-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-H-g2kzTKiMk/Tgo5LDfFXdI/AAAAAAAAGCg/Bgvni2eo3WA/DSC01114.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-232sSLNeZlo/Tgo5M2HMVfI/AAAAAAAAGCo/kMQ9EEFakUc/DSC01116.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-2hSbfjB0gv4/Tgo5NWgZBHI/AAAAAAAAGCs/A0QTWzXsguk/DSC01117.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-bS5cKRjXSJU/Tgo5OYEoekI/AAAAAAAAGCw/lRtoVGu8JIE/DSC01118.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ijiw7KpDvCQ/Tgo5PHv0rHI/AAAAAAAAGC0/TymI7fuTSwk/DSC01119.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-DJAOSlZKT2M/Tgo5FazK8KI/AAAAAAAAGCE/qJEvJ7wkSxs/DSC01107.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-cil1vpCo7Zw/Tgo5GSF0loI/AAAAAAAAGCI/0M_cc4dL4wo/DSC01108.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-h58aBhtK8ms/Tgo5IIEsgtI/AAAAAAAAGCQ/VL5GO3JMIzg/DSC01110.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-_dGgDR1_3iE/Tgo5JmzaO0I/AAAAAAAAGCY/18qWnuws-1Q/DSC01112.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-Vzb_d_4uRQ8/Tgo5KSBYQjI/AAAAAAAAGCc/9Q1dZ0i-Q0E/DSC01113.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-lsWRfjQghvI/Tgo5BKz1JnI/AAAAAAAAGBs/JqvMtnKMXmA/DSC01101.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-7oz0lfrkWd8/Tgo5CjDswcI/AAAAAAAAGB0/kl0jUqvu2-Y/DSC01103.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ylsjIadVOz4/Tgo5DXxzlbI/AAAAAAAAGB4/LXESyKerQsg/DSC01104.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rI8TMfOaq9I/Tgo5D3-wYoI/AAAAAAAAGB8/8BWDaSoeX4E/DSC01105.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-LuFYQzH8fkc/Tgo5EgGpIZI/AAAAAAAAGCA/eDC4T1IJ3LE/DSC01106.JPG[/img]
-
Jeszcze trochę ze zjazdu :cool3: [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Vyox43SjrZY/Tgo487L8HGI/AAAAAAAAGBY/HaWFGmSky8s/DSC01096.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-9sCMmrDICYI/Tgo490Vq4wI/AