Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Bo wszyscy dogomaniacy, to jedna rodzina, starszy czy młodszy, chłopak czy dziewczyna :lol: heheh :lol:
  2. Vadir mi też do każdego psa leci, ale wiadomo, szczeniak, dopiero się uczy. Dlatego na smyczy go prowadzę a spuszczam tylko tam, gdzie nie ma psów. Strasznie mnie denerwują ludzie, którzy swoje spuszczają wszędzie i jeszcze się dziwią, jak wybuchają psie awantury.
  3. Biedny Bobiś samotny będzie :(
  4. Nie wiem, co będzie, ale to, co jest, szalenie mnie denerwuje...... Kto wyłączył słońce? Może się zepsuło już całkiem? Nie mówili nic w TV?
  5. Furciakowi kable zamokły od tego deszczu...
  6. Piękny nosek -avatarek :) Powiem szczerze, że współczuję Wam chodzenia do szkoły :diabloti:
  7. [quote name='lolka75']a'propos caluskow.... ja u Waszych bialych z calowaniem bo moja Maxia...przytulacha niesamowita i miziaczka ale calowac sie nie lubi:shake:, lubi tylko drapanki i tulaski..... za to maly to by zalizywal na smierc:loveu:ale nie lubi miziania za bardzo (albo jeszcze za mlody na to;)) Piekne zdjecia:loveu:...znowu:mad::evil_lol:[/quote] U nas podobnie, dziewczynka woli mizianie, chłopak buziaczki ;) Ale ja uczę je tego, Fiala powoli zaczyna łapać, że się buzi daje, ostatnio dostały smakołyczki za buziaki :) No i w sumie uczą się oba, ale tylko ze mną, reszta rodziny woli miziać ;) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Jestem..........czekam na nowe foty:lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Będą, będą, ale już dziś dosyć przeciążyłam serwery ;)
  8. [quote name='lolka75']Alcia powiedz slonko jak Ty to robisz ze pieczesz ciacha i masz taka figurke szczuplusia:shake:. Ja jakbym piekla to bym sie toczyla.... bo jeszcze sie nie tocze bo tropszke konczyny jeszcze widac.... No wiec zdradz sekret:modla: No i czesc:loveu: w gorace popoludnie:roll:[/quote] Może Ala nie jada swoich ciast? Ja jakbym piekła, to chłopy by zeżarły ;) A bez ciast też się potoczyć można ;)
  9. jbk

    Anioły i Demony

    A powiedz mi jeszcze, taka zawieszka, to srebrna jest? Ile kosztuje takie cosik?? A muszę się pochwalić, mama Vadira dzisiaj championką została ;) Chociaż ma za sobą trzy porody ;)
  10. [quote name='Izabela124.']Witanko Widziałam dużo foteczek białasków, całuski dla nich :)[/quote] Całuski to jest to, czego im nigdy nie zabraknie ;)
  11. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol::evil_lol::evil_lol:to miała być odpowiedź do posta Anety o ruchu :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] :megagrin:
  12. [quote name='Selket']Hmmm ;) Myślę, że są spore szanse na wspólną zabawę o ile Niuniastemu by coś do główki nie strzeliło, bo to jednak dziwny psiaczek ;) Tylko nie wiem czy byś chciała potem takie upapranego samoyedka spowrotem ;)[/quote] A od czego pralka i Vanish ;) A tak serio, to z nich bardzo łatwo brud się wyczesuje, jak już wyschnie :)
  13. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]tysz tak powiadałam ...nawet piffo z miodkiem na gorąco ale Klockowa nie chce młodszych :roll: słuchać :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Spórno dziołcha :eviltong:
  14. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]:evil_lol:...jak na Centralnym w Stolycy :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Witanko :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] W stolicy to na dworcu kawa nie była za dobra.... ej, nie :shake:
  15. [quote name='Selket']oooooo.........Ktoś mi przyznał rację:multi::multi::multi: Fajnie:multi::multi::multi: Phi..............:roll: Amy bylim dziś w parku na spacerku:loveu: I było chyba z 10 wycieczek zwiedzających park, które szły jak święte krowy i zajmowały całą szerokość alejek i co chwilę przystawały...NI to wyminąć ni to popchnąć:roll: Ale za to był piesek ONek Hektorek, z którym Niuniasty się wybawił:loveu::loveu: Aż szkoda, że tylko na chwilkę piesek był, bo Niuniek był tak szczęśliwy, że w końcu psiak odpowiednich gabarytów i chce się z nim bawić:loveu:[/quote] Mój Vadir by się chętnie z Gonzikiem pobawił :)
  16. [quote name='AngelsDream']Biedne pieski - zero intymności ;)[/quote] Czasem mam wrażenie, że lubią widownię, przykucają tam, gdzie najwięcej ludzi jest ;)
  17. [quote name='Alicja'] [FONT=Arial][COLOR=red][B]ja poproszę grzybki :multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Mam nadzieję, że te grzybki to nie halunki?
  18. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]wódzia jest FE! :p raz w życiu sie napiłam i do dziś mie sie odbija tym syfem ... NEVER! szampan 2x w życiu, wino raz.... ODPADA!!!! :shake:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]piwko... nie pamniętam już jak smaczy... chociaż smaczy nieźle :razz:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Kochana, a kto powiedział, że lekarstwo ma być smaczne?? Jeśli Ci piwko podchodzi, to grzaniec jest smaczny i dobrze robi w takich choróbskach :)
  19. Czy to możliwe, że nas jeszcze tu nie było? U takiego pięknego uśmiechniętego Gonzika?? Jak nie było, to już jesteśmy ;)
  20. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]izba przyjęć w szpitalu- tzw. pogotowie .... :razz: non stop w nagłych wypadkach ;] [/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]sie nie daje ale ona jest bezwzględna i atakuje mnie z każdej stronki a ja mam ino 2 rączki:roll: .... wyszczelam ją po pysku niech se idzie w diobły :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] O pogotowiu to się nie wypowiadam, u nas kiedyś facet zszedł, bo pogotowie nie miało samochodu, a facet umierał na następnej ulicy, 100 m na piechotę :mad: Lej ją w pysk! Chorobę, rzecz jasna ;) Albo wódkę, może Cię odkazi ;)
  21. [quote name='rwpb']Zapraszamy do nas :multi:[/quote] Bardzo chętnie :) Mam kumpelę w Szczecinie, ale..... ups. Jeździłam do niej zanim dwa psy zawitały mi w domu..... [quote name='agbar']Dzien dobry:multi:a u mnie cieplo:multi:wczoraj po poludniu to w ogole upal :crazyeye: [/quote] Zazdroszczę upału z całego serca :)
  22. W sobotę wieczorem izba przyjęć? To u Was ktoś przyjmuje w soboty? U nas dooopa, trzeba prywatnie se ściągnąć konowała do domu :(
  23. [quote name='rwpb']A u nas świeci słoneczko :loveu: i zaraz gdziesik pójdziemy[/quote] No tak, Szczecin, Wy tam chyba zawsze macie ładną pogodę ;)
  24. [quote name='deer_1987']Sliczne bialaski![/quote] Dziękujemy bardzo :)
×
×
  • Create New...