjanta czy straży miejskiej i nic. Suczka grzecznie przy nodze szła
  22. Kurcze :( Zaczyna brakować miejsc.... A ja nie chce rezerwowac i kase tracić :/ Bo nie wiem, czy Daisy da sobie rade z tym strachem :/
  23. O, dzieki dziewczyny, utwierdziłyście mnie w przekonaniu xD A wie ktos jak wyglada strona prawna z kagańcami?
  24. Psa nie bedziesz miała :mad: xD Kurcze, niech będzie w końcu ciepło, ja chce już zacząć ją przyzwyczajać do psów.... :(
  25. Ja już jeździłam z małą 2 czy 3 razy autobusem, jutro kolejny do weta i nikt nic nie mówił, zero reakcji :] Mała grzecznie na kolankach siedzi.
×
×
  • Create New...