Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. Niestety do dalekiego transportu nadawałby się tylko Goliacik,Tuptuś i Maluszek.No i oczywiście Harnaś po wynajęciu bookmana (ale on jest mało jamniczy). Lilith i Fryteczka zniosłyby podróż,ale ich stan zdrowia wymaga większej opieki i stabilizacji. Obie dziewczynki bardzo źle znoszą upały. Jogusiowi nadal nie wolno biegać , podskakiwać i chyba nie muszę pisać jak trudno mi go zmusić do spokojnego zachowywania się. Nie ma wyjścia następny zlot jamników musi być u mnie. (ze Słupska to też nie tak daleko jak się wydaje ;) )
  2. U Dukata bez zmian.Grzeczny,posłuszny,nabiera wagi. Będzie coraz ładniejszy. Bezpieczny, czeka na swój dom. Nikt o niego na razie nie pyta :shake:
  3. [quote name='Isadora7']Dopiszę wieczorem te informacje do allegro, moze zdjęcia jakieś nowe, trochę bym przebudowała moze[/quote] Wielkie dzięki Isadoro,dzisiaj poproszę o nowe zdjęcia.Może uda mi się podjechać samej,ale to jest 20 km ,a po pracy mam już dosyć. Liczę dni do urlopu.
  4. [quote name='funia']czyzb pani ela rzucała miesem :cool3:[/quote] To nie jest w dosłownym sensie ,,rzucanie mięsem''. To są wplatane w rozmowę słowa ,które w całości pasują do osoby,ale wyrwane z kotekstu brzmią niecenzuralnie. Ale Sabie to nie przeszkadza,ona jest szalenie zadowolona.Jest wesoła i zwariowana. Trochę jak Fryzia. Wszystkie pieski paradują już w czeronych obróżkach.
  5. Przepraszam za dwudniową nieobecność. Parę informacji o Dukacie z DT : Wet wpisał 4 lata, oglądał zęby Dukata i stwierdził, że to młody pies. Dukat jest świetnym psiakiem, bardzo łagodnym i wesołym. Można go polecić do domu z dziećmi. W domu będzie na pewno zachowywał czystość i nic nie będzie niszczył. Nie wyje i nie piszczy gdy zostaje sam. Potrafi się dogadać nawet z psem-samcem. Wszystko oczywiście zależy czy nie zostanie zaczepiony .Z suczkami w ogóle super. Nikt o niego nie pytał :shake:
  6. Dziękuję w imieniu Dukata.
  7. [quote name='Isadora7']Wreszcie dogo działa, czyli dzisiaj mam do zrobienia/skonczenia 14 aukcji. W tym Dukata. Do 2 w nocy czekałam łudząc się że forum odpali.[/quote] Isadoro Dukata aukcję zrobiłaś już parę dni temu i to piękną. Odpadnie Ci do zrobienia chociaż ta jedna,widać,że naprawdę jesteś zmęczona. Danusia też zaraz zrobiła mu piękny komplecik ogłoszeń,więc teraz tylko można czekać na telefony.
  8. [quote name='caelestis']i ja też zaglądam ;) w końcu na tym małym banerku trochę wygląda jak wysoki jamnik :evil_lol:[/quote] W końcu Dukat miał być jamnikiem,taką dostałam wiadomość,że w lesie plącze się zagłodzony jamnik. Kiedy pojadę do Dukata porobię mu ujęcia z boku ,nie z góry.Takie zdjęcia z każdego pieska mogą zrobić jamniczka. Nikt o niego nie pytał :shake:
  9. Filmik bardzo ciekawy,niestety musiałabym całkowicie wykasować dźwięk a tego z Bianką nie umiemy.Jeżeli go wstawię z dźwiękiem dostanę bana na 100%.
  10. Cisza,nikt nie pyta na razie o Dukata,ale najważniejsze,że jest bezpieczny.
  11. Rozmawiałam wczoraj z bratową nowej pani Nesci -kobietki są już prawdziwymi przyjaciółkami i obie są sobą zauroczone. A teraz tak dla przypomnienia dla tych którzy zapomnieli i tych którzy tego na tym wątku nie widzieli w jakim stanie była ta piękna Nesca w schronisku: [IMG]http://img44.imageshack.us/img44/66/spaniel.jpg[/IMG] [IMG]http://img17.imageshack.us/img17/8951/spaniel3.jpg[/IMG] [IMG]http://img22.imageshack.us/img22/7625/spaniel1.jpg[/IMG]
  12. No cóż Dukaciku,jednak szkoda,że nie okazałeś się jamnikiem. Pewnie jamnicze ciotki od czasu do czasu do ciebie zajrzałyby. A tak jesteś ni to pies ni to wydra,ale na pewno nie jamnik ,którego pojechałam łapać.
  13. [quote name='Isadora7']To co wyrzeźbić Funi allegro?[/quote] Isadoro w imieniu Soni bardzo prosimy o allegro. Funi to chyba allegro nie potrzebne,mój TZ-et chciał i bez ogłoszeń Funię adoptować.
