Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='deer_1987']ja wstawalam po 6 kiedy chodzilam do pracy w soboty i niedziele, wyrzucono mnie z sobot ale TZ ciagle tam pracuje (i my razem w niedziele) tak wiec wstac zrobic sniadanie itd.. to i tka wstaje ;)[/quote] To mamy podobnie ;) Ja wstaję codziennie o szóstej, włącznie z weekendami, tyle, że ze względu na psy ;) Dla męża pewnie bym nie wstawała, hehe :diabloti:
  2. [quote name='rwpb']Wstawajcie już uzależnione od kawy :lol: A może tak na spacerek, albo na grzybki?[/quote] W taką pogodę? Przecież leje.......
  3. [quote name='magia']Sukę pitbulla i psa amstaffa :D hahaha[/quote] O, to można się wystraszyć, jeśli ktoś psów nie zna :)
  4. I grzecznie do pańcia :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/8/ea2c077196c745d0.jpg[/IMG][/URL] Szczerze mówiąc, uwielbiam moją dostojną królewnę :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/8/099f75338acc768c.jpg[/IMG][/URL] Dzidziusia też, chociaż czasem chce zjeść smycz ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/358/27b630322785cf47.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/357/128963f3226df9da.jpg[/IMG][/URL]
  5. "Co w trawie piszczy?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/358/834ffa908fc6ef42.jpg[/IMG][/URL] Dzikie harce :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/8/1d253dc34c784b78.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/274/8f2b56963e443e51.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/358/7579acf9810b8461.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/8/34f4fbf807bf6cf5.jpg[/IMG][/URL]
  6. Dzidziuś o zachodzie słońca :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/8/f04e2a3539c80be9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/8/741ecfb4e68f620a.jpg[/IMG][/URL] Wspólne polowanko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/8/7c5e218623f5ca66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/363/be2fcfa22b9b7988.jpg[/IMG][/URL] Królewna :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/8/f5dddc2a70b048c9.jpg[/IMG][/URL]
  7. Straszna z niego gaduła :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/8/e3a8b601d77bf1d3.jpg[/IMG][/URL] "Jaka jestem zgrabna" :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/8/374b12148f76c3fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/8/c84cbcf26e9d45e6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/8/f8f327d6b460ed76.jpg[/IMG][/URL] Vadir w intymnej sytuacji :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/8/da40a908540586cf.jpg[/IMG][/URL]
  8. Parka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/8/a6722d4bf3a4a308.jpg[/IMG][/URL] "Skończ już z tymi zdjęciami, chcę pobiegać!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/273/84a4832765938f42.jpg[/IMG][/URL] Fialka w intymnej sytuacji :diabloti: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/272/36b5836a13373160.jpg[/IMG][/URL] I znów oglądanie miasta z góry :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/8/ac4f0bfd80273ae5.jpg[/IMG][/URL] Młody ciągle próbuje rządzić Fialką :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/8/1241d4c9ecd2309a.jpg[/IMG][/URL]
  9. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Nie no niby zadna:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Siebie też muszę czesać ;) [quote name='Klaudysiaczek']Jak się kocha to się nie zważa aż tak na pielęgnację :lol:.[/quote] Oj, pielęgnujemy, bo kochamy, ci co nie kochają, to nie pielęgnują :) [quote name='AngelsDream']Witamy puchate białasy :)[/quote] Witamy :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:polowanie na kreta [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]od rana mam otwarte i dojść do pisania nie mogłam :roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A dlaczego nie mogłaś? :diabloti: [quote name='M&T'][URL]http://images47.fotosik.pl/8/012d6a60a5154900.jpg[/URL] śliczna portretówka :loveu: [URL]http://images35.fotosik.pl/8/e5d678c05a11a0ef.jpg[/URL] super razem wyglądają :):):)[/quote] Mi też się podobają ;)
  10. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='Selket']Cześć :loveu: Cudne to maleństwo Twoje ;) I jego sisotrzyczka również piękna ;) A w komplecie to są boskie :loveu:[/quote] Bo dorosła suczka i szczeniak to wspaniałe zestawienie ;)
  11. jbk

    Brutus i Salma ;)

    Witam deszczowo :(
  12. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    [quote name='M&T']hejka wszystkim! :) dzięki za kciuki i w ogóle za troskę :loveu: już jest wszystko dobrze :multi: tylko jestem przytłoczona nauką :eviltong: ale jakoś daję se radę xD Może dzisiaj dodam jakieś fotki ;)[/quote] Dzisiaj się skończyło wczoraj, a fotki gdzie?
  13. To czekamy do wieczora ;)
  14. Zdrowiej, bo Gizmulek potrzebuje spacerków, a jak tu chodzić, jak z nosa leci....
  15. To sobie dziewczyny pohasały :)
  16. [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/ZUZA_2008_09_JG/ZUZA_2008.09_Sopot_016.jpg[/URL] - wcale nie widać, że Zuzia jest dwa razy większa od Salsy :)
  17. Ratunku! Kto zna przepis na ładną pogodę? Zmokłam jak szczur! Psy będą miały loki od tej wilgoci!
  18. Jak tam strzykanie w żeberkach?
  19. [quote name='basia bonnie']we środę się wybrałam do optyka,żeby wreszcie dopasować te soczewki. Na oknie mieli duży napis,że robią na miejscu te wszystkie badania na soczewki,no więc nie jechałam wcześniej na te badania do okulistki. Miałam recepte na okulary, no więc się pytam o te badania, a optyczka mi mówi,że tam nie można, muszę iść do tej mojej okulistki na badania(a u niej czeka się tygodniami na wizyte,ponoć taka dobra..:? ) no ale widziałam,ze jest tam jeszcze jeden optyk, więc podjechałam, no ale powiedziała to samo. No to spowrotem wracam do mnie, do okulistki i bez kolejki poszłam zapytać czy ona mi przepisze tą recepte czy mam umówić się na badanie, a ta do mnie,że mam się umówić na badanie do tego pierwszego optyka :mdleje: i jak tu się nie wsciec? ;)[/quote] Będziesz nosić kontakty?? Bez badania nie da rady, bo nie każde oko się nadaje, ale powiem Ci, że po soczewkach na pewno nigdy nie wrócę do okularów ;) No, może jako babcia ;)
  20. [quote name='Tengusia']co to za weekend jak trzeba isc do pracy :flaming:[/quote] Witanko z pracy w sobotę ;) Kawusia na początek - raz! Jęczmień nie wyszedł do końca, potarty obrączką :) A może się wystraszył, bo powiedziałam mu, że poproszę teściową o splunięcie :diabloti:
  21. O, widzę, że są tacy, którzy jeszcze wcześniej ode mnie wstają w soboty ;) A może nie wcześniej? W sumie ja to już w pracy jestem..... WItanko sobotnie :)
  22. Lepiej jabcem niż imadłem :diabloti:
  23. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Fajne te twoje futrzaki:loveu: ale ile przy nich czesania:mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [URL]http://images26.fotosik.pl/273/3611a819f4023e78.jpg[/URL][/quote] Sto kilo włosów w tą czy w tamtą, co za różnica ;) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale mi się to zdjęcie podoba :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images29.fotosik.pl/273/aa44ee6a002f1991.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]fajności fajnowe :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Dzień doberek ;))
×
×
  • Create New...