Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Aaaaaaa......... PSIK! Ktoś mnie zaraził, szukam winnych, czy tu się znajdą? Jak zdróweczko, Klocusiowa?
  2. Normalnie nowy Pavarotti nam rośnie :)
  3. [*] Dewi :( Mój braciszek i kuzynka kiedyś kupili sobie szczurki równocześnie, bardzo to sympatyczne stworzonka, szkoda tylko, że tak krótko żyją...... [quote name='basia2202'][B][/B] [B][COLOR=purple]polecam Karwieńskie Błota:) zaraz za Karwią... tam już zakazów nie ma... ale nie wiem, jak daleko... i jest też ładna plaża...[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]wiem też, że Bimbrowa i Tyśkowa jeździły do Wisełki - tam też można z psami... tylko chyba trudniej o kwaterę, żeby ktoś z psem przyjął... no ale na plażę z psem bez problemu:)[/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]a linka Zuzki ma 20 metrów :p[/COLOR][/B] [/quote] Kwatery jakieś w necie widziałam, że zapraszają z pieskami, jak przyjmą z jednym, to pewnie i z dwoma ;) Tylko o te plaże się martwiłam. A te 20 metrów to Wam się nie plącze wszędzie?
  4. Kawa z rana jak śmietana ;) Dobrego dnia :) PS. Znasz jakiś skuteczny sposób na jęczmień w oku? Właśnie mi się robi :(
  5. Temu Fialka się wbija między nas na noc ;) Teraz jak zimno, mamy jak znalazł :)
  6. [quote name='lolka75']a tu zas o seksie:multi::loveu: Czesc Madz:loveu:....cos Ty malenstwo chorowitka jestes:-(....polecam delbete, szczepionka podawana kiedys zolnierzom w armi. Ja po niej przestalam chorowac na jakiekolwiek anginy i inne badziewia:roll:.... A moze zwyczajnie za malo aklo pijasz i sie nie odkazasz:evil_lol:;)[/quote] Alko pomaga? A my wczoraj piwko, a dziś drapanko rodzinne w gardziołkach :( Może poprawimy wódeczką? :diabloti: Klockowa, wracaj od tego dohtora JUŻ!
  7. Piękne fotki :loveu: Zawsze mówiłam, że miejsce psa jest w poduchach :) A co :evil_lol:
  8. [URL]http://images43.fotosik.pl/11/090e5aa5bad41177.jpg[/URL] - dobre, z obiema tylnymi łapami w powietrzu :evil_lol:
  9. [quote name='halgre58'][COLOR=darkred]Ooooooo ... ile tu gości :multi::multi::multi:[/COLOR] [COLOR=#8b0000]Chcecie wiosnę, lato :crazyeye: No to będzie ..! w przyszłym roku :grin::grin: Nie martwcie się, niedługo zima i oby ze śniegiem - bo przecież psiury kochają śnieg !!!! A co do jesieni - to jak narazie brzyyydka :shake: Dopiero pierwsze dni października mają być ładne ...:p[/COLOR][/quote] Szczerze powiem, zimy nie cierpię, a w tym roku cieszę się na nią, i mam nadzieję na śniegu kupę ;) Ze względu na psiureczki :)) Dinduś lubi śniegowe zabawy? Vadir pierwszy raz śnieg zobaczy ;)
  10. To ja też chcę na imprezę, może się rozgrzejemy?? 100 lat, 100 lat, niech żyje Kuba naaaaaam!
  11. :buzi:[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]hmm...ja mam o tyle dobrze że Salsa śpi tak długo jak ja :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]chyba że chce jej się bardzo na dwór to wtedy wyjdzie z pod kołdry, usiądzie koło łóżka i cicho popiskuje albo szturcha mnie nosem ;)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale jak do mnie trafiła to też o 6 rano na dwór bo inaczej szła zdoić się do drugiego pokoju na dywan[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak się pięknie prezentują te białe kule na trawie :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images26.fotosik.pl/273/45a4a2b2f3231b2a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cudaki takie że aż chciałoby sie ukraść :siara:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Wiadomo, szczeniaki tak mają, że leją ;) Fialka to nie wyjdzie z łóżka przed dziewiątą ;) NIE DAM ukraść :eviltong: [quote name='halgre58'][COLOR=darkred]Nie wiem nawet co to NK ...?[/COLOR][/quote] Nasza Klasa :) Widziałam tam profil Sammy Samoyed :) [quote name='AngelsDream']Nasza klasa?[/quote] Zgadza się :) [quote name='lolka75']przepiekne zdjecia:loveu::multi:....az nie wiem ktore zacytowac:evil_lol:. A Vadir taki wielki chlop a ciagle wyglada jak szczeniorek:loveu: Za to Fiala zawsze jak dama...prawdziwa ksiazniczka:loveu:[/quote] Zachowuje się jak szczeniorek :evil_lol: Dziewczynki tak mają, Twoja Maxina też wygląda dostojnie przy Borysku :loveu: [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:ale szelmowski uśmieszek :p:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images50.fotosik.pl/8/52d7e1f7f464243e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witanko popołudniowe :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A bo to takie szelmy są :buzi: Cmokaski :buzi:
  12. jbk

