-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
[U][COLOR=#465584][URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/281/51c98ed0ccfbeaf8.jpg[/IMG][/URL][/COLOR][/U]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]No ba a u ciebie kiedy jest rano? w nocy?:roll:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Teraz to środek dnia ;) Rano to o szóstej ;) Żonkilka też od rana hasała ;) -
[quote name='ewatr'][B][COLOR=darkorchid]Beda relacje a nawet foto relacje bo Armani uczestniczył w akcji Zerwijmy łancuchy i to czynnie uczestniczył / np. chciał sie bic z czarnym labradorem :diabloti:;) /[/COLOR][/B] [B][COLOR=darkorchid].......... tylko musze nadrobic wrzucanie zdjec do fotosika bo cos mi ostatnio muli / ze o dogo nie wspomne /;)[/COLOR][/B][/quote] Jak się ma duuuuużo zdjęć na fotosiku, to nie dziwne, że muli ;P Mi też ledwo chodzi :) W takim razie czekam na fotostory :)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Heeeeeeeelllllllllooooooooooooł?:razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No tak, musi być co najmniej 10 literek :diabloti:
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
A jakieś foteczki masz nowe Baajowe? Popatrzylibyśmy :) -
Blaski, ciepełka, słoneczka, tęsknotki...... [SIZE=5]Iza wyłaź, bo Cię tu chcą!![/SIZE]
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Buhahahahahaha zwichnęła sobie jezyk:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://img233.imageshack.us/img233/404/dsc00617aq9.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]cześć moja sisko przychodzę z rańca co byś wiedziała ze o tobie myśle[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Rańca? O tej porze?? -
A w ogóle, to muszę się pochwalić - [SIZE=4]na wystawie w Rybniku Vadir dostał[/SIZE] [SIZE=4]wybitnie obiecujący :)) [/SIZE][SIZE=2]I pierwszą lokatę, hehe, jedynym Samoyedem na wystawie był :diabloti:[/SIZE]
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Urocze:loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images31.fotosik.pl/371/9d7477e1e7534a48.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Wpadłam co byś nie zapomniała jak wygladam:diabloti:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Ja nigdy nie zapominam twarzy ;)) Zwłaszcza, jak mam subskrybcje :)
-
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]do twarzy mu w różu to pewne :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]zabójcze te zdjęcia :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images31.fotosik.pl/367/f7018fd4f7dc6723.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images42.fotosik.pl/15/a3e12523867ca3ab.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]jak mu ozorek uciekł, pewnie nie mógł się doczekać aż Ci coś spadnie na podłogę :)[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images28.fotosik.pl/278/a5f65ebf7df65a5a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Pilnuję bardzo, co by nie spadło jednak ;)) Dzień dobry :) [quote name='deer_1987']Takim chlopakom pasuje rozowy!!![/quote] No też mi się tak wydawało :) [quote name='AngelsDream']Ja nie lubię różowego, ale tu pasuje :) Fajne, rodzinne fotki ^^[/quote] Taka z nas rodzinka zgrana :) [quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Nie dać muzi-dziabnąć:evil_lol:[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Ejj noo facet a jak śłicznie w rózowym:loveu:[/COLOR] [COLOR=#0000ff]pozdrawiamy ze szkoły xP[/COLOR][/quote] Dziabie czasem też ;) Miłej nauki :) [quote name='ewatr']Podpisuje sie pod tym :eviltong:wreszcie by sie cos zaczęło dziac a nie ciągle ta sielanka :evil_lol:;)[/quote] Najłatwiej sfocić sielankę, ale postaram się i Vadira w akcji dziabającej :)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:loveu: MÓJ :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]my nie puszczamy... ale on sam sie puszcza... w okresie godowym :roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Kloc na niego luzikowo- bo chował sie z poprzednim legwanciem- oba były wzięte jako maluchy z w tym samym okresie... byli przyjaciółmi :loveu: niestety poprzednik za TM [*] :-([/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ten - następca natomiast nie koniecznie chciałby sie przyjaźnić z Klockiem - choć Klocuś nie rozumie dlaczego nagle jest atakowany.....