-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/7c276b59b9284eaa.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/0489870e610ffad0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/e848ac40e9935342.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/8e64a55556a08c3a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/7d83ae9e63a79161.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/60641519e0711117.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/277/8b79a8ce5f6f4f7e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/fbef701a430909bb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/fd773378d697c50f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/13/67db2bfdb2a7cffc.jpg[/IMG][/URL]
-
Z tego spaceru foty już były, te, które ja robiłam, teraz dla odmiany punkt widzenia mojej kuzynki ;) To coś w czerwonej koszulce, które się teraz będzie pojawiać czasem w kadrze, to ja ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/14b1f87f1cb77866.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/276/436d70adb4a5ca2a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/371/7811b061dc5d6250.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/276/d78cd124b75aca53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/fc66c7dfcce52f76.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]bo to już takie pozytywne zboczenie :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/quote] Baaaardzo pozytywne :lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]łooooo matulu:mdleje::mdleje::mdleje:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images43.fotosik.pl/8/dfe8912089e74d01.jpg"]http://images43.fotosik.pl/8/dfe8912089e74d01.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] No co, tylko do kolan wlazłem :evil_lol: [quote name='deer_1987']Tak krolewna sliczna biala![/quote] I dobrze, bo jakby trzeba było dwa kąpać za każdym razem :roll: [quote name='anitaaa i bartis']ale Ślicznie się bawią :loveu: woda i błotko i czego więcej można chcieć :evil_lol:[/quote] Mało wymagające są :p [quote name='M&T'][URL]http://images28.fotosik.pl/273/e20252f6786a20c0.jpg[/URL] fajne ujęcie :) widać, że malutki ma powera :evil_lol:[/quote] Nikt za nim nie nadąży, próbowaliśmy :) [quote name='lolka75']Vadir to naprawde rozrabiaka:evil_lol:. Sliczny jest i jeszcze taki puchaty. On chyba ma jeszcze calkowicie szczenieca siersc:loveu:? Czy juz zaczyna rosnac szczecina:loveu:? Acha.... powiedz ile cm ma Vadirek w szyi.... bo chce Borysowi kupic obroze na pozniej i nie wiem jaki rozmiar:roll:[/quote] Jeszcze ma szczenięcą :) Zmierzę i Ci napiszę, bo teraz to nie wiem :) [quote name='deer_1987']Wiecej fot bym chetnie zobaczyla :D[/quote] Zaraz wsadzam :)
-
Heloł ;) Jak tam kotek? Już jest?
-
U nas też ostatnio wrzaski, Vadir odkrył siłę swojego głosu i wszystko egzekwuje szczekaniem ;) W dzień - ok, ale jak będzie szczekał w nocy, to trochę się obawiam o reakcje sąsiadów......
-
Właśnie dlatego wolę pracę, wychodzę z niej i resztę dnia mam dla siebie, a Wy musicie nadal zajmować się szkolnymi sprawami ;) Oczywiście zdaję sobie sprawę z tego, że są zawody, które również wymagają przygotowań po godzinach pracy....
-
A ja wczoraj browca bez Was piłam. Wytrawnego ;) Bo bro ZAWSZE jest wytrawny ;)
-
Dzień dobry choć mokry :)
-
Trzeci pies? Odważna jesteś :) Co do czerwonych soczewek, mój młody zamówił sobie takie: [URL]http://photos01.allegro.pl/photos/oryginal/429/09/28/429092868[/URL]
-
Ja codziennie o 6, włącznie z weekendami, wstawać muszę do dzidziusia ;) Dzidziusia Vadira, rzecz jasna ;) Jakby było słońce, to by mi nie przeszkadzało, ale jak leje, to się nie chce! A tych dwóch, co to ukradli słońce, to ja bym........ :mad: Trza skrzyknąć ekipę i ruszyć do Wawki słońce odbić :)
-
O, świeżutkie :) Czekamy na foty spacerowe ;)
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]wena mnie odeszła , nie mam fotek i zapadam w sen zimowy :roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Selket']oć utulkam i razem zapadniemy w sen zimowy :calus: :calus:[/quote] No nie! To mój pomysł! Ja też chcę w sen zimowy! Jedyne, co mnie powstrzymuje, to widok psiaków na śniegu ;) -
Witaski z rana :) Dindek jest niesamowity, na żadnym zdjęciu nie odpoczywa, ciągle w ruchu :) Co Ty mu dajesz do jedzenia? Ja też chcę!
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
[URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/ZUZA_2008_09_JG/ZUZA_2008.09_Sopot_077.jpg[/URL] - to się nadaje na jakąś wystawę, super cud :) [URL]http://www.pyo.3d.pl/zuza/ZUZA_2008_09_JG/ZUZA_2008.09_Sopot_082.jpg[/URL] - a tu po Zuzkowych uszach widać, jak się świetnie bawi, skoro uszy latają :) -
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B] dzięki za foty :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]czy będę nieskromna jak powiem że zarówno Zuzia jak i Salsa przepięknie się prezentują na plażowej sesji? ;) :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Nie będziesz nieskromna, bo taka jest prawda, wyglądają superowo :) -
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/ResizeofPICT2706.jpg[/URL] - bo z pańcią śpi się najlepiej ;)) Uważaj z tym spaniem w patrzałkach, bo może być nieszczęście ;) Bannerek - powalający! W pierwszej chwili myślałam, że to wilkołak jakiś ;) -
W kwestii tego podnoszenia, to czasem może być niebezpieczne dla człowieka. Widziałam akcję, że psy do siebie doskoczyły warcząc, właścicielka jednego porwała go na ręce, drugi pies doskoczył i dziabnął właścicielkę, bo w psa na rękach nie trafił. Niechcący, owszem, ale dziabnął. Dodam, że oba były bez smyczy, więc żadna właścicielka nie mogła swojego psa odciągnąć od razu.
-
Kawusia dla Ciebie poranna Alu ;) [IMG]http://emots.yetihehe.com/1/kawa.gif[/IMG] Muszę chyba pracę rzucić, bo co tu przychodzę, to już znowu jestem nie w temacie ;) Za szybko gadacie! Lokomotywa - SUUUUPER ;) Nic nie rozumiem, chociaż Skoczów leży na Śląsku :eviltong:
- 78403 replies
-
I naucz tu potem szczeniaka, jak się ma zachować, jak wokoło tyle niewychowanych psów (i ludzi) :shake:
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
Kto na trzeciego, kto?? -
Weź nie strasz ;)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Tak wiem, pójdę na siłownię ;)[/quote] Tylko, żebyś tam nie siedziała za długo ;)