-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='sleepingbyday']no to piszę do camary, najwyżej wyjdzie, ze pomyłka.[/quote] No i co? Napisałaś? -
[quote name='bajk21.']Dzwoniła jedna Pani chcąca Lizusa, chce podpisać umowę, a zabrać go na początku lipca, nikt inny nie dzwonił. Natomiast cały czas wydzwania Pani, która chce wziąść Abrę i pytq kiedy ją przywiozę z tego Poznania, a ja nie umiem jej odpowiedzieć, ponieważ nikt nie jedzie w najbliższym czasie do Poznania.[/quote] Jola, dziewczyny z tego wątku być może w weekend będą jechały z Poznania do Warszawy. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/tollerek-ma-szanse-na-dom-czekamy-przyborowko-k-poznania-129591/index16.html[/URL] Napisz do Weroni, może zgodzi się przywieźć Abrę. Odebrałabym ją od nich i zawiozla do Ciebie.
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Sleep, napisałaś jeszcze do którejś ciotki z Krakowa? -
Podnoszę....
-
Zaniedbany podhalan już w fundacji EMIR
Abrakadabra replied to kacper_29's topic in Już w nowym domu
[quote name='kacper_29']Znaleźć jakiś DT, DS... Cokolwiek... Byleby go stamtąd zabrać :-(.[/quote] Właściciel (:angryy:) wyjechał z kraju, tak? Zostawił psa na łańcuchu bez jakiejkolwiek opieki???? Nikt go nie karmi???? Wyjechał na zawsze, czy na stałe? Ten psiaczek jest u niego od kiedy? Qrcze... śliczny jest i taki.... smutny... -
DIF, spokojnie.... pomożemy... Czekam na zdjęcia. Pojadę w czwartek na Powst. Śląskich, niezależnie od tego, czy będę transportować sunię ze schronu w Radomiu czy też zajmie się tym ktoś inny. Znam tą lecznicę i jeżdżę do niej, mimo, że od kilku lat mieszkam w zupełnie innym rejonie i niekoniecznie mi "po drodze"... Po prostu im ufam, jestem przyzwyczajona i jakoś tak "emocjonalnie związana" :razz: i znam Pana z recepcji :evil_lol:, a nawet mam z nim pewne "konszachty" :cool3: Oczywiście dr Sterna jest uznaną sławą - więc nie wiem jaki będzie przebieg naszej wizyty. Może nawet nie zechce rozmawiać na temat Barego? Zobaczymy... ale na pewno nie odpuszczę..
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Frotka']Mam zgłoszoną interwencję w Miechowie. Nie wiem kiedy uda mi się tam dotrzeć ale na wszelki wypadek wyślijcie mi adres przez pw.[/quote] Zgodnie z sugestią Asior napisałam do Bewarki. Frotka :loveu: może Tobie się uda. Zaznaczam, że bardzo ważny jest termin tej wizyty. Jeśli nie odbędzie się do środy - Maksik pojawi się w TVN. Jeśli zaś okaże się, że domek jest OK - jakiś inny, potrzebujący psiak może zająć miejsce Maksika w telewizji i znaleźć swoją życiową przystań.... -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']tu masz krakowski wątek ;) Tu napisz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakow-watek-pom-plakat-rozlicz-dla-psow-kotow-bezd-w-kr-owie-linki-pwp-str-1-a-32052/index210.html[/URL][/quote] Asior...:Rose: dzięki.... napisałam -
Witam serdecznike ciotki krakowskie!:loveu: Tu ciotka z Warszawy...:roll: Mam nadzieję, że mnie nie pobijecie:evil_lol: Potrzebujemy pomocy w sprawdzeniu domku dla fajnego psiaczka z tego wątlku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pilne-nowe-dt-prawie-roczny-mini-maksik-babcia-sobie-nie-radzi-z-jego-zazdroscia-134833/index24.html[/URL] Maluszek się spodobał. Osoba chętna go przygarnąć zgadza się na wizytę przedodopcyjną. Niestety - nie możemy jej przeprowadzić - trochę km nas dzieli.. Możecie jakoś pomóc? Domek jest w Miechowie.
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']tu masz krakowski wątek ;) Tu napisz: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f98/krakow-watek-pom-plakat-rozlicz-dla-psow-kotow-bezd-w-kr-owie-linki-pwp-str-1-a-32052/index210.html[/URL][/quote] Dzięki Ci Dobra Kobieto...! Niech Ci Pan Bóg wynagrodzi... w czym chcesz :lol: -
Ok. W-wy. Labkowaty pies wyrzucony z auta...
