-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Ludzie dzielą się na takich, którzy wpuszczają psy do łóżka i na resztę ;)
- 78403 replies
-
[quote name='Ania!']W sklepie był facet ze szczeniakiem na rękach. Właśnie go kupił. Bullek ma miesiąc i już jest sprzedany za 200 zł. O hodowle nawet nie ma co pytać. Na pytanie czym szczeniak był karmiony pada odpowiedź, że chlebem z pasztetem. Ręce mi opadły.[/quote] Matko, co za ludzie.....
-
[quote name='Juliusz(ka)']I mamy 2 do 1. 2 właścieli, którzy bez rozmów,próśb, gróźb;) po prostu 'po ludzku' doszli do wniosku, że życia utrudniać sobie nawzajem nie warto i jednego, który się chyba świetnie bawi:mad:. Naprawdę bywa różnie... Niekoniecznie psy, które hauczą pod płotem są 'zostawione samopas'... czasami ich zachowanie jest wynikiem 'robienia sobie dobrze' przez osoby po drugiej stronie płotu...:-( [/quote] No i właśnie o to chodzi, że właściciele powinni reagować :) Po ludzku :)
-
U nas tylko ja wychodzę rano, bo tylko ja umiem wstać o każdej porze ;) Jak muszę wcześniej iść, to wcześniej wstaję ;) Vadir by mi nie dał wyjść z domu bez śniadanka i spaceru ;) Ale może mu to z wiekiem przejdzie, Fialka rano tylko zjada i do łóżka wraca ;) Na moje miejsce ;)
- 78403 replies
-
Taka pogoda, że się wszyscy przeziębiają :(
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[quote name='jamnicze']Oj, to paskudnie! Zbliża się dziesiąta i właśnie czas wstawić wodę na kawusię :p, a do nie obowiązkowo ciacho :loveu: (i boczki rosną :placz:)[/quote] Chyba lepiej ciacho, niż papieroska? -
Przy moim poprzednim psiaku mieliśmy wroga w bloku za nami i właścicielka tamtego psa specjalnie go wypuszczała bez smyczy, więc za każdym wyjściem z domu podbiegał nam pod balkon i denerwował naszego. Szczekały oczywiście oba, tamten z dołu, nasz na balkonie. Nie docierało jakoś do kobiety, że powinna go trzymać na smyczy, skoro wie, że będzie larmo robił. Mieliśmy też wroga w innym bloku i nigdy nie pozwalałam naszemu biec mu pod balkon, bo byłaby taka sama sytuacja, no, odwrotna scena balkonowa, nasz z dołu, tamten z góry.
-
Jak tam Loluś samopoczucie w poniedziałek?
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
A jak więcej psów jest na takim szkoleniu, to nie zdarza się, że się jakieś nie lubią? Wszystkie są grzeczne, nie ma zadrażnień? -
Klocuś w locie wygląda zajefajnie ;) Jak Ci się udaje tak ostro to ciachnąć? Mam nadzieję, że po piwku to już się nikt nie tatuuje??:diabloti: Mogłyby być ciekawe obrazki, hehe :roflt:
-
Ja o nic nie zapytam ;) Fotki daj Bońciowe :)
-
Ja w bloku mieszkam, ale nawet jakbym miała podwórko, to psy mieszkałyby w domu :) w końcu psu też się łóżko należy :)
-
Też nie widziałam morza zimą nigdy.... Ciekawe, czy mi Vadir będzie w zimie do wody latał, tak jak teraz?
-
Jak idziesz na szóstą do pracy, to kiedy Ozzulek wychodzi na pierwszy spacerek?
