-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Ciotki, miejcie proszę na uwadze 2 maluchy :-( i mamusię :-(... Cekinka porobiła ogłoszenia, ludzie dzwonią od czasu do czasu, ale wesoło nie jest :shake:... Sunia-mamusia jest delikatnym, uległym psiaczkiem. Jeśli nie znajdzie domu do 07.05. - trafi do schroniska. -
[quote name='bajk21.']Pojechałam dzisiaj tym córki samochodem do Warszawy, chociaż nie powinnam, ale zachorował mi wnuczek, więc musiałam. Oddałam taką maleńką biało- czarną suczkę, następnie przejęła mnie Abrakadabra i pojechałyśmy oddać drugą suczkę. Bałam się już, po sytuacji z Vegą i Bellą, że znowu ludzie się wycofają, ale obie suczki zostały wyadoptowane. Szukam jeszcze w Warszawie miejsca dla drugiej żółtej suczki, bo ten Poznań to ostateczność. Reszta na razie stoi i nikt nie dzwoni, może coś się ruszy, czasu coraz mniej, jak na razie nie znalazłam żadnego domu, a teraz trudno mi szukać. Coraz bardziej się denerwuję. Banerki wchodzą, dziękuję Bigosik.[/quote] Jola - Daszek jest taki śliczny i grzeczniutki :lol: - znajdzie jakiś domek. Na pewno! Wyślij mi zdjęcia Vegi na e-maila. Rodzina z Dąbrowy Górniczej szuka psiaka. Chcieli pieska (konkretnego - Maksia z innego wątku). Niestety nie zgadzają się na kastrację :mad:. Może Vega podbije im serca....?
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']ja sie przeca deklarowałam, ze na ochotę podskoczę :cool1:. maksik nie ma żadnrego szczepienia, słownie żadnego. ządnej nosówki, wścieklicy, nic! nie ma książeczki. robimy sprawdzenie domku w dąbrowie? abrakadabra, będziesz kontaktowała malawaszkę z ewentualnymi właścicielami?[/quote] Malawaszka - wysłałam Ci PW :cool3: -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']napiszcie do Pixie.. Ona jest z wawki, napewno kogos poleci jesli sama nie da rady[/quote] Święta, święta i.... po świętach! Czas myśleć o domku dla Maksika :razz:! -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Dzięki, jutro wystawię bazarek.[/quote] Ciotki! Pomóżmy Cekince, maluchom i dzielnej suni, która oszczeniła się na opuszczonej działce! -
:-? Ale... york to PIES (na dodatek terrier), a nie laleczka Barbie...
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']:niewiem: nie wiem, to wszystko co napisała: Witam Mam pytanie w sprawie Maksia na jak daleką odległość (ile km) była by możliwość w transporcie pieska? Pozdrawiam. i nic nie odpisała już[/quote] Ale wysłałaś jej e-maila z jakimiś szczegółowymi pytaniami? No wiesz... Co do warunków, jakie może zaoferować? To może poczekajmy na odpowiedź? Maksio do wtorku spokojnie posiedzi w DT. Potem jak najszybciej trzeba znaleźć mu domek. -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Abrakadara, bardzo Ci dziękuję!!! :loveu: [B]Patrycja Włodarczyk [/B] [B]19102011270000140201531193 [/B] [B]W tytule napisz, że to na Sonię i jej dzieciaki :cool3:[/B] [/quote] Podaj mi na PW dane adresowe. Inaczej przelew mi nie przejdzie. Cioteczki! Pomóżmy Cekince! No i oczywiście rodzince! [U][B]Każdy grosik się liczy![/B][/U] -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Tak, 400 zł miesięcznie. Myślę, że to tanio, wychodzi mniej niż 5 zł za psa na dobę.[/quote] Mogę wpłacić Ci 50 zł (na razie jednorazowo). Myslę, że okres świąteczny spowodował lekki marazm na dogo. Poczekajmy jeszcze trochę. Być może po świętach uda mi się znaleźć tańsze miejsce...Może ogłoszenia coś dadzą i okres pobytu maluchów w DT troszkę się skróci. Obydwie dobrze wiemy, że mamusia nie poradzi sobie w schronisku :-(... Psy ją zdominują :-(... Ps. Podaj mi nr konta. -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
A jaki jest koszt miesięczny? Albo inaczej: ile kosztuje doba? Z tego, co pamiętam wspominałaś o 400zł? -
Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach
Abrakadabra replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
Napiszcie coś o jej charakterze, please... Wyrosła z lizania, całowania i gryzienia? Jest grzeczna? Cudna z niej panienka :loveu:, śliczna ! -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*']Psy 7 maja jadą do schronu.[/quote] Cekinka? O co chodzi???:smhair2: -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='mru']oh mam pytanie w sprawie Maksia (na maila), pani pyta tylko o transport - jak daleko byłaby możliwa pomoc. Może zapytam o więcej, ale powiem też, że ktoś się zgłosił chętny wcześniej. słuchajcie, a ci ludzie sobie z małym poradzą? :) znaczy wierzę, że jeśli sleepin tak orzekła, to dadzą ale tak tylko pytam ;)[/quote] Mru, a gdzie mieszkają "twoi" chętni? -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='malawaszka']jestem i ja - sorki, że tak późno, ale nie miałam siły zaglądać na dogo - jakiś słoń mi dziś na głowę nadepnął :shake: jakby co to jestem z Dąbrowy i jak będzie trzeba to mogę pomóc[/quote] Sorry... Malawaszka , to chyba do Ciebie się zgłosimy w sprawie domku. Dasz radę w środę po świętach? -
Życie tego psa to 1000 zł każdy grosz jest cenny
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Cekinko, wrzuć ją na "asty w potrzebie". Śliczna jest... PS. Sorry, ale co to jest "ucisk przełyku"? To jakaś jednostka chorobowa? Czy stan wywołany działaniem jakichś urazów mechanicznych? (sorry - nie jestem lekarzem, więc może głupio się pytam)? -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Sunia jest naprawdę grzeczniutka, kochana i bardzo skrzywdzona przez człowieka... Zasługuje na to, żeby doświadczyć w życiu chociaż odrobiny szczęścia.. -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Rybka_39']Jestem. Gdzie i kiedy trzeba sprawdzić domek?[/quote] Rybka!!! Dzięki za tak szybką odpowiedź! Maksik znajduje się w tej chwili u mojego kolegi, w domku pod Warszawą. Przewiozłyśmy go tam ze Sleep, ponieważ małżenstwo, deklarujące chęć adopcji (to ci z Dąbrowy) wyjechało dzisiaj na działkę w Beskidy. Wracają we wtorek rano. Mały ma schronienie, możliwość biegania, stadko kumpli i kumpelek:cool3:, zapas karmy w puszkach. SBD zadbała również o kropelki na kleszcze. [B][U]Rybka_39 - czy Twoja chęć pomocy przy sprawdzaniu domku nie zniknie do wtorku lub środy? (Im szybciej tym lepiej).[/U][/B] Zulugula - szkoda, że nie możemy Cię "wykorzystać" jutro rano... Po świętach będziemy musiały znowu martwić się transportem. -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Jeśli znajdzie się osoba, mogąca przeprowadzić wizytę przedaadopcyjną - niech skontaktuje się ze mną. Mam namiary na domek w Dąbrowie Górniczej. Mój telefon: 601 672 846. -
[quote name=':: FiGa ::']Jak będę mieć jakieś wieści - napiszę.[/quote] Co to jest "wołomińska umieralnia"? Gdzie się mieści?
-
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']Dokładnie chodzi mi o to, czy sunia jest nauczona czystości w domku? Czy nie szczeka i nie nieszczy?[/quote] Cekinka pewnie napisze coś więcej, ale z moich krótkich obserwacji wynika, że psinka jest baaaardzo uległa - zarówno w stosunku do ludzi, jak i innych psów. Szczekliwa z pewnością nie jest. I chyba jeździła samochodem. Pokonałyśmy trasę spod Nadarzyna do Halinowa. Całą drogę leżała spokojnie na przednim siedzeniu. Żadnej paniki, żadnych wariacji (i sensacji żołądkowych :cool3:.) Przybiega na wołanie, ale przybiera totalnie uległą postawę i szoruje brzuszkiem po podłożu, ale ogonek chodzi jej we wszystkie strony.:lol: -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']zrobiło się cicho na wątku, czyli ze wszytsko w porządku. otóż nie. zadzwoniła do mnie własnie żona prawie byłego właścicela, zapłakana, w histerii - jej mama miałą przed chwilą zawał (tzn przed chwilą miała telefon, ze została odwieziona do szpitala), wyszła z pracy, czeka na męża i jadą do szpitala. mówi, ze chce odwołac odebranie maksa -bo nie wie, co teraz będzie, co i jak będą musieli zrobić, co jutro sie będzie działo. udało mi się umówić na kontakt wieczorem - jak już będą znali stan mamy, no i jak już ich ze szpitala wyrzucą. najwyżej dziś maksa odbiorę....[/quote] Prostuję to, co napisała SDB :razz: - nie ma dziewczyna dostępu netu: Cioteczce pomyliły się domki. Dzwoniła Pani, która chce przygarnąć Maksia (a nie ta, która ma oddać). Tak czy inaczej sprawy się skomplikowały :roll: Najprawdopodobniej Maks pojedzie jutro do mojego znajomego pod Warszawą i tam poczeka na rozwój wydarzeń... -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='zulugula']Dramka nie da się oszukać na jedzeniu. Gdy nie dostanie wieczornej porcji, to przynosi mi w zębach worek karmy :evil_lol:[/quote] Nie wierzę :loveu:!!! Taszczy worek???? -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Dziewczyny.... nie oddajcie go do schroniska... Gdyby nic sensownego się nie znalazło - mam w zanadrzu miejsce, w którym mógłby posiedzieć do czasu znalezienia nowego domku. W zasadzie jedynie za karmę i parę groszy (50-100 zł). To domek na wsi, teren ogrodzony, towarzystwo innych psiaków, resztę można byłoby dogadać. Ludzie behawiorystami nie są, może daliby radę trochę z nim popracować? Jeśli jedynym wyjściem będzie schronisko - może SBD przemyślisz moją propozycję? -
Halinów k/W-wy!!DRAMEK...cudny owczar kataloński MA DOM!!!
Abrakadabra replied to Hotel KADIF's topic in Już w nowym domu
[quote name='ewelinka_m']Dram nie jest wcale ładny....on jest genialny, przepiękny, cudowny, ideał psi :loveu: na żywo jest 100000 razy ładniejszy niż na zdjęciach :diabloti:[/quote] [SIZE=4][COLOR=red][B]DIF...! Zulugula...! Kocham Was![/B][/COLOR][/SIZE] Gdyby nie WY - psiak już dawno konałby w rowie :-( Dla takich chwil warto żyć :loveu: Pamiętam go w lecznicy. Zrezygnowanego... Smutnego.... Wychudzonego... Szkielecik przykryty sfilcowaną sierścią. Szkielecik, pozbawiony siły, żeby stanąć na nogach. Szkielecik z kaszlem i uszkodzoną łapką. I dzięki Wam, w ciągu niespełna miesiąca Dramcio jest niemalże "ósmym cudem świata" :loveu: Ps. Ania.... trzymam kciuki za Twoją pracę! -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Cekinka13*'][B]Z kim mam się skontaktować? Oni wezmą te psy na DT?[/B][/quote] Ponawiam pytanie Cekinki. 1.Sunia jeszcze karmi. 2.Gdzie znajdą się szczeniaki? Kto się nimi zaopiekuje? 3.Ile to kosztuje? 4.Rozumiem, że sterylka na razie nie wchodzi w grę?