  14. Dukat został zaszczepiony dzisiaj od chorób wirusowych. Nikt go nie poznaje z okolic w promieniu 50 km.
  15. Trzymamy kciuki. Loczek jest naprawdę apetyczny jak ciepła bułeczka ,gdyby nie moje 6 ogonów minuty bym się nie zastanawiała.
  16. Czyli pewnie miejscowi smarkacze się bawili strzelając z wiatrówki do ruchomego celu.Niestety w dzisiajszych czasach ta broń jest traktowana jak zabawka i może ją kupić sobie każdy ,nawet niepełnoletni. Sprawcy nie do wykrycia.
  17. Clo wrzuć chociaż jedno zdjęcie małej.
  18. Bardzo dziękuję Danusiu. Funia będzie brakowało tylko allegra. Jutro Sonia będzie zaszczepiona,a całe towarzystwo odrobaczone.Jest zgoda p.Elżbiety na sterylkę Muszki.Ale najpierw Saba ,potem maleństwo. Musimy poczekać na powrót i zgodę Ali,ponieważ Muszka byłaby wysterylizowana za pieniądze które pozostały po spanielce Nesce. Sonia szczęśliwa,szaleje jak wariatka,bawi się z Miśkiem, Muszka podchodzi do niej ostrożnie. Nie próbuje uciekać,nie niszczy sprzętów,nie kopie dołów.Ogólnie uwielbia bieganie i ruch.Potrafi biegać bez przerwy po podwórku pół godziny w kółko.Z chęcią wchodzi do domu,ale zaraz staje przy drzwiach i chce na dwór.Ona uwielbia przestrzeń.Wczoraj była na stokach(taki mały wodospad na rzece Branew) ,szybko wskoczyła do wody i wykąpała się.Nie chce jeść suchej karmy woli to co dostają pozostałe pieski,ale apetyt jej dopisuje.Chyba jej pasują te wiejskie wakacje,jest szcęśliwa. Mam przesłany przez dzieciaki p.Elżbiety film nakręcony komórką,ale muszę o pomoc poprosić córkę.
  19. Dzisiaj tylko jedno zdjęcie.Znalazłam jeszcze w tych zrobionych przez Maję: Wiecznie głodna Fryteczka podjadająca Jogusiowi z miski. Widać fajną budę lumpka - mój projekt,wykonanie TZ-ta. [IMG]http://images46.fotosik.pl/182/c11af59ef44f1fa9med.jpg[/IMG]
  20. Śrucina była z wiatrówki(charakterystyczny grzybek),czy z broni myśliwskiej ? Wet pewnie po wyjęciu to określił.
  21. [quote name='Isadora7']A ja się wpisuję na wątek. Dorotko jak będę potrzebna to powiedz tylko słowo a jestem :)[/quote] Dziękuję :p:p już wiele pomagasz podnosząc wątek. Tam gdzie jesteś na wątku Ty i Danusia wiem,że wszystko będzie dopilnowane i dopięte na ostatni guzik.
  22. Wielkie dzięki Isadoro. Super allegro,dla super psiaka.
  23. Domki o Darię raczej bić się nie będą,więc każdą propozycję trzeba dokładnie rozpatrzyć.Ci ludzie chyba mają olbrzymie serce,że z tymi wszystkimi przeciwnościami myślą o biednej staruszeńce,a to już duży plus dla domku.
  24. Pieniądze po Nesce, jeżeli Ala po powrocie z wakacji wyrazi zgodę chciałabym przeznaczyć na sterylizację malutkiej ,wiejskiej suczki Muszki. Jest to pies kobiety która wzięła na tymczas Sabę z tego wątku: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f28/sunia-wyrzucona-na-drodze-krajowej-143717/[/URL] Więc Murko jeżeli możesz poczekajmy na powrót Ali.
  25. Cała trójka psiaków dostała dzisiaj preparat od pcheł.Chyba advocat ,nie wiem,bo Szerman podał bezpośrednio mojej pielęgniarce,która go osobiście im zaaplikowała.Musiałam mieć pewnośc,że jest to dobrze zrobione,bo p.Elżbieta pewnie nigdy takich preparatów u swoich psiaków nie stosowała.Bardziej cywilizowani w stosunku do ,,braci mniejszych '' mieszkańcy wsi znają co najwyżej obróżki przeciwpchłowe. Jutro poproszę p.Stasia,miejscowego weta ,żeby podjechał i Sabę zaszczepił od wirusówek,oraz odrobaczył wszystkie psiaki. Funia,czy Saba jest pieskiem będącym pod opieką Emira?.Czy mam prosić o faktury na fundację?Czy Emir pokryje odrobaczenie wszystkich trzech psiaków ?(odrobaczenie tylko Saby nie ma sensu). Co do ogłoszeń widzę ze danka1234 już poszła spać.Zaczyna pracę wcześnie rano,pewnie zrobi je dopiero jutro wieczorem. Jeżeli Saba jest psiakiem emirowskim,dowiedz się u Waszego weta,iloma dawkami ma być zaszczepiona (ja się dostosuję do jego decyzji) oraz po jakim okresie od ostaniego szczepienia można ją wystrerylizować.
×
×
  • Create New...