Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/278/8705836fe688931c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/045c6ac6ed7c2aa5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/277/4f630ce0fd9c801e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/fecb48687a8048c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/ded06c9054f4ac66.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/0e6e279fe4f3e510.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/a933ff21219cfbb4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/13/0efc2e77177377d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/277/5a6fbd2421d0b849.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/0a2cf3d3903f621d.jpg[/IMG][/URL]
  3. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/ff8772d03147cc27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/6120d3ffe3534193.jpg[/IMG][/URL] Ja się też załapałam na fotę ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/277/1f4027acfcc8033b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/bb037ffb31437ee4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/4eb4a23717f3c71b.jpg[/IMG][/URL]
  4. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/13/95c6598d09996845.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/9e45168c27b0776a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/13/a8ed4f81a14ebb49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/13/23a67fc7afff60fe.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/21fc372dcdf9cc07.jpg[/IMG][/URL]
  5. Następny spacer, tym razem z moją przyjaciółką, która wpadła w odwiedziny na chwilę i oczywiście natychmiast się zakochała w moich maleństwach :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images25.fotosik.pl/277/78d7b97dd0f72f85.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/13/eb492fc7f57e6a55.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/367/41062c8440e98b59.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/360c0df23b88249b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/13/82dbde6bd6affa39.jpg[/IMG][/URL]
  6. Kolejne zdjątka :) Fialka z młodym na jednym fotelu :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/277/521362d61e5ef815.jpg[/IMG][/URL] Vadir wkąsił coś smacznego :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/2ca6d40e9d982e5d.jpg[/IMG][/URL]
  7. Zjadłabym spaghetti, ale moje chłopy już nie mogą patrzeć na makaron :roll:
  8. [URL]http://img156.imageshack.us/img156/2920/dsc00997fc8.jpg[/URL] - jakie piękne czarne oczęta, ja też chcę takie!!
  9. U mnie tak świeci, że musiałam rolety spuścić, żeby na monitor widzieć ;) HA!
  10. I dobrze, niech dorasta :)
  11. [quote name='Rinuś'][I][B]Mało biegania?brak zainteresowania ze strony właścicieli ? :cool3::cool3:[/B][/I][/quote] I właśnie temu się zastanawiam, czy to dobrze, że do właściciela wrócił, skoro mu tam źle mogło być....
  12. [quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]One są śliczne :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] No dyć :evil_lol:
  13. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]grunt że nie po omacku :)[/B][/COLOR][/FONT] [/quote] Nie wiadomo, co by się namacało :diabloti:
  14. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]nierozsądne posunięcie z Waszej strony...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]posiadacie białe koce i białe psy..[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]pies się położy, ktoś nie zauważy i na niego usiądzie :crazyeye::crazyeye: :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]co one się tak na siłę próbują opalić na tym balkonie mimo że słońca nie ma :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ładne są będąc takie śniezno bialutkie :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cześć :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Specjalnie białe koce, co by białej sierści nie było bardzo widać, jak się sypie z psiurów :evil_lol: Zobaczymy, czy na śniegu też będą śnieżnobialutkie :cool3: [quote name='deer_1987']Ale sie kochaja ;)[/quote] Kto się czubi ten się lubi :lol: [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Sie wkomponowała:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images41.fotosik.pl/13/17b183667ae675de.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Witaj:loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Lubi wygodnie poleżeć :evil_lol: Dzień dobry :p [quote name='Ela i Luna']Rozmarzona Fialka [URL]http://images37.fotosik.pl/13/ef3ffb1b68e63b15.jpg[/URL] :loveu: Ten uśmiech jest uroczy[/quote] Też tak uważam :) Nie mogę się na nią napatrzeć :) [quote name='AngelsDream']I całe wdzięki w kadrze ;)[/quote] Pokazują, co mają najlepszego :diabloti:
  15. Jakie tu dziś miłośne klimaty :)
  16. To ja też powieję dziś - MACH! MACH! MACH!
  17. [quote name='INU'] Śliczne, prawda? :loveu: [/quote] To jest lekka obsesyjka na punkcie psiaków z V grupy :P Daj ode mnie buziaka Fukashiemu :buzi:
  18. Jaki z niego przytulaszczek :)
  19. Smutny czy nie, piękny jest i tak :)
  20. jbk

    BARF in (e)motion

    Fialka i Vadir z kościami wieprzowymi :) [URL]http://www.youtube.com/watch?v=o-C0de6Rczc[/URL] [URL]http://www.youtube.com/watch?v=YY2WcDyGY_o[/URL]
×
×
  • Create New...