Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Fokus w kubraczku, ze swoją obrażoną miną będzie wyglądał zabójczo:evil_lol: Ciekawe w jakim kolorze będzie kubraczek od danki ? Tuptuś dostał bordowy, ale ...wyrósł z niego ,teraz w spadku dostała go Frytka.
  2. Tak Ewa, ale już teraz dostaję oczopląsu,:crazyeye: żeby nie zrobić pomyłki przy takiej ilości drobiazgu do sprzedaży. Przy licytacji zupełnie pogubiłabym się. Zresztą nie chodzi o maksymalną cenę, tylko żeby się wszyscy dobrze bawili , nie można zdzierać z ciotek pomagającym zwierzętom.:evil_lol: A Fabianek i tak już pięknie skorzystał :multi::multi::multi: Niestety zadra na razie miód sprzedałam, ale mąż coś zachomikował:angryy:, jak pójdzie spać będę dalej tropiła.
  3. Trzymam kciuki za słodką Bezę :lol: Musiałam dzisiaj chwilowo usunąć banerek Bezy, żeby zrobić miejsce na bazarek,może to był dobry znak :evil_lol:
  4. Klusko z lublina , jest domek chętny na malutką psinkę, Figa spełniałaby te warunki. To są dwie panie z Lublina. Czy nadal chcesz ją oddać do adopcji ?
  5. [quote name='matrioszka2']A czy ona czasem nie wystawia takich cudeniek na bazarku usługowym ?[/QUOTE] Na usługowym nie, ale część prac lilk_a wystawia na wybrane psiaki.Tak trafiłam w Jej galerii na portret konia i ....zakochałam się w Jej obrazach :loveu::loveu::loveu:
  6. Myślę że jak Fabian odżyje to też sobie na to nie pozwoli.Przecież to terierowata natura.:diabloti: Funiu możesz mieć ciekawie, :mad: musimy omówić strategię. A to łobuz Fokus, jeszcze dobrze nie odżył, sam był dominowany, a już chce się odegrać:shake:
  7. To dobrze, może troszkę przysiądzie na doopce, może Krysia odsapnie od niej.;)
  8. Zapraszam wszystkich chcących pomódź Fabianowi na bazarek dla niego: [url]http://www.dogomania.pl/threads/177104-Wykradzione-lasom-pasiekom-i-ogrodom-dla-Fabiana-wykradzionego-A-mierci?p=13834911#post13834911[/url]
  9. Zapraszam na bazarek dla Fabiana : [url]http://www.dogomania.pl/threads/177104-Wykradzione-lasom-pasiekom-i-ogrodom-dla-Fabiana-wykradzionego-A-mierci?p=13834911#post13834911[/url]
  10. [quote name='Tola']Mieszanki wybuchowej nie tworzą, ale chlopaki powarkują na siebie i strach zostawic ich na noc w jednym kojcu.:roll: Czyli niezależne, myśliwskie natury psów zaczynają się ujawniać.:shake: Będzie kłopot, tego się obawiałam. Koniecznie trzeba uzgodnić strategię ich ulokowania w hoteliku.
  11. Czy Fabianek nadal taki łagodny ? Będą się zgadzali razem z Fokusem w jednym kojcu ? Geny obydwóch są dosyć niezależne - jeden jamnikowaty, drugi terierkowaty. Mam nadzieję że nie stworzą ,, mieszanki wybuchowej ''w hoteliku :angryy:, bo funia nie zechce mi potem brać ,,dwupaków'':shake:
  12. Mam szczęśliwą rękę do domków moich podopiecznych, więc wierzę że Beza też trafi na ten najlepszy.:p Tylko czasami dość długo czekają na te domki, ale wolę poczekać dłużej a potem cieszyć się razem z nimi , jak z Guciem, Dukatem, Różą czy Neską.:loveu:
  13. A ja zazdroszczę lil_ce takiego talentu, który umożliwia tworzenie takich pięknych rzeczy:roll: Będzie jeszcze jeden obraz ale to niespodzianka na zupełnie innym wątku.:evil_lol: Jak znam życie zostanę za to porządnie obsztorcowana, ale co mi tam , ja więcej psiaków na razie nie mam , a uwielbiam prace lilk_i.:cool3:
  14. Przepraszam, że nie mogłam wcześniej zajrzeć, ale Tola wysłała mi wiadomość,więc już wiedziałam że Fokus na wolności :p Bieda, na tych nowych zdjęciach widać wyraźniej co musiał przechodzić:shake: Taki jamniczkowaty piesek ,bardzo podobny do mojego Maluszka,tylko znacznie chudszy. Jeżeli będzie miał podobną naturę, to Maluszek ma inteligencję jamnika,ale zachował spokój kundelka, nie ma w nim takiej złośliwości jak u pozostałych moich psiaków, jamników.;) Dziękuję że wypatrzyłyście go w tym schronie.
