Jump to content
Dogomania

bianka0

Members
  • Posts

    10475
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by bianka0

  1. [quote name='magenka1']biankaO bardzo fajny masz ten zwierzyniec a ja się pochwalę (mam nadzieje, że nie będziesz miała mi za złe), że mam nowego domownika miał być tylko dom tymczasowy a stał się stały tu jest link z opisem: [URL]http://www.przytulpsa.pl/[/URL] a sunia nazywa się Hela :) (drugi opis na stronie), pozdrawiam serdecznie wszystkich domowników!!![/QUOTE] Ale masz serducho:loveu: Jeżeli się nie obrazisz wrzucę zdjęcie Heli.A ta parówka obok Heli to kto ? [IMG]http://przytulpsa.pl/aktualnosci/php/zdjecia/116/duze/002.jpg[/IMG]
  2. A tu [B]niespodzianka [/B]. Od pół roku mieszka u nas w drewutni dzika szylkretowa [B]kociczka.[/B] Początkowo była piekielnie dzika:angryy:, nie mogliśmy się nawet jej dobrze przyjrzeć. Mąż zrobił jej tam cieplutkie legowisko, a ja od pół roku przygotowuję do jedzenia siedem miseczek.:p Dzisiaj dała mi się po raz pierwszy sfotografować: [IMG]http://images47.fotosik.pl/243/7a2dd8768eabe217med.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/243/896ed1298bd3d476med.jpg[/IMG]
  3. Tam jest [B]KOCICZKA[/B] ,Frytula jak zwykle pierwsza tropicielka kotów [IMG]http://images38.fotosik.pl/239/cde8ab30c0db7948med.jpg[/IMG] [IMG]http://images46.fotosik.pl/242/eac982729d272391med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/97/9792120b1bba6ccamed.jpg[/IMG] Chcemy już do domu i to szybko ! [IMG]http://images49.fotosik.pl/243/6ae194814e57787amed.jpg[/IMG]
  4. W Nowy Rok po półgodzinnej łapance po domu :angryy: udało mi się wyrzucić je wszystkie razem na zimowy spacer. Po 10 minutach odstawiły koncert pod drzwiami piwnicy, żeby je TZ-et wpuścił do domu :shake: [IMG]http://images48.fotosik.pl/243/8aa257261a6a0b79med.jpg[/IMG] [IMG]http://images49.fotosik.pl/243/0924f1129a7eacbemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images48.fotosik.pl/243/c5ef52925710b155med.jpg[/IMG] [IMG]http://images45.fotosik.pl/243/640aedb24d07ce32med.jpg[/IMG] [IMG]http://images39.fotosik.pl/239/de0d43f38b679911med.jpg[/IMG]
  5. [quote name='evl'][B]Nie, ta na zdjęciu to mała dzika "pinczerka". [/B]Druga jamniczka jest miksem jamnika z jakimś małym kundelkiem - ma ciut grubszą kość, jest ruda ale nie tak gładka jak normalny jamnik, tylko trochę bardziej okłaczona. Nie była zbyt wylewna, po prostu stała i się przyglądała, ale nie szczekała ani nic. Dobrze sobie radzi w miejscu, w którym się znalazła. Bianko, ja będę w schronie z bonek w środę. Porobimy zdjęcia tej drugiej jamniczkowatej i spróbujemy się o niej dowiedzieć więcej. Ostatnio było trochę zamieszania, radio i w ogóle... Wolno nam wyprowadzać psy pod okiem pracowników na terenie schroniska oraz w najbliższej okolicy, jeśli pies nie przejawia zbytniej chęci zwiania w siną dal. Psy tam nie są głodzone, (niektóre są nawet za grube jak na moje oko), dostają tyle jedzenia, ile potrzebują jednak niektóre nie chcą jeść albo jedzą tylko troszkę :( Spodziewamy się wielu nowych psów po wczorajszej strzelaninie... Mam nadzieję, że większość z nich wróci do swoich właścicieli. Schron jest otwarty od rana gdzieś do godziny 16.[/QUOTE] Jeżeli jest tak jak piszesz to wszystko OK. Ale te zdjęcia często mówią o czym innym. No cóż żadna z Was nie jest tam stale, zapewne robicie co możecie. Będę wdzięczna jeżeli obfocicie jamnikowate, to wrzuci się je na wątek jamniczy. Jeżeli w schronie macie kontakt z personelem i przyzwoitą opiekę to będzie można prosić dankę1234 o ogłoszenia dla psiaków na całą Polskę.Moje wszystkie psiaki dzięki jej ogłoszeniom już są w domach.
