Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='Rinuś'][I][B]Doberek :loveu: jessso Alu jak Ty wcześnie wstajesz :shake:[/B][/I][/quote] Kto rano wstaje....... ten chodzi NIEWYSPANY :diabloti:
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a co w piąteczku jest takiego... cudnego?? wyjątkowego??? :razz::razz:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To, że po nim następuje sobota ;) I nie trzeba iść do pracy i po porannym nakarmieniu i wyprowadzeniu psiurów można walić się z powrotem do betów ;) Piąteczek niesie ze sobą nadzieję na lepsze jutro :evil_lol:
  3. Latające psy to najciekawszy, jeszcze nie opisany przez naukowców gatunek ;)
  4. [quote name='agbar']Upewnilas sie ,ze zezarl??moze spojrz mu w oczy:razz::diabloti: [/quote] No właśnie patrzyłam, bo jakby se założył, to bym się nawet nie denerwowała, ale zeżarł ;(
  5. [quote name='Cheritka']To ja troche pokomentuje, zdjęcia musisz robić stojąc tyłem do okna, to zawsze wyjdą oświetlone, i wicej światła zapal w pokoju to ją doświetlisz. [/quote] Cheritka ma rację, wtedy nawet komórką zrobione zdjęcia będą fajne :)
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]no to zaś jestem.... z niebieskim [IMG]http://www.amazing-animations.com/animations/police13.gif[/IMG][/B][/COLOR][/FONT][/quote] Takiego to się pobać można ;)
  7. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    [quote name='Katarama']Eh, ja to rozumiem sama mam problem ze wrzuceniem fotek, u mnie teraz nastał problem bo program mi nie działa i nie mam jak fotek zmniejszyc :( [/quote] A ja używam takiego bardzo prostego programu, Irfan View się nazywa, nigdy się nie psuje ;) Polecam :)
  8. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]pffff.. co za różnica... poniedziałek, wtorek, środa.......... niedziela.... [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]bezrobocie :multi::multi::diabloti:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]atlantyda... eh ta telepatia... akurat byłam u cia i zupełnie sie pogubiłam :oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ELLLLLOOOOOOOOO dziołchy!!!!:multi::multi::loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jak to wszystko jedno?? Przecież piąteczek jest cudowny ;))
  9. jbk

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][I][B]hahah dzięki :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/I] [I][B]on jest ogromny :eviltong::eviltong::eviltong: ale tym razem mieliśmy obliczone kiedy skręcić i jak iść...i wracamy wracamy i wyśzliśmy na jakieś pole...no to ja zaczęłam się śmiać bo było jeszcze jasno a my już wiedzieliśmy, że się zgubiliśmy znowu...[/B][/I] [I][B]o 23.30 byłam w domu...a wyjechaliśmy o 18...[/B][/I][/quote] Ale za to psy się wyspacerowały :) Zawsze jest jakiś pozytyw :)
  10. Witam poniedziałkowo ;)
  11. [quote name='AngelsDream']Podobno, chociaż Baaj akurat nie. Porywa tylko skarpetki i gumki do włosów. Oraz lubuje się w wacikach i ręcznikach papierowych.[/quote] Vadir rozparcelował pudełko z chusteczkami higienicznymi ;)
  12. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:crazyeye::crazyeye::crazyeye: a to mały bandyta...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ale żeby go tak od razu za to dusić? :roll::roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images24.fotosik.pl/278/aac03dfb0d66e79a.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]on pewnie nie zdawał sobie sprawy z tego że to jest do czegoś potrzebne :eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]witam :loveu::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Na szczęście miałam inne jeszcze, ale tych mi najbardziej żal, bo czarne były i ludzi mogłam straszyć ;) Duszenie było za coś innego ;P [quote name='deer_1987']Tak zawsze wygodniej w dwie osoby ale mi czasem ciezko TZ namowic..[/quote] Męża to nawet nie namawiam, na szczęście syn jest zwykle chętny ;) [quote name='AngelsDream']Numer z półki wilczaka ;)[/quote] Też pożera co popadnie?
  13. jbk

    Brutus i Salma ;)

    [quote name='Rinuś'][I][B]Heloł :)[/B][/I] [I][B]No to jednak nie poszłam spać...pojechaliśmy do lasu...i wiecie co?[/B][/I] [I][B]zgubiliśmy się znowu :shake: ale teraz tak się zgubiliśmy, że ktoś musiał po nas przyjechać...siedzieliśmy przy drodze z psami, oczywiście bez smyczy bo jakże by inaczej...a samochód gdzieś w lesie...:roll:[/B][/I] [I][B]Dwie sieroty, które w ciągu 3 dni zgubiły się 2 razy w lesie :evil_lol:[/B][/I][/quote] Duży ten las musi być... :cool3:
  14. [quote name='AngelsDream']Kolejna sprawa, że trzeba zrozumieć, że nie każdy chce jakoś wybitnie z psem pracować, nie każdy pasjonuje się psim sportem czy choćby posłuszeństwem. Jedno to nasze chęci, drugie rzeczywistość.[/quote] No ale jak już się jedzie na szkolenie..... To chyba zależy?
  15. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]se przyszłam bo se mam dziś troszke czasu i przelatuje Was wszystkie :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] O matko, jakie tu perwersje się dzieją :crazyeye:
  16. [URL]http://img141.imageshack.us/img141/3768/p1000266qb1.jpg[/URL] - to dopiero model :)) Superowo pozuje :)
  17. Chcę taki manikiur, tylko, że moja pazurki to biedniutkie, biedniutkie...... Takich jak Salsa to nie mam... :-(
  18. [quote name='AngelsDream']Prawda jest taka, że co właściciel psa, to podejście do szkolenia. Są tacy, którzy nigdy by na psa nie podnieśli głosu, nie szarpnęli smyczą, nie kupili łańcuszka, o kolczatcę nie wspominając. Szkolenie na smakołyki jest świetne, ale pod warunkiem, że pies się słucha i bez tego, a nie tak jak niektóre, że jak nie ma jedzenia, to nie ma też pracy. Szkolenie na zabawkę jest super, ale np. Baaj bawić się nauczył i nadal się uczy, więc żadna to nagroda. Są psy, które same z siebie patrzą na właściciela, są takie, których trzeba tego uczyć. I dlatego tak istotne, żeby to właściciel znał psa i dobrał do niego odpowiednie szkolenie :)[/quote] Najgorzej, jak właściciel sam nie wie, co na psa podziała, albo jak na psa działa za każdym razem coś innego.....
  19. Była Furciakowa - nie ma Furciakowej...... :placz:
  20. Poniedziałek mamy - kabelek jest? Foty są?
  21. Dobra, czyli na pierwszy rzut ta z parteru :) Jak tam na dziś?
  22. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    No to mamy jutro :)
  23. Na mamę powinnaś nakrzyczeć w sumie, że nie dopilnowała....
  24. [quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=olive][B]i tu bym się sprzeczała ...[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]niektóre pająki też mają futerko a jakoś tak hmmm przytulać to ich bym nie chciała :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a i bez futerka też są śliczne i kochane :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]pomijając węże i jaszczury :loveu::loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]to np. szczury odmian łysych :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Dobra, to poprawka - ssaki z futerkiem ;)
  25. Wszystkiego się nauczą :))
×
×
  • Create New...