Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29108
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Robie test edycji postu. Zaraz go wyślę i spróbuję edytować. Zobacę, czy mi się ukryje, czy zostanie. Chcę wpisać w rozliczenia wpłaty dla Zuzi, ale boję sie edytować post rozliczeniowy, żeby mi nie zniknął:( Próba edycji postu... Chyba się udało.... Bardzo serdecznie dziękuję Agnieszce znajomej elik za wplatę 30 zł dla Zuzi Również tu potwierdzam i dziękuję bardzo za wplatę 40 zł dla Bonuska. Dopóki wątek jest ukryty i wodoczny tylko dla mnie, zapisuję rozliczenia na kartce i uzupelnię, jak się dogo naprawi.
  2. Tola przekazała mi, że na koncie ZEA ma 150 zł z wpłat i 150 zł z wirtualnych adopcji. Przelałam na konto ZEA 150 zł z konta Bonuska, żeby starczyło na opłacenie pobyty w sierpniu. Bardzo dziękujemy Toli za to, że mogłyśmy rozliczać faktury przez Fundację
  3. Nie edytujcie pierwszego postu, bo Wam zniknie caly watek. To znaczy on będzie, ale ukryty i widoczny tylko dla osoby zakładającej wątek. Ja tak mam u Bonusa:(
  4. Nie wiem, jak odzyskać wątek Bonusa:(Nikt poza mną go w tej chwili nie widzi. Teraz próbuję napisać post.
  5. Cos się dzieje na dogo:( Wczoraj edytowalam pierwszy post na wąetku Bonusa i nagle caly wątek zniknął. Widzę go tylko ja, bo zakładałam wątek, ale mam komunikat, że jest ukryty. Tola napisała na tym wątku posty, ale też tylko ona je widzi:( Macie pomysł do kogo się z tym zwracać?
  6. Pojawił się dziwny znaczek komunikat przy wątku Bonusa... Dotyczy pierwszego postu, który chcialam zaktualizować: Wiecie co z tym można zrobić?
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej dla Bonuska Czekam caly czas na ostateczne rozliczenie kosztów weterynaryjnych od Kasi.
  8. Bardzo serdecznie dziękujemy za te wpłaty Bardzo dziękuję za opłacenie faktury. Zaraz dopiszę w rozliczeniach. Wpiszę też 120 zł z wirtualnych adopcji, o których pisałaś mi Tolu na PW.
  9. Muszę jeszcze raz dokładnie policzyć przychody i wydatki u Brawurki. Coś pokićkałam, za co bardzo przepraszam. Postaram się jutro do tego usiąść i poprawić rozliczenie. Na jej koncie powinno być więcej niż wynika z postu rozliczeniowego. Edit: nie poszłam spać, bo stresowałam się tym rozliczeniem. Po dwukrotnym przeliczeniu wyszło, że było o 30 zł więcej niż wpisałam. Bardzo przepraszam, błąd poprawiony.
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej na wrzesień dla Zuzi Ja swoją stałą 30 zł też wpłaciłam.
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy Nesiowatej za wpłatę 10 zł stałej na wrzesień dla Brawurki Ja swoją stałą 30 zł też wpłaciłam.
  12. Bardzo serdecznie dziękujemy Dorci01 za wplatę stałej 20 zł dla Bonuska Czekam na rozliczenie ostatnich wizyt i badań u weta Bonuska. Nie wiem ile to będzie, bo to były dwie wizyty w róznych gabinetach.
  13. Trzymamy kciuki, żeby już wszystko było dobrze:) Bardzo dziękuję za rozliczenie, zaraz robię przelew.
  14. Kasia zadbała o to, żeby nie cierpiał. Po prostu usnął:(
  15. To prawda. Nie były niczyje. Mimo, że w hotelu, to jak w domu:(
  16. Ostatnie miesiące to czas pożegnań. W lipcu odeszła nasza Bajeczka, w sierpniu wspaniały Zew i Bonus. Dwaj ostatni to psy z zamojskiego schroniska. Smutne to, przygnębiające i dołujące:( Do tego moja ponad 16-letnia Peruszka bardzo niedomaga, Figa naderwała więzadlo i jeździ na wózku i szczerze mówiąc mam strasznego doła:(
  17. Tak właśnie myślę. Był dla kogoś ważny, był kochany. Odszedł sam, nie kazał Kasi podejmować tej trudnej decyzji:(
  18. Aska7, ponieważ Zew ma duży dług, chciałabym do końca roku wpłacać swoją deklarację na niego. Dotychczas wpłacałam za konto ZEA. Czy teraz mam wpłacać do Ciebie? Jeśli tak, poproszę o numer konta na PW.
  19. Murko, czekamy na rozliczenie sierpnia i od razu wpłacam. Bardzo serdecznie dziękujemy Rafałowi za wplatę 200 zł, Malgosi D. za wpłatę 50 zł i Kasi K. za wpłatę 50 zł dla Zuzi.
  20. Aldrumko, to był nasz wspólny podopieczny (Ellig i mój). Elunia mało pisze, ale cały czas była z Bonuskiem. Zawsze wgrywała zdjęcia, wyniki badań.
  21. Bardzo serdecznie dziękujemy Ellig za wpłatę 30 zł stałej na wrzesień i Rafałowi za wpłatę 300 zł dla Brawurki Opłaciłam pobyt Brawurki w sierpniu (700 zł). Brawurka miała zrobione badania, bo Violę zaniepokoiła zmiana w jej zachowaniu. Stala się wyciszona, spokojna, jak nie Brawurka. Na szczęście badania wyszly dobrze, a sunia wrociła do swojego zwykłego stanu. Czekamy na wyniki badań i na rozliczenie. Dpodatkowo od maja sunia była zabezpieczana Simparicą przeciw kleszczom i teraz dostaniemy podsumowanie ile jesteśmy winne.
  22. Ostatnią wiadomość dostałam od Kasi w piątek wieczorem, a na wątek wgrałam w sobotę rano. Okazało się, że w piątek w nocy Bonusek odszedł sam W swoim domu, tam gdzie czuł się bezpiecznie. Do końca przy Kasi:( Kasia dopiero dzisiaj była w stanie napisać, co rozumiem doskonale. Dzięki Kasi i wspaniałym darczyńcom dostał 4 lata i 5 miesięcy cudownego życia. To nie był łatwy pies, a jednak znalazł się ktoś kto go pokochał. Kasia była jego rodziną, jego miłością. Za to z całego serca dziękujemy. Przytulamy Kasię, bo ona przeżywa to odejście bardziej niż my tutaj. Dla niej to był czlonek jej rodziny. Z wyboru, z serca, z dobroci Bonusku, mam nadzieję, że za TM odzyskałeś wzrok i ganiasz z innymi bez żadnych ograniczeń [*]
  23. Przyznam się, że cały weekend myślę o Bonusie i Kasi…
×
×
  • Create New...