-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
[IMG]http://images42.fotosik.pl/155/1616aa469863ab4bmed.jpg[/IMG] Popatrzcie tak wspaniale namalowała lilk_a Harnasia :lol::lol:
-
[quote name='lilk_a']:multi::multi:nareszcie trafiłam:multi::multi: szukałam aż znalazłam ;)[/QUOTE] Jak miło Cię gościć na wątku moich zwierzaków.:loveu::loveu: Jednego z nich miałaś okazję poznać już bardzo dokładnie:diabloti: Muszę tu zdradzić, że że lilk_a pięknie maluje i zrobiła wspaniały portet Harnasia na gwiazdkę dla mojej córeczki. Zrobię jego zdjęcie i wstawię, to same zobaczycie jakie cuda potrafi stworzyć.:razz:
-
[quote name='GPooLCLD']jeżeli ona taka temperamentna i łakoma:evil_lol: to może warto jej poszukać domu sportowego? jakby tak się wybiegała na torze agility to może nie miałaby takich zapędów niszczycielskich[/QUOTE] Myślę że zapędy niszczycielskie powoli będą zanikały.Ona chyba po raz pierwszy w życiu jest zmuszana do świadomego kontaktu z człowiekiem. Jest jeszcze zdezorientowana i nie bardzo wie na czym polega koegzystencja z dwunożnymi. Ale wszystko przed nią. Zresztą [B]szukamy każdego dobrego domu[/B] dla Zyty, może być również sportowy.
-
[quote name='teacherka']Frytka była w Falenicy i kiedy na DOGO wyczytałam, że jest adoptowana też wiedziałam, że coś jest nie tak, bo ciągle widziałam ją na stronie Psiego Azylu. Powiadomilam o tym Isadorę i ..... Dalej wiecie, jak było. Z wyrazmi najwyższego szacunku pozdrawiamy Was serdecznie. Beata, Tinka i Selcia.[/QUOTE] Frytkę wypatrzyłam równo rok temu w Boże Narodzenie. Całe szczęście już zapomniała o poprzednich przejściach.Jest bardzo zabawna,ma już siwy pyszczek a zachowuje się jak szczeniaczek, biega ,rozrabia,zaczepia inne psiaki. To chyba największa metamorfoza ze wszystkich moich zwierząt,więc sprawia mi to olbrzymią przyjemność.:lol: Najśmieszniejsze jest jedzenie przez Prytę suchej karmy.Przynosi ją do pokoju na dywan, kładzie się na niej grzbietem i tarza się. Potem podrzuca jak piłeczką i jak ją znajdzie to dopiero zjada.Jak jej się nie uda to znajduje ją mój TZet w momencie nadepnięcia, co oczywiście sygnalizuje odpowiednim dźwiękiem,którego nawet w przybliżeniu nie jestem w stanie przytoczyć :diabloti:
-
Tolek i jamniki korabiewckie---> nowe fotki.
bianka0 replied to JamniczaRodzina.'s topic in Już w nowym domu
JESTEM PEŁNA PODZIWU DLA WASZYCH ZDJĘĆ :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jak Wam się to udaje ? [B] SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU DLA CAŁEJ JAMNICZEJ RODZINKI[/B]:loveu::loveu::loveu: -
Bardzo dziękuję za życzenia Jamnicza Rodzino:loveu::loveu::loveu::loveu: Czekam na Wasze niepowtarzalne zdjęcia na wątku,ja próbowałam swoim jamnikom porobić w czapeczkach, ale je zeżarły, zanim pstryknęłam pierwszą fotkę :diabloti: A to mój kolejny siódmy pies (poprzedni Dukat ma cudowny dom w Warszawie! ) To jest ZYTA z zespołem ADHD [IMG]http://images38.fotosik.pl/236/02f45e5cec3dc6c5med.jpg[/IMG] I jej wątek : [url]http://www.dogomania.pl/threads/176445-ZYTA-bezdomna-zagA-odzona-suczka-jej-szczeniAE-ta-nie-przeA-yA-y[/url]
-
Popatrzcie jak łagodnie wygląda,jaka spokojna na zdjęciu : [IMG]http://images40.fotosik.pl/238/3d0fd5c9fa59c30cmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/242/46a37661eb1f033fmed.jpg[/IMG]
-
