Jump to content
Dogomania

Ewa Marta

Members
  • Posts

    29115
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    30

Everything posted by Ewa Marta

  1. Był taki moment, że byłyśmy przerażone co będzie z Blanką, gdzie znajdziemy dla niej miejsce i jak ją utrzymamy. Dzięki wszystkim osobom, które ruszyły nam na pomoc jesteśmy spokojniejsze o jej dalszy los. Do tych osób należy agat21, która przelała nam właśnie kolejną wpłatę za sprzedane przetwory Mazowszanki. Blanka dostała 40 zł. Dziękujemy bardzo, bardzo gorąco Blanki konto zasilił również mój Dyrektor Rafał z żoną, którym z całego serca dziękuję za wielkie serce dla psiaków Limonka80 wpłaciła swoją stałą 30 zł i dodatkowo prezent 100 zl !!! Najpiękniej dziękujemy
  2. Bardzo serdecznie dziękuję mojej sąsiadce Agnieszce za wpłatę 300 zł dla Blanki
  3. Dotarła wpłata 100 zł od Livki dla Blanki. Z całego serca dziękujemy
  4. Dzisiaj Iśia ma sterylkę. Niestety nam gmina nie zwróci za nią, a do tego jeszcze Isia będzie miała wyrywane dwa kły przetrwałe. Trzymajcie kciuki za Isię i za jej finanse \
  5. szeryf jest totalnym niejadkiem. Trzeba ciągle zmieniać, dosmaczać, żeby zjadła. Siły już nie mam, kupuję ostatnio karmę na wagę, gotuję, zmieniam puszki. A Figuszka 3 dni zje z apetytem, a czwartego patrzy jakby pytała "a nie masz czegoś innego" ?
  6. Z całego serca dziękujemy! Jak się zamelduje na koncie, od razu wpiszę
  7. To nie wtrącanie, cieszę się, że śledzisz losy naszych psiaków Po prostu w hotelu okazało się, że jak są bezpieczne, to rozstanie nie było takie bolesne.
  8. Nie ogłaszamy ich razem, bo w tej chwili są rozdzielone i przyzwyczajają się do życia oddzielnie. Isia jest chwilami zmęczona Beżo, z kolei Beżo jest bez niej odważniejszy do ludzi i uznałyśmy, że to nie jest dobry pomysł.
  9. i zostaną, bo Isia wyszła na nich świetnie, a Alaskan ze swoja intuicją wybierze dom, który nie szuka prezentu pod choinkę.
  10. Słuchajcie, my to wiemy i nie dajemy ogłoszeń z przebieranek. Prosiłabym jednak, żebyście nie były w tym przypadku tak krytyczne. Dziewczyna sama z siebie chciała pomóc i zrobiła takie zdjęcia, jakie uznała za wesołe, przyciągające uwagę. Podzieliłyśmy się nimi z Wami uznając, że w naszym gronie można to zrobić. W ogłoszeniach zostały wykorzystane zdjęcia bez czapeczki, ale zrobione na czerwonej kanapie, bo Isia wygląda na nich pięknie.
  11. Nasza Isia też ma lekki stan zapalny moim zdaniem, ale byłabym wdzięczna, gdybyś zerknęła na jej badania (Ellig umieściła na wątku Isi). Chciałam dla formalności potwierdzić, że dostałam od Poker zwrot 115 zł za transport Beżo. Ja rozliczyłam już cały transport 3 psiaków. Bardzo dziękuję
  12. Jaki kłopot? Żaden Bardzo Ci serdecznie dziękujemy za wsparcie Blanki. Mamy świadomość, że szukanie właściwego domu trochę potrwa.
  13. Ach jak bardzo dziękujemy Figuni za niespodziewaną wpłatę 50 zł dla Fidusia
×
×
  • Create New...