-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Po ojcu.........:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]znacie ten dowcip........Ojciec to ten po którym się dziedziczy a tata to ten którego pokazuje się dziecku:evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] A to nie wiedziałam :) Całe życie się człowiek uczy :eviltong:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='basia2202'][COLOR=purple][B]heej:)[/B][/COLOR] [B][COLOR=purple]hi hi;) z linką się nauczyliśmy... żeby przez nią skakać, jak Zuzka biega :evil_lol: a na ogół to jest puszczana luzem na tej linie, w razie czego przydeptujemy - linę, nie psa :diabloti: [/COLOR][/B] [B][COLOR=purple]noo... Zuzol jest strasznym cielakiem :cool3: ważyliśmy ją przed wyjazdem... było 44,3 kg - ostatnio tak w tych granicach utrzymuje jej się waga :siara:[/COLOR][/B] [/quote] Ciężko by było taką wielką Zuzię przydepnąć ;)) -
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]To niestety nie po mamuni....i nie po tatuniu:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A po kim, po kim, może ja też się zgłoszę po takie oczęta śliczne?
-
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]podpatrzyłaś że piję :crazyeye::razz:;)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] A nie podpatrzyłam, tylko zauważyłam, że też kawowa jesteś :evil_lol:
- 78403 replies
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Chyba muszę się zapoznać bliżej z youtubem, coraz więcej wszędzie filmików i robię się zazdrosna ;) -
[quote name='magia']U nas dawno nie działo się nic ciekawego aż do momentu kiedy mój TZ wracał z psami ze spaceru. Tak więc nasi mordercy jak zwykle na smyczy i w kagańcach. Cała trójka czeka sobie na windę na którą czeka też sąsiadka. Pani wsiada do windy i do mojego TZ "Ja z takimi psami jechać nie będę" na co mój TZ i tak wsiadł i powiedział że też płaci za tą windę i ma prawo nią jechać i że jak się jej nie podoba to niech idzie po schodach. Na co kobieta skoczyła do niego z rękami i bic go chciała. Tak więc sprzeczali się jakis czas, przyszli inni sąsiedzi którzy staneli po stronie mojego TZ i psów. Wyprosily ją z windy. Za godzinę do naszych drzwi zapytała policja :D bardzo mili panowie spisali wersje mojego Grzeska bo tamta Pani jakaś dziwna była według nich :). Hehe ogólnie historia w telegraficznym skrócie. Bo dużo by tu jeszcze można pisać :D[/quote] Pewnie policjanci też psiarze :)
-
Wcale się nie gniewam na Sonatę Arctica, że porządnie nam się przyjrzeli, zanim nam psa dali do rąk :) Mój brat kupował dla dziewczyny przez internet, odbieraliśmy cocker spaniela na jakimś bazarze, nie powiem, w jakim stanie były zwierzaki, bo mi się nóż w kieszeni otwiera....... :mad:
-
[quote name='bonsai_88']To ja poprosiłabym o przepis na wskakiwanie dużego psa na ręce ;)[/quote] Duży pies na ręce? Ale to chyba tylko dużemu człowiekowi może ;) Co by mniejszego nie przewrócić ;)
-
Ślina teściowej? Ale ja się chcę pozbyć jęczmienia, a nie zawartości żołądka :diabloti:
- 78403 replies
-
Na razie widziałam pierwszą i ostatnią stronkę, ale jak się tylko z pracą uporam........ Ucałuj ode mnie Krosia w czółko (gdzie indziej nie, bo przeziębiona jestem) :buzi:
-
Widzę Was tu, widzę Was tam, to przyszłam sprawdzić, jak też Krosiu wygląda w całości ;)) [URL]http://img512.imageshack.us/img512/7794/tnobraz217jr4.jpg[/URL] - jaki biedny, fotę trzasnęli, a on wcale nie miał ochoty.... :loveu:
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]W obiektyw się trza patrzyć a nie pod nogi:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://img144.imageshack.us/img144/5631/dsc00387kr5.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Gadzinko:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To nie było pod nogi, tylko na drugi aparat ;) Bo psy trza brać w dwa ognie aparatami ;) -
Zrobiła, postawiła i uciekła. I teraz zimną kawę pić musimy ;)
- 78403 replies
-
[quote name='agbar']Pocieranie jeczmienia zlotem-np. obraczka( tylko zdezynfekuj czyms!) i kompresy gorace z torebek herbaty,ewentualnie letnie oklady z z herbarek ziolowych-najlepszy swietlik albo nagietek:) Mnie pomagaly tez krople do oczu z sulfonamidem ale nie wiem czy one sie sa na recepte... EDIT: jak nie pomoze idz do lekarza,jeczmien ma bakteryjne podloze i trtzba go czasem potraktowac antybiotykiem.[/quote] Nie noszę obrączki, więc choć planowałam ją wziąć dziś, to zapomniałam ;) Wiem, że to świństwo się robi od gronkowca... Fuj. Dzięki za rady :) Skoczę zaraz do apteki :)
