-
Posts
29108 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
30
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa Marta
-
Robie test edycji postu. Zaraz go wyślę i spróbuję edytować. Zobacę, czy mi się ukryje, czy zostanie. Chcę wpisać w rozliczenia wpłaty dla Zuzi, ale boję sie edytować post rozliczeniowy, żeby mi nie zniknął:( Próba edycji postu... Chyba się udało.... Bardzo serdecznie dziękuję Agnieszce znajomej elik za wplatę 30 zł dla Zuzi Również tu potwierdzam i dziękuję bardzo za wplatę 40 zł dla Bonuska. Dopóki wątek jest ukryty i wodoczny tylko dla mnie, zapisuję rozliczenia na kartce i uzupelnię, jak się dogo naprawi.
-
Tola przekazała mi, że na koncie ZEA ma 150 zł z wpłat i 150 zł z wirtualnych adopcji. Przelałam na konto ZEA 150 zł z konta Bonuska, żeby starczyło na opłacenie pobyty w sierpniu. Bardzo dziękujemy Toli za to, że mogłyśmy rozliczać faktury przez Fundację
- 1565 replies
-
Nie wiem, jak odzyskać wątek Bonusa:(Nikt poza mną go w tej chwili nie widzi. Teraz próbuję napisać post.
- 1565 replies
-
Cos się dzieje na dogo:( Wczoraj edytowalam pierwszy post na wąetku Bonusa i nagle caly wątek zniknął. Widzę go tylko ja, bo zakładałam wątek, ale mam komunikat, że jest ukryty. Tola napisała na tym wątku posty, ale też tylko ona je widzi:( Macie pomysł do kogo się z tym zwracać?
-
Pojawił się dziwny znaczek komunikat przy wątku Bonusa... Dotyczy pierwszego postu, który chcialam zaktualizować: Wiecie co z tym można zrobić?
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonuska Czekam caly czas na ostateczne rozliczenie kosztów weterynaryjnych od Kasi.
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy za te wpłaty Bardzo dziękuję za opłacenie faktury. Zaraz dopiszę w rozliczeniach. Wpiszę też 120 zł z wirtualnych adopcji, o których pisałaś mi Tolu na PW.
- 1565 replies
-
Muszę jeszcze raz dokładnie policzyć przychody i wydatki u Brawurki. Coś pokićkałam, za co bardzo przepraszam. Postaram się jutro do tego usiąść i poprawić rozliczenie. Na jej koncie powinno być więcej niż wynika z postu rozliczeniowego. Edit: nie poszłam spać, bo stresowałam się tym rozliczeniem. Po dwukrotnym przeliczeniu wyszło, że było o 30 zł więcej niż wpisałam. Bardzo przepraszam, błąd poprawiony.
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wplatę stałej 20 zł dla Bonuska Czekam na rozliczenie ostatnich wizyt i badań u weta Bonuska. Nie wiem ile to będzie, bo to były dwie wizyty w róznych gabinetach.
- 1565 replies
-
Kasia zadbała o to, żeby nie cierpiał. Po prostu usnął:(
- 1565 replies
-
To prawda. Nie były niczyje. Mimo, że w hotelu, to jak w domu:(
- 1565 replies
-
Ostatnie miesiące to czas pożegnań. W lipcu odeszła nasza Bajeczka, w sierpniu wspaniały Zew i Bonus. Dwaj ostatni to psy z zamojskiego schroniska. Smutne to, przygnębiające i dołujące:( Do tego moja ponad 16-letnia Peruszka bardzo niedomaga, Figa naderwała więzadlo i jeździ na wózku i szczerze mówiąc mam strasznego doła:(
- 1565 replies
-
Tak właśnie myślę. Był dla kogoś ważny, był kochany. Odszedł sam, nie kazał Kasi podejmować tej trudnej decyzji:(
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Aldrumko, to był nasz wspólny podopieczny (Ellig i mój). Elunia mało pisze, ale cały czas była z Bonuskiem. Zawsze wgrywała zdjęcia, wyniki badań.
- 1565 replies
-
Bardzo serdecznie dziękujemy Ellig za wpłatę 30 zł stałej na wrzesień i Rafałowi za wpłatę 300 zł dla Brawurki Opłaciłam pobyt Brawurki w sierpniu (700 zł). Brawurka miała zrobione badania, bo Violę zaniepokoiła zmiana w jej zachowaniu. Stala się wyciszona, spokojna, jak nie Brawurka. Na szczęście badania wyszly dobrze, a sunia wrociła do swojego zwykłego stanu. Czekamy na wyniki badań i na rozliczenie. Dpodatkowo od maja sunia była zabezpieczana Simparicą przeciw kleszczom i teraz dostaniemy podsumowanie ile jesteśmy winne.
-
Ostatnią wiadomość dostałam od Kasi w piątek wieczorem, a na wątek wgrałam w sobotę rano. Okazało się, że w piątek w nocy Bonusek odszedł sam W swoim domu, tam gdzie czuł się bezpiecznie. Do końca przy Kasi:( Kasia dopiero dzisiaj była w stanie napisać, co rozumiem doskonale. Dzięki Kasi i wspaniałym darczyńcom dostał 4 lata i 5 miesięcy cudownego życia. To nie był łatwy pies, a jednak znalazł się ktoś kto go pokochał. Kasia była jego rodziną, jego miłością. Za to z całego serca dziękujemy. Przytulamy Kasię, bo ona przeżywa to odejście bardziej niż my tutaj. Dla niej to był czlonek jej rodziny. Z wyboru, z serca, z dobroci Bonusku, mam nadzieję, że za TM odzyskałeś wzrok i ganiasz z innymi bez żadnych ograniczeń [*]
- 1565 replies
-
- 1
-
-
Przyznam się, że cały weekend myślę o Bonusie i Kasi…
- 1565 replies
-
- 2
-