-
Posts
10475 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by bianka0
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Pewnie jak Tola wróci, to będą nowe fotki.:crazyeye: Ciekawe czy dalej robi takie śmieszne minki ?:cool3: -
Czy ktoś pozna tego pana z innego jamniczego wątku ? [IMG]http://images36.fotosik.pl/135/b74cbb258163609b.jpg[/IMG]
-
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Czy Beza już po sterylce ? Wszystko w porządku u malutkiej ? -
[quote name='funia']Ten niby Barnaba ,bo oryginał juz nie żyje Był dzisiaj na wybiegu jutro fotę wrzucę .Chciałam go pogłaskać warczał a po chwili agresywnie rzucił się do mnie przez siatkę .....[/QUOTE] Więc staruszek Barnaba nie żyje, nie poszedł do adopcji? Widzisz funiu kierownik chyba miał rację, wzbudziłaś agresję nie tylko wśród szczeniąt, ale także u leciwego ON-ka :evil_lol:
-
Zakończył się i został rozliczony bazarek grzybkowy na Zytę : [url]http://www.dogomania.pl/editpost.php?do=editpost&postid=13695368[/url] [B][SIZE=5]DOCHÓD Z BAZARKU : 936,30 ZŁ [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/new_multi.gif[/IMG][SIZE=3] WYDATKI [SIZE=2]: [/SIZE][/SIZE][/SIZE][/B]Zakup budy ocieplanej, średniej wielkości - [B]360 zł[/B] Pobyt w domu tymczasowym od 21.12 .2009 do 21. 01.2010 - [B]200 zł[/B] Odrobaczenie 2x , odpchlenie -[B] 50 zł[/B] Szczepienie : wirusówki i p.wściekliźnie -[B] 50 zł[/B] Sterylizacja -[B] 200 zł.[/B] Pobyt w domu tymczasowym od 21.01.2010 do 21.02.2010 - [B]200 zł[/B]. [B]Łączna suma bieżących kosztów utrzymania Zyty - [SIZE=4]1060 zł.[/SIZE][/B] [B][SIZE=4]DZIĘKI WAM ZYTA MA ZABEZPIECZONE UTRZYMANIE DO 21.02.2010. [SIZE=6]DZIĘKUJĘ ZA UDZIAŁ W BAZARKU[/SIZE][/SIZE][/B]
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tolu,gdy będziesz robiła zdjęcia Fabianowi do ogłoszeń zrób również nowe dla Fokusa. Danka1234 chciałaby wymienić na nowe i wykasować te zza krat schroniska. -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Tolu, poproszę dankę1234 o ogłoszenia dla Fabiana, ale jak zwykle będzie komplet bez allegro.Tutaj może Ty kogoś masz. Na pewno danka1234 będzie prosiła o napisanie krótkiego tekstu o piesku i jakieś zdjęcia na których już lepiej wygląda Może będą takie na których jest widoczna mordka z bliska ? -
[quote name='kluska z lublina']niech inny psiak dostanie szansę ja muszę dać rade i rozwiązać swój problem w każdym razie Figa jest o niebo mniej uciążliwa od Miśki i szkoda mi się z nią rozstać w każdym razie jakby ktoś potrzebował czujnego i skutecznie odstraszającego psa stróżującego chętnie oddam mu Misię[/QUOTE] Klusko z lublina bardzo się cieszę, że zostawiasz Figę u siebie.:multi::multi::multi: Nigdzie jej nie będzie lepiej, jest już u Ciebie parę miesięcy i wygląda na szczęśliwą. Czyli Figunia ma domek stały :loveu: Panie już wybrały innego pieska, też potrzebował domu.
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Tola']Dodzwonilam się - Pani chce jamnika i to mlodego , nie mieszanca. Ma juz na oku jakiegos pieska.[/QUOTE] Pewnie z pseudohodowli :evil_lol: Fokusowi należy się porządny dom. -
Ech Zyta, przydałabyś się na moją sąsiadkę.:mad: Moich jest duuuużo ,ale kończy się na robieniu jazgotu, zębów żaden nie pokaże:shake:
-
Malutka biszkoptowa BEZA pojechała do domku!!!!