- 78403 replies
-
I po polowaniu :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/8/501d8067c8db9adb.jpg[/IMG][/URL] Złapane ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/8/e5d678c05a11a0ef.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/8/dede347c8d74a259.jpg[/IMG][/URL] Kto jest większy? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/8/73d19c86145f2d75.jpg[/IMG][/URL] A kto jest szybszy? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/272/c34a96f9943fb8da.jpg[/IMG][/URL]
-
Fialka kretów szuka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/8/895a5b43d4474345.jpg[/IMG][/URL] A dzidziusiowi już się nie chce ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/358/41e044e2075884ce.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/272/1af0944655c1818f.jpg[/IMG][/URL] "W tym miejscu jeszcze nie sprawdzałam" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/8/f12ee56e5acd06fb.jpg[/IMG][/URL] "Jak się nie będę ruszać, to mnie kret nie zauważy" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/272/682071c3537fa08d.jpg[/IMG][/URL]
-
"Opuściłem ogonek, bo pańcio woła, że do domu" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/8/33472e3e18dff185.jpg[/IMG][/URL] "Taki jestem biedny" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/273/dc540032cecd6777.jpg[/IMG][/URL] "A może tutaj odpocznę?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/8/52a02ad52979cd77.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/8/b0562edc417d14a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/8/012d6a60a5154900.jpg[/IMG][/URL]
-
"Przycupnę tu na chwilę" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/8/39707f32840dbec0.jpg[/IMG][/URL] "Zielono mi" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/8/49ca9c119b476ccc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/358/93c11f9c9b0c9492.jpg[/IMG][/URL] "Dosięgnę językiem do tamtego listka?" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/8/3a41f9d65148da07.jpg[/IMG][/URL] Akcja "plątanie się pod nogami" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/8/f2f9c3d8c7b3bd67.jpg[/IMG][/URL]
-
I trochę jeszcze spacerków :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/8/15061f23a752437b.jpg[/IMG][/URL] "Daj wody, daj!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/273/3611a819f4023e78.jpg[/IMG][/URL] Przyczajka :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/8/9d5df52c913a9c9f.jpg[/IMG][/URL] "Ja już nie będę biegał" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/8/5a1b015db07155d3.jpg[/IMG][/URL] "Zobaczmy panoramę miasta" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/273/aa44ee6a002f1991.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='Klaudysiaczek']Witamy :lol:. Ja wstaję codziennie o szóstej, bo do szkoły prawie przez cały tydzień roboczy na 8:00. Tylko przyznam szczerze, że chciałabym, aby budziła mnie taka kulka...:p.[/quote] Faktem jest, że te kulki to jedyne osoby (pies to też człowiek, a co!), które mogą nas budzić bezkarnie :) [quote name='jonQuilla'] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Salsa nie była taki szczeniak...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]miała pół roku ale nie nauczona była sikać na dworzu bo wcześniejszy właściciel wolał psa napierdzielać niż nauczyć :angryy:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Pół roku to jeszcze nie jest dorosły psiaczek :p A tamtego właściciela to bym też ponapierdzielała :mad: [quote name='halgre58'][COLOR=darkred]Ano sprawdziłam na naszej klasie - rzeczywiście jest taki profil ... Ale nie wiem, kto go założył no i Sammi nie ma chyba jeszcze 6-ciu lat - jak tam pisze ...[/COLOR] [COLOR=darkred]Ale kto wie - czy się nie znacie, bo właściciele samoyedów z różnych stron [nie tylko Polski] - często się znają. Wiem to od właścicielki Sammiego.[/COLOR][/quote] My nie znamy żadnych psiaków poza tymi z naszej hodowli, czy Sonaty Arctica, ale mamy Samoyedki od czerwca, więc nie zdążyliśmy się jeszcze zapoznać z innymi, pewnie się zapoznamy ;)
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Buziole poranne :) Pooglądałam Zuzkę sobie, piękna piękna :)) Cały czas się tylko zastanawiam nad taką długą linką, że też nie jesteście wszyscy powiązani jak balerony ;) -
Kiedyś się zatrułam parówkami :(
-
Dlatego już czekam na te zaspy ;) Lepiej będzie ze śniegiem, niż tak, jak teraz, zimno, mokro, nieprzyjemnie....