  6. [quote name='malagos']Rozmawiałam z teresz. Moze jutro rano podjechać do schronu, moze psa przywieźć do Lublina. Zapytam tylko, kto by przywiózł jamniczkę do Warszawy? to ma być podłączenie się pod inny transport, z Zamościa czy Lublina... Kto to będzie? Musimy sie dzis dogadać.[/QUOTE] Na tym wątku jest uzgadniany transport [url]http://www.dogomania.pl/threads/136450-Zamojskie-psiaki-szukajAE-domA-w-i-miA-oA-ci/page130[/url]
  7. [quote name='Paulina_mickey']Zdjęcia to nie problem, bo od czasu do czasu ktoś z nas jeździ do schroniska. Gorzej niestety z informacjami będzie. Bo poza tym co możemy same zaobserować nikt nam więcej raczej nie powie...[/QUOTE] Czy wolno Wam zbliżać się do psów i dokarmiać słabsze ?
  8. [quote name='sacred PIRANHA']funiu możemy pojechać razem jeśli chcesz w poniedziałek Madallena ja będe zaglądać do schronu raz na jakis czas i szukać suniek Twoich:-) jakby co to je pod pache biorę tylko od razu pewnie zapodam im surowice na parwo żeby nie ryzykowac że przeniose na nie lub na podwórku u mnie złapią...[/QUOTE] Dziewczyny postarajcie się sprawdzić czy Fabian żyje.Może uda mi się uzgodnić z Tolą, żeby do kojca interwencyjnego zabrać jego zamiast Fokusa. Funia mówiłaś że Fokus wygląda nieźle, na zdjęciach też nie jest wychudzony. On może w schronie przetrzyma jeszcze miesiąc, wierzę że będziecie do niego zaglądać. Potem Funia zgodziła się wziąć ich do kojca na moje zklepane miejsce jako ,, dwupak ''. Danka1234 niezawodna jak zawsze obiecała mi pomódz utrzymać ich swoimi bazarkami. Ale jeżeli Fabian jakimś cudem żyje, to miesiąc dla niego to za długo.
  9. [quote name='danka1234']o drugiej jamnisi nic nie wiemy,wypowiadałam sie odnosnie tej chudziutkiej która Malagos chce przyjąc na tymczas.[/QUOTE] O drugiej jamniczce chcemy wiedzieć jak najwięcej, w jakim jest stanie i czy jej życie również jest zagrożone jak Atlanty. Kiedy będziecie miały jej zdjęcia to może być wstawiona na wątek jamników i ogłaszana, tak samo jak wszystkie jamnikowate które znajdziecie.Bez ogłoszeń i informacji o nich nie mają szans na adopcję. Trudno planować jakąś pomoc kiedy nic o niej nie wiadomo.
  10. [quote name='danka1234']jest wreszcie cała brygada w noworocznych czapeczkach.cudnie wygladaja robaczki.:lol: rozszarpanie czapeczek to nagroda za pozowanie,nalezało im sie.:evil_lol:[/QUOTE] Niestety Danusiu one w ogóle nie chcą pozować. Dwie osoby do zrobienia jakiegokolwiek zdjęcia, a i tak pozostawiają wiele do życzenia. One jak widzą aparat to się po prosu wszystkie chowają, może gdybym okleiła go plastrami szynki lub kiełbaski ...........:eviltong: Nie wyobrażam sobie jak robi te cudowne zdjęcia Jamnicza Rodzina. Bianka stwierdziła, że nasze to trzeba by było poprzyklejać do krzeseł i utwardzić lakierem bezbarwnym :diabloti:
  11. [quote name='teacherka']Od nas też najlepsze życzenia! A obraz [B]CUDO![/B] Tak bym chciała taki obraz moich jamniorków. Może kiedyś będzie taki bazarek.[/QUOTE] Wystarczy się zapytać lilk_i na PW , może znajdzie trochę czasu:lol:
