Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/062da652af6f3a31.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/13/ef8c6ec430f3136c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/13/bf15d63164c83137.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze przytulanki :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/13/527f8a3c17040b49.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/49b8219e94bc6df3.jpg[/IMG][/URL]
  2. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/9778c6344c7ae237.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/367/a5fc608eb792fd8c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/13/ed812e2ac5d9cb41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/2d142d7117ce0e9e.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/593ef9b22231cc9d.jpg[/IMG][/URL]
  3. A teraz sesja dwojga modeli na sofie :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/c54d1e9e6feaf932.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/17f231129ca87e34.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/13/925b8bca6c422906.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/13/5d7e7a41654b60ea.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/13/771dafacaf7e3b15.jpg[/IMG][/URL]
  4. [quote name='ewatr']Patrzac na te zdjecia z przytulania :eviltong: to ja mysle ze powinnas sobie jeszcze dokupic jednego białaska bo ewidentnie dla Ciebie brakuje psa do głaskania :evil_lol:;)[/quote] Jeśli Vadir zostanie reproduktorem, to kto wie, czy sobie jednego maluszka nie zostawimy ;) [quote name='deer_1987']a mooze czarnego psa dla kontrastu?[/quote] Mam czarnego psa mojej mamy, Kilera, i też go uwielbiam :) Będą fotki, jak dojdę do tej daty, staram się chronologicznie wrzucać ;) [quote name='pusia2405']Te foty jakby prosto z seansu dogoterapeutycznego:lol:.[/quote] Jest faktem, że cała nasza rodzinka czuje się lepiej, odkąd są psy :) Terapia daje rezultaty :) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]I ona tak bezwstydnie.....na twoich oczach siedzi mu na kolanach?:crazyeye::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images32.fotosik.pl/366/1479b4dfbc5a51fd.jpg"]http://images32.fotosik.pl/366/1479b4dfbc5a51fd.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Wcale mi to nie przeszkadza :) Nawet jak śpi między nami w łóżku :)) [quote name='Isia & Chester']witajcie :eviltong: my po dłuższej przerwie wracamy na dgm, zaczynami odrabiać oglądanie zaległe ^^ dziękujemy za cierpliwość xD ale ja bym się zatopiła w tym ich białym futerku :loveu::loveu: kocham te twoje białe potworki :loveu::lol::evil_lol: pozdrowienia ;)[/quote] Witamy ponownie :)
  5. [quote name='katik']Śliczne te białe misie. :loveu:[/quote] Dziękujemy bardzo :)
  6. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]śnieżna biel ukradła Ci mężczyzn :evil_lol::evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a Ciebie nawet na kanapę nie chcą wpuścić :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images47.fotosik.pl/13/84ab0c4c1cb5c1d8.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]co za agresywny pies, chce Cię ugryźć :-o[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a wydaje się że to takie miłe, puchowe pluszaczki :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] A tam śnieżna, wcale nie do końca ;) Poza tym, podzielę się chłopami ;)) [quote name='M&T'][URL]http://images35.fotosik.pl/13/169b13236a24b7cb.jpg[/URL] jejciuuu, ale fajne musi być takie przytulanko z taką ilością futra! :loveu: Zazdraszczam :loveu:[/quote] Fajne jest też białe futro wszędzie wokół, na podłogach, ciuchach, w zupie :evil_lol: [quote name='deer_1987']Te biale psiaki sa urocze :D[/quote] Dzięki :) [quote name='AngelsDream']Fajnie tak móc się w nie wtulić... :)[/quote] :)
  7. Moje zamiast do ogródka to na balkon wychodzą ;)
  8. A ja znowu zaraz za Tobą ;)
  9. Cudny Zuzolek ;) Pozuje jak zawodowa modelka :)
  10. [quote name='bonsai_88'][B]jbk[/B] mam wrażenie, że psiak miał dobrze u właściciela - był niesamowicie wytresowany [a u malamutów chodzenie przy nodze bez smyczy -mi tak szedł- nie jest łatwe do osiągnięcia], więc ktoś musiał poświęcić dużo czasu na tresurę tego psiaka. Po za tym pies po za zmęczeniem i głodem [w końcu biegał całą noc] był w wspaniałej formie, a dodatkowo kompletnie nie bał się obcych ludzi [jedynie jak spał to lekko burknął, że chce mieć spokój]. Jednak tak czy inaczej właścicielowi zależało na psiaku, skoro zaczął go od razu szukać [pies zaraz tego samego dnia wrócił do domu]. A smarkate bo katar mam[/quote] Ale jeśli miał dobrze, to dlaczego uciekł?
  11. [quote name='Menrzuś']Taaaaa....dogomulący łączcie się!!! :multi:[/quote] To ja się łączę...... w bólu :diabloti:
  12. jbk

