Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. jbk

    Brutus i Salma ;)

    A czemu tak mało spałaś?? Odrobisz w weekend ;)
  2. Sąsiadki mam na początek dwie, jedna chudsza - tak z 70 kilo, a druga grubsza, na oko -110 kg ;) Na długo Birmie starczy? Tylko czy Ci się do lodówki zmieszczą? Zanim Birma zje, to się mięsko psuć już będzie ;) Czekamy na Wasz powrót i relację ;)
  3. [URL]http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80708,5735726,Przez_50_lat_zabijal_psy_i_przetapial_je_na_smalec.html[/URL] - przetopiłabym go też. Stanowczo. Ale po kawałku. Niechby patrzył, jak mu się z uda robi smalczyk i tak po kolei. Skąd się biorą tacy ludzie??? Ale mnie dziś dogo denerwuje, ciągle się psuje i psuje i kurde fix!
  4. Ale to zdrowe zmęczenie :)
  5. Wiem tylko o Royalu dla odchudzających... A gdybyś mu zmniejszyła dawki jedzenia po prostu?
  6. Słoneczko posłuchało - MAM!! JEST!! Byłymi przyjaciółkami nie warto się zajmować. Witaski :)
  7. Dziewczę z beaglem z Rumii - :crazyeye::crazyeye::crazyeye: I czy ja się mylę? Jeśli Rumia, to Rum[U]ii[/U]? Pan B. - romantyczny, aż łzy mi stanęły w oczętach :diabloti: Dealer - ciekawe, kiedy z tego sznurka strzępki zostaną, to chyba jego ulubiona zabawka?
  8. Jakie ciekawe kolorki ma :) - [URL]http://img157.imageshack.us/img157/2344/yorito2os5.jpg[/URL]
  9. Jakie piękne śląskie pogawędki ;)) Ja niby na Śląsku, ale w sumie od niedawna, kiedyś Skoczów nie należał do Śląska, a w ogóle, to zawsze mówię, że to Beskid Cieszyński ;)) Temu NIC A NIC NIE ROZUMIEM :diabloti:
  10. [quote name='pusia2405']Niestety nie, łąka jest blisko drogi, więc Rudzia musi być przypięta:razz:. W ogóle to póki co chodzimy i zwiedzamy nowe tereny, gdzie najlepiej będzie nam robić wypady. Rudzia jest szczęśliwa, bo ona uwielbia chodzić, przy czym nie jest to spacerek, tylko wierzcie mi bardzo szybki marsz. Ostatnio poszedł z nami w ciągu dnia na wcale nie bardzo długi spacer TZ i dostał zadyszki:evil_lol:.[/quote] Długie marsze są dobre dla zdrowia ;) A te TZy wszystkie to zupełnie kondycji nie mają ;)
  11. [quote name='Iza i Avanti']Cześć Gadułki me kochane! Te stare i te nowe! :-) Proszę mi się tu za bardzo nie prężyć, bo mi bloga rozwalicie! Spieszę się Wam donieść, że moje cud dziecko ma śliczne kolczyki w uszach!!! (Jabcokowa! Mnie też wkurzało, że wszyscy ją z chłopakiem mylili ;-) Zuch dziwucha nawet nie pisnęła!!! Była zachwycona gablotą z biżuterią... hihihihihi[/quote] Zdjęcie kolczyków poprosimy :)
  12. Karmienie wieczorne :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/9972715aae52d494.jpg[/IMG][/URL] Jak widać, młodemu wszystko jedno, a królewna lubi, jak jej trzymać miskę wyżej ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/276/ad5e1a49d9f8c15c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images24.fotosik.pl/278/7b0601df98944299.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/13/017d22b5b3823456.jpg[/IMG][/URL] I już zjedzone ;) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/367/cd78d7150112eaf3.jpg[/IMG][/URL]
  13. [quote name='gops']czesc :) wskoncu tutaj dotarlam :diabloti: wszystkie zdjecia co widzialam piekne :loveu: sliczne masz te psiury :loveu::loveu: zawsze myslalam ze samoyedy sa wieksze :crazyeye:[/quote] Według wzorca rasy - 57 do 60 cm w kłębie ;) [quote name='deer_1987']Tez dopiero co robilam prawie domowe fotki, na balkonie bo sloneczko swieci i sie psiaki ulozyly i cieszyly ze slonca D:D[/quote] Jak jest słońce, to na zewnątrz trzeba ;) [quote name='AngelsDream']Jakie one miny robią :D[/quote] I pokazują narządy ;)
  14. Tutaj były zdublowane zdjęcia!
  15. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/13/00dde8aa2b748950.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/372/a98dda7f05ade016.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images50.fotosik.pl/13/6225ac7c54d8ccf0.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/366/bd868bcca5ac81a2.jpg[/IMG][/URL]
  16. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/13/b4d141658af636fb.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/278/54469f6987fe7e43.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images40.fotosik.pl/13/b0fa9672a1ce7fdd.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images41.fotosik.pl/13/8ccb0b992a495fc4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/13/237c2ff52b7438ec.jpg[/IMG][/URL]
  17. Sesja domowa :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/366/1c1364a7ab33f577.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images38.fotosik.pl/13/5317b84055e46c81.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images46.fotosik.pl/13/4b592adbf72bc340.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images49.fotosik.pl/13/815e2a3baa0735c8.jpg[/IMG][/URL]
  18. Próbowałam cztery raz odpowiedzieć na Wasze posty, ale za każdym razem mi się sypało, więc tylko zdjęcia powsadzam. Jak się uda.....
  19. Pozdrów ode mnie toruńskie pierniki ;)
  20. Dwa razy w tygodniu puścić kota za ptakiem, to wystarczy ;)
  21. Odchudzić ptaka trzeba!!
  22. jbk

    Anioły i Demony

    Zmierzyłyśmy właśnie z teściową szyję Vadira, 43 cm tak dosyć ściśle, ale wiadomo, sierść swoje robi, więc to jest niedokładnie :)
  23. [quote name='gops']tak te piekne czarne oczy ..:razz: Baster od ponad godziny co chwila wymiotuje i ma biegunke bylam z nim juz 5 razy na dworzu ,a jestem chora i teraz to mnie juz calkiem rozlozylo :roll: niewiem...chyba cos zjadl nie dobrego..tylko niewiem co.. kurcze sie biedak meczy :roll:[/quote] Może powinniście do weta??
  24. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]ooo Gonzik na piasku :multi::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cieszę się że słonko do Was dotarło...[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]wczoraj dałam mu taki rozkaz i widocznie posłuchało :eviltong::eviltong:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Daj rozkaz, żeby i do nas dotarło, pliiiiiiiiiiizzzzzz :)
  25. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]śnieżna biel w akcji :multi::loveu::loveu:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]cholera one wyglądają jak pluszowe zabawki :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] I takie też są przytulne ;) [quote name='agbar']obejrzalam sobie kuleczki puchowe:loveu:[/quote] Zapraszamy ponownie, codziennie świeża porcja zdjęć ;)
×
×
  • Create New...