    Anioły i Demony

    [URL]http://images42.fotosik.pl/11/9be71f26d377ceef.jpg[/URL] - strasznie mnie rozczulają te obrazki :) [URL]http://images32.fotosik.pl/363/25745a746b815359.jpg[/URL] - i ten plamiasty brzusio cudowny :) [URL]http://images47.fotosik.pl/12/bdd9cd5380ac5ab6.jpg[/URL] - skąd ja to znam, strasznie trudno dziabnąć je w bezruchu ;)
  13. [quote name='halgre58'][COLOR=darkred]Przesłodkie, prześliczne samoyedki - białe miśki :loveu::loveu::loveu: [/COLOR] [COLOR=#8b0000]Obejrzałam od 1-szej strony ... nadrobiłam. Wogle galeria suuuper, a te komentarze ... nieraz się uśmiałam :grin:[/COLOR] [URL]http://img362.imageshack.us/img362/1474/49858844et8.jpg[/URL] - [COLOR=darkred]a tutaj też samoyed (z Dindusiem) - wabi się Sammi i też jest championem.[/COLOR][/quote] A czy Sammi nie ma czasem konta w NK?
  14. Jak zdrówko na dziś?
  15. Dzień dobry ;) Napotkałam u kogoś piękne oczęta Dindusia, więc przyszłam pooglądać ;)
  16. A nie wiesz o jakichś miejscach nad morzem, gdzie możnaby z psami pojechać? Myślimy o wakacjach, ale niekoniecznie to musi być w sezonie. Nasze maluchy uwielbiają kopać, więc piasek byłby dla nich rajem ;)
  17. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/8/7cc057cdb7f30475.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/358/3897ae4614a8d6ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/8/52d7e1f7f464243e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/273/45a4a2b2f3231b2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/8/0b3f7bb606b33fb3.jpg[/IMG][/URL]
  18. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/273/2c05b0c6f42a9bf4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/8/2d6066c31299a38f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/8/0185a68fbca6f7f9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/273/79c475355ad11357.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/8/0ffa8290cd7ec797.jpg[/IMG][/URL]
  19. Ciąg dalszy zabaw na świeżym powietrzu ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/8/47eda7066565b544.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/8/4736dba4e9b74448.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/8/714d7ba16ab5cd6a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/8/293823e491ea7af3.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/273/4325bd81df4e1f3f.jpg[/IMG][/URL]
  20. [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]może faktycznie przesadziłam z tym rankiem...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale co ja poradzę na to że wstaję po 10 i potem 12 jest dla mnie nadal porankiem :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ja dzięki Vadirowi wstaję codziennie o szóstej ;) Włącznie z weekendami ;)
  21. [quote name='Magda'] Kolor to na pewno zmieni, ale jest z ekoskóry, więc będę myć. [/quote] Moje mebelki z ekoskóry strasznie szybko zaczęły obłazić :( Ale psom to nie przeszkadza ;)
  22. :loveu: witanko :loveu:
  23. jbk

    Brutus i Salma ;)

    Witanko ;)
×
×
  • Create New...