Jump to content
Dogomania

jbk

Members
  • Posts

    6361
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by jbk

  1. Basiu, wystarczy Ci czasu na te podróże??
  2. Dzień dobry :) Słoneczko wylazło i jakoś tak humorek mi zaczął dopisywać :)) Co tam u Was?
  3. [quote name='apple'][B][FONT=Century Gothic][COLOR=green]Czyli nie tylko ja sie czuję zagubiona w tym labiryncie nowości dogowych:roll:[/COLOR][/FONT][/B] [FONT=Century Gothic][COLOR=green][B]Myślę ze sie z tobą podziele;)[/B][/COLOR][/FONT][/quote] Ja tam się nie pogubiłam, tylko komunikat jakisik na mnie czekał, że mnie ktoś gdzieś coś zaprosił ;) Dziękuję Ci za pyszną kawusię :) Już mi lepiej :)
  4. [quote name='jonQuilla'] [FONT=Georgia][COLOR=olive][B]skoro już tu jesteś to wypadałoby jakbyś się dostosowała :) :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/quote] No doooooobra - ja też Was kofffam :evil_lol:
  5. [quote name='jonQuilla'][COLOR=olive][FONT=Georgia][B]sie pasą puchacze :cool3::cool3::cool3:[/B][/FONT][/COLOR] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]uaaa....ale rewelacyjne zdjecie :loveu::loveu:[/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive][URL]http://images44.fotosik.pl/15/53dd164666459e27.jpg[/URL] [/COLOR][/FONT][/B] [B][FONT=Georgia][COLOR=olive]dzień dobry :loveu::multi::multi:[/COLOR][/FONT][/B] [/quote] No właśnie nie wiem dlaczego, ale na Kaplicówce jest jakaś chyba specjalna "psia" trawa, uwielbiają ją ;) Witam Żonkilciu ;) [quote name='deer_1987']Witam sie porannie!! Ale sliczne widoki macie z tej gorki!![/quote] Heeeej :) Widać z góry całe miasto, Kaplicówka to najwyższy punkt w mieście, więc panorama wymiata :) A ile miejsca do biegania......
  6. A właśnie, historyjka zaręczynowa tak mnie zajęła, że zapomniałam powiedzieć, że jak się ma w domu białaski, to się śnieg lubi, bo białaski lubią i cudnie na nim wyglądają ;) Od tego roku ja też lubię śnieg, jak Lolcia :)
  7. Witam środowo :)) Co nowego u Baaja?
  8. jbk

    kudłaty Mickey ;)

