Jump to content
Dogomania

MakeBelieve

Members
  • Posts

    3901
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by MakeBelieve

  1. Wg. prawa bodajże tak. Ale mój pies by chyba coś sobie zrobił, jakbym mu założyła kaganiec
  2. Ale odblask? Ja widziałam, cuuudo ^^ A z miękkich i lekkich też taki oczojebny?
  3. Napewno nie fryzjer na ul. Upalnej, gdzie wcześniej był przy lecznicy Canvet na zwyciestwa. Jedna wielka tragedia! Ja tam strzyglam psa i krzywo obcieta :/ Umawialysmy sie na mycie, ta jej nie umyła... :/ Jest dobry fryzjer dla psów na ul. Sienkiewicza, tam pani strzyze 1-2 w tygodniu, strzyze jeszcze ta sama pani w supraslu
  4. RC, a widac te 2 telefony? Co do koloru to hm.... Róż albo niebieski. Jeśli niebieski jest w odcieniach hibiskusów to róż :]
  5. Ja, ze jako wzielam małą kostkę z QT to musialam jak najmniej wpisac i na jednej stronie napisane wyraźnie Daisy, a na drugiej nr. telefonu mój
  6. A kiedy zamawiałaś? W sierpniu 2008? Kurka, ja nie chce frisbee tylko konga, co sie wklada zarcie xD
  7. A ja jestem strasznie zła Bo w sierpniu tamtego roku zamówiłam roczną prenumeratę PP, gdzie prezentem był KONG. I na stronie było widocznie napisane, że czasem prezent nie przychodzi z pierwszym egzemplarzem. No ok, ale ja tą prenumeratę mam już pół roku i nadal nie mam zabawki! Pisałam do nich, ale nic W tym tygodniu bede dzwonic
  8. A, no wtedy jak Ci dawałam piórniki, to jechałaś 12 xD To na jakim Ty osiedlu mieszkasz? I, że my sie jeszcze na spacer nie wybrały z psami? :mad: Jutro o 6 rano spotkasz gości pod swoimi drzwiami :lol:
  9. A na jakim osiedlu mieszkasz? :] Bo w sumie jeśli Kleosin, to aż tak strasznie nie jest xD 23 moge dojechać, ew. podjechać 21 i przesiąśc się na co tam, 10 czy 11
  10. Aaa, Plinka, Ty też tam mieszkasz? Ludzie, ja mam Was dość xD Uciekacie ode mnie czy jak? :lol:
  11. Boże, czemu to ja zawsze ta młodsza? :lol: 13 :D
  12. Aha, to spoko :] Tyle, że wiesz, narazie wolałabym z jedną osobą :] Zresztą, narazie jakby co jestem umówiona z jedną osobą na spacerki jak cieplej bedzie :] A ile masz lat? :lol:
  13. Axel domagaj się jeździć! xD A masz tam na Dojlidach jakieś fajne tereny? :D A koleżanka z psem czy bez?
  14. Mwah! Następna osoba, mieszkająca na drugim końcu miasta xD Co wyście sie tak umówiły? :placz: A gdzieś bliżej z psem jeździsz? :D
  15. Widzisz, a moja nie nawidzi zimna... Zielone Wzgórza, obok Carrefoura xD a Ty?
  16. Jasne ^^ Bo my, to teraz na 5minutowe spacerki chodzimy, bo mała marznie... A jakie terenki byś proponowała? :]
  17. Jest bardzo duża szansa, że znalazłam towarzyszkę/i do wspólnych spacerów :] Więc jak się ociepli zaczynamy walke ze strachem :]
  18. Jasne, tylko, że sunia ma cieczke narazie i czekamy na cieplejsze dni :D O, to już 2 chętne mam :D
  19. Ale z czym? :lol: Młoda różnie ma, jeśli mam czym ją zabawić to biega sobie po łące, ale jak ją zawołam to zjawia sie od razu :D
  20. Nie, nie chodzi mi o sprzedanie :] Chodzi mi o porównanie kolorków. Dla mnie Viva jest bardziej czerwona niz Bones, bo mam bryloczek Vivy.
  21. Ja na 1000% bede ale... jako widz :D
  22. Ma ktoś może coś z Rogza odblaskowego, czerwonego? Bo chce swojej suniastej kupić za 2-3 tygodnie szele Ske właśnie odblask czerwony i zastanawiam sie czy warto... Mamy szelki Bones on red i są zbyt bordowe :/
  23. Ja jak czytam- wszystkie psy chyba ze smakiem ją jedzą. A jak jest z Pedigree i Chappi? Psy tez szaleją za takimi karmami bo mają dużo tych wypełniaczy itp. Więc może tu jest to samo? Skoro to jeden i ten sam producent?
  24. Ja poszukuje kogos, z psem najlepiej stosunkowo małym, który pomógłby nam w przezwyciężeniu strachu do psów u mojej małej. Chodzi mi tak wiosną conajmniej 1 raz w tygodniu :]
  25. Więc: Zoologi: * Dog Chow (Show) na Legionowej, właśnie z niego wróciłam :] Rogz jest, Acana jest tam wprowadzana teraz, Khary szampony, Bephara, smakołyków duży wybór jest :) * Zoo Natura w galerii podlaskiej :] Rogz itp. :) Duży sklep :] * Zoologik na Kilińskiego, wspomniany już :] Dużo smaków i gryzaków A co do miejsc to... u mnie za SP44 jest taka duża łąka nawet, teraz tam źle, bo śnieg sie topi, liście itp, ale trawa skoszona, na lato wspaniałe miejsce do hasania będzie :) A czytając wypowiedzi poprzedniej strony, znam Gródek i Waliły! Przejeżdżam tamtędy jak jade do Babci (przed Wiejkami jesli ktos kojarzy :D)
×
×
  • Create New...