Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. Chlopczyk (mniejszy od suczki): [IMG]http://i41.tinypic.com/30u60aq.jpg[/IMG] Dziewczynka: [IMG]http://i39.tinypic.com/21mwzeb.jpg[/IMG]
  2. cd... [IMG]http://i40.tinypic.com/2s1qibc.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/35m348o.jpg[/IMG]
  3. Przedwczoraj, dzieki wiadomosci, otrzymanej od Komety - udalo mi sie z wolominskiej mordowni wyciagnac parke szczeniaczkow. To braciszek i siostrzyczka. Maja ok.2 m-cy. Byly przerazone faktem uwiezienia ich w kojcu, kratami i buda, w ktorym zostaly zamkniete. Sa malutkie, najprawdopodobniej niewiele jeszcze urosna. Garna sie do czlowieka, uwielbiaja zabawe, sa wesole i zywiolowe. Udalo mi sie uprosic zaprzyjaznionego psiarza, aby przetrzymal je przez 2 tygodnie . Ciotki, pomozcie w ogloszeniach! Przedstawiam maluszki: sa naprawde niewielkich rozmiarow: [IMG]http://i42.tinypic.com/168c1zr.jpg[/IMG]
  4. [IMG]http://i41.tinypic.com/mr2w6r.jpg[/IMG] Nauczylam sie wklejac zdjecia :crazyeye::crazyeye::crazyeye:!
  5. [IMG]http://i44.tinypic.com/264gmjd.jpg[/IMG] [IMG]http://i40.tinypic.com/b67kmh.jpg[/IMG]
  6. W weekend mój kolega zrobil Krolewnie sesje zdjeciowa... [IMG]http://i43.tinypic.com/29kp2d3.jpg[/IMG]
  7. Jola, zaloz moze watek na "psy zagubione" i wklej zdjecia. Suczka reaguje na imie Saba. Dzwonilas do Eko-Patrolu?
  8. Mgie.... gdybym byla facetem - sypalabym Ci platki kwiatow pod stopy. I zanosilabym Cie do wanny pelnej piany kazdego ranka :)
  9. Boszzzzzeeeee! Bylam odcieta od Net-u! Na dodatek nie mam polskich liter. Opowiadalam ludziom przez telefon o malutku :cool3:.. Dajcie mi jeszcze chwilke - zepsul mi sie laptop, reuter, palmtop, internet. Wprawdzie wspominali o mlodym psiaku, ale po wysluchani historii malego - nie wykluczyli mozliwosci jego przygarniecia... Pamietam, ale czekam na naprawe sprzetu, z ktorym podjade do tych ludzi :roll:
  10. DIF - "nic dodać - nic ująć". Sorry, że trochę zaangażowałam się w ten wątek, chociaż o historii Barego miałam okazję dowiedzieć się przy okazji Dramka, którego odwoziłyśmy z DIF i Zulugulą do Lublina.... Wmarkos... chcemy Ci pomóc i tak, jak pisała DIF - próbujemy ze wszystkich sił. DIF, dzięki pomocy kilku osób zebrała pieniądze. Krzywdzisz ją, pisząc, że nikt nie interesuje się Barym. Uważam, że należą się jej przeprosiny.
  11. Ja nie mogę!!! :crazyeye: Jaki malutek!!! Słuchajcie - tak się składa, że jutro wieczorem jestem umówiona z ludźmi (w Warszawie) na wizytę przedadopcyjną w sprawie malutkiego pieska. Ludzie jakiś czas temu zmuszeni byli uśpić swojego 12-letnego pieska w typie Yorka. Teraz chcą przygarnąć jakąś biedę. Mieszkają w kawalerce i żywią sentyment do maluśkich "maślaczków". Nie upierają się przy podobieństwie do konkretnej rasy. Psiak powinien być malutki. Nieważne jakiej płci. Umówiliśmy się, że przywiozę ze sobą zdjęcia - pokazałabym mu Waszego biedaczka-cudaczka, co? Wprawdzie rozmawialiśmy raczej o młodym piesku, ale... kto wie?
  12. Poprosiłam osoby, które zajmą się dzisiejszą interwencją o jakiekolwiek zdjęcia tej suczki. Jak tylko je dostaniemy - Majqa zamieści na wątku. Boję się, że fakt odbioru psiny od właścicieli będzie równoznaczny z wezwaniem Eko Patrolu i "podróżą" na Paluch. Czy ktoś może przygarnąć bidulkę na DT? Pleeeaaase..............
  13. Będę tutaj zaglądać - jutro wieczorem jestem umówiona z Panem, który szuka takiego cudaczka. Przez 12 lat w domu był piesek, podobny do Yorka - niestety ciężko zachorował i Państwo po żałobie postanowili przygarnąć jakiegoś biedaczka. Jeśli Guziczek nie spełni oczekiwań domku w Poznaniu (w co wątpię - bo to Śliczna Ślicznotka :loveu: ) - to mogę Panu pokazać zdjęcia Guzika?
  14. [quote name='Anna_33']Alez ladne...trzeba rozglosic wszem i wobec.Na razie podbijam.[/quote] Melduję się! Zapytam w jednym miejscu..., może chociaż połowę zgodzi się przechować osoba, o której myślę :roll: Marlenka, Sleep - na razie nic nie obiecuję. Są śliczne ... Musimy jakoś pomóc.
  15. Olena już wpłaciła 30,- , ja wpłacam obiecane 20,- + Twoje 30,-.... Mamy 80,- zł !!!
  16. [quote name='tanitka']ja taz na Rudzię 30 zł daję na czerwiec![/quote] Tanitka! Dzięki! Masz konto na które wpłacałaś już pieniązki w tamtym miesiącu, czy Ci podesłać?
  17. [quote name='malagos']Czy macie juz zdjecia tej suni, któą wczoraj ratowała p. Joanna? Obiecała podesłać....[/quote] Nie ukrywam, że też czekam na fotki małej...
  18. [quote name='duszek01']śliczny piesek ,slodka buźka,jąderko moze jeszcze zejsc ;),uszka wcale nie są ogromne tylko po prostu zarosniete ,widac zaniedbanie ludzi sprzedających:cool1: tak jak ktos Ci juz radzil musisz koniecznie przystrzyc wloski na uszkach ;)[/quote] Zgadzam się z Duszek - jest śliczny... Z pewnością pokochał Cię z całego serca! Jesteś jego ostoją, dalaś mu domek ... Kochaj go z całego serca, tak jak on już pewnie Cię pokochał.
  19. [quote name='Madallena']:razz:A co to za festyn? jakieś szczegóły czy tajne spotkanie ?[/quote] Festyn jest w Zielonce. I broń Boże nie tajny :evil_lol:.. Evcia - zajrzę, zajrzę - obiecuję! Muszę tylko przetransportować 3 psiaki z Legionowa do Halinowa . Są bezdomne. I są od Cekinki .... Gdzieś je wynalazla. I potrzebuje pomocy. Tak czy inaczej zajrzę do Was na pewno!
  20. [quote name='Madallena']Nie no to rewelka :multi::multi: A teraz wracam do Rudej. MAm Panią, potencjalnie zaimteresowaną. Pani kocha pieski, kocha je rozpieszczać. Pani ma dziecko 3 letnie. Jak się widzi Ruda do małego dziecka? Czy Ruda szczeka? :)[/quote] Rudzia nie jest szczekliwa, jest bardzo żywiołowa i prawdę powiedziawszy chyba lubi dzieci. Na evencie nie zarejestrowałyśmy ze SleepBD zadnych oznak niechęci czy agresji w stosunku do dzieciaków. Jejku... fajnie byłoby gdyby nasz ruda królewna znalazła domek...
  21. Puszek nadal wabi się Puszek. Od czasu do czasu Państwo wołają na niego Misio :) Jest znacznie odważniejszy, ciekawski i zaczepialski niż jeszcze tydzień temu. W mig pojął czym jest chodzenie na smyczy, lubi inne pieski, pozwala się głaskać nieznajomym i jeszcze ani razu nie zaszczekał. (Akurat z tego ostatniego Pani powinna się cieszyć :lol:) Prawdopodobnie w sobotę będziemy ze Sleep na wizycie poadopcyjnej.
  22. [quote name='Olena84']Ja swoje 30zł podtrzymuje.[/quote] Olcia...:iloveyou: Dzięki! Twoje 30,-, moje 20,-.... potrzebujemy jeszcze 50,-
  23. [quote name='Madallena']i jeszcze jedno zdjęcie małego gwiazdora, szczęśliwca, który trafił do domku. ps. czy on ma swój wątek? [IMG]http://img521.imageshack.us/img521/6749/malygosia.jpg[/IMG][/quote] Dżizus! To Puszek! Nie zdążyłam założyć mu wątku :shake: Jestem w kontakcie telefonicznym z DS, który "wykluł" się z nienacka...
  24. [quote name='Chandler'][B]Reeeeeeklaaaaaamuuuuujcie Gwiazdę!!! Baaaaardzooooo!!! :-)[/B] [SIZE=1]Idę oglądać konkurencję ;).[/SIZE][/quote] Ciotki! Też trzymam kciuki za Gwiazdeczkę! Jestem w kontakcie telefonicznym z potencjalnym DS na bieżąco.
  25. Qrde.... jak się dom nie znajdzie - musimy znowu zrobić zrzutkę na DT...
×
×
  • Create New...