[quote name='funia']dzisiaj zjadła kable od lodówki[/QUOTE] No nie :angryy: Wczoraj od telewizora , dzisiaj od lodówki .Jakie jeszcze są kable , czego się można jutro spodziewać w jej menu :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Żeby tylko TZ- ta Krysi nie zjadła :diabloti:
-
[quote name='ulka 1108']jeśli są potrzebne pieniądze to podajcie mi nr konta na pw jutro wpłacę, a cholerna polska wiocha to w większości niedouczone chamstwo, patologia i degeneraci[/QUOTE] Ulka jesteś kochana :loveu::loveu::loveu: Po raz pierwszy spotykam się z tak szybkim odzewem i propozycją pomocy materialnej:roll: Całe szczęście Zyta zebrała bardzo ładną sumkę na bazarku grzybkowym.Starczy na piękną, ciepłą budę, szczepienia, odrobaczenie, odpchlenie, sterylizację .Wpłaty na bazarku pokryją co najmniej dwa miesiące jej utrzymania i zostanie co nieco na karmę i pokrycie szkód jakie poczyniła w domu tymczasowym:razz:A możesz mi wierzyć jest w tym mistrzynią :angryy:.ADHD na 100 % Natomiast bardzo będę wdzięczna za podnoszenie jej wątku , bo niestety bardzo niewiele mam czasu żeby tu zaglądać :crazyeye:
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Fokus i Fabian są w innych boksach, z ta zgoda to bywa roznie, ale zazwyczaj scięc nie ma, psy chyba czują, co razem przeszly i ze potrzebują siebie nawzajem. Ale problem jest w wolnym miejscu - jak zabiorę Fokusa to do suczki, dla drugiego psiaka na pewno do konca styzcnia nie będzie miejsca:roll: Fabian musi biedak czekac...:roll:[/QUOTE] Myślę o tym , że gdyby Fokus i Fabian zgadzały się między sobą to potem poszłyby do hoteliku razem jako ,,dwupak '' w jednej klatce. Podobnie już robimy z suniami w hoteliku u Murki. Wtedy udałoby się uratować obu. -
Można już ogłaszać Danusiu :loveu: [B]Zyta[/B] jest pieskiem bardzo posłusznym w domu ,ale pozostawiona sama na dłużej niż pół godziny dostaje furii, niszczy wszystko co jest w zasięgu zębów.Podobnie jest na dworze, w obecności człowieka jest wszystko OK, ale kiedy musi zostać sama próbuje uciekać,i płacze :shake: W domu nie załatwia swoich potrzeb, karnie sygnalizuje chęć wyjścia. Na spacerze ładnie chodzi na smyczy. Zyta nadaje się do domu z ogródkiem, może być w bloku, ale warunkiem jest obecność ludzi w domu.Strasznie się boi zostawać sama.:roll:.Bardzo lubi dzieci, ma olbrzymią chęć do zabawy z nimi. Byłaby dobrym ich towarzyszem:razz: Za ok 10 dni może być już sterylizowana. [IMG]http://images39.fotosik.pl/238/0e7b75fb7d919636med.jpg[/IMG]
-
[B]ZYTA[/B] jest dwuletnią suczką błąkającą się od kilku miesięcy na wsi, gdzie pies ma mniejszą wartość od kury. [B]Zyta wraz ze swoimi szczeniętami umierała z głodu na oczach całej wsi , na oczach kilkuset ludzi[/B] od co najmniej dwóch miesięcy. Przeganiana i bita przez wszystkich, bo każdy się bał że z suką przyjdą szczenięta. [B]Nikt nie rzucił nawet[/B] [B]ochłapu jedzenia ,,żeby się nie przyzwyczaiła "[/B].Czym się żywiła przez pierwsze miesiące ? to pozostanie jej tajemnicą . Niestety przyszło na świat pięć szczeniaczków , zdziczałych , nie znających człowieka. Dwa pieski podobno rozebrali chłopi, ale próba ich odnalezienia spełzła na niczym. Jeden piesek miał porażone tylne kończyny, ale po nim ślad zaginął najwcześniej, pewnie umarł gdzieś w krzakach. Dwie suczki pomimo strachu zaczęły z głodu podchodzić do ludzi, nie wzbudzały w nikim litości. Jedną udało się złapać, niestety po dobie zmarła. Była zbyt wycieńczona i chora. Druga ,nieco silniejsza włóczyła się za matką, która już znowu miała cieczkę , została zagryziona