Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29109
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Jest zabezpieczony przeciwbólowo. Dlatego nie odczuwa bólu. To się może w każdej chwili zmienić niestety
  2. Wieści od Kasi : Hej, przełożyłam jeszcze to na poniedziałek bo on mi sie jeszcze ustawia do jedzonka i do spacerków jak zwykle. Jest osłabiony, człapie powoli ale boleści nie ma bo jeszcze chce uczestniczyć w normalnym domowym życiu.
  3. Mnie te wiadomości załamują. Dopiero odeszła Bajeczką, teraz Bonus. On nawet nie ukrywa gorszego samopoczucia. Ożywił się dzisiaj, a ostatnie dni jest markotny i słaby…
  4. Kasia była dzisiaj u kolejnego weta na USG. On jest specjalistą znacznie lepszym niż wetka, która badała Bonuska na początku. Niestety diagnoza straszna - to naczyniakomięsak - szybko rosnący złośliwy nowotwór. W tej chwili część guzów i ścianki wątroby pękły i krwawi, stąd tak słabe wyniki krwi. Wet zalecił eutanazję:( Bonusek został dzisiaj zabezpieczony przeciwbólowo i prawdopodobnie jutro Kasia pojedzie z nim do weta:( Podobno dzisiaj się ożywił, poszczekal nawet i chciał wyjść na dwór. Dlatego Kasia poprosila o ten jeden dzień, żeby się pożegnać. Bardzo to smutne, niesprawiedliwe:( Bardzo współczuję Kasi, bo ona go pokochała. Rozmawiałyśmy dzisiaj i slyszałam jaka jest zdołowana:(
  5. Marysiu kochana, nie wpłacaj więcej. Masz tyle swoich psiaków na utrzymaniu. Jakoś damy radę, Bonus musi mieć komfort w tej chwili.
  6. Chyba wolałabym brak wiadomości od tych obecnych:( Miałam zawsze takie poczucie, że Kasia nic nie pisze, więc u Bonusa wszystko dobrze:(
  7. Ale ulga Bałam się bardzo, bo cukrzyca mogłaby wykluczyć adopcję. Poza tym oczywiście byłoby to słabe dla samej suni.
  8. On i Kasia - oboje biedni:( Niestety tak:( Bardzo:( Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za nieoczekiwaną wpłatę 100 zł na leczenie Bonuska W tej chwili trzeba mu zapewnić maksimum komfortu.Ten czas, który mu został musi spędzić bez bólu.
  9. Niestety wieści są złe Wiadomość od Kasi: "Byłam dzisiaj z Bonuskiem w innej klinice. Tak żeby sprawdzić jeszcze u innego lekarza. Rozsiany nowotwór na całej wątrobie i jednej nerce. Nic sensownego nie mogą mu tak naprawdę zaproponować oprócz tych leków wspierających, które juz dostaje. "
  10. Kasia napisała, że na spacerze cos tam poniuchał, ale to nie ten sam chlopak, który biegał i myszkowal po lesie:( Martwię się bardzo o niego:(
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Magence1 za wpłatę 20 zł stałej na sierpień
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy, zaraz wpiszę w rozliczenia Dzięki Eluś za wgranie:) Do tego dojdzie jeszcze faktura za ostatnią wizytę 80 zł. Ja już przelałam za wszystko kasę Kasi. 400,00 zł + 73,00 zł + 80,00 zł = 553,00 zł W rozliczenie wpiszę w jednej pozycji.
×
×
  • Create New...