-
Posts
4341 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Abrakadabra
-
Czesiek w końcu poszedł do domu. Trzymać kciuki!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Czy malutek z pierwszej strony , 2-gi w kolejności jest jeszcze do adopcji? Mam domek w Otwocku pod Warszawą. -
szczeniaki z borsuczej nory mają domki....MAMUŚKA rózniez ma dom uff
Abrakadabra replied to lolka's topic in Już w nowym domu
[quote name='zuziaM'][B][I]14ruda[/I][/B] , jak widze jest z Zielonej Gory.[/quote] Hmmm :cool3: Już do niej piszę! -
szczeniaki z borsuczej nory mają domki....MAMUŚKA rózniez ma dom uff
Abrakadabra replied to lolka's topic in Już w nowym domu
A ja szukam kogoś z Zielonej Góry w celu przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej... Czarno to widzę... Będę tu zaglądać, może znajdzie się jakaś dobra dusza, która pomoże i Wam i mnie. -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
[quote name='malagos']A gdzie ona jest teraz? u Abry?[/quote] Nie... u mnie na 33m2 się nie da. Jest pod Warszawą ... -
DIABLO MIX AMSTAFF ze schroniska w Wołominie - już bezpieczny :)
Abrakadabra replied to doddy's topic in Już w nowym domu
Miałam okazję widzieć ją wczoraj wieczorem... Jest strasznie przestraszona :placz:, siedzi zaszyta w budzie... -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
:-( Cisza jak makiem zasiał... :-( Hop, hop...! -
biala juzaczka trafila do pani B. z Kręzela- MA DOBRY DOM!!
Abrakadabra replied to tanitka's topic in Już w nowym domu
Niestety, musze potwierdzic to, co napisala Kometa - caly czas przebywaja tam psy! Bardzo szybko "rozplywaja" sie w przestworzach... Byly psy - nie ma psow :-( -
[quote name='malagos']Małpa okropna z Ciebie :diabloti: Już wole tę pracę z aCiebie napisać, zwłaszcza ten temat :diabloti: Bysmy piatkę z plusem dostaly :evil_lol:[/quote] Malgosia, Ty sobie nie rob jaj - bo naprawde zmuszona bede Cie prosic o pomoc ;) No, ale do rzeczy - w dniu dzisiejszym o godz. 14.30 mlode bezdzietne (na razie) malzenstwo (ale za to z sunia w typie pinczerek) zakochalo sie bez pamieci w naszej kruszynce :loveu:! Co wiecej - sunia tychze Panstwa rowniez zapalala miloscia do maluszki i tym sposobem watek mozna przeniesc do dzialu : Juz w domu! Ps. Czy ktos wie dlaczego nie mam polskich liter? I co zrobic, zeby je miec?
-
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
:cool3: Myslisz, ze sie troche zagalopowalam...? -
Piesek jest juz w domciu! Nowi panstwo to mlode malzenstwo z corka (10lat). W rodzinie od zwsze byly zwierzeta, a pani od malego przygarniala bezdomne biedy. Maluch na "dzien dobry" zrobil kupke na dywan, a siusiu pod stolem w kuchni :lol: Oczywiscie obydwa przestepstwa zostaly mu wybaczone. Za kilka m-cy spotkamy sie znowu, na wizycie poadopcyjnej. Qrcze... zeby sunia tez tak szybko znalala swoj kacik....
-
MAKSIK W NOWYM DOMU!!! Powodzenia, łysa gienia!
Abrakadabra replied to sleepingbyday's topic in Już w nowym domu
Maksik w statycznych pozach ???:crazyeye: Bez powiewajacych uszu??? :crazyeye: -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
:-( Domek przydalby sie jej natychmiast. :-( Ja rozpiera energia! Uwielbia biegac, skakac (z dnia na dzien coraz wyzej), lapac zabawki, itd. Sadze, ze do agility jest po prostu stworzona. Inne suki sa niezbyt przychylnie do niej nastawione i stworzyly swoisty rodzaj fronu przeciwko Rudasi. Ola, bede Cie kochac za te ogloszenia :loveu:, jeszcze bardziej niz teraz :lol:! -
Rudasia wyrzucona z autobusu. Znalazła swój Domek!
Abrakadabra replied to Abrakadabra's topic in Już w nowym domu
SDB - masz jeszcze [IMG]http://i44.tinypic.com/25gghms.jpg[/IMG] [IMG]http://i44.tinypic.com/2hmppgp.jpg[/IMG] -
Cięzarna sunia z Celestynowa prosi o tymczas! PILNE!!!!
Abrakadabra replied to Jogurt's topic in Już w nowym domu
Jogurt? A mozesz przeslac mi na PW telefon do osoby, ktora w Celestynowie zajmuje sie sunieczka?