Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/7c276b59b9284eaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/0489870e610ffad0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/e848ac40e9935342.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/8e64a55556a08c3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/7d83ae9e63a79161.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/60641519e0711117.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/277/8b79a8ce5f6f4f7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/fbef701a430909bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/fd773378d697c50f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/13/67db2bfdb2a7cffc.jpg[/IMG][/URL]
  3. Z tego spaceru foty już były, te, które ja robiłam, teraz dla odmiany punkt widzenia mojej kuzynki ;) To coś w czerwonej koszulce, które się teraz będzie pojawiać czasem w kadrze, to ja ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/14b1f87f1cb77866.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/276/436d70adb4a5ca2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/7811b061dc5d6250.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/276/d78cd124b75aca53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/fc66c7dfcce52f76.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]bo to już takie pozytywne zboczenie :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Baaaardzo pozytywne :lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]łooooo matulu:mdleje::mdleje::mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images43.fotosik.pl/8/dfe8912089e74d01.jpg"]http://images43.fotosik.pl/8/dfe8912089e74d01.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] No co, tylko do kolan wlazłem :evil_lol: [quote name='deer_1987']Tak krolewna sliczna biala![/quote] I dobrze, bo jakby trzeba było dwa kąpać za każdym razem :roll: [quote name='anitaaa i bartis']ale Ślicznie się bawią :loveu: woda i błotko i czego więcej można chcieć :evil_lol:[/quote] Mało wymagające są :p [quote name='M&T'][URL]http://images28.fotosik.pl/273/e20252f6786a20c0.jpg[/URL] fajne ujęcie :) widać, że malutki ma powera :evil_lol:[/quote] Nikt za nim nie nadąży, próbowaliśmy :) [quote name='lolka75']Vadir to naprawde rozrabiaka:evil_lol:. Sliczny jest i jeszcze taki puchaty. On chyba ma jeszcze calkowicie szczenieca siersc:loveu:? Czy juz zaczyna rosnac szczecina:loveu:? Acha.... powiedz ile cm ma Vadirek w szyi.... bo chce Borysowi kupic obroze na pozniej i nie wiem jaki rozmiar:roll:[/quote] Jeszcze ma szczenięcą :) Zmierzę i Ci napiszę, bo teraz to nie wiem :) [quote name='deer_1987']Wiecej fot bym chetnie zobaczyla :D[/quote] Zaraz wsadzam :)
  5. Heloł ;) Jak tam kotek? Już jest?
  6. jbk

    Brutus i Salma ;)

    I znowu witam deszczowo....
  7. jbk

    Anioły i Demony

    U nas też ostatnio wrzaski, Vadir odkrył siłę swojego głosu i wszystko egzekwuje szczekaniem ;) W dzień - ok, ale jak będzie szczekał w nocy, to trochę się obawiam o reakcje sąsiadów......
  8. Właśnie dlatego wolę pracę, wychodzę z niej i resztę dnia mam dla siebie, a Wy musicie nadal zajmować się szkolnymi sprawami ;) Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że są zawody, które również wymagają przygotowań po godzinach pracy....
  9. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    Jak tam maleńka dzisiaj?
  10. A ja wczoraj browca bez Was piłam. Wytrawnego ;) Bo bro ZAWSZE jest wytrawny ;)
  11. Dzień dobry choć mokry :)
  12. Trzeci pies? Odważna jesteś :) Co do czerwonych soczewek, mój młody zamówił sobie takie: [URL]http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/429/09/28/429092868[/URL]
  13. Ja codziennie o 6, włącznie z weekendami, wstawać muszę do dzidziusia ;) Dzidziusia Vadira, rzecz jasna ;) Jakby było słońce, to by mi nie przeszkadzało, ale jak leje, to się nie chce! A tych dwóch, co to ukradli słońce, to ja bym........ :mad: Trza skrzyknąć ekipę i ruszyć do Wawki słońce odbić :)
  14. O, świeżutkie :) Czekamy na foty spacerowe ;)
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wena mnie odeszła , nie mam fotek i zapadam w sen zimowy :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Selket']oć utulkam i razem zapadniemy w sen zimowy :calus: :calus:[/quote] No nie! To mój pomysł! Ja też chcę w sen zimowy! Jedyne, co mnie powstrzymuje, to widok psiaków na śniegu ;)
  16. Witaski z rana :) Dindek jest niesamowity, na żadnym zdjęciu nie odpoczywa, ciągle w ruchu :) Co Ty mu dajesz do jedzenia? Ja też chcę!
  17. [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/ZUZA_2008_09_JG/ZUZA_2008.09_Sopot_077.jpg[/URL] - to się nadaje na jakąś wystawę, super cud :) [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/ZUZA_2008_09_JG/ZUZA_2008.09_Sopot_082.jpg[/URL] - a tu po Zuzkowych uszach widać, jak się świetnie bawi, skoro uszy latają :)
  18. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] dzięki za foty :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czy będę nieskromna jak powiem że zarówno Zuzia jak i Salsa przepięknie się prezentują na plażowej sesji? ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Nie będziesz nieskromna, bo taka jest prawda, wyglądają superowo :)
  19. [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/ResizeofPICT2706.jpg[/URL] - bo z pańcią śpi się najlepiej ;)) Uważaj z tym spaniem w patrzałkach, bo może być nieszczęście ;) Bannerek - powalający! W pierwszej chwili myślałam, że to wilkołak jakiś ;)
  20. W kwestii tego podnoszenia, to czasem może być niebezpieczne dla człowieka. Widziałam akcję, że psy do siebie doskoczyły warcząc, właścicielka jednego porwała go na ręce, drugi pies doskoczył i dziabnął właścicielkę, bo w psa na rękach nie trafił. Niechcący, owszem, ale dziabnął. Dodam, że oba były bez smyczy, więc żadna właścicielka nie mogła swojego psa odciągnąć od razu.
  21. Kawusia dla Ciebie poranna Alu ;) [IMG]http://emots.yetihehe.com/1/kawa.gif[/IMG] Muszę chyba pracę rzucić, bo co tu przychodzę, to już znowu jestem nie w temacie ;) Za szybko gadacie! Lokomotywa - SUUUUPER ;) Nic nie rozumiem, chociaż Skoczów leży na Śląsku :eviltong:
  22. I naucz tu potem szczeniaka, jak się ma zachować, jak wokoło tyle niewychowanych psów (i ludzi) :shake:
  23. Kto na trzeciego, kto??
  24. Weź nie strasz ;)
  25. [quote name='AngelsDream']Tak wiem, pójdę na siłownię ;)[/quote] Tylko, żebyś tam nie siedziała za długo ;)
×
×
  • Create New...