- 78403 replies
-
Mordeczka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/aad9d7663957cde8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/7/d35565dd0dacd6b3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/b859d72c8f7247ba.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/d6349db0f105147a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/7/872f72d6389e9452.jpg[/IMG][/URL]
-
Śledzenie krecika :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/66c857c4baf4f269.jpg[/IMG][/URL] Dokazywanki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/354/afba21c271c9372c.jpg[/IMG][/URL] I znowu z Anią :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/271/6128fb0a5fba04c6.jpg[/IMG][/URL] Bieganko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/5aa958364a3475c2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/e2e295955428220a.jpg[/IMG][/URL]
-
Białe z zielonym komponuje się idealnie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/355/20e165b84a5fc694.jpg[/IMG][/URL] Zaczepianko :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/271/3293e07cfcb8d296.jpg[/IMG][/URL] Królewna :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/7/7782ed34232c4515.jpg[/IMG][/URL] Dzidziuś :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/d3e4ab789ab050db.jpg[/IMG][/URL] Czysty to on nie jest :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/347d23cf06b90b9a.jpg[/IMG][/URL]
-
Fialusia hopsa :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/7/b35efa978278e48d.jpg[/IMG][/URL] A co tam się ukryło w trawie? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/7/e488e3e6d77b0777.jpg[/IMG][/URL] Z wysokości pleców Fiali lepiej widać :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/97d305ec83743435.jpg[/IMG][/URL] Piramidka ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/7e06b5f6b819b2d6.jpg[/IMG][/URL] Chodźmy dalej :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/7/16c968f57d2c6d8c.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Klaudysiaczek']Dzieńdoberek... :) Czyli że co? Kretołapy? xD[/quote] Nie tylko kreto, ale najczęściej :) [quote name='lolka75']kurka... nie czeszcie tak czesto bo wydrzecie podszerstek i psiaki nie beda moglu nadarzyc z odrastaniem:evil_lol: Ja czesze raz na tydzien, jak nie linieje raz na dwa tygodnie. Najczesciej tylko pilnuje za uszami bo tam koltuny sa okropne[/quote] Nie czeszemy za każdym razem całego psa, tylko po trochu ;) I rzeczywiście, za uszami najgorzej :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:rewelka [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images29.fotosik.pl/271/be7ac028cb36286f.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]fajniuskie takie ciciate :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] :) [quote name='M&T']przyszliśmy się przywitać z naszymi ulubionymi misiami :loveu::loveu:[/quote] Witamy :))
-
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]A foteczki z dziś powinne być bo pojedziemy Ozzulka wybiegać , miało być ognisko ale ze wzgledu na mnie TZ stwierdził że nie ryzykuje abym sie kompletnie rozchorowała :shake:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Jaki współczulny TZ :) Czuj się lepiej :) :glaszcze:
- 78403 replies
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Magda jak wróci fachowo wytłumaczy :grins: a tymczasem :razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://www.iopavsko.cz/page/sindex.php?lang=1&menu_id=2&submenu_id=0&article=18904[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://www.tattoosession-silesia.com/"]http://www.tattoosession-silesia.com/[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Kurde, mam bliżej do Czech, niż Wy, ale czeskiego jeszcze nie znam :) Mam rozumieć, że to zlot wytatuowanych? :evil_lol:
-
[URL]http://pl.fotoalbum.eu/images1/200807/42320/107683/00000019.jpg[/URL] - wzruszające :) Najlepszego dla mamusi :) Moja w zeszłym miała takie ładne okrągłe :)
-
Witam Amandzię :) Dobrze jej z oczu patrzy :))
-
[quote name='basia bonnie']Przepiękne są! :loveu: Ile czasu zajmuje Ci czesanie ich? :cool3: :)[/quote] Cała rodzina je czesze, teściowa najwięcej :) Czasem nawet codziennie :) [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Cud miód i orzeszki:loveu:[/COLOR] [COLOR=blue]Hoop najlepszy:D[/COLOR] [COLOR=blue]A na co Vadir polował:evil_lol:[/COLOR] [/quote] Najbardziej polują na krety :) Dzięki psom pierwszy raz widziałam kreta na oczy, ba, trzymałam go w ręce, bo wyciągnęłam Fiali z pyska :)