-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Kolejne ogłoszenia Komety: [URL="http://zwierzaki.cafeanimal.pl/Rudzia,19894"]Rudzia - Zwierzaki - cafeanimal.pl[/URL] [url=http://www.e-zwierzak.pl/oddam/0,1,0,0,0,0/3654/]CUDOWNA I PIĘKNA-kto pokocha?? : Dorota : Oddam : Adopcja zwierząt, oddam, sprzedam, kupię, znalezione, hodowla - E-zwierzak.pl[/url] -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Mamy Allegro! Mamy Allegro! :multi: Kometa zrobiła Allegro! Dzięki Ciotka! [url=http://allegro.pl/show_item.php?item=650123581]PIĘKNA I UROCZA-wyrzucona z autobusu-SZUKA DOMU! (650123581) - Aukcje internetowe Allegro[/url] -
[quote name='Nel_81']Witam, i bardzo proszę o pomoc, bo jestem trochę przerażona! Mój pies - roczny cocker - zaczął wyć niemiłosiernie przy siusianiu, słychać go na całym osiedlu, jakby był obdzierany ze skóry. Fakt, faktem, że to cocker i on w ogóle jest maksymaknie histeryczny, ale sprawia to takie wrażenie, jakby miał za chwilę zdechnąć. A po wysiusianiu zachowuje się chyba zupełnie normalnie, jest żywy i wesoły. Wiem, że muszę iść do weterynarza, ale czy to może być zwykłe zapalenie pęcherza? A on po prostu histeryzuje? No i co, jeśli w tym moczu jest np. domiszka krwi?? Bo tego akurat nie jestem pewna. Bardzo proszę o jakąś radę :-( Pozdrawiam[/quote] A kiedy dokładnie zaczął wyć przy siusianiu? Od kiedy go masz? Czy wcześniej nie miałaś takich problemów? Siusiał normalnie? Czy problemy zaczęły się nagle?
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Abra, a ta pani, co to miala zadzwonić po 20.05, po powrocie z dzialki , to dzwoniła ?[/quote] Jak się okazuje - Rudzia jest dla tej Pani zbyt mała. Szuka szuczki ok.20 kg. Rudej i raczej długo- niż krótkowłosej. Byłyśmy dzisiaj ze SBD na Służewcu. Pogoda niestety nam nie sprzyjała - deszcz być może zniechęcił potencjalnych chętnych do uczestnictwa w kiermaszu. Chociaż ... Rudzia zainteresowała swoim umaszczeniem, radością życia, żywiołowością i uśmiechniętym pycholkiem pewną osobę :razz:... Może się odezwie? Miałyśmy okazję obserwowania Bejcy( to imię wymyślone przez Sleep):lol: - w ponadprzeciętnych, niestandardowych i ekstremalnych warunkach. Mam na myśli gromadę ludzi, dzieci, inne psy (różnych gabarytów), mikrofony, głośniki itp. Jesteśmy zdania, że jest naprawdę wspaniałym, przesympatycznym psiakiem, idealnym dla ludzi lubiących takie "żywe sreberka". Niestety - maj się skończył, a domku na razie nie widać... Psina jest ze wszech miar adopcyjna - potrzebuje tylko ogłoszeń... -
No więc...: Dr Lenarcik przyjmuje na SGGW jedynie w poniedziałki i środy. Tak jak wcześniej wspomniałam - sama wizyta to kwestia ok.80,- zł. Na pewno nie obędzie się bez dodatkowych badań, z użyciem specjalistycznego sprzętu (chociażby rtg). Jestem już po rozmowie i wstępnych ustaleniach z wmarkosem. Przywiezie Barego w przyszły poniedziałek, ok 9.00-10.00.