[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]tera już coraz bardziej sie spoufalają ale nigdy nie będzie tak jak z poprzednim.... :shake:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Chciałabym zobaczyć przyjaźń psa z legwanem.... To musi być zajefajny widok :)
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Cześć Ciotka...oć bo się po tym weekendzie stęskniłam za tobą jak jasny gwint:loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] [quote name='Menrzuś']Jak ja sie stęskniłem, to już nie powiem :roll: :multi:[/quote] To ja też się przyznam po cichutku, że się stęskniłam ;)
-
[quote name='gops']no teraz znowu mam wiellki problem... moj brat wyjezdza za granice...do pracy ..i co teraaz z Kella? nie moze jej wziasc a nawet nie chce :shake: wyjezdza za tydzien bodajze...przeciez ja tak szybko nie zalatwie jej domu ... moja przyjaciolka zdeklarowala sie ,ze jak namowi mame a najprawdopodobniej namowi to moze wziasc Kelle do wakacji ... a co w wakacje? jesli nie znajdziemy jej domu do wakacji to ja poprostu pojde ja uspac...:placz: musze...nie moge jej wziasc do siebie ze wzgledu na Bastera...no i rodzice w zyciu sie nie zgodza juz.. teraz mam tylko nadzieje ze moja przyjaciolka ja wezmie a ja zdaze znalezc dom do wakacji :roll: ona ma byc takim dt ja bd sie z nia skladac na karme itp ehhh nie chce jej oddawac do schronu...wole ja juz uspac..:placz:[/quote] Biedna Kella...... :-(
-
Co nowego u Armaniego?
-
Co tam u Dealera w nowym tygodniu?
-
[quote name='Acctiually'][COLOR=blue]Witam witam:D[/COLOR] [COLOR=#0000ff]No niestety weekend minał...I znów do szkoły...[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Mam zdjecia z kąpieli Bonka ale coś wczoraj dofo muliło i nie dało się wtsawić zdjęć:D[/COLOR] [COLOR=#0000ff]Jak dzisiaj przyjde do domu to zobacze se czy będzie działało i wstawie xP[/COLOR][/quote] A o której wracasz?
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Widziałam parę wilczaków wczoraj na wystawie, piękne psy, można się zakochać :) -
[quote name='gordonowa']No M&T, dogomania działa i teraz czas na zdjęcia :P[/quote] Właśnie! Zdjęcia poprosimy!
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
[URL]http://img65.imageshack.us/img65/5429/dsc01057hg8.jpg[/URL] - rzeczywiście to rośnie w ogrodzie ;)) -
[quote name='bonsai_88']No i w końcu doczekałyście się zdjęć ;). Na początek to co Birma lubi najbardziej, czyli biegi [niestety ciężko mi ja złapać, więc mam tylko parę zdjęć pędzącej wariatki :placz:] [IMG]http://img137.imageshack.us/images/thpix.gif[/IMG]Teraz już mi się nie chce, ale jutro postaram się dodać zdjęcia młodej z psami [tak, tak... takie cuda jak psy nie zjedzone przez Birmę też się zdarzają ;)] Dziewczyny, bądźcie takie dobre i powiedzcie mi JAK wklejać duże zdjęcia? Bo na takie małe niewygodnie się patrzy [zwłaszcza, jak młoda jest chociaż odrobinę dalej], a ja po prostu nie umiem robić większych :( Ps. Wszystkie zdjęcia były robione tylko i wyłącznie komórką ;)[/quote] Na fotosiku wybierasz sobie kod do wklejenia, czy chcesz małe, czy duże, nie wiem, jak jest na tym Twoim imageshacku.... [URL="http://img353.imageshack.us/my.php?image=dsc00027ob0.jpg"][IMG]http://img353.imageshack.us/img353/7894/dsc00027ob0.th.jpg[/IMG][/URL] Świetnie widać, jak biega ;) Cudnie po prostu ;))
-
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Ale Wam zazdroszczę tego morza..... chociaż u nas nad stawami też by Zuzia popływała ;) Albo w Wiśle ;) Albo w Bładnicy ;)