przez psy. [B]Zytę [/B]powoli oswoiła jedyna osoba na wiosce,w której pozostało jeszcze trochę wrażliwości - starsza, samotna kobieta. Dała jej miejsce w szopie i zaczęła dokarmiać, to ona próbowała łapać i ratować szczenięta.W końcu zdeterminowana zadzwoniła do mnie do pracy i poprosiła o pomoc. Od tygodnia Zyta jest w płatnym DT pod Zamościem. Opiekuje się nią wspaniała osoba, która ma swoich sześć chorych lub starych psów i ok 20 kotów.Bardzo często nie ma czym ich nakarmić, ten tymczas pozwoli jej kupić karmę dla swoich zwierząt. [B]Zyta[/B] nie jest jeszcze psem bezproblemowym, nigdy nie miała swojego człowieka, nigdy nie była uczona współżycia z ludźmi. Ale trafiła w bardzo dobre ręce, Krysia jest właściwą osobą do jej socjalizacji, która nie jest łatwa. [B][SIZE=4] Zyta od 29.03.2010 . przebywa w hoteliku u funi pod Zamościem[/SIZE][/B] [SIZE=4][B]Tel. kontaktowy 601 071 963[/B][/SIZE] [B]ZYTA[/B] jeszcze u staruszki która się nią zaopiekowała : [IMG]http://images50.fotosik.pl/242/7237cde12d5835eemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/240/cb0385b261d1b7cfmed.jpg[/IMG] [B] ZYTKA[/B] w drodze do domu tymczasowego [IMG]http://images38.fotosik.pl/236/02f45e5cec3dc6c5med.jpg[/IMG] Tak Zytka cieszyła się kiedy zobaczyła dzieci i ludzi nią zainteresowanych : [IMG]http://images46.fotosik.pl/241/1fcedd863f450ba6med.jpg[/IMG] Ostatnie maleństwo Zyty, które dostało szansę na życie. Niestety za późno. [IMG]http://images36.fotosik.pl/125/833f91336519cd63med.jpg[/IMG] [B]A to jest bazarek dla Zyty , na jej utrzymanie , szczepienia, sterylizację :[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/175661-Grzyby-na-A-wiAE-teczny-stA-A-cena-A-ycia-bezdomnej-zagA-odzonej-suczki[/URL] [B][SIZE=4]OGŁOSZENIA ZYTY:[/SIZE][/B] [URL="http://www.eoferty.com.pl/zyta_mloda_bezdomna_zaglodzona_suczka_szuka_dom_161534.html"]e-oferty[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/zyta-mloda-bezdomna-zaglodzona-suczka-szuka-domu_3391.html"]nasi pupile[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=24967"]giełda ogłoszen[/URL] [URL="http://zamosc.olx.pl/zyta-mloda-bezdomna-zaglodzona-suczka-szuka-domu-iid-65407332"]ogłoszenia olx[/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6_Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/10_Oddam_zwierzaka/25282_ZYTA_m_oda_bezdomna_zag_odzona_suczka_szuka_domu_.html"]petsy[/URL] 1. [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierzaki-psy-szczenieta-liczna-wesola-szuczka-szuka-domu-W0QQAdIdZ195748684"]http://warszawa.gumtree.pl/c-Zwierza...AdIdZ195748684[/URL] 2. [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4540929_sliczna_wesola_szuczka_szuka_domu.html"]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/4540...zuka_domu.html[/URL] 3. [URL="http://www.ojej.pl/755571/%C5%9Aliczna-weso%C5%82a-szuczka-szuka-domu-.html"]http://www.ojej.pl/755571/%C5%9Alicz...uka-domu-.html[/URL] 4. [URL="http://www.eoferty.com.pl/sliczna_wesola_szuczka_szuka_domu_178799.html"]http://www.eoferty.com.pl/sliczna_we...mu_178799.html[/URL] 5. [URL="http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/do_adopcji/psy/showAdvert4069404.html"]http://www.kupsprzedaj.pl/zwierzeta/...rt4069404.html[/URL] 6. [URL]http://zamosc.olx.pl/item_page.php?Id=85097373&g=6[/URL] 7. [URL]http://www.cafeanimal.pl/zwierzaki/Zyta,38015[/URL] 8. adopcje.org 9. [URL]http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=56410[/URL] 10. [URL]http://www.morusek.pl/ogloszenie/18107/podglad/[/URL] 11. [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,13834,Lw==.html"]http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa...3834,Lw==.html[/URL] 12. [URL="http://www.psiamania.pl/advertisement_preview.aspx?item_id=2283&title=sliczna-wesola-szuczka-szuka-domu-"]http://www.psiamania.pl/advertisemen...ka-szuka-domu-[/URL]!! 