  15. Dziękuję za zaglądanie do Zyty.:loveu: Złośliwość przedmiotów martwych zmusiła mnie do spędzenia prawie dwóch dni bez przerwy w pracy:shake: Widzę że charakter Zyty dopiero się ujawnia i kształtuje.Za kilka tygodni pewnie coś innego polubi i nam pokaże. Funiu, kiedy będziecie mogły planować sterylkę, ona jest na pewno szczenna.
  16. Obaj są bardzo podobni, przyglądam się i nie wiem na którego patrzę :evil_lol: Koks ma bardziej leżące uszy, obaj są bardzo ładni , w typie teriera.
  17. [quote name='Jo37']Przepraszam ,że na wątku Fokusika . Jak będziecie w schronisku to poproszę o zdjęcia psiaka, który bronił Fabiana . Jemu też należy się dom . Załóżmy mu wątek i szukajmy sponsorów na opłacenie hotelu.[/QUOTE] Ja też cały czas o nim myślę.
  18. [quote name='Kostek']matko bosko az mi sie lza zakrecila- to jest przecudowne[/QUOTE] Tak, aż się chce każdego z nich przytulić pogłaskać:lol:
  19. [IMG]http://images41.fotosik.pl/241/10af254491cf2ec2.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/132/89ea27c850e9293b.jpg[/IMG] [IMG]http://images41.fotosik.pl/241/fdaa0ddeb4a938cb.jpg[/IMG] Nie ma wątpliwości,który to psiak. Na każdej akwarelce oddany jest jego charakter.:cool3:
  20. A teraz niespodzianka :multi::multi::multi::multi: Popatrzcie jak świetnie lilk_a namalowała całą ferajnę:loveu: [IMG]http://images48.fotosik.pl/245/129c48e68ad28456med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/245/a9a6dcc2008838c9.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/245/1c085362ec7ae283.jpg[/IMG]
  21. [quote name='lilith27']ma mikro głowe?[/QUOTE] Nie :shake:, ma makro brzuszek. W zespole Cuschinga te zmiany anatomiczne są nieodwracalne, po za tym jest wilczy apetyt, niezależnie od jej jamniczej żarłoczności ;)
  22. [quote name='kajetan']Ja na razie nie mam warunków by wziąć jakiegokolwiek psiaczka- student bez własnego mieszkania, tylko wynajmowane ( choć w domu rodzinnym są 3 PONy). Cieszę się, że wszystko na dobrej drodze i trzymam kciuki:)[/QUOTE] Kiedyś będziesz miał mieszkanie i pewnie mnóstwo psów. Kiedy urodzą Ci się dzieci przekażesz im szacunek i miłość do zwierząt.:p To dobrze że w tym kierunku zmierza młode pokolenie ;) Wszystko jest na dobrej drodze :lol: Bardzo dziękuję za wspieranie piekielnej Zyty .:evil_lol:
  23. [quote name='kajetan']Wpłacę coś na Zytę. Poproszę o numer konta wraz z adresem ( potrzebny do przelewu internetowego).[/QUOTE] Kajetan bardzo, bardzo dziękuję:loveu::loveu::loveu: Zobacz ile pieniędzy zebrała Zyta dzięki temu bazarkowi : [url]http://www.dogomania.pl/threads/175661-Grzyby-na-A-wiAE-teczny-stA-A-cena-A-ycia-bezdomnej-zagA-odzonej-suczki-ZakoA-czony[/url] Jest bardzo bogata w porównaniu z innymi potrzebującymi psiakami na dogo:shake: Materialnie Zyta jest zabezpieczona, potrzeba jej tylko [B]dobrego człowieka.[/B] Po raz pierwszy spotykam się na tym wątku z tak spontaniczną chęcią pomocy materialnej.:multi: Jeszcze raz bardzo dziękuję :loveu:
  24. [quote name='lilith27']jak Ty masz pięknie............ i jaki zwierzyniec......[/QUOTE] Witaj lilith27:lol: Całe piękno w moim domu to[B] właśnie ten zwierzyniec[/B].:diabloti: Dla nich się chce do domu wracać :razz: Jak Ci się podoba Twoja imienniczka Lilith, wydaje mi się że jest zadowolona i dość obfita :evil_lol: [IMG]http://images39.fotosik.pl/241/d4a6893b082fcf3dmed.jpg[/IMG]
  25. [quote name='Isadora7']A ja nie mogę? Już mam konto odblokowane :)[/QUOTE] Bardzo Ci dziękuję Isadoro:loveu: Ciągle nie mam czasu zaglądać na wątki. Teraz męczę się z nowym bazarkiem na Fabiana, bo jego nie brałam pod uwagę w sponsorowaniu.:shake: To wynikło tak szybko, Fabianek już wyciągnięty, więc teraz trzeba zdobyć fundusze na jego utrzymanie:lol:
×
×
  • Create New...