  12. [quote name='Kostek']Wszystkiego dobrego w nowym roku dla calutkiej rodziny[/QUOTE] Bardzo dziękujemy i jak zwykle nieustannie zapraszamy na wizytę poadopcyjną u Frytki. Pewnie sporo skarg złożyłaby na nas: za mało głaskania:shake: ,zmuszanie do wycierania łapek :-(,wyrzucanie z kojca Lilith:placz:,odmawianie posiłków w porach w których ona sobie zażyczy:angryy:, no i podawanie obrzydliwych :mad:leków
  13. [B]ŁOBUZIAK GOLIACIK[/B] [IMG]http://images50.fotosik.pl/243/6b69d5817a33f862med.jpg[/IMG] [IMG]http://images50.fotosik.pl/243/645c692f84f946d8med.jpg[/IMG] Joguś, który wczoraj jak zwykle nam uciekł, wrócił porządnie sponiewierany i szczęśliwy. Zignorował mnie, czapeczki i Sylwestra.:evil_lol: Czapeczki zostały wszystkie chwilę potem zamordowane:diabloti:
  14. [B]warszawiak Tuptuś [/B] [IMG]http://images35.fotosik.pl/97/cf40a81cdda89ab0med.jpg[/IMG] [IMG]http://images35.fotosik.pl/97/7f1c2a0a97b33ebdmed.jpg[/IMG] [B]Frytka na słodko[/B] [IMG]http://images41.fotosik.pl/238/b769f7f2e8b60eaemed.jpg[/IMG] [IMG]http://images47.fotosik.pl/243/f529f6e57362c8d1med.jpg[/IMG]
  15. A tak świętowaliśmy z moimi parówkami Sylwestra: [B]KSIĘŻNICZKA LILITH[/B] [IMG]http://images42.fotosik.pl/155/bf8e4a58e7f9d7c2med.jpg[/IMG] [IMG]http://images43.fotosik.pl/243/da717b236168ff6cmed.jpg[/IMG] [B]GOSPODARZ MALUSZEK[/B] [IMG]http://images47.fotosik.pl/243/cb5b3bf83fbfd8f9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images44.fotosik.pl/243/a9ba61628cb83955med.jpg[/IMG]
  16. [quote name='JamniczaRodzina.']Portret poprostu dech zapiera cudo :loveu::loveu::loveu:[/QUOTE] lilk_a zgodziła się namalować akwarelki moich sześciu psiaków. Jak będzie już zrealizowane zamówienie, a lilk_a wyrazi zgodę to wrzucę na wątek ;)
  17. [quote name='danka1234']evl,wyciągnijcie tą jamnisie, nie martwcie sie o koszty,wezmiemy je na siebie tylko ja ratujcie puki jest jeszcze taka mozliwosc. Nie bedziecie miały zadnych długów zwiazanych z jamniczka,po prostu przekazcie ja nam pod opieke.[/QUOTE] I ponawiam prośbę, odnajdźcie wszystkie jamnikowate pieski w Waszym schronie. Jeżeli macie zdjęcia jamnikowatych wstawcie je na wątek.
  18. Jeszcze trochę Zytki :crazyeye: [IMG]http://images38.fotosik.pl/239/f3be960d480b38d9med.jpg[/IMG] [IMG]http://images37.fotosik.pl/238/415748bdbd5486ddmed.jpg[/IMG] [IMG]http://images42.fotosik.pl/155/eb782019f86674dfmed.jpg[/IMG]
  19. [quote name='GPooLCLD']mi chodziło o to żeby wykorzystać jej potencjał. Dobrze spożytkować nadmiar energii, taka luźna propozycja. Nie myślicie , że można by jej zostawić konga/dużą kość, jak tymczasowa opiekunka wychodzi z domu?[/QUOTE] Zyta ma pozostawione różne rzeczy do poskramiania swojego nadmiaru energii, włącznie z dużą kością. Niestety jej lęk i postępowanie w momencie samotności jest irracjonalne. Nie jest to rzadkością i trzeba sporo czasu i cierpliwości, żeby to ustąpiło.:-( Jedyna szansa, że trafimy na osobę świadomą jej stanu i bardzo cierpliwą :shake:
  20. [quote name='danka1234']ogłoszenia dla Zyty; [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/3075227_zyta_mloda_bezdomna_zaglodzona_suczka.html"]alegratka[/URL] [URL="http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAd?AdId=177223720&MessageId=MSG.VIEW_AD.AD_ACTIVATEDMXAdIdMZ177223720MXGuidMZ125ea67c-6c20-a20b-2685-2e05fffefec3&mpname=List-Ad&mpname=Conf-Ad-Total&mpuid=3200001%3B9131%3B177223720%3B24405733%3B%3B&secev=AQAAASXiCBwAAM0AAAABACIxMjVlYTY3Y2RmZi5hMjBiMjZmLjQzYjg0LmZmZmRjY2YzAAAAAQAAAAAKkDgoAK56foc9CR9q6gFsTj90BRh1FM%2F7&wmid=177223720"]gumtre[/URL] [URL="http://www.kokosy.pl/ogloszenie/62847"]kokosy[/URL] [URL="http://www.ogloszenia.interpress.net.pl/index.php/ogloszenia_zobacz,983713,,,,,,,,2/zyta_-_mloda_bezdomna_zaglodzona_suczka_szuka_domu_"]interpress[/URL] [URL="http://www.eoferty.com.pl/zyta_mloda_bezdomna_zaglodzona_suczka_szuka_dom_161534.html"]e-oferty[/URL] [URL="http://www.ojej.pl/dodaj_ogloszenie.html"]ojej[/URL] [URL="http://kupiepsa.pl/detail.php?siteid=51457"]kupie psa[/URL] [URL="http://www.adopcjapsa.pl/adopcja-psa-pies-szuka-domu,ogloszenie,10153,Lw==.html"]adopcja psa[/URL] [URL="http://www.nasipupile.pl/ogloszenia/zobacz/zyta-mloda-bezdomna-zaglodzona-suczka-szuka-domu_3391.html"]nasi pupile[/URL] [URL="http://www.przygarnijzwierzaka.pl/ogloszenia/?akcja=dodaj_ogloszenie"]przygarnij zwierzaka[/URL] [URL="http://www.gieldaogloszen.pl/ogloszenie.php?oid=24967"]giełda ogłoszen[/URL] [URL="http://zamosc.olx.pl/zyta-mloda-bezdomna-zaglodzona-suczka-szuka-domu-iid-65407332"]ogłoszenia olx[/URL] [URL="http://adsy.pl/ogloszenia/69/posts/6_Spo%C5%82eczno%C5%9B%C4%87/10_Oddam_zwierzaka/25282_ZYTA_m_oda_bezdomna_zag_odzona_suczka_szuka_domu_.html"]petsy[/URL][/QUOTE] Danusiu [SIZE=3][B]BARDZO DZIĘKUJĘ[/B][/SIZE] ,banerek też cudowny:loveu: Ogłoszenia przygotowane przez prawdziwą profesjonalistkę:p Nawet z tego potworka w tekście uczyniłaś przyzwoitą kobietkę:diabloti: Zaraz powklejam na pierwszą stronę. Moje wszystkie psiaki poszły do domu z Twoich ogłoszeń ! Nie ukrywam że chwilami traciłam nadzieję czy ona ma szansę na adopcję, ale kiedy obejrzałam ogłoszenia odzyskałam ją z powrotem:roll:
  21. TOFICZKU ŻYCZYMY CI ZDRÓWKA I ŻEBYŚ SIĘ CZĘŚCIEJ POKAZYWAŁ W TYM NOWYM 2010 ROKU:lol: POZDRAWIAJĄ LILITH, FRYTKA, MALUSZEK, TUPTUŚ, GOLIAT, JOGI , HARNAŚ NO I DOROTA I BIANKA:multi:
  22. [B]WSZYSTKIM ZAGLĄDAJĄCYM NA NASZ WĄTEK ŻYCZYMY DUŻO RADOŚCI W NOWYM ROKU, MAŁO PORZUCONYCH ZWIERZĄT NA SWOJEJ DRODZE , ZDROWIA DLA DWUNOŻNYCH I CZWORONOŻNYCH DOMOWNIKÓW[/B] :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu:
  23. [quote name='danka1234']a to dopiero niszczycielka,niczym chomik te kable pogryza, jutro wezme sie za ogłoszeniai banerek tez bedzie jutro bo kiepsko mi dziś internet chodzi.[/QUOTE] Dziękuję Danusiu, dzisiaj chyba mało osób zagląda na dogo i do ogłoszeń,więc mamy czas.
  24. [quote name='evl']Mała czarna siedzi z jamniczką, szczeniakiem i drugą jamnikowatą suką w boksie dla szczeniąt, więc zgadza się z innymi psami. Jest naprawdę mikroskopijna. Wkleję ONka i tę mikro-ONkę na adopcyjny wątek owczarków. ladyS., witaj z powrotem :multi:[/QUOTE] Czy macie może zdjęcia tej drugiej jamnikowatej suczki ?
  25. Czy któraś z wolontariuszek Emira wie czy Fabian jeszcze żyje, czy możecie go odnaleźć. Jeżeli przetrwał może mieć szansę na życie.
×
×
  • Create New...