13. [URL]http://neeon.pl/ogloszenie.php?id=110697[/URL] 14. [URL="http://kielce.pajeczyna.pl/Spolecznosc-zwierzaki/422102-liczna_weso_a_szuczka_szuka.html"]http://kielce.pajeczyna.pl/Spoleczno...zka_szuka.html[/URL] 15. [URL="http://owi.pl/ogloszenie/Sliczna_wesola_szuczka_szuka_domu_,138664"]http://owi.pl/ogloszenie/Sliczna_wes...a_domu_,138664[/URL] 16. [URL="http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/sprzedam-psa/ogloszenie/nliczna_wesola_szuczka_szuka_domu,13322/"]http://adpost.pl/sprzedam/zwierzeta/...ka_domu,13322/[/URL] 17. szerlok.pl - nie mogę dodać ogłoszenia, 18. [URL="http://www.top-ogloszenia.net/Zwierz-ta-Psy-i-koty-Sliczna_wesola_szuczka_szuka_domu_-18-119-165641"]http://www.top-ogloszenia.net/Zwierz...-18-119-165641[/URL] 19. [URL="http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.html?page=show_ad&adid=59519&catid=26&Itemid=11"]http://www.wstawaj.pl/ogloszenia.htm...d=26&Itemid=11[/URL] 20. [URL="http://nasza-lista.com/index.php/ads/95903/0/sliczna-wesola-szuczka-szuka-domu.html"]http://nasza-lista.com/index.php/ads...zuka-domu.html[/URL] 21. [URL="http://www.tusprzedaj.pl/temp-11425/sliczna-wesola-szuczka-szuka-domu-.html"]http://www.tusprzedaj.pl/temp-11425/...uka-domu-.html[/URL] 22. [URL="http://www.iogloszenia.net/1547,zyta-jest-najlepszym-potwierdzeniem-prawdziwosci-stwierdzenia-czas-le.html"]http://www.iogloszenia.net/1547,zyta...a-czas-le.html[/URL] 23. ogloszenia-info.pl 24. [URL="http://www.krakusik.pl/39925_sliczna_wesola_szuczka_szuka_domu_.html"]http://www.krakusik.pl/39925_sliczna...uka_domu_.html[/URL] 25. [URL="http://www.ogloszenia.krakow.pl/index.php?nr=20082&src=aktywacja"]http://www.ogloszenia.krakow.pl/inde...&src=aktywacja[/URL] allegro:[URL]http://www.allegro.pl/item981650309_zyta_sama_nie_wie_jak_zyc_bezdomna_zastraszona.html[/URL] [B] BANEREK DLA ZYTKI[/B] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/176445-ZYTA-bezdomna-zagA-odzona-suczka-jej-szczeniAE-ta-nie-przeA-yA-y"][IMG]http://img188.imageshack.us/img188/2394/46a37661eb1f033fmed.jpg[/IMG][/URL]
-
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Co słychać u słodkiej Bezy, czy w Wigilię powiedziała coś ciekawego ? A może dała sobie zrobić jakąś nową fotkę uwidoczniającą jej piękno ?:crazyeye::crazyeye: -
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Dzisiaj bylam w schronie, Fokusa nie bylo na zewnątrz. Tez martwię sie o piesia, jak u nas nas zwolni się to wezme go do kojca, niech przeczeka do lutego.[/QUOTE] Tolu,to może weźmiecie go z tym drugim psiakiem,Fabianem, oba są zdominowane , wystraszone, nie powinny się ścinać ? -
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[B]Czy Fokus wytrzyma w schronie do lutego ?[/B] Od lutego ma zaklepane miejsce w hoteliku u Funi. Ale w tym przeklętym schronie już nie raz znikały z różnych powodów psy , którym zaczynało się wszystko układać.:shake: Dziękuję Danusiu za ogłoszenia :lol: -
Bursztyn znalazł wspaniały dom i kobietę swojego życia!