    Piękne zdjęcia, Mickey ma taką mordkę, że zaraz by go człowiek miał ochotę wycałować :)) I te białe ząbki, i te roześmiane oczyska....... :loveu::loveu:
  9. [quote name='gops'] wszystko bylo by prostsze gdybym miala te glupie 18-scie lat..ehh gdy skoncze 18 lat mam mozliwosc wyprowadzenia sie z domu i wtedy bym ja wziela na zawsze a Baster zostal by z rodzicami :roll:[/quote] A kiedy skończysz 18?
  10. [quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]a Klocuś nie widział morza więc jeszcze nie wie czy go jara czy nie :grins: [/B][/COLOR][/FONT][/quote] A inne wody go jarają? Witaj Basiu porannie :)
  11. [URL]http://img373.imageshack.us/img373/6195/27092008103ty2.jpg[/URL] - jak nauczyłaś Dindusia latać?? Pięknie się bawią w błocku :)
  12. Normalnie model - [URL]http://i36.tinypic.com/11uhuh3.jpg[/URL] Zapozował tak, czy znienacka mu ciachnęłaś?
  13. Lowaśnie tu jakoś :loveu:, przepraszam, wszyscy się muszą dostosować? Czy wystarczy, że popatrzę? :diabloti:
  14. Cudna kawencja, takiej to i ja bym się napiła..... Jest jeszcze??
  15. Witanko :) Jak tam Pawcio i jego rany? A Ty jak się czujesz, Klocusiowa? [SIZE=1]Cholerka, co chcę napisać "Klocusiowa" to wychodzi mi "Kolcusiowa". Klocusiowa, czy Ty masz kolce?[/SIZE]
  16. Na kawę przyszłam, ale widzę, że się spóźniłam mocno, tu się kawę pije po ciemku :evil_lol:
  17. [quote name='agbar']Wczora z wieczora moja najdrozsza bratowa i kochany brat uswiadomili mnie,ze............................................................................... zyje w grzechu:mdleje: niemoralnie sie prowadze:mdleje: i jestem na najprostszej drodze do piekla:mdleje:i w ogole mam nie ustabilizowana sytuacje zyciowa:roll:.W ramach pokuty chcialam cala noc lezec krzyzem ale zasnelam na boczku i mi nie wyszlo:diabloti:Zreszta chyba nie wiele by mi to pomoglo....Do czegoz zmierzam moje drogie zapytacie pewnie? Nie wiem czy sie chwalilam ale brat moj zrodzony ojcem sie ostanie juz niebawem-Monika ma sie rozpakowac za ok. miesiac,i z tego szczescia oszaleli i poprosili MNIE azebym matka chrzestna ich synka zostala:mdleje:. Jako ,ze brata mam jednego zgodzilam sie nie myslac o konsekwencjach tego czynu za wiele.Az tu nagle wczoraj wieczorem jak grom z jasnego nieba spadla na nich i na mnie informacja ,ze nie moge nia zostac gdyz..nie mam slubu koscielnego:roll:.Oswiecil ich takze jasnie pan ksiadz ,ze w swietle prawa kanonicznego to ja zyje w wolnym zwiazku,w zasadzie to niemoralnie sie prowadze:cool1:panienka jestem znaczy sie jeszcze:multi:albo zeby nie bylo za wesolo stara panna raczej:cool1:. W sumie to chcielismy z Bartkiem wziac slub koscielny w lutym z okazji 5 lecia tego jak sie okazuje pozal sie boze malzenstwa:evil_lol:,problemem jednak okazalo sie to,iz moj Bartus nie ma bierzmowania-se zapomnial i se nie poszedl na te uroczystosc:evil_lol:.No i wyrwalo mnie z butow ....panika mnie ogarnela bo jak teraz szybko zalatwic jego bierzmowanie,nauki przedslubne,tenze slub kiedy czasu na wyjazd do Polski nie ma. Monika prawie juz urodzila z nerwow.Zaprzeglismy do roboty pol rodziny azeby wypytala znajomych ksiezy co i jak,jak najszybciej to zalatwic tzn. ile trzeba zaplacic:evil_lol::diabloti:.W internecie wyczytalam co nieco. Z informacji uzyskanych na szybko wyszlo na to,ze do zaplanowanych chrzcin nie zdazymy...zalamka..... I tu nagle olsnienie na mnie spadlo,ze przeca moge ten slub wziac tu-zaoszczedzimy na czasie i nie musimy jechac do Polski.Zadzwonilam do polskiego ksiedza z tutejszej parafii i ponownie zwalilo mnie z nog:mdleje: Potrzebujemy tylko odpisy z aktu chrztu-juz zamowione i mamy sie do niego zglosic.Zadnych nauk nie potrzebujemy bo jak ksiadz powiedzial czego on stare mazenstwo bedzie uczyl.Mamy tylko ustalic date i tyle.Na pytanie ile to kosztuje powiedzial ze nic,jak chcemy to mamy cos do skarbonki w kosciele wrzucic.Bierzmowania Bartek nie potrzebuje do slubu-powienien miec ale nie musi.Tak wiec wczoraj wieczorem moj kolega Bartek ......OSWIADCZYL mi sie :evil_lol::evil_lol::evil_lol:i teraz mam NARZECZONEGO:diabloti:[/quote] Ja też żyję w grzechu, hehe ;) A słyszałaś o czymś takim, jak "świadek chrztu"? Na zasadzie chrzestnego, a nie musi mieć tych wszystkich posranych sakramentów ;) Jak mój braciszek zaciąży swoją dziewczynę, to ja świadkiem zostanę, bo kolega mąż w życiu się nie da do kościoła zaciągnąć, nawet po pijaku go nie zaprowadzę, bo za duży jest :diabloti:
  18. Dzień dobry na 400 stronie :)
  19. Dobry wieczór Żonkilciu :)) Jak tam w połowie tygodnia? Pierniczki Ci się nie przejadły jeszcze? Buzi :buzi:
  20. jbk

    Anioły i Demony

    Jak możesz powiedzieć, że to nudy, no wiesz, oburzyłam się w imieniu Maxinki i Borysa! Są przecudne, strasznie mnie wzrusza ten maluch jeszcze mniejszy od Maxinki :) Maxina też się bawi patyczkami? Fialka to patyka nie rusza :) Miłego dnia Loluś :)
  21. Swoją drogą, ciągle to samo te psy jedzą, a zapachy bywają różne ;P Witaj Izu znad papierów :)
  22. Witaj Jabłuszkowa :) Jakieś nowe funkcje widzę na dogo, może temu się buntuje ;) Mogę Cię zaprosić do swoich znajomych?? Zróbmy z dogo nową naszą klasę :diabloti:
  23. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/3b4e8bfc88be303c.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images44.fotosik.pl/15/53dd164666459e27.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images31.fotosik.pl/371/4c6298e0948332c7.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images27.fotosik.pl/279/7b6212cad34ff11b.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/370/cd61111d0b45c1c6.jpg[/IMG][/URL]
  24. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images23.fotosik.pl/279/88d76793e3305503.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/370/6cb77a9407352f41.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images34.fotosik.pl/371/dc8bd60ac7d7b6d4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images26.fotosik.pl/280/a586f3f025beea87.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images29.fotosik.pl/279/11ee331438aca170.jpg[/IMG][/URL]
  25. [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images43.fotosik.pl/15/0e875f5f86fdd5a4.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images39.fotosik.pl/15/717fb59ed58a805f.jpg[/IMG][/URL] [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images32.fotosik.pl/370/a78c37e6d06ab53f.jpg[/IMG][/URL] Mój maluszek :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images33.fotosik.pl/376/10b06ea76e4138a7.jpg[/IMG][/URL] I wszyscy razem :) [URL=www.fotosik.pl][IMG]http://images28.fotosik.pl/280/3c3b11f79f9167fd.jpg[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...