Jump to content
Dogomania

Abrakadabra

Members
  • Posts

    4341
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Abrakadabra

  1. Czy malutek z pierwszej strony , 2-gi w kolejności jest jeszcze do adopcji? Mam domek w Otwocku pod Warszawą.
  2. [quote name='zuziaM'][B][I]14ruda[/I][/B] , jak widze jest z Zielonej Gory.[/quote] Hmmm :cool3: Już do niej piszę!
  3. A ja szukam kogoś z Zielonej Góry w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej... Czarno to widzę... Będę tu zaglądać, może znajdzie się jakaś dobra dusza, która pomoże i Wam i mnie.
  4. [quote name='malagos']I ja sie przyłączam i życzę wytrwałości i po prostu ludzkiego zrozumienia :roll:[/quote] I ja! I ja!
  5. [quote name='malagos']A gdzie ona jest teraz? u Abry?[/quote] Nie... u mnie na 33m2 się nie da. Jest pod Warszawą ...
  6. Miałam okazję widzieć ją wczoraj wieczorem... Jest strasznie przestraszona :placz:, siedzi zaszyta w budzie...
  7. :-( Cisza jak makiem zasiał... :-( Hop, hop...!
  8. [quote name='sleepingbyday']dziewczyny, mamy kilka szczeniaków do oddania. czy dzownią jeszcze chętni? czy odpadły jakies domki dobrze się zapowiadające?[/quote] Sleep, pamiętam o Twoich maluchach! Na razie odezwały się tylko te dwa domki, ale jeśli tylko ktoś się odezwie - przekieruję na Ciebie.
  9. Niestety, musze potwierdzic to, co napisala Kometa - caly czas przebywaja tam psy! Bardzo szybko "rozplywaja" sie w przestworzach... Byly psy - nie ma psow :-(
  10. [quote name='Olena84']To kasuje mu ogłoszenia![/quote] Kochana cioteczko Olciu, skasuj rowniez sunieczce! Uwielbiam takie szybkie akcje :loveu: , gdyby nie Twoje ogloszenia ... maluszki mogly wyladowac Na Paluchu.
  11. A jakie sa rokowania, co do skutecznosci zastosowanej terapii?
  12. [quote name='malagos']Małpa okropna z Ciebie :diabloti: Już wole tę pracę z aCiebie napisać, zwłaszcza ten temat :diabloti: Bysmy piatkę z plusem dostaly :evil_lol:[/quote] Malgosia, Ty sobie nie rob jaj - bo naprawde zmuszona bede Cie prosic o pomoc ;) No, ale do rzeczy - w dniu dzisiejszym o godz. 14.30 mlode bezdzietne (na razie) malzenstwo (ale za to z sunia w typie pinczerek) zakochalo sie bez pamieci w naszej kruszynce :loveu:! Co wiecej - sunia tychze Panstwa rowniez zapalala miloscia do maluszki i tym sposobem watek mozna przeniesc do dzialu : Juz w domu! Ps. Czy ktos wie dlaczego nie mam polskich liter? I co zrobic, zeby je miec?
  13. :cool3: Myslisz, ze sie troche zagalopowalam...?
  14. [IMG]http://i44.tinypic.com/218odw.jpg[/IMG]
  15. Piesek jest juz w domciu! Nowi panstwo to mlode malzenstwo z corka (10lat). W rodzinie od zwsze byly zwierzeta, a pani od malego przygarniala bezdomne biedy. Maluch na "dzien dobry" zrobil kupke na dywan, a siusiu pod stolem w kuchni :lol: Oczywiscie obydwa przestepstwa zostaly mu wybaczone. Za kilka m-cy spotkamy sie znowu, na wizycie poadopcyjnej. Qrcze... zeby sunia tez tak szybko znalala swoj kacik....
  16. [quote name='malagos']to kciukas za nowy domek! [SIZE=1]Abra, pisz pracę :mad:bo ciocia Gosia Cie zbije! [/SIZE][/quote] Malgosia - czasami mysle, ze porzadne lanie sprowadziloby mnie na ziemie :roll: Dlatego bij mnie, bij - z calych sil ...:lol:
  17. Maksik w statycznych pozach ???:crazyeye: Bez powiewajacych uszu??? :crazyeye:
  18. :-( Domek przydalby sie jej natychmiast. :-( Ja rozpiera energia! Uwielbia biegac, skakac (z dnia na dzien coraz wyzej), lapac zabawki, itd. Sadze, ze do agility jest po prostu stworzona. Inne suki sa niezbyt przychylnie do niej nastawione i stworzyly swoisty rodzaj fronu przeciwko Rudasi. Ola, bede Cie kochac za te ogloszenia :loveu:, jeszcze bardziej niz teraz :lol:!
  19. SDB - masz jeszcze [IMG]http://i44.tinypic.com/25gghms.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2hmppgp.jpg[/IMG]
  20. Wizyte robie dzisiaj- zapytam z ktorego ogloszenia dzwonili.
  21. [quote name='Olena84']w góre, w góre, w góre![/quote] Dzwonila do mnie Pani z Czerniakowskiej.... i chce..... pieska!!! :laugh2_2: Trzymajcie kciuki, zeby domek okazal sie sensowny. No i zeby malutkiej tez sie poszczescilo! Olcia - dzieki za ogloszenia!
  22. [quote name='Olena84']Oczywiście podnosze, ale ogłoszonka jutro![/quote] Dzieki!!! :loveu:
  23. Jakis pseudo-znawca-kynolog obcial im ogonki :placz:
  24. Jogurt? A mozesz przeslac mi na PW telefon do osoby, ktora w Celestynowie zajmuje sie sunieczka?
  25. A tutaj : za kratami... [IMG]http://i39.tinypic.com/6h8h21.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...