Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='bonsai_88'][B]jbk[/B] to ty nie wiesz, że dziecko trzeba wytresować ;)... mój roczniak przed dziesiątą to się nawet na 2 bok nie obraca :D. Nauczył się, że do 10 mamusia musi pospać dla naszego wspólnego dobra :D. No, ew. jak Kamil się o 8 rano kręci [do pracy] to czasami mi małego do łóżka przynosi do karmienia ;)[/quote] Wiesz, dziecko moje to śpi nawet i do 14-tej, może temu, że lat ma 14 ;) Dzidziuś to mówię o psie ;) Najmłodszy w rodzinie jest, pół roku ma ;)
  2. [quote name='agbar']HA! np. do kaloryfera sie przywiazuje??:diabloti:[/quote] Jak będziesz mieć kota przywiązanego do kaloryfera, to ja to chcę widzieć :evil_lol:
  3. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='agbar']obiad ci piszczy:crazyeye:zywy jeszcze czy co?:hmmmm::diabloti:[/quote] Piszczy mi w żołądku ;) Jakby się tu gdzieś żywy obiad plątał, to prędzej bym z głodu umarła, niż zabiła coś żywego. Nawet pająka nie dam rady :evil_lol:
  4. Chciałabym czasem postraszyć, że moje ugryzą, ale kto zna Samoyedy to wie, że nic z tego, zupełnie nie są agresywne. Kiedyś mi Vadira jakiś mały taki charczek ugryzł za to. Vadir zgłupiał, zupełnie nie wiedział, o co chodzi.
  5. Zauważyłam właśnie, że się tu ludzie patrzą na numer strony, to ma jakieś znaczenie?? Na wyścigi jedziemy?? :diabloti:
  6. A czy można wierzyć paniom pogodynkom?? :diabloti:
  7. [quote name='agbar']Kota macie czy co?:diabloti:Co wy z tym kotem?:diabloti: Mysle jeszcze,zniecheca mnie tylko jedna mysl...ze psem mozemy wszedzie pojechac ale kota jeszcze tachac???? Musze jeszcze to przemyslec:roll: Mgla podniosla sie na tyle, ze nie zgubilam Dialera na spacerku:evil_lol:[/quote] Kota możesz w chacie zostawić, podobno się do miejsca przywiązuje :roll:
  8. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]a ja już zjadłam obiad :roll: frytki i smażaka , teraz kończę 2gi kaff i lecę do roboty :p[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Już po obiedzie? Kurka wodna, a mi tu piszczy! :placz:
  9. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no paczaj i zauważyłaś mnie :oops:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ty się teraz nie chowaj, tylko bejsbola szykuj ;) Chociaż Selkecikowa mówi, że słońce jutro wraca? To może się wstrzymamy do jutra?
  10. Witamy :) Rozpoczynamy właśnie zapoznawanie się z Armanim ;)
  11. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]przystojniak standardowo w wodzie siedzi ;)[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a ślicznotka jak to na ślicznotkę przystało woli nie psuć sobie fryzurki w wodzie :) :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Prawdziwe damy się nie brudzą, to naturalne ;) [quote name='Alicja']:loveu:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:loveu::loveu:jaki brudasek [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images28.fotosik.pl/273/eef183eb3a4ca58e.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]witanko ....co z tą akcją odbijania słonka :razz::razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Mam już metalowy kijek bejsbolowy, możemy ruszać! [quote name='deer_1987']Maja takie slodkie pysie!![/quote] Oczywiście ;) [quote name='ewatr']Witajcie biali i piękni :loveu::loveu:[/quote] Dzień dobry ;)
  12. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]:evil_lol::evil_lol::evil_lol: no so ty życzysz jej żeby doopalon jej zamarzł :roll::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Nieeeee! Broń Boże :p
  13. [quote name='Selket']No............:multi::multi::multi: Aczkolwiek i taka plucha jest fajna...Ale nie w nadmiarze:diabloti:[/quote] Chyba już jest nadmiar :shake:
  14. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='Alicja']:evil_lol:[FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol:to ja też mam jak na dworcu bo TZ brzdękoli mi na gitarze , u Qby TV gra i komp ...więc hałas jest a ja po pracy wołam o CISZĘ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Czyli Ozzy jest najgrzeczniejszy :evil_lol:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B].........................wychodzę z mgły :grins: ;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jak Ci się to udało??
  16. [quote name='Mysia_']ja przez kilka dobrych lat miałam zawsze 3 psy (nawet przez pewien czas 3 duże), ale prawde mówiąc były momenty, ze szło do głowy dostać :lol: [SIZE=1]ale Basieńce, już to nie grozi :diabloti::eviltong:[/SIZE][/quote] My mamy dwa i szaleństwa panny Ewy w domu, ale w sumie.... może trzeci byłby i fajny ;)
  17. [quote name='jamnicze']A ja stwierdziłam, że takie śpiochanie z psem [URL]http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/ResizeofPICT2706.jpg[/URL] może jest i miłe ale niewygodne. Pacnie toto się na kocu, rozwali na całego, a ja się nie mam gdzie obrócić nawet ;)[/quote] Da się przyzwyczaić ;) My w małżeńskim (czytaj: szerokim) łóżku musimy się pomieścić we trójkę z Fialką, oczywiście suka w środku, ja na brzeżku i całą noc nie zmieniam pozycji ;) Co by psa nie obudzić ;) I teraz to jest moja ulubiona pozycja ;)
  18. Alusia ma cudne niebieskie oczęta ;) A tu - [URL]http://img407.imageshack.us/img407/5564/tnobraz232rb1.jpg[/URL] - prawie się posikałam :evil_lol: Ze śmiechu, cudnie wygląda :loveu:
  19. Dziczyzny w sumie mogłabym spróbować ;)
  20. [quote name='Selket']No to się obudzimy jak będzie piękny śnieg:eviltong: [/quote] O o o o! To jest dopiero dobry pomysł, przekimać deszcze mgły i niepogody, obudzić się w bieli i ruszyć na podbój zimy z psiakami ;)
  21. Deszcz mnie wykończy, na szczęście mam zapasy foteczek jeszcze na długo ;) I w domku też pstrykamy ciągle ;) Korepetycje z gwary by się przydały, mama mnie czasem zastrzela jakimś słowem ;) Ale w skoczowskiej gwarze, nie śląskiej ;) Kiedyś w Białymstoku wywołałam sensację, jak kazałam sobie drinka pożbluchać ;)
  22. Pożyczanie wyzdrowienia, odbijanie kawą i piwkiem, na trzy minuty się Was z oczu spuści i co się tu zaraz dzieje?? A Klocusiowej gacie spadną, jak wróci wyzdrowiana :diabloti: Ze zdziwienia, rzecz jasna :evil_lol:
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/276/f70c0a5e4a7cdf2f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/a16cae129201dbb8.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/13/498d9ce3b663d616.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/13/66f08ba92c3bf212.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/54f8957c25b009e6.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/276/e3530a4e9a69b7bc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/13/2ed71313e0ce8f8a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/8cb54476b8f4a45b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/4b7fec8c505a7274.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/453adbc5d17d09c6.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...