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Niestety nie mogę więcej zadeklarować tylko 20 zł miesięcznie.:shake: Za dużo ostatnio tych psiaków z zamojskiego schronu, potrzebujących pilnej pomocy.Czy w chwili obecnej jest to najtragiczniejszy schron w Polsce ? -
[quote name='Tola']Olga7 - nie ma tyle kasy. Bianka0 bedzie sponsorowala Fokusa, ale myslę, ze powinien jechac do pewnego miejsca. Nie znam tych tymzcasow i nie wypowiadam się, jak prawda lezy posrodku, to tez zadna gwarancja. Zresztaw sprawie Fokusa powinna decydowac Bianka0 - gdzie jedzie.[/QUOTE] Tola myślę że Fokus już tyle przeszedł w schronie, że jest dostatecznie zahartowany na zimno i przebywanie na dworze. W jakimkolwiek kojcu z ciepłą budą będzie miał lepiej niż w schronie, gdzie w mrozy 9 psów będzie walczyło o 3 budy .Swoją agresję wyładują na tych zdominowanych. Mam jamniki gładkie ,szorstkowłosego i jamnikowatego kundelka.Zdecydowanie najlepiej mrozy i zimno znosi jamnikowaty kundelek ,pomimo że ma gładką sierść.To jest genetyka wielorasowców. Naprawdę nie jestem za tym żeby szukać hotelików z kaloryferami i i karmą niebotycznie drogą, on musi być bezpieczny, mieć ciepłą budę nawet dzieloną z drugim psiakiem zdominowanym , czyli może z Fabianem oraz dostawać jeść . Może coś takiego szukać dla obu ?
-
Czyli Tofik zostaje na obecnym tymczasie ?
-
[quote name='leni356']Ja zarezerwowałam miejsce w hoteliku za 250 zł za małego psa, może chcecie wysłać któregoś? Np Fokusa żeby doczekał do lutego? Jutro muszę dać odpowiedź, hotelik pod Warszawą[/QUOTE] Jeżeli jest zarezerwowany hotelik, to szkoda stracić to miejsce.Oczywiście że Fokus może zacząć wcześniej pobyt w hotelu. Gdzie , u kogo w hotelu jest miejsce ?
-
[quote name='ala123']Na pewno było to określenie jak najbardziej trafne.[/QUOTE] Jak zdążyłaś Alu poznać p.Elę, to było to określenie bardzo ,,soczyste'':evil_lol: Ale serce ma bardzo dobre,wczoraj z wrażenia aż spociły jej się oczy.
-
[quote name='Isadora7']Bianka to może ja odczytam z tydzien, dwa z poadopcyjna? Niech on sie uspokoi troche.[/QUOTE] Spokojnie można odczekać.Mam pełen kontakt telefoniczny z p.Ewą ,wszystko konsultujemy na bieżąco.Domek i ludzie [B]SUPER !![/B].:loveu: Wizyta byłaby niezbędna gdyby wynikły jakieś kłopoty z wzajemną adaptacją,co oczywiście jeszcze nie jest wykluczone,ponieważ to dopiero pierwsze dni. Ale na razie jest wszystko OK.P.Ewa ma przesłany wątek Dukata na maila i może również sobie spokojnie go śledzić.:crazyeye:
-
[B]Dukat już w swoim nowym wspaniałym domu[/B]. Wszystko w porządku,jest jeszcze niespokojny, popiskuje chodząc po mieszkaniu,jeszcze nie rozumie że to jego nowe miejsce do życia. P.Ewa i jej mąż są bardzo cierpliwi,zawsze mieli psy i dobrze rozumieją jak się teraz Dukat czuje,że potrzeba mu parę dni czasu.Dukat boi się małych pomieszczeń:windy,łazienki,ale nie reaguje paniką.Powoli poznaje teren i zapoznaje się z psiakami sąsiadów.Jest grzeczny,olbrzymi pieszczoch i żarłok.W nocy spał spokojnie,trochę wędrował po mieszkaniu.Dzisiaj wrócił z zakupów z nową obrożą i smyczą do kompletu,oraz otrzymał swój pierwszy zapewne w życiu kaganiec.:cool3:W niedzielę zapozna się z sześcioletnim Jasiem i będą zdjęcia . Przed samym wyjazdem dostarczył nam sporą dawkę adrenaliny ,doprowadzając mnie niemal do zawału.:angryy: Mało brakowało a wyjazd nie doszedłby do skutku.Na porannym spacerze w niedzielę zrobił w piorunującym tempie podkop i po prostu uciekł do lasu.Poszukiwania łobuza trwały prawie 24 godziny.Pół nocy jeździłyśmy z córką po okolicznych lasach drąc się niemiłosiernie,licząc na to że usłyszy i przybiegnie. A Dukat po prostu wrócił sam rano w poniedziałek przed samym wyjazdem, brudny,ubłocony,niwecząc przygotowany do wyjazdu pachnący wizerunek grzecznego psa.Nie było już czasu na kąpiel i właśnie w takim stanie przyjechał do p.Ewy.Musiał jeszcze tego samego dnia być wykąpany , nie sprawiał kłopotów przy myciu. Tak Dukat pożegnał się ze swoim dawnym życiem włóczęgi.:evil_lol: Bardzo dziękuję wszystkim za pomoc przy prowadzeniu wątku. Isadorze za allegro,Danusi za cały komplet ogłoszeń,dzięki którym został wypatrzony przez przez przyszłych właścicieli.Dziękuję Murce i Szermanowi za pomoc przy sterylizacji,oraz za przetrzymanie do wyjazdu,oraz w imieniu Dukata przepraszam za stres jaki zdążył im zafundować przed podróżą. Dziękuję również pati-c za wspaniały transport śmierdzącego Dukata. Bez pomocy Was wszystkich nie miałabym szans go uratować.:loveu:
-
Dzisiaj pokazałam zdjęcia Kropki - Lori w nowym domku p. Eli,u której była na tymczasie.Ona ją pielęgnowała przez 2 tygodnie w domu i poznała ją najbliżej z nas wszystkich.Nie ma wątpliwości że to Kropeczka. Niestety szkoda że nie mogę tu napisać jakim epitetem określiła poprzednią właścicielkę.:evil_lol:
-
[quote name='Kostek']nawet nie wiesz jak my zalowalysmy ze nie moglysmy zostac przywozac Frytaske,ech musimy jakos zblizyc te miasta bo przeprawa kilometrowa faktycznie straszna:([/QUOTE] Pamiętam,że kiedy przyjechała Frytka,sytuacja była dość napięta.Ani słowa nie pisnęłam nikomu,że będzie kolejny jamnik.Zaryzykowałam,ale warto było. Dzisiaj jest ulubienicą TZ-ta,on się zawsze śmieje że jeszcze żadna babka nie była w nim tak zakochana,nie patrzyła tak za nim i nie wyła na całą ulicę kiedy ją zostawia chociaż na chwilę. Zresztą coś mnie co do Frytki tknęło,jakbym przeczuwała,że wcale nie jest adoptowana w Warszawie.Była w bardzo kiepskim stanie kiedy ją przywiozłyście,trzeba było zmienić całe leczenie.Z przyjemnością do dzisiaj wspominamy jak nabierała u nas sił z dnia na dzień.Dzisiaj nie widać po niej tych wszystkich chorób wypisanych w kartach informacyjnych,jest bardzo żywotna,szaleje po schodach z góry na dół,potrafi rozrabiać jak pijany zając,mogłaby zjeść konia z kopytami.Na początku wymiotowała po każdym większym posiłku,męczyła się już po kilku schodkach. Jestem Wam bardzo wdzięczna,że ją przywiozłyście do mnie,nawet nie macie pojęcia jak niewiele było czasu. A miasta wcale nie są daleko,tylko jak zwykle na wszystko brakuje czasu......
-
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Rozmawiałam wczoraj z Murką,Beza została dopiero 2 tygodnie temu zaszczepiona od wirusówek. Teraz jadą dwa psiaki na sterylkę,ale dla Bezy po szczepieniu to jeszcze za wcześnie.Pojedzie następnym razem. Zauważyłam że Beza ma nawyki schroniskowe, charakterystyczne dla psów przebywających tam już zbyt długo. Kiedy się do niej podchodzi ,biegnie do kratki i łasi się,przymila.W momencie podchodzenia do innego psa kuli pod siebie ogon,zwiesza łepek i chowa do budy.Tak jakby traciła nadzieję.To jest takie smutne.