Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. [quote name='AngelsDream']Jak patrzę na wasze fotki, to jakoś mi tak serce rośnie.[/quote] Bo tak jak my kochasz psy :) [quote name='groszek83']Cześć po raz pierwszy:razz: Dlaczego ja myślałam że samoyedy są większe?:roll: Fajne kudłacze[/quote] 57-60 cm w kłębie według wzorca rasy ;) Witamy serdecznie :)
  2. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]eeeeee... no co ty.... ZUS???:crazyeye: w życiu by tego nie zrobili :loveu: [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]moja pula na emeryture rośnie... bede bogata [/COLOR][/FONT][/B][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:bigcool:[/B][/COLOR][/FONT][FONT=Arial][COLOR=blue][B]:B-fly::B-fly::B-fly:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:grab:[/CENTER] [/quote] Dobra, to ja się do Ciebie sprowadzę na stare lata ;) Bo dzieciak to mnie pewnie wyrzuci :diabloti:
  3. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]zapraszam do lektury [/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue][URL]http://polskalokalna.pl/wiadomosci/wielkopolskie/poznan/news/uwaga-bardzo-niebezpieczn*****-na-wolnosci,1190686[/URL][/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]oprócz artykułu polecam poczytanie komentarzy- ukazujących debilizm, zacofanie, bezmózgowie i nienawiśc do psów w naszym społeczeństwie [/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Kurde, ja już i tak za dużo czasu tu spędzam, a Ty jeszcze lekturę zapodajesz!
  4. [quote name='Menrzuś']Boszszsz.....:evil_lol: Porozmawiajmy może o fiołkach, bo zasmrodzimy Izie cały wątek :diabloti:[/quote] Ale teraz nie sezon na fiołki ;) Chryzantemy już bardziej, ale one też śmierdzą ;)
  5. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]gadam..... ale tylko do japkowej :loveu: a ty co czytasz cudze korespondencje :mad::mad::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Piszom, to czytam ;P Lubię czytać, a w pracy nie mam moich książek ;P Zadowalam się Waszymi sekretami ;)
  6. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]ahhha Pawcio też tak mówił... a tera wdoopia kaszki, ziółka, kleiki :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jak musi..... dopóki nie musi, pizza lepsza ;) Zapijana browarem ;)
  7. [quote name='Menrzuś']:diabloti: Ja to tylko rozróżniam kto własnie sobie ulżył. Najgorszy to ten maluch :shake::evil_lol:[/quote] U nas młodszy pierdzi, starsza beka ;)
  8. [quote name='clockwork'][CENTER]:multi::multi::multi::loveu::loveu::loveu:[/CENTER] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]moje najskrytsze marzenie sie spełniło :loveu::loveu::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [CENTER]:diabloti:[/CENTER] [/quote] Nie takie najskrytsze, jak na forum o nim gadasz :evil_lol:
  9. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]przy składkach jakie musze im płacić nie zbankrutują :diabloti: w przeciwieństwie do mnie :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Kochana, za nasze składki to oni się bawią, nie łudź się, że zbierają dla Ciebie na potem.... :angryy:
  10. [quote name='groszek83']To zależy czego:eviltong: herbatek ziołowych np nie pijam:evil_lol:[/quote] Zielone są fuuuuj :diabloti:
  11. [quote name='Menrzuś']To wyczuwasz takie subtelne różnice? :evil_lol:[/quote] Subtelne? To czasami jakby obuchem w głowę :diabloti:
  12. [quote name='clockwork'] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]a pewnie że mogem :grins: cza spać póki można :cool1:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] To weź wyśpij się i za mnie, zrób to dla mnie........................ ;)
  13. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Yyyyyy tam.....mam duuuużą głowę:evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ale jak będzie duuuuużo znajomych? Poza tym, jak dużą? Wymiary! 6 na 9?
