Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29108
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Bardzo serdecznie dziękujemy Kado za wpłatę 30 zł stałej i Almie591 za wpłatę 30 zł stałej dla Brawurki.
  2. Wieści od Kasi : Byłam z nim rano na kontroli i po rachunek, nie było jeszcze tych wyników z wczoraj, z laboratorium. Dzisiaj powtarzał usg. Nie było juz płynu wokół wątroby ale te paskudne zmiany było widać nawet wyraźniej. Bonusek czuje sie względnie dobrze, je, spaceruje szczeka, pije, zrobił dzisiaj znowu ładna kupkę. Mam mu podawać hepatiale razem z heparegenem i co 3 dni catosal. Te wczorajsze wyniki mieli dosłać ale oczywiście nie dosłali, pewnie urwanie głowy przed długim weekendem Nerki na usg nie miały żadnych zmian wiec wet sądzi że ten wysoki mocznik byl od wątroby. Jak juz do teraz nie przysłali mi tych wyników to najwcześniej w sobotę będzie szansa żeby je dostać.
  3. Czekam na wieści od Kikou. Dopiero ma kontaktować się z wetem. Bardzo serdecznie dziękujemy Dulskiej za wpłatę 30 zł stałej
  4. Bardzo dziękujemy, że jesteście u Bonusa. To miłe, że nie tylko nas obchodzi ten psiul. Dzisiaj miał zrobione kolejne poszerzone analizy w kierunku wątroby i nerek. Jutro wyniki. Wet powiedział Kasi, że obraz wygląda trochę jak przy chłoniaku. Oby nie:( Bonusek na szczęście czuje się lepiej, je i nawet poszczekał dzisiaj. Bardzo prosimy o dobre mylśi dla niego. Bardzo serdecznie dziękujemy Alaskan za wpłatę 50 zł stałej dla niego
  5. Wyniki Bonusa wyszły słabo. Do tego przedziwne są. Mamy nadzieję, że jutro wet jakoś je zinterpretuje. Bonusek zaczął jeść. Kasia podaje mu częściej małe porcje. Nie wiem jak interpretować te badania
  6. Mamy złe wiadomości od Kasi… Zle wieści, Bonusek chory, wczoraj zwymiotował i odmówił jedzenia, dzisiaj na usg sie okazało, ze wątroba bardzo zmieniona, praktycznie cała nieprawidlowa. Wyniki badań będą jutro. On sam po kroplówce i lekach niby ciut lepiej, zjadł kilka łyżeczek jedzenia. Ale jest osłabiony i osowiały, widać że to nie ten sam piesio. Rokowanie bardzo złe. Jutro wyniki pokażą jak jest źle, czy jest chociaż troszkę wydolna ta wątroba. Jeżeli w ogóle będą jakieś szansa to będzie potrzebny hepatic. Sama jestem w szoku bo jeszcze w sobotę chętnie jadł i oprócz wczorajszego wieczoru, nawet raz nie miał wymiotów czy biegunek... Kupka byla "jak z wystawy", zwykle psiaki z chorą wątrobą mają brzydkie koopki, ciapowate... Czekamy na wyniki. Kasia ma naszą zgodę na wszelkie decyzje dotyczące badań i leków dla Bonusa. To się stało tak nagle
  7. Bardzo serdecznie dziękujemy Agnieszce znajomej elik za wpłatę 40 zł stałej dla Bonusa
  8. A ja najmocniej dziękuję za ten bazarek dla Gucia i melduję, że 26 zł jest już na jego koncie Bardzo dziękuję Nadziejce jego zorganizowanie i kupującym za zakupy
  9. Mamy od lipca niewielką podwyżkę za pobyt Bonusa. Do tej pory płaciłyśmy 450 zł. Od lipca będzie to 480 zł.
  10. Bardzo serdecznie dziękujemy Asce7 za wpłatę 10 zł stałej i synowi b-b za wpłatę 30 zł stałej . Swoją stałą 30 zł też wpłacam.
  11. Bardzo serdecznie dziękujemy mari23 za wpłatę 20 zł stałej i Dorci01 za wpłatę 20 zł stałej Obie wpłaty na sierpień
  12. Bardzo dziękujemy! Zaraz wpiszę w rozliczenia, a jutro podliczę ile mam dopłacić do faktury lipcowej.
×
×
  • Create New...