Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29116
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Serdeczne podziękowania dla Anny G-R za wpłatę stałej 60 zł za lipiec
  2. Dziekuję bardzo. Mam przelać teraz kasę? Jeśli tak, daj znać, na które konto
  3. Bravecto ma ten sam składnik co Simparica (bez trio). Wczoraj spotkałam znajoma z psem, który dostawał w długim czasie Bravecto. Pies 6-letni, sprawny, zdrowy ma obecnie po 13 ataków padaczki dziennie. Wet twierdzi, że Bravecto miało na to wpływ
  4. Dziękuję, że o to zadbałaś. Najważniejsze, że jest już pod opieką. Może trzeba jej kupić ubranko, żeby nie dobierała się do rany?
  5. Już wczoraj Elunia (Ellig) mówiła, że sunia wygląda jej na niezłego łobuziaka
  6. Maleńka dostała całe 50 zł od Kasi K. , która od dawna wspiera nasze psiaki. Bardzo pięknie dziękujemy
  7. Rudzia jest słodka. Ranka nie wygląda bardzo źle. Dziura powinna zziarniniwać, ale lepiej pokazać wetowi .
  8. Lepiej ja pokazać wetowi. To dobra decyzja
  9. Maleńka dostała 50 zł od Małgosi D., która pomaga nam zawsze, jak jesteśmy w dołku finansowym. Bardzo dziękujemy!
  10. Maleńka od wczoraj dostaje antybiotyk. Jaaga mówi, że wszystko będzie dobrze. Sunia to żywioł Jak tylko rana się zagoi, zaczynamy ogłaszać Koszt pobytu sunieczki to 14 zł za dobę. W tym jest już karma.
  11. Przyszedł czas zakupu karmy dla Gucia. Jak zawsze wysyłam Marcie 150 zł, a ona dokłada 84 zł, żeby kupić wybrana przez siebie karmę dla niego. Znowu poratowała nas Ania wpłatą 400 zł dla niego. Myślałam, że uda się w tym miesiącu pokryć tą wpłatą pobyt Gucia w DT, ale wypadł zakup karmy i znowu nie wystarczy
  12. Psiaki już u Jagny. Sunia ma niezagojoną ranę i w środku jest duży obrzęk. Koniecznie trzeba podać antybiotyk. Na szczęście jest w dobrych rękach.
×
×
  • Create New...