  14. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]jeszcze troche i .....................................................emerytura.... nie martwiaj :diabloti::diabloti:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]:multi::multi: witaniec !!!!! :loveu:[/COLOR][/FONT][/B][/quote] EMERYTURA? Jaka emerytura?! Przeca ZUS zbankrutuje lada dzień :diabloti:
  15. [quote name='AngelsDream']Mam zdjęcia z wczoraj, a dziś wybieramy się do lasu :)[/quote] O, to my chętnie popatrzymy :)
  16. [quote name='groszek83']Ja pale i na dgo siedze:evil_lol: wszystko da sie pogodzić:eviltong:[/quote] Pewnie za to nie pijesz :diabloti:
  17. [quote name='apple']:loveu::loveu::loveu: [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]eeeeee tam ja mam wszystko w głowie;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] A jak Ci miejsca braknie na dysku?
  18. jbk

    Anioły i Demony

    [quote name='clockwork'] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czekam na zdjęcia Twoich dzieciów na śniegu :evilbat:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Ja też czekam, a do czasu śniegu, to Borysek już będzie większy niż Maxinka :) Będzie czadowo :)
  19. [quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]to już nałóg :eviltong::eviltong:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]ja też najpierw na dogo każdego dnia :evil_lol::evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] Okropne. Potem trza siedzieć po godzinach. Ale..... Mówią, że suma nałogów musi być constans, to skoro nie palę, to sobie podogomaniaczę ;) :evil_lol:
  20. Pierścionek! Pierścionek! Nie widzielim pierścionka! Lolka dobrze gada, dać jej piwa!
  21. [quote name='lolka75']:placz:Alciusia...jaka TY biedna z tym wstawaniem:placz: o piatej to ja usnelam:roll: i snili mi sie terorysci co strzelali w rynku mojego rodzinnego miasta a Maxina byla Szarikiem:stupid::roll::shake: chyba musze zaczac sluchac muzyki relaksacyjnej czy co:niewiem:[/quote] To się musiała Maxina nieźle wybrudzić, żeby się upodobnić do Szarika ;)
  22. [quote name='apple'][FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]ja tam nie lubię niepotrzebnych udziewnień:shake:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ale dzięki temu masz wszystkich pod kontrolą zebranych w jednym miejscu :) Wraz z informacjami o nich ;)
  23. [quote name='lolka75']sliczne te morderce kostne:loveu: czesc.... kurka nie wiem jak masz na imie bo nick nic mi nie mowi:roll: ale czesc:loveu::multi: spac mi sie chce:roll: chyba se chrapne bo leje i nawet waciaki spia a nie tluka sie jak to maja w zwyczaju:evil_lol:[/quote] Joanna, czy też Asia, jak kto woli, byle nie Joasia :) Bardzo mi miło :) A Lolka to od czego zdrobnienie? Miłych snów, dobrze masz, że możesz się położyć, ja najwyżej w biurze łeb na stół :(
  24. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]witam Was wszystkie cuzamen do qpy!!!! :multi::multi::loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pawcio dziś miał gastroskopie .... bleeeeee ... od wewnątrz niby wsjo prawie ok.... czyli już nic nie wiem :roll::oops:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]ale dziękujemy za dobre słówka :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Arial][COLOR=blue][B]mam....kolców ci u mnie dostatek :loveu:[/B][/COLOR][/FONT] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]w uszach, brodzie, brwi :hmmmm: w mymłonie.... nie!!! w mymłonie nie mam :evil_lol:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]mam jeszcze kolce na głowie :multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]czasem wieczorem obroża z kolcami i pejczyk :diabloti::diabloti::eviltong::B-fly:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]dobra.... :roll: widać ja też za wcześnie wstałam i majacze:eek:....jak widać chyba nie czuje sie najlepiej :roll:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Arial][COLOR=blue]to dobranoc 8-)[/COLOR][/FONT][/B][/quote] Masz dobrze, że se możesz spać iść............ :cool3:
  25. [quote name='jonQuilla']:loveu::loveu::loveu: [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]:calus: jakieś takie nie wymuszone :loveu:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Jakbym Was nie koffała, to czy co rano zaczynałabym dzień na dogo? :loveu: Kurde, robotę olewam, a do Was biegnę :evil_lol:
×
×
  • Create New...