-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Powinnam być zazdrosna? [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/ddd0e819ca2ac395.jpg[/IMG][/URL] Dwa chłopaki, dwa piesiaki ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/a4f5960809884979.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/98a3426384ab50af.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/e1e93eff9e173b32.jpg[/IMG][/URL]
-
Żona mojego męża ;) Tak serio, to najczęściej Fialka ukrywa się tu przed Vadirem, jak ją męczy, trzecia osoba już się na fotel nie zmieści ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/872bf6b1f8efb54f.jpg[/IMG][/URL] Ta klawiatura jest całkiem wygodna :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/1479b4dfbc5a51fd.jpg[/IMG][/URL] Vadir jednak próbuje ją pozaczepiać ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/13/a8de6b75fee3f0e4.jpg[/IMG][/URL] "Uratuj mnie przed tym dzikusem" ;P [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/13/7078a0a13a5c2750.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/13/e9a96f05faf0376a.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='pusia2405']U nas z jedzeniem znalezionym coraz większe postępy. Mam ten problem u Kropka, ale jest to spowodowane nie wiadomo jak długim wałęsaniem się po ulicach i nawykiem szukania jedzenia wszędzie gdzie się da. Na dzień dzisiejszy reaguje na fuj i wypluwa.[/quote] Vadir się nigdy nie plątał po ulicach, ale jest tak nienażarty, że wszystko do pyska łapie. Ostatnio mu całą bułkę wyrwałam. O kościach różnych nawet nie wspominam. Swoją drogą ludzie to świnie, wszystko wyrzucają na trawę. [quote name='deer_1987']Co tam u Was?[/quote] Po staremu, dzięki :) [quote name='Alicja'][FONT=Arial][COLOR=red][B]na hali na hali ....owce siem pasali :evil_lol:;)[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=red][URL]http://images44.fotosik.pl/13/a8ed4f81a14ebb49.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=red]widziałam Cię załapana na fotkę :multi:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Jakby ktoś nie wiedział, że to psy..... może by się pomylił ;)) Dziś też może się załapię na fotkę, bo idę na spacer z moją kuzynką przyszłą słynną artystką fotografką :) [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]jeszcze mnie tu dzisiaj nie było:diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To trzeba nadrobić ;) [quote name='Magda'][URL]http://images43.fotosik.pl/13/9085bfedcc72213b.jpg[/URL] Vadir jaki już duży! Piękny jest:loveu: Ten misiowaty pyszczek. [URL]http://images48.fotosik.pl/13/1af9d8e17cea53bd.jpg[/URL] Masz konkurentkę?:evil_lol: Teraz ona jest miziana.[/quote] Więcej jest Fialka miziana, niż ja ;) Temu nazywamy ją żoną mojego męża ;) [quote name='deer_1987']ja sie dogobranockowo witam![/quote] A ja dzień dogobry na to :)
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
[quote name='AngelsDream']Zamiast na pstrykaniu wolę się skupiać na psie ;)[/quote] Jak klikniesz językiem, to nie zabierze to psu Twojej uwagi :evil_lol: -
[quote name='AngelsDream']Podchodzę, wyciągam rękę, mówię puść i zwykle wystarczy :) Tu z TŻetem mamy podzielone zdania, bo ja twierdzę, że za oddanie trzeba chwalić. On, że młody może się nauczyć całego łańcucha przyczynowo skutkowego i będzie kradł. Jakimś wyjściem wydaje się bardzo delikatna pochwała.[/quote] [quote name='pusia2405']A ja za oddanie dałabym mu coś w zamian. Bez pochwały, ale wie, że nie oddaje na darmo;)[/quote] Też chwalę, jak oddaje, i w sumie oddaje, jedynie jedzenie znalezione na spacerze muszę wyrywać mu z pyska ;)
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
A pańci czemu nie ma na zdjęciach? Jak się z pieskami bawi? -
Co tam u mojego ulubionego złodziejaszka?
-
Miłej nauki życzę :)
-
Poczta polska bywa zawodna, raz czekałam na paczkę trzy tygodnie.....
-
A szczeka z góry na kotki? Fialka mi robi koncerty ;)
-
Dlaczego tylko jedna fotka?
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]:crazyeye::crazyeye: zazdreszczam tego cuda co do Ciebie przyszło...[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]normalnie w szoku jestem :crazyeye::crazyeye:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]a ja znów pierwsza?[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]coś tu jest nie tak :hmmmm::niewiem:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Nie podoba Ci się, że pierwsza? To poczekaj aż ktoś inny przyjdzie ;P -
Ja też chcę pożyczyć darmowej gosposi!! Ja też chcę!!
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
Dzień dobry bardzo :) Jak tam pierniki dzisiaj? -
Zuza-kombinator i jej foto-pamiętniczek:) POWRÓCILIM :)
jbk replied to basia2202's topic in Foto Blogi
Zaraz to jest taki duży zarazek ;) Gdzie te foty?? -
[URL]http://images28.fotosik.pl/280/d8deb6cba835ac68.jpg[/URL] - Ozzulek tu wyraźnie coś mówi, zdradzisz, co?
- 78403 replies
-
[quote name='Rinuś'] [I][B]Zjadłam zapiekankę i zasuwam do pracy....:roll:[/B][/I][/quote] Ja też chcę zapiekankę, dlaczego się nie podzieliłaś??
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
http://i311.photobucket.com/albums/kk473/beriet_baaj/Dogomania/2008_09_30% - przepiękny uśmiech :) Klikać można inaczej, na przykład ustami, nie trzeba mieć żadnych przyrządów :) -
[quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]hmm co one tak od rana ciągną z butli :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images44.fotosik.pl/13/a8ed4f81a14ebb49.jpg[/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol: strusie schowały głowę w piasek tzn w trawę :cool3::cool3:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Lubią bieżącą wodę ;) A głowy to nie ze strachu, tylko do kretów ;) [quote name='pusia2405']Dobrze wychodzą z twoimi pociechami nocne zdjęcia;).[/quote] Wieczorne, to jeszcze, bo jak jest całkiem ciemno, to nie da rady, one się za szybko ruszają ;) [quote name='AngelsDream']Pomogłabym, bo Baaj kradziej, ale ze stołu nie rusza jednak...[/quote] A co robisz, jak coś zabierze?
-
Co tam u Mickiego??
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Piękne macie słoneczko w ogrodzie :) U nas się znowu popsuło :( -
Witam i o zdrowie pytam, jak to mówi mój dziadek ;)
-
Co się tu dzieje :crazyeye: Dzień doberek :)
-
A propos strachu przed wystawą - zgłosiliśmy Vadira na dwie, teraz w niedzielę i w następną niedzielę. Trójka z czwórki jego rodzeństwa ma już sukcesy wystawowe, jedna siostra w Rumunii nawet Best Puppy in Show dostała, więc presja jest niesamowita, a on dzikus totalny i OKROPNIE drżymy ze strachu, że nic z tego nie będzie......
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/277/c3d89f24001e970c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/13/b917602dc067655d.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images30.fotosik.pl/278/e2a0c0ea1413dffd.jpg[/IMG][/URL] I na tym koniec spaceru ;) Zastanawiam się, jak odzwyczaić Vadira od gryzienia nieodpowiednich rzeczy, wczoraj po pracy znalazłam w strzępach książkę, którą właśnie czytam. Ze stołu sobie zabiera, co chce, i zżera ;)