Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. jbk

    Galeria eMosława!

    No ja też w domu mam samych karmicieli, jedyna różnica jest taka, że kupuję psom żarcie sama. Ale wszyscy zostali niejednokrotnie opieprzeni, że karmię TYLKO ja i nikt więcej. Teściowa czasem kawałek jabłka da psom i to tyle.
  2. [quote name='SZPiLKA23']Siamanderaki dodogmaniaki :D Zyje nic mi nie jest, Sara i Raaja tez zyja, zdjęcia w aparacie ale nie ma duzo bo umarł tak samo jak komputer i pojdzie do naprawy tylko czekam az komputrrrrrr nowy bedzie zeby foty zrzucic, a ma byc za 2 dni .... po tygodniu niebytnosci na dogo stwierdzam ze jestem po dogodetoksie ale uzależnienie nadal jest silniejsze odemnie .... Jak juz bedzie komputrrrr to sie bede umawiała i wstawiała foty i nadrabiała czytanie ponad 100 watkow.... :shock: Pozdrawiam wszzzzystkich :*[/quote] NO! Szpituś, bo ja już się bałam o CIEBIE!! Do rychłego :)
  3. Nie dziękuj, tylko bądź z nami ;)
  4. jbk

    Fiodorek.

    Dobry wieczór ;)
  5. [quote name='Aga K']no na takim dlugim rzecz jasna !!! :angryy: niebylismy bo mimo tego ze swiecilo slonko to bylo ziiimno ... wolelismy polezec w lozeczku w ciepelku :diabloti:[/quote] O Wy leniuszki wygodne :)
  6. [quote name='anitaaa i bartis'][URL]http://img91.imageshack.us/img91/5258/dsc08383.jpg[/URL] [I]świetne :evil_lol: to co ja mam powiedzieć taki misiol :cool3:ale u mnie naszczęscie jest przeciwnie ja bym chciała spać z Bartim ale jemu jest za gorąco na łóżku i niewejdze :roll::evil_lol:za to Amiś to urodzny kanapowiec :multi:[/I][/quote] U nas podobnie, psom za ciepło :)
  7. [quote name='Asiaczek']W Opolu - na 99 % będziemy. Tego dnia mam urodziny:cool3: Pzdr.[/quote] Oooo :) To musimy nie zapomnieć :))
  8. [quote name='Patisa']no to do dzieła!:cool3:[/quote] Eeee.... w pracy nie mam czasu, a w domu już mi się nie chce...... :diabloti:
  9. [quote name='Asiaczek']Ja w Katowicach była słownie raz i, oczywiście, w piątek. Ale wolę sobie zostawić ewent. wolne piatki na inne wystawy, jakieś zagraniczne... Pzdr.[/quote] Namawiam teraz męża na Opole, wprawdzie to kawałek drogi jest, ale jeszcze nie na tyle daleko, żebyśmy nie dali rady obrócić w dwie strony jednego dnia ;) Będziecie?
  10. [quote name='Agmarek']Teraz już wiedzieć :roll: Wcześniej nie wiedzieć, bo za krótko na dogomani być :placz:[/quote] Mieć to samo - ale z czasem wiedzieć coraz więcej ;):evil_lol:
  11. Tak rozmawiacie o wystawach, że chyba w końcu zajrzę na harmonogram, żeby się zorientować, co i kiedy ;) Asiu, te piątki w Katowicach to porażka, musieliśmy zrezygnować z wystawy przez to, bo nas praca nie puszcza :(
  12. Barti jest niesamowity z tymi swoimi kąpielami ;)
  13. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]autorką tej książki jest Jodi Picoult :)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a co do spania z psem to na początku też nie wpuszczałam Salsy do łóżka bo wkurzało mnie to grzanie :) ale to jest strasznie upiardliwy pies i czasami jak ją coś naszło to potrafiła mnie kilka razy w nocy budzić żebym ją wpusciła do łóżka....siadała przy łóżku, trącała mnie nosem i piszczała aż w końcu odpuszczałam dla świętego spokoju i już przywykłam do tego że ona śpi ze mną ;) zresztą jest na tyle mała że czasami jak mi za ciepło od niej to ją spycham w kąt łóżka i problem z głowy :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]z tym że ona cała śpi pod kołdrą i jak czasami w nocy z niej ściągnę kołdre to od razu się budzi i trąca mnie zebym podniosła i ją wpuściła pod :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] O, a ja lubię Jodi, mam ze dwie jej książki nawet :) To na pewno poczytam :)
  14. Moniś, popsuł Ci się internet?
  15. O, kawusia będzie wspaniale pasowała do tego rieslinga przede mną ;) Widziałam śnieżnego Ozzulka!!
  16. [quote name='evaxon']a co tu sie dzieje???:mad::mad::mad:[/quote] Dyskusja ;) A co, nie widać?
  17. [quote name='evaxon']mi nawet zakupy nie poprawily humoru :roll::roll::roll:[/quote] Ja nie mam czasu na zakupy teraz przy rocznych, psiakostka.....
  18. [quote name='evaxon']jestem:loveu::loveu::loveu:[/quote] To będzie prezent od Aniołka ;)
  19. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ten koszyk jest dla niej idealny :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ona lubi być poskładana jak scyzoryk :eviltong: a po za tym i tak rzadko w nim śpi...głównie jak słońce świeci bo wtedy tam jest jej ciepło :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]albo jak coś przeskrobie i nakrzycze na nią to wie że wtedy na łóżko jej nie wpuszczę więc musi iść do kosza :evil_lol::evil_lol: karny jeżyk ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a czytam "dziewiętnaście minut", jestem dopiero na początku ale wydaje się być fajna :)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A czyje to i o czym?
  20. No zobacz, a ja zawsze tylko wrzucałam filmik i nie patrzyłam, co obok ;)
  21. [quote name='bonsai_88']A ja dzisiaj widziałam jakieś kiełkujące cusie :multi:[/quote] A ja widzę tylko syf... I jeszcze deszcz siąpi :(
  22. Przyszłam sprawdzić, czy jesteś grzeczna. Jesteś?
  23. [quote name='evaxon']byłam sie odstersowac:cool1::cool1::cool1::cool1: co slychac? u was tez pogoda do d..???[/quote] Do wielkiej nawet bym powiedziała ;)
×
×
  • Create New...