-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
Dogo wariuje ostatnio, chyba za bardzo zapychamy ich zdjęciami :eviltong: -
Dzień dobry bardzo :)
-
A ja bym chciała zapytać, puszczacie Smoka na mieszkanie? A co na niego Klocuś mówi??
-
Super foteczki, Bobiś pomagał w zbiorach, jak widzę ;))
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[URL]http://img233.imageshack.us/img233/7950/dsc00594ua8.jpg[/URL] Patrzę - zdjęcie, patrzę - łóżko, przyglądam się i zastanawiam, cóż ta Żonkilka chciała pokazać, swoją pościel nową? Patrzę, a tu Salsunia ukryta pod kołderką :))) CUUUUUDO :) -
"Dać mu buzi, czy dziabnąć??" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/370/0ebebaec0fa10421.jpg[/IMG][/URL] I demonstrowanie walorów :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/15/a3e12523867ca3ab.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/280/a89f087e309f274b.jpg[/IMG][/URL] Kto powiedział, że chłopakom nie pasuje różowy? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/9d7477e1e7534a48.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/280/2f8b6b984f9f7776.jpg[/IMG][/URL]
-
I znowu zaglądanie pańciowi w monitor :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images36.fotosik.pl/13/46c506a012bbc18d.jpg[/IMG][/URL] A tak się pieskom wydawało, że obiad dla nich robię :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/8c1aa28adc42db76.jpg[/IMG][/URL] I jeszcze rzut oka na fotografa :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/a5f65ebf7df65a5a.jpg[/IMG][/URL] Ten, kto jest na górze, rządzi :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/279/f6623766af46096a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/d2484ca08e219333.jpg[/IMG][/URL]
-
Sesja fotelowa: [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/fb3c9ade7a555984.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/00fcb5448c95d9d6.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/55ef855c8e7e17b5.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/13/06b6314e8fc9f94d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/36166179dd7d1ee8.jpg[/IMG][/URL]
-
Tak oto Fialunia wykorzystuje pańcię :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/13/9e998466afcb92a7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/39ed129429ab83d7.jpg[/IMG][/URL] A pańcio, niestety, musi siedzieć na podłodze, jak królewna jest miziana :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/bd6f7cc82db5d8c0.jpg[/IMG][/URL] A tu królewna pokazuje walory :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/f7018fd4f7dc6723.jpg[/IMG][/URL] "Wreszcie cała sofa dla mnie!" [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/278/4c5b97b43a7ab843.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='deer_1987']hha :P nienawidzi.. nie sposob zeby wyszla jak pada :( albo wyjdzie ev. zrobi szybke siku i ciagnie do domu[/quote] Z drugiej strony ma to swoje plusy - Ty też nie mokniesz :) [quote name='AngelsDream']Czasami, bo co to za maskotka, która je surowe mięso? ;)[/quote] Zjada surowe, ale jak nikt nie widzi :) [quote name='pusia2405']A co oni sobie tak szepczą do uszka;)[/quote] Vadir mówi: "zaraz cię dziabnę", a Fialka odpowiada: "a ja mam to w nosie" :lol: [quote name='bonsai_88']Zawodowe zdjęcia :loveu:[/quote] To zasługa modeli :)
-
[URL]http://images49.fotosik.pl/16/f9389ef6dde2d680.jpg[/URL] - jakbym widziała Vadira ;)
-
I co tam? Manuel uciekł widząc tyle bab bijących się o niego??
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Gdyby mógł pewnie by się czerwienił... :)[/quote] Pewnie się czerwieni, ale nie widać spod sierści ;) -
[quote name='Alicja'] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Wczoraj nie miałam neta :placz: :placz: :placz: awaria :mad: [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]Dziś wyjeżdżam o 14.30 do Kudowy ... wracam w niedzielę wieczorem :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]będę tęsknić :oops:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Miłej zabawy, my też będziemy tęsknić :)
- 78403 replies
-
[quote name='deer_1987']trzeba ale powiedz do Sherry, trzeba ja wyciagnac z klatki jak tylko zobaczy ze ciutke pada :P[/quote] Nie lubi deszczu? No proszę... To może jej powinnaś zamontować parasolek taki miniaturowy doczepiany do obroży?
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ze psem i ze chłopem ;) gdzieś sie wyrwać z tego zapyziałego jastrzębia :razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Zobacz, ja to samo myślę o Skoczowie, że zapyziały ;) Jak z psem i chłopem, to łono natury polecam ;) Do knajpy z psem nie wejdziesz i tak ;) A kawę można mieć w termosie i wypić na Kaplicówce ;) A nawet piwo, po kryjomu ;)
-
[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]nie myśleć?? PEWNIE!!!![/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]problem raczej sprawia mi ruszenie swoich szarych komórek :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] To jak umiesz nie myśleć, to możesz zostać w domu ;)
-
[quote name='deer_1987']no u nas tez cos tak niepewnie..a mial byc dlugo oczekiwany wspolny spacer jesienny..[/quote] Spacery uskuteczniać trzeba bez względu na pogodę, tylko wraca się na brudasa :) [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]ciekawska ale niedostępna :) :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Wie co robi dziewczyna :) [quote name='AngelsDream']Czasami wyglądają jak maskotki. :)[/quote] Czasami? [quote name='deer_1987']buu... jestes niedobra... dalas nam deszcz.. leje mocno[/quote] Jakby to ode mnie zależało, to padałoby jedynie nocami :) [quote name='Bursztynka13']Pada, niestety :( O, to biale futrzaki będą brudne:eviltong:[/quote] One się potrafią wybrudzić nawet jak jest sucho ;)
-
Kurde, moje ważą po 20 kg, za mało...... poza tym daleko bardzo do Torunia.
-
Bo piąteczki są the best ;) Od otwarcia oczu czekam, aż się z pracy wyniosę i będę odpoczywać ;)
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Z tą robotą w ogródku to chyba też różnie jest, przecież można mieć tylko trawę i wtedy prawie nic nie musisz robić, kosisz czasem i już ;) -
To czekamy wraz z Tobą.....
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='Kinguska']Ach.. :loveu: Nie mogę się na niego napatrzeć..[/quote] Bo piękny jest :)