Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Robimy zrzutę na baterie do pilota od pogody ;) Takie duracell, co by długo wytrzymały ;)
  2. [quote name='crazydaisy']Oduczyć mi się udało jak jeszcze 2-3 miesięcznym gówniarzem była, bowiem zawsze zaczynała ujadać jak ze spaceru około 6 wracałyśmy ;)[/quote] Ale jak?? Jak to się robi?
  3. A właśnie, muszę się pochwalić :) [SIZE=4]Vadir podnosi nogę do siusiania :)[/SIZE]
  4. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]Podstawa to wyczyścić ząbki ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images45.fotosik.pl/7/3e770f1f43d06d14.jpg"]http://images45.fotosik.pl/7/3e770f1f43d06d14.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Ząbki poczyścimy kością :) Patyczki są dla przyjemności ;)
  5. jbk

    Anioły i Demony

    Loluś, a u Ciebie jak było?
  6. jbk

    Anioły i Demony

    Najpierw oczywiście postanowiliśmy kupić psa. Trzy hodowle miały mioty, losowaliśmy ;) Padło na Elbląg. Najpierw odezwałam się do Kasi właścicielki w necie, potem mężu szczegóły jeszcze ustalał przez telefon, a potem pojechaliśmy po Vadira :) I od razu zapałaliśmy do siebie wszyscy sympatią :) Bo cała moja rodzinka natychmiast zeszła do parteru witać się z psami, psy nas zaraz wyczuły i kazały się miziać, a Kasia z mężem jako psiarze psom swoim wierzą ;) I do dziś mamy z Kasią stały kontakt i jest super dziewczyna :) I radzi mi i pilnuje :) Dzięki temu mam pewność, że Vadir się będzie dobrze rozwijał ;)
  7. Kominek w bloku mógłby wyglądać ciekawe, Aluś, jak zamontujesz, to daj znać, ja też se gdzieś wsadzę ;) Kawka pychotki ;)
  8. Prawdziwa królewna :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/355/2284575cd14d9fea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/272/472257d2a91a62e2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/6d656991f61ff8e8.jpg[/IMG][/URL]
  9. A może jednak nie? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/271/eaaf793eef44e510.jpg[/IMG][/URL] Patyczek na deser ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/7/3e770f1f43d06d14.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/7/7804c32b58e6eb83.jpg[/IMG][/URL] Ach, ta postawa :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/7/10f79ebf15c8dc85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/272/ed145170c5e62edc.jpg[/IMG][/URL]
  10. Każde w swoją stronę ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/7/90d7a94c445717a5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/7/d733fdee1096594a.jpg[/IMG][/URL] Przyczajka w trawie ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/271/ebca95cf74447b78.jpg[/IMG][/URL] Beczułka ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/360/5cdce752cdef6afc.jpg[/IMG][/URL] A może mała drzemka? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/7/7390f353be106930.jpg[/IMG][/URL]
  11. [quote name='lolka75'][URL]http://images34.fotosik.pl/355/aad9d7663957cde8.jpg[/URL] jakie malenkie zabki jeszcze:loveu: a taki wielki chlop:evil_lol: sliczne te bialaski:multi:[/quote] Ząbki już wszystkie są nowe :)
  12. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    [quote name='M&T']hejka wszystkim :) morze zimą jest piękne :loveu: porobię w zimę zdjęcia, żebyście mogły zobaczyć :) a, i chciałam powiedzieć, że od teraz na dgm będę jak już to wieczorkiem i tylko przez przez ok. godzinkę i zdjęcia to przeważnie w weekendy będą, bo mam nawał nauki :placz: papa :hand:[/quote] To czekamy na foty zimowe, chociaż zastanawiam się, czy mam ochotę na zimę? BRRRR. Ucz się ucz ;)
  13. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Żeby nie było :roll:..... przyszłam powiedzieć Dzień Dobry :loveu::multi:...i oznajmić nowinę że ....U MŁA GRZEJĄ KALORYFIORKI :bigcool: z tym że ostrzegam przed wyjściem na zewnętrzny .... jest 4na +:placz::placz::placz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] FUJ FUJ FUJ! Ta pogoda! FUJ! A moje psiury skubane na balkonie śpią w najlepsze, czemu my nie mamy takiego futra? Od dziś nóg nie golę!
  14. jbk

    Anioły i Demony

    A ja mogę opowiedzieć o moim spotkaniu z Sonatą Arctica? Mogę? Mogę?
  15. Zamknięcie Żabek to chwyt był reklamowy ;)
  16. jbk

    Brutus i Salma ;)

    Następni jadą? Ale masz życie towarzyskie ;)
  17. Na "d" w suszarce to pewnie dyfuzor ;) A co to w tej Biedronce? zabawki jakieś? Fajne?
  18. [URL]http://images31.fotosik.pl/363/6f2c931e1206c43fmed.jpg[/URL] - jaki uśmiechnięty ;)
  19. Kurde, masz metala prawdziwego w domu! Jak ja dawno nie widziałam prawdziwego metala.... :)
  20. Dlatego ja nie pozwalam psom szczekać na naszym balkonie ani podbiegać do psów szczekających ze swoich balkonów. Jakby każdy swojego przypilnował, to by było dobrze.
  21. Jak to się robi, żeby nauczyć psa szczekania? I oduczyć też ;)
  22. Bonusiem się chwalić trzeba ;)
  23. [quote name='AngelsDream']Cześć puchatki :)[/quote] Witamy, witamy ;) [quote name='basia bonnie']Aaaa super musi być się tak wtulić w te puchacze :loveu:[/quote] Najmilsze podusie na świecie :) [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:atak klonów ;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL="http://images39.fotosik.pl/7/e488e3e6d77b0777.jpg"]http://images39.fotosik.pl/7/e488e3e6d77b0777.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Tylko z tyłu ;))
  24. Mam w domu dwa psy i królika, królik był pierwszy, prawdę mówiąc bardziej obawiałabym się o psy, niż o królika, bo poprzedniemu psu chodził po grzbiecie (już chory był i nie reagował), poza tym ząbki króliś ma cudne, jakby tak psa w nos dziabnął...... Nie puszczamy ich wszystkich luzem, królik lata po jednym pokoju za zamkniętymi drzwiami, żeby się z psami wzajemnie nie denerwowali.
×
×
  • Create New...