Abrakadabra replied to kacper_29's topic in Już w nowym domu
[quote name='tibby']Podniosę, tylko tyle mogę niestety...[/quote] Podobny do Barego z Halinowa :-( -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
[quote name='Asior']ja jestem z Krakowa, ale Miechów to trochę daleko :( :shake:[/quote] A które ciotki są jeszcze z tych okolic? -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Ruda ma ogłoszenia na: pajeczyna.pl 4lapy.pl pineska.pl kokosy.pl Na razie tyle, bo robie hurtem i dla innych:cool3:. Jakby ktos dzwonil z 4lap to bedzie chcial rozmawiac z Olena to niech osoba ktora podala tel wie ze chodzi o Rudą:eviltong:.[/quote] Byłam dziś Na Paluchu. Powiesiłam ogłoszenie na tablicy (obok ogłoszenia Pepegi :-(). Sprawdziliśmy w dzienniku zgłoszeń... Nikt jej sie szukał i nikt po nią nie pytał. Chyba nikt nie chce jej znaleźć... -
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Ciotki!!!!:multi: Maksik może mieć domek!!! Osoba, która chce psiaczka przygarnąć - jest zachwycona jego wyglądem i zgadza się na wszystkie warunki, związane z adopcją :lol: Sęk w tym, że Pani mieszka w okolicach Krakowa - dokładnie w Miechowie. Kto mógłby pomóc w przeprowadzeniu wizyty przedadopcyjnej???? Pomóżcie, please.... SBD dopiero w poniedziałek może zmienić tytuł wątku, więc na razie poruszamy się po omacku... Nie ukrywam, że liczę na Wasze "znajomości". Znacie kogoś z Krakowa/okolic? -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Doda_']Śliczne szczeniaczki i matka.. :loveu: po domki !![/quote] Hmmm, myślałam, że chociaż ta koleżanka jest pewna :shake:, a tu nic. -
[quote name='bajk21.']Dzisiaj dzwoniła do mnie Pani, która zaadoptowała Abrę, chce żebym ją zabrała, ponieważ nie daje sobie z nią rady. Potrzebuję pomocy, aby ją wyadoptować, najlepiej do domu z ogrodem.[/quote] Prosiłam Erazm, żeby zmieniła tytuł wątku... Rozumiem, że pani, która chce oddać Abrę nie zamierza partycypować w kosztach transportu?
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Rudasia, śliczna i grzeczna sunia szuka domku[/quote] Evcia:loveu: - Tobie Rudzia też dziękuje za kaskę! Olenka! Kochana jesteś z tymi ogłoszeniami.... Może coś drgnie... Jutro pojadę na Paluch i spróbuję powiesić "papierowe" ogłoszenie w recepcji. Gagata tak zrobiła ze swoją Pepegą. Acha - i przyszło mi do głowy, że zadzwonię do Celestynowa. To kierunek "na Falenicę"... -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='EVA2406']Olenko, kaskę zbiera Abrusia[/quote] Tanitka, Olenka - wysłałam Wam na PW nr konta osoby, u której jest Rudasia. Dziękuję jeszcze raz za pomoc :loveu: -
Beza Psotka- Tasza i Śpiący Miś- Haruś- w domkach
Abrakadabra replied to Erazm's topic in Już w nowym domu
[quote name='krzysiek15205']do usłyszenia! [URL="http://img19.imageshack.us/my.php?image=dscf1010x.jpg"][IMG]http://img19.imageshack.us/img19/8994/dscf1010x.th.jpg[/IMG][/URL][/quote] Nie wierzę, że to ten sam Misio :crazyeye: On jest większy od Taszki? -
Rodzinka już w DT. Proszę o wsparcie finansowe!
Abrakadabra replied to Cekinka13*'s topic in Już w nowym domu
Z wizyty "nici" :-( Potencjalnej właścicielce skomplikowało się życie osobiste. Na razie na 9 miesięcy :razz:........ Znalazł się kolejny domek - u koleżanki Cekinki. Pewny na 100%!!! Zawiozę tam jedną z sunieczek. Druga nadal szuka domku. Podobnie jak słodzinka Sonia... Ps. Chyba wkrótce trzeba ją wysterylizować. -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='Olena84']Gdyby jamnik sie znalazł osobiście zrobiłabym ogłoszenia i porozwieszała z treścią kartki na słupach, że są tacy ludzie:angryy::angryy::angryy:, co za kretyni, nawet do schroniska nie chciało im sie pofatygować. Czy Rudej robić ogłoszenia w znalezione, zagubione czy do adopcji?[/quote] Olcia - jeśli możesz jakieś zrobić - to chyba w "do adopcji" :-(