-
Posts
6361 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by jbk
-
Dwa najbardziej rasowe kundle z dachową panterą w tle:)
jbk replied to pusia2405's topic in Foto Blogi
Ja mam szczęście, że chociaż się mężowi nie chce chodzić, to syn zawsze jest chętny na spacerek z psami ;) -
Poniedziałki są do bani, ale co tam ;) Słonko świeci, można psiury na spacer zabrać ;)
-
Ale ma Dinduś dobrze, że ma takich przyjaciół do zabawy :)) Pięknie razem latają (bieganiem tego nazwać nie można, cały czas w powietrzu :evil_lol:) ;))
-
[quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Ale co najlepsze ona go nawet nie dotknęła....ale on uznał ze mu zagraża:roll:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Nieee nie ma urazu......bawi sie z nim normalnie.....;)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Mądra dziewczynka :) Pewnie sama się nauczyła, żeby teraz nie podchodzić do psiaka w trakcie jego jedzenia :)
-
Gonz czyli Niunio - Księciunio i jego wielki - mały świat:)
jbk replied to Selket's topic in Foto Blogi
Wszystkie zwierzaki są kochane, jak są futerkowe ;) Poprzytulać można :) -
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Po prostu Kronos jadł w kuchni......jego miska stoi obok lodówki a na lodówce Ala ma swoje magnesiki którymi uwielbia się bawić. Ja jak pilnuję dziecka to nigdy nie pozawalam mu przebywac w jednym pomieszczeniu z kronosem jak on je. Natomiast moja mama nie pomyślała. kronos jadł a Ala podeszła do swoich magnesików i wtedy jak się kronos nie odwrócił i skoczył z zębami na Alę...........straszne! Wierze że nie chciał jej ugryść bo gdyby chciał to wszystko skończyłoby się inaczej. Ostatecznie skończyło się na małym siniaku od zeba na czole i małej rance po zębie we włosach (chyba się nadziała na jego zęby) no i siwych plecach bo jak na nią skoczył to upadła i potlukła sie................. pretensją ze strony rodziny nie ma końca....nie mogę już tego dłuzej słuchać:roll:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Biedna Alutka, ale rzeczywiście, nie powinno się przeszkadzać psu w jedzeniu, wszyscy to wiedzą. W szoku pewnie jest dziewczyna? Nie będzie mieć urazu?
-
Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś
jbk replied to jonQuilla's topic in Foto Blogi
[URL]http://img100.imageshack.us/img100/3733/dsc00548fc7.jpg[/URL] - nochy nochami, ale jaki manikiur ;) -
Tylko jedzenie kradnie? Vadir zbiera wszystko, co pogryźć można, dziś w nocy mi zeżarł pojemnik z soczewkami kontaktowymi :diabloti: A takie były piękne, czarne.......
-
Kurde, ale fajnie, jak można z psiakami na plażę wejść.... u nas to nawet nie wiem, cy gdziekolwiek jest taka możliwość.... A psiurki miałyby raj.... Następnym razem skup się bardziej na foceniu, my pooglądamy, a i dla Ciebie pamiątka będzie ;)
-
Witanko poniedziałkowe ;) Kawa się wprawdzie skończyła, ale wysłałam mamę do sklepu i zaraz będziem pić ;))
- 78403 replies
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/dbe9010edf3e7c53.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/276/71bc73cab89eaf21.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images37.fotosik.pl/13/11cb96dc9e68ffb0.jpg[/IMG][/URL] I to tyle ze spacerku ;) Poza tym - idę teraz parę zdjęć przygotować do wysyłki do Kasi do Sonaty ;) Jak wyślę, to wrócę ;) PS. Vadir tej nocy zeżarł mi soczewki kontaktowe wraz z pojemnikiem :(
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/4413697b91afa0f4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/aac03dfb0d66e79a.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/975528335792c087.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images48.fotosik.pl/13/4f669a48ff8c92c9.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/13/5b071af770597055.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/13/d44f0dc7cd393039.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/db6ae19072351ef2.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/13/63a8d5d487c9ec26.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/13/c17b7efa954d2839.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/13/ae7bcb0bd10db1fc.jpg[/IMG][/URL]
-