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][I][B]Dzień dobry wszystkim :loveu:[/B][/I] [I][B]Jestem wściekła!!!!!![/B][/I] [I][B]Jestem uziemiona do momentu aż nie przyjdzie facet do pralki!! bo się zepsuła...pech chciał, że przestała prać akurat jak są w niej moje spodnie ukochane!! i leżą tam już z 7 godzin w tej wodzie!!! :angryy::angryy::angryy::angryy:[/B][/I] [I][B]A naprawiacz miał być między 11 a 12 i dupa nie widać go...z psem jeszcze nie byłam bo muszę siedzieć w domu...masakra jakaś :angryy:[/B][/I][/quote] A czemu nie otworzysz pralki i nie wyjmiesz spodni?? Wiem, wyleje się woda, ale przecież można ją powycierać, a spodni szkoda...
  13. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]no to przyjedź do Rybca :glaszcze:....wywiozę Cię na Bezludzie to jest takie GDZIEKOLWIEK :p[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A my będziemy w Rybcu w niedzielę.... na wystawie..... boję się :scared: Może po wystawie to Bezludzie by się przydało, żeby się ukryć przed światem....
  14. A ja nie mam weny do pracy, w tym tygodniu jeszcze nic nie zrobiłam, uwierzycie? :diabloti:
  15. [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]to znaczy , że barszcz z koncentratu a pierożki z Lidla :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT] [FONT=Arial][COLOR=red][B]ja obiecałam , że zrobię po niedzieli ....bo dziś musze nagotować na 3 dni :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A, to ja też tak barszczyk robię właśnie ;) Ale na trzy dni?? Nie znudzi Wam się?
  16. jbk

    Anioły i Demony

    Vadir nam też próbuje dominować bardzo, Fialka się mu czasem odszczekuje, ale on na to nie zwraca uwagi. Podobno powinno się psy zostawić, żeby kwestię hierarchii ustawiły same. Jak się spotykamy z innymi psami, to zostawiamy to w gestii psów, na przykład o połowę mniejszy Kiler mojej mamy ostatnio ustawił Vadira nieco do pionu, po ochrzanie Vadir przestał na Kilera skakać, już tylko szczekał :)
  17. [FONT=Arial][COLOR=#ff0000][B]chyba zrobie barszcz i pierożki :roll:GOTOWE [/B][COLOR=black][B]- to znaczy? [/B]Zrobisz barszcz i pierożki i obiad gotowy, czy też może zrobisz barszcz i pierożki z paczki? :evil_lol:[/COLOR][/COLOR][/FONT]
  18. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]aaahaaaaa kurek w niebie zakręcony:multi::multi: SUONCE nad ślunskiem :multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Sugerujesz, że to Twoja zasługa? To DZIĘKI DZIĘKI :mdleje::mdleje:
  19. Ja też chcę nad jezioro z widokiem na Alpy! A Dealuś z Wami jedzie?
  20. A ile masz właściwie tych szczurków? Często je wypuszczasz z klatki? Co Baaj na nie mówi?
  21. Ja też przyszłam po sprzątaczkę, bo Vadir mi w nocy rozparcelował po mieszkaniu wiklinowy koszyczek, a nie miałam czasu się tym zająć przed pracą.
  22. Alu, co robisz dziś na obiad? Bo ja właśnie nie mam żadnego pomysłu..... :eating:
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images35.fotosik.pl/13/169b13236a24b7cb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/278/43934a4ab909a812.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/c82fff5249e338b7.jpg[/IMG][/URL]
  24. A teraz moja kolej na czułości :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/6f0738d7795c4661.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/2c7be32119870c66.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/277/7de4780621230bb0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images45.fotosik.pl/13/1d8565b853288a9c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/84ab0c4c1cb5c1d8.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...