-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Mrozy ustąpiły :multi::multi:. Jest szansa że Fokusik dotrzyma do poniedziałku. Oczywiście w kojcu będzie już bezpieczny,ale to tylko kojec.:shake: Najwspanialszą możliwością byłby dom tymczasowy u Danusi.:lol:.To nie kojec i nie hotel, to najlepszy w Polsce jamniczy tymczas:evil_lol: Jeżeli danka1234 utrzyma swoją propozycję ( a jest to zależne od charakteru Fokusa, bo Tofik jest w domu dominantem, a Danusia pracuje ), a Fokus będzie nadal uległy,to transport nie będzie przeszkodą. Jakoś uda nam się to dopiąć. Wytrzymaj Fokusiku do poniedziałku . -
[quote name='funia']Wiem ,ale Danusiu za nic nie potrafię tak zrobić .Podpowiedz mi jak to zrobić .....[/QUOTE] Kasiu kiedy edytujesz sygnaturę wstaw banerki obok siebie .Jeżeli wkleisz następny pod spodem poprzedniego, to też tak Ci się zapisze w ogólnym widoku.
-
Może ta zła passa u Zyty już się kończy ? Pies, który nigdy nie był z człowiekiem też musi się do niego przyzwyczaić.
-
[quote name='magenka1']Te zdjęcia są boskie :loveu:[/QUOTE] Dziękuję,:lol: ale wejdź na stronę Jamniczej Rodziny.Tam dopiero są boskie zdjęcia:crazyeye: Ja niestety nie umiem okiełznać swoich psiaków żeby takie fotki zrobić:shake:
-
Z tymi posłankami to jest różnie w dzień.Jedyny kojec, do którego nie wchodzą pozostałe to Lilith, ta nie da sobie w kaszę napluć.:shake: Wie co to jest własność prywatna, pomimo że ma trzy zęby na krzyż umie popędzić intruza :diabloti: Pozostałe kojce są zajmowane w zależności od humoru, chociaż każdy ma swoje ulubione miejsce i nie wchodzą sobie w drogę. Czasami ich decyzje musiałam poprzeć solidnym klapem :mad: ale teraz dogadują się już bez mojego udziału. W nocy natomiast każdy ma swoje ulubione, niezmienne miejsce ( oczywiście wszystkie wokół mnie ). Ze mną śpi tylko moja miłość:loveu::loveu::loveu:Tuptuś. Wszystkie je bardzo kocham, ale Tupek pod tym względem jest bardzo wyjątkowy, muszę bardzo uważać ponieważ czasami zbyt ostre zdanie doprowadza go do takiego stanu że boję się żeby nie dostał ataku drgawkowego. Tuptuś ma swoje dwa nastroje : albo zakochanym wzrokiem jest wpatrzony, albo obrażony:evil_lol:
-
Dzisiaj u nas w nocy mróz - 20 stopni. Kiełbaski pozakopywały się w swoje kołderki, że trudno rozpoznać czy to ryjek:evil_lol: [IMG]http://images43.fotosik.pl/244/c4dd211e0cd60909med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/240/0f4a4af40ad1fddamed.jpg[/IMG] [IMG]http://images36.fotosik.pl/131/f1eae6e09269e391med.jpg[/IMG] [IMG]http://images40.fotosik.pl/240/8405c03bd5ac80e2med.jpg[/IMG] Tylko jemu gorąco [IMG]http://images43.fotosik.pl/244/8171a2ad126db6e9med.jpg[/IMG]
-
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Buziaczki też lubi rozdawać :evil_lol: Nikt o nią nie pytał :shake: -
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
No cóż nie czuję się dobrze z tą decyzją.:shake: Te mrozy....ale on rzeczywiście wydaje się w lepszej formie niż Fabian. Gdyby Słupsk był bliżej nas Fokusik jechałby już na tymczas do danki1234. Nie mam pomysłu na transport przez całą Polskę, nawet łączony.Może Wy coś wymyślicie, jakieś 300 km można wynająć pati-c. -
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Umieściłam Bezę na stronie mikropsów w potrzebie : [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie/page2[/URL] -
[quote name='Kostek']i uszy ma i oczyska i duuuzy apetyt no istny jamnik :D[/QUOTE] A na dodatek też najbardziej upasiony ze wszystkich koni w stadninie :diabloti:
-
[quote name='danka1234']widać że na upartego i w Harnosiu moznaby znalezć cos z jamnika,np.4 łapy :evil_lol:[/QUOTE] :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:Ale się uśmiałam. Na upartego to i w moim TZ-cie coś z jamnika znajdę :p
-
Funiu, może będą jakieś nowe fotki Zyty. Ja wyciągam z archiwum, ale już mi się kończy zapas.
-
Nasz najmniejszy grubasek nie był dzisiaj zainteresowany sesją fotograficzną. [B]Interesował go tylko owies.[/B] [IMG]http://images47.fotosik.pl/243/0ceabd88020c4418med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/98/0d0677a7ad2d6007med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/240/e3b445c640377fd0med.jpg[/IMG] Niestety nic go nie byo w stanie oderwać od żłobu :evil_lol:
-
[SIZE=3][B]Nie wierzę[/B][/SIZE] :shake:
-
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Wrzuciłam maliznę na mikropieski: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie?p=13809755#post13809755[/url] A może Norka, jest w jej wyglądzie trochę z lisiczki i trochę z norki. -
[quote name='Madallena']bianka wrzuc ja do mikropsow jak wazy nie wiecej niz 6 kg.[/QUOTE] Dzięki. Raczej nie waży więcej niż 6 kg, chociaż u Murki pewnie się po Zamościu podtuczyła.Na rękach Murki wygląda na większą, ale Murka też mikroskopijna.
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
Do ogłoszeń lepiej zaznaczyć to kopanie dołków, żeby potem z tego głupiego powodu zwrotu nie było.U jamnikowatych to raczej norma, ale można spokojnie tego oduczyć( żaden z moich pięciu nie kopie ) -
No:crazyeye:,też piękny [B]jamnik[/B]:evil_lol: Pewnie namalowałaś Fiśce dużo obrazów ?
-
Mania juz w DS i Maniek również znalazł już DS !!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='danka1234']teresz podała swój numer telefonu do kontaktu w sprawie suni i do ogłoszen,wpisałam go juz w pierwszym poscie.[/QUOTE] Jaka zapadła decyzja Danusiu, czy już będziesz startowała z ogłoszeniami, czy dopiero jak znajdzie się DT? Przydałoby się jej imię , jakoś tak głupio jak piesek jest bezimienny. -
[quote name='Madallena']Mi tez by sie przydalo. Dzwonia do mnie po Mala Biala a ta z tylu jest identyczna !! moze i ja opchne przy okazji ;)[/QUOTE] Madallena w Hoteliku u Murki jest też mała biała Beza z Zamościa (banerek w mojej sygnaturze.)
-
Jamniki i jamnikowate w potrzebie z całej Polski !!!!!!
bianka0 replied to danka1234's topic in Już w nowym domu
[quote name='Kostek']Zeta wlasciciel chcial ja uspic na swieta! ur 15-04-08 tak ma wpisane w ksiazeczke,odrobaczona,odpchlona,zaszczepiona, sterylka jeszcze nie wykonana sympatyczna mloda dziewczyna, dogaduje sie z psami, spi na poduszce maly cudak kontakt do mnie 504-226-339 [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Zeta mieszka w przytulisku pod Warszawa[/QUOTE] Czy wiadomo dlaczego chciał ją uśpić? Jest chora lub wyje pozostawiona sama , lub niszczy coś ?Czy po prostu bez podania przyczyny ?