Spacerek - przedstawiam Wam mojego syna ;) Takie spacery w dwie osoby umożliwiają swobodne robienie zdjęć ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/feb219b540cf98cc.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images42.fotosik.pl/13/2e8ff998d9fc1618.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images47.fotosik.pl/13/1ab72b627e69276c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/13/66a847b709d985fd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/64cdfec8334640cf.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='M&T'][URL]http://images24.fotosik.pl/278/7b0601df98944299.jpg[/URL] jaka królewna, nawet schylić się nie może :evil_lol:[/quote] Stąd jej ksywka domowa :) [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]witam :multi:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja tylko na chwileczkę ale zdjęcia leniuchujących kul widziałam :loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Witamy :) Czasem i psiaki muszą poleniuchować ;) [quote name='halgre58'][COLOR=darkred]Te białe kule puchowe są takie wspaniałe, śliczne - że nic tylko by patrzeć na nie się chciało ... :laola:[/COLOR][/quote] Tak właśnie czasem w domu tylko siedzimy i patrzymy...... [quote name='deer_1987']witanko!!![/quote] Elo :) [quote name='Bursztynka13']Witam:) Co tam u was słuchać?[/quote] A różne rzeczy słychać, czasem Fialka szczeknie na kota z balkonu, czasem Vadir poszczeka na nas, że się nim zająć mamy :) [quote name='gops']czesc :razz: co tam u bialych ? :loveu:[/quote] Teraz pewnie śpią po śniadanku :) [quote name='M&T']witamy się z misiami :loveu:[/quote] Witamy się i my :) [quote name='deer_1987']Nie badzce tak cicho..[/quote] W weekendy nie bywam w necie, z psami latam tu i tam ;) Ale zaraz odrobię wszystko ;) [quote name='bonsai_88']Witam się wieczornie ;)[/quote] A ja witam porannie ;)
-
[quote name='AngelsDream']Baaj, jak pojechaliśmy w odwiedziny do jego siostry, to jadł mniej więcej 10 razy szybciej od niej...[/quote] A ja myślałam, że to od wieku jest zależne.... ;) Ale może od płci? [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]jaki fajowski dywanik[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images40.fotosik.pl/13/b0fa9672a1ce7fdd.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Coś ty im dała że takie półspiace.......:diabloti::razz:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL]http://images46.fotosik.pl/13/4b592adbf72bc340.jpg[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Muuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuua!:loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green][URL="http://images39.fotosik.pl/13/00dde8aa2b748950.jpg"]http://images39.fotosik.pl/13/00dde8aa2b748950.jpg[/COLOR][/FONT][/B][/URL][/quote] Daję im się wybiegać ;) [quote name='ewatr']Zgodnie z nazwa to one powinny "same-jeść ":evil_lol:;) [URL]http://images44.fotosik.pl/13/017d22b5b3823456.jpg[/URL][/quote] Jeść, to one jedzą same, tylko miskę trzeba trzymać ;)
-
[quote name='apple'] [B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Przywykniesz;).....jeszcze pare takich hanysowych spotkań i bedziesz godała jak prawdziwo szwarno dzioucha;)[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Wierzę Ci na słowo ;)
-
Jak pogoda wyładniała, to dogo zbrzydło ;( Się mi ciągle wieeeeeeszaaaaaaaaa :placz:
- 78403 replies
-
Beriet Baaj Galicyjski Wilk & Celar Zymft z EMIRa
jbk replied to AngelsDream's topic in Czechosłowacki wilczak
Ach, te oczy ...... -
[URL]http://images24.fotosik.pl/279/abdab6dae2736ee1.jpg[/URL] - ta sesja to jak u profesjonalisty :)
-
[quote name='lolka75'][URL]http://images44.fotosik.pl/13/017d22b5b3823456.jpg[/URL] no i ja tak siedze pomiedzy bo Borys zjada w 3 sekundy i pcha sie do Maxininej michy:shake:. A z kolei Maxina to tak przezuwa ze czasem nie mam juz do niej sily:evil_lol:[/quote] Dokładnie to samo mam :)
-
[B]Darunia[/B] chylę czoła. Jesteś niesamowitą osobą, naprawdę. Boję się tylko, że polskie prawo jest...... nie będę używać wulgaryzmów..... boję się, że facet nie odczuje kary, jeśli nawet jakąś mu przysądzą, to będzie niewspółmierna do przewinienia...... Gdyby więcej nas potrafiło tak umieć się zachować, jak Ty, to na świecie byłoby lepiej, to pewne.
-
No tak, ja też głównie w pracy się tu bawię ;)
-
Czekamy, ale wcale nie wiem, czy spokojnie :)