bianka0 replied to Murka's topic in Już w nowym domu
Będzie już maleńka miała to za sobą :p -
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Ciekawe czy jej się Fokus spodoba ? Byłoby dobrze bo to na miejscu, ale nic na siłę ,on jest tak piękny, że domek musi być dla chłopaka najlepszy. Jeżeli Fokusik ma 50 cm bez głowy, to z tym łebkiem chyba ze 100 cm ? -
Rozmawiałam wczoraj z Krysią. Już jest lepiej, Zyta powoli socjalizuje się :evil_lol: Idealnym miejscem do życia dla niej byłoby podwórko ze szczelnym ogrodzeniem i ciepła buda. Potrzebuje bardzo dużo ruchu, lubi biegać i szczekać. Bardzo lgnie do człowieka, lubi pieszczoty, ale za chwilę chce wyjść na dwór i poszaleć. Ona chyba rzeczywiście ma ADHD, musi być ciągle w ruchu. Bardzo lubi bawić się z innymi psami, te które są u Krysi są stare i chore, więc niestety nie są dobrymi towarzyszami do zabawy.Muszą znosić szalony temperament piekielnej Zyty :angryy: Sunia już zaczyna pilnować swojego terenu, nie wpuszcza obcych, pięknie i donośnie szczeka. Pokazała też z bliska zęby sąsiadce.;)
-
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']To super :):) bardzo sie ciesze. Jak tylko bedzie jakies uczciwe zdjecie bierzemy sie do roboty. Ja zrobie banerek. A potem trzeba bedzie znajome ciotki nagabywac :):) Mamy czas do konca stycznia, bo od lutego funia go wezmie :):) mam nadzieje, ze Ona o tym wie :):)[/QUOTE] Wie i obiecała, że da radę. Będę jej o tym przypominała co drugi dzień. Ona też bardzo chce żeby Mały czarny (Hero) wyszedł z więzienia. -
Tolu, czy to jest ten Barnaba, który zaginął ok roku temu ?
-
Klusko u Ciebie Figa ma wspaniały domek, ale muszę mieć pewność, że będzie go miała na zawsze. Proszę podejmij decyzję, te kobiety czekają na moją odpowiedź. Jeżeli Figa zostaje u Ciebie to jest malutka jamnikowata Mania w Nowodworze i ona dostanie szansę na dom.Nie mogę już dłużej nie odpowiadać , bo zniechęcą się do adopcji psa w ogóle.
-
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
On wcale nie jest duży. Na zdjęciach wygląda na bardziej masywnego pieska. -
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Jest tylko drobny szczegół w tym wszystkim. Tak jak pisałam , miejsce dla Małego jest do negocjacji z funią .Oba sponsorowane prze ze mnie psy miały być w dwupaku po nieco obniżonych kosztach pobytu. Jestem w stanie zgodzić się żeby Fokus poszedł oddzielnie po normalnej cenie dniówki za małego pieska.Wtedy dla Małego zwolni się miejsce w boksie z Fabianem. [B]Warunkiem jest zebranie stałych deklaracji na jego pobyt w[/B] [B]hoteliku[/B], czyli prosta, banalna sprawa. -
Jamnikowaty Fokus ponad 2 lata w schronie Juz w DS w Warszawie:):)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Może Fokus i Fabian tak narozrabiali, że lepiej to przemilczeć ? Kto by się spodziewał że Fokus taki waleczny, a taką słodką ma minkę na zdjęciu w banerku...no prawie jak buldog. -
Zyta wszystko zżera Krysi mężowi, podobno upodobała sobie teraz jego garderobę:evil_lol: Krysia nie chciała wyszczególnić pozostałych elementów , ale Zyta stanowczo powinna iść na sterylkę, bo to się może źle skończyć :mad:tylko jeszcze nie wiadomo dla kogo. Zyta również kradnie wszystko z posłania Karola i robi sobie legowisko niczym niedźwiedź w gawrze.:lol:
-
Koks wciąż czeka na własny dom. Juz nie czeka, ma własny DS:)
bianka0 replied to Tola's topic in Już w nowym domu
Myślę Ewa, że Fabian nie miałby nic przeciwko Twojemu ,,ględzeniu '', dzięki promocji bazarku piesek ma już odłożone na trzy miesiące życia w hoteliku :multi::multi::multi: Ciesz się Fabianku i piękniej w oczach.Czas niedługo pomyśleć o domu. -
[quote name='funia']Sterylka umówiona na poniedziałek godz 19 ,wyrżniemy jak to Bianka mówi lumpę i będzie git .[/QUOTE] Rany :crazyeye::crazyeye: to dziś jest poniedziałek.:-o Zyta pewnie po sterylce. Funiu wybacz, przeproś Krysię że nic nie zapytałam.:oops: To wszystko przez to szybkie tempo na bazarku Fabiana, cały czas tylko spisuję zamówienia, liczę słoiki i pakuję paczki :shake: Jeszcze raz przepraszam. Funiu jutro zadzwonię i przeleję pieniądze na sterylkę.