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Abra, a ta pani, co to miala zadzwonić po 20.05, po powrocie z dzialki , to dzwoniła ?[/quote] Tak Gagatko, dzwoniła. Wysłałam jej zdjęcia (w piątek). Niestety na razie się nie odezwała. Dzwoniłam do niej sama, ale na razie jest "poza zasięgiem"... Czekamy cierpliwie. Będę z nią w sobotę ok.13-16.00 na evencie przy Dolince Służewieckiej. Wszystkich serdecznie zapraszam! -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='1w0na']Ile ona ma w kłębie? Zdjęcia nie chcą mi się otworzyć, a w miniaturkach nie wiele widze ;-)[/quote] Hmmmm,,,, nie wiem :roll:. Nie jest duża. Głową sięga do kolana i jest bardzo zgrabna. W sensie: proporcjonalna. Taka filigranowa. -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Erazm']Mialam nie wchodzic na zadne watki, ale ten jest kolejny BOSKI KURDUPEL... ide spac , fota z Kajkiem mnie zalatwila...[/quote] Uprzejmnie donoszę, że Maksik od wczoraj jest w nowym domku:multi:! -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Ponawiam pytanie:placz: Kto pomoże z Allegro? -
Najprawdopodobniej umówimy Barego do dr Lenarcika (SGGW). Erazm była u niego ze swoją malusią yoreczką :), którą właśnie się opiekuje :) To dobry specjalista, nie ma zapisów z miesięcznym wyprzedzeniem, przedpłat za wizytę, kolejek itd. DIF - czy wmarkos może przywieźć psiaka w poniedziałek? Raczej rano...?
-
Lady - maleńka księżniczka nie zazna juz łańcucha, już w domu!
Abrakadabra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A my wcale sie nie chowamy :p Niunia już po odrobaczeniu i przeglądzie. Ma ok 7 mies., czystą skórę i uszy, radosna i żywiołowa.[/quote] A dlaczego nie chce jeść? Wet sie wypowiedział? Jejku... nie sądziłam, że malutka jest szczeniaczkiem... -
Lady - maleńka księżniczka nie zazna juz łańcucha, już w domu!
Abrakadabra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='xmartix']to czekamy na zdjęcia[/quote] Znalazłam Was :evil_lol:!!! -
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
Abrakadabra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos'] wieczorem założę wątek slicznej maleńkiej panience, która chyba nazwę Lady, bo ma klasę nieprzecietną, a ktora od wczoraj jest u mnie ;)[/quote] Podeślesz mi link?:razz: Bardzo się cieszę, że Lincia szczęśliwie dotarła do domku. -
Prawie ratlerka Linka w wymarzonym domu w Tarnowie!
Abrakadabra replied to malagos's topic in Już w nowym domu
:loveu:Linka jest cudna, wspaniała, grzeczniutka, cichutka, miziasta, przytulaśna.... Dotarła do Jayo cało i zdrowo. Została wycałowana i wyprzytulana :loveu: To pies IDEALNY ! -
[quote name='Gosia/Krzys']Abra jest już w nowym domku. To piękna spokojna suczka, która powitała mnie jak byśmy znaki się wieki. Jest ufna i dobrze było by jej nie zawieść. Podróż minęła spokojnie po tym jak Abra usadowiła się na tylnym siedzeniu obok mojej żony, jest ciekawa wszystkiego, co się dzieje dookoła i myślę, że nikogo nie powinna skrzywdzić poza muchami, na które próbuje polować. Abra jest czyściutka i zadbana, jej dotychczasowa właścicielka dzwoniła do nas dowiedzieć się czy Abra dotarła na miejsce bez problemów. Jest to żywe sreberko, które potrzebuje się wyszaleć, a w Poznaniu nie miała na to szansy więc myślę, że Abra jest na tyle młoda, że szybko przyzwyczai się do nowego miejsca szczególnie, jeżeli okaże się jej odpowiednio dużo serca i miłości, a do tego da miejsce do wybiegania się. Pozdrowiona od Abry dla wszystkich.[/quote] Gosia/Krzyś ..:kiss_2::kiss_2::kiss_2: Cieszę się, że akcja tak się udała! Trzymamy kciuki za nowy domek!
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='gagata']Jest jeszcze taki portal zgubione/znalezione psy.....warto tam zaglądac.. Jak to jest,że jedni psy wyrzucają /gubia i sie nimi nie interesuja, a drudzy bezskutecznie szukaja....:-( Ten swiat jest porąbany...[/quote] Gagata - dzięki. Zajrzę tam z pewnością... Masz rację: świat jest porąbany...., a ja jestem na tyle naiwna, że wierzę, że każdy psiak się zgubił/uciekł :-( . ,,, Evcia -Psi Anioł został już powiadomiony, mają zdjęcia Rudzi, i namiary telefoniczne na wszystkie "zainteresowane" osoby... [B]Czy ktoś może zrobić wyróżnione Allegro? Pokryję koszty[/B]. -
[quote name='iwi10']Ja też poproszę damy go na psy zaprzegowe i bezdomne szpice już ruszyły i więcej inf.[/quote] Dziewczyny, dziękuję za szybki odzew... Czekam na zdjęcia, troszkę wyraźniejsze i lepszej jakości niż te, które zrobiłam w lecznicy. Będą jutro.
-
DIF mówiła. że taki scenariusz wchodzi jak najbardziej w grę. Tylko, do dr Sterny są nieziemskie kolejki ... Może znacie jakiegoś innego dobrego ortopedę? Wiem od Komenty, że w tej samej lecznicy przyjmuje jakaś b.dobra specjalistka, dr. Degórska. Na wizytę czeka się znacznie krócej, a pracuje jeszcze na SGGW i w lecznicy na Pradze.
-
Bardzo proszę o pomoc miłośników tej rasy... Wczoraj, na parkingu zajazdu w miejscowości Góra Kalwaria znalazłyśmy psa rasy Husky (w typie?). Koczował na skraju lasu i był dokarmiany przez pracowników tego zajazdu. Z ich relacji wynika, że ponad tydzień temu ktoś wyrzucił go z pędzącego samochodu :-( Psiak ma 2 spore rany na bokach brzucha - prawdopodobnie został potrącony przez jakieś auto. Udało nam się go złapać, usadowić w samochodzie i przewieźć do Warszawy. Psiaczek jest nieufny i trochę strachliwy, nie wykazuje żadnych oznak agresji. W samochodzie spisywał się świetnie: żadnej choroby lokomocyjnej, skakania, paniki i innych sensacji. Dzięki Fundacji Pod Psim Aniołem udało nam się umieścić go na moment w lecznicy na Mokotowie. Przeszedł tam podstawowe badania krwi, opatrzono mu rany i wyciągnięto tonę kleszczy. Pomóżcie szukać mu DT lub DS - pleaseeeeee Wiem, że zdjęcia to podstawa, ale nie potrafię ich wklejać :oops: Mogę przesłać komuś na e-mail...
-
Przepraszam, że tak późno :oops:, ale przydarzyło mi się wczoraj kilka nieprzewidzianych sytuacji..., zresztą - nieważne. Najważniejsze, że dzięki uprzejmości ciotek z radomskiego schronu udało mi się pokazać zdjęcia dr Sternie. Tak jak podejrzewała DIF - na ich podstawie niewiele można powiedzieć,... Jeśli chcemy zdiagnozować Barego, konieczna jest jego osobista wizyta u specjalisty. W/g dr Sterny przyczyn poruszania się Barego w taki sposób może być kilka, począwszy od zmian neurologicznych, a skończywszy na zmianach zwyrodnieniowych kręgosłupa.... Wykluczył wpływ pocisku , który tkwi w ciele psa. Co robimy?
-
Ok. W-wy. Labkowaty pies wyrzucony z auta...
Abrakadabra replied to kacper_29's topic in Już w nowym domu
[quote name='marlenka'][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/zaniedbany-podhalan-juz-w-fundacji-emir-137571/index7.html?nojs=1#usercptoolsprzeczytajcie[/URL] ostatnią stronę to wszystko będzie jasne .Sory ale dla mnie jest to kombinator i cwaniaczek ... a szkoda[/quote] Marlenka... idź spać... zyczę Ci kolorowych snów! I samych słonecznych dni:lol:.,.. I może troszkę ciekawszej codzienności w Warce :cool3: -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
Przypominamy się...., koniec maja coraz bliżej...