Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. [quote name='Olena84']Ma sporą oglądalność. To co wpłacić te 30zł za ten miesiąc?[/quote] Nie, na razie nie wpłacaj. Lipiec się jeszcze nie skończył, więc teoretycznie pobyt ma oplacony. Tak jak pisałam - we wtorek ją wysterylizuję. Może uda się ją po operacji przetrzymać w tym samym miejscu przez jakieś 7-10 dni. Jeśli nie - to nie wiem.... Ola, a gdzie królewna ma ogłoszenia? Napisałaś, że to prawie szczeniak?:cool3:
  2. [quote name='Neris']Zadzwonił do mnie sąsiad, że rano podrzucono małego pod bramę. Wracając z miasta byłam u nich, brykają po trawniku, srebrzysta podbiegła do mnie i wycalowała. Pachną mlekiem, więc jeszcze matkę ciągną. Rano zaniosłam jej to Pedigree, wieczorem zaniosę mięso, może małe też już trochę pociamkają, wezmę im kawałek kuraka. Isadorko, a pokażesz SPRAWCĘ szczeniąt?[/quote] Nie wierzę...! Pierwszy raz słyszę taką historię ! A tatusia też chętnie sobie przypomnę :evil_lol: Mało brakowało, a zostałybyśmy schrupane żywcem :evil_lol:....
  3. [quote name='Olena84']Rudzia ma odnowione ogłoszenia![/quote] Olcia ... dzięki - jesteś niezastąpiona :calus:! Na razie jest cały czas w tym samym miejscu, a we wtorek zawożę ją na sterylkę. Ubłagałam o parę dni, ale po zabiegu musi mieć dokąd pójść. Ola może Twoje ogłoszenia pomogą jej w znalezieniu domku?
  4. [quote name='Erazm'] Jejku... wygląda tak jak mój Amorek po kapieli... I nawet charakterki mają podobne :cool3:. Ciekawe co za potwór powstałby ze skrzyżowania takich dwóch złośników?
  5. Obiegłam swój blok 4 razy. Mieszkam w bloku :))) [U][B]Zaliczyłam seks pod prysznicem i podlałam kwiatki na balkonie ....[/B][/U] Nie odpowiedziałaś mi na pytanie.... Ps. Nie muszę "siedzieć" na wątku, żeby zyskać Twoją aprobatę, uznanie, i cokolwiek innego... Czekam.... Dlaczego wrabiasz ludzi w sytuacje bez wyjścia?
  6. To dlaczego wrabiasz ludzi w sytuacje bez wyjścia?
  7. [quote name='Neigh']Dlatego mówię, ze ratuje nas nawet dobry dt. Jak się ma na głowie jednego gnojka.........to nie jest taka masakra i czasowa i finansowa. Poza tym cholera wie tak naprawdę co im dolega.[/quote] Ile masz psów na DT? Neigh????? Halo!!!!!!!! Odpowiedz!
  8. Neris... co się z nimi stało?
  9. Zabliźni się, zabliźni.... A ten większy psiak? Jest dużo większy? Pierwszy raz zaatakował yorka? Jest starszy? Czy w tym samym wieku? Długo są ze sobą razem?
  10. [quote name='vivianes']Witam! mam powazny problem gdyz mój york przegryzł sobie język z boku w poprzek około 6 mm za kłem .nie leci z tego krew ,normalnie jje oczywiscie daje mu teraz tylko miekkie jedzonko.mam pytanie czy ta rana sie samoistnie zabliżni i obkurczy czy to rozcicie pozostanie .pozdrawiam prosze o rady[/quote] A jak Ty to zauważyłaś?:crazyeye: Nie martw się - z pewnością się zabliźni.
  11. [quote name='Olena84']Jak sytuacja Rudzi. Ja przez 3 tyg. nie miałąm internetu w domu, i chodziłam z doskoku do sąsiadki, wpłąte zrobie dzis albo jutro dopiero.[/quote] Ola, na razie nic nie wpłacaj. Szukam dla Rudasi nowego DT .:-( Tanitka dziękujęmy za ostatnią wpłatę :kiss_2:
  12. [quote name='LadyBell']Pani Ewo! Czy może Pani powiedzieć coś więcej o salonie Psie Spa? Jak się tam traktuje klientów( zarówno właścicieli jak i czworonogów)?? Można być podczas strzyżenia? Proszę o szybką odpowiedź tych którzy to miejsca odwiedzili.[/quote Percepcja*/Inteligencja*/Umiejętość czytania ze zrozumieniem*/ Logiczne myślenie* */ niepotrzebne skreślić jest prawdziwym fenomenem... Ewa&Flatki - jesteś boska! :evil_lol: Taka... przekonywująca w swoich wnioskach. Ten tekst o zdjęciach zmroził mi krew w żyłach :-o!!!! Dzięki kochana! Będę unikać tego miejsca jak ognia ! Tyś to sprawiła!:loveu: Kocham Cię! Chcę mieć z Tobą dzieci :oops:. Ustrzegłaś moje psiaki przed niecnymi praktykami ze strony ludzi, którzy wywieszają fotografie czyjegoś autorstwa na ścianach :-(... Jak oni mogli:-( A poza tym... idź spać. Ew.wyprowadź na spacer całą gromadę yorków - (rozumiem, że jesteś w posiadaniu psów tej rasy) i też idź spać. Mieszkańcom Warszawy polecam wspomniany już salon York Centrum przy ul.Czerniakowskiej. Nie należy do najtańszych, ale psiaki wychodzą stamtąd śliczne i pachnące. Niestety - nie można być przy strzyżeniu. Oczekiwanie można sobie umilić - wdając się w pogawędki z innymi właścicielami psiaków tej rasy. Kilka razy eksperymentowałam z innymi groomerami i za każdym razem wracam na Czerniakowską.
  13. Ninka... Dzięki... Zadzwonię do Ciebie jutro.
  14. Losy Rudzi stoją pod wielkim znakiem zapytania ... Jeśli do końca tygodnia nic nie wymyślimy, mała trafi na Paluch.,
  15. A może to wcale nie jest sprawa dermatologiczna i choroba skóry? Skoro zeskrobiny dały odpowiedź odnośnie nużeńca i grzybicy. A czy któryś z weterynarzy pokusił się o wykonanie badań hormonalnych? Głównie hormonów tarczycy? Czy oprócz tego wyłysienia psiak zachowuje się normalnie? Je, śpi, biega i się bawi? Ja poprosiłabym mimo wszystko o zbadanie poziomu hormonów.
  16. [quote name='LakusiowaPani']Witam. Czytam tu jak wszyscy zachwycają sie wystającym języczkiem yorków. Sama mam yorka 10 tyg i wystaje mu czubek języczka. Zastanawiam sie tylko czy to normalne czy jakas wada!!! Nigdzie nie znalazłam nic na ten temat. Kocham mojego maluszka tylko zastanawiam sie czy to norma tej rasy czy wada!!!???!!!:roll::roll::roll:[/quote] Jeśli ma wadę zgryzu (przodozgryz) to języczek może mu wystawać. Jakby nie patrzeć to wada, ale od tego się nie umiera :lol:.
  17. "Siadam teraz do tekstu o Prosiaczku (moze mu imie zmienic, reaguje tez na Bisia; chociaz teraz pomyslalam ze adekwatne do wygladu byloby Pinki;-)" Jak zobaczyłam u SBD Prosiaczka i usłyszałam pytanie: Jak byś go nazwała? Odpowiedziałam :lol:: PINK :lol:
  18. [quote name='tanitka']wpłaciłam. co u Rudusi? dalej nikt się nie interesuje?[/quote] Poprosiłam Isadorę o zrobienie Allegro... Może w końcu jej się poszczęści?
  19. I o to chodzi! Trzeba malutce wybrać domek w stylu RAJ na ZIEMI! Jak się ustawi kolejka - jechać, sprawdzać i przebierać...
  20. Ile ona może mieć lat? Dla małżeństwa w średnim wieku z Warszawy poszukuję małego kudłatka. Państwo niedawno stracili 14-letnią sunię york (tzn. w typie :cool3:). Ponieważ mają małe mieszkanko - zależy im na małym psiaku...
  21. Czy on zachowuje czystość w domu? Czy umie chodzić na smyczy? Śliczny jest... Zaraz wyślę zdjęcia do pani, która szuka takiego maleństwa. I wcale nie zaszkodziłoby, gdyby był szczekliwy :cool3:...
  22. Wysłałam zdjęcia Tosi do Pani, która poszukuje takiej małej slicznotki :) Czy możecie napisać coś więcej o cudzie wspomnianym przez Annę 33?
  23. [quote name='tanitka']czy na lipiec będa pieniądze potrzebne, wpłacić moje 30 zł?[/quote] Niestety tak... Ja też wpłacam moje 20,- Qrde, dlaczego nikt jej nie chce :-(
  24. Widziałam Prosiaczka na własne oczy :lol: Cudny jest! Zdjęcia w ogóle nie oddają jego urody! Nie widziałam nigdy w życiu takiego egzemplarza! Zróbcie mu zbliżenie pyszczka, zwłaszcza oczu :loveu:. To niesamowite :loveu: Skąd on się wziął??? Chyba z kosmosu. Nic innego nie przychodzi mi do głowy :loveu:
  25. :razz: Ola..znam - ze słyszenia i widzenia :razz: Może nie o m2 chodzi, tylko o czas. Qrcze mało mam tego czasu, niestety... A Rudzia nadal domku [I]niet..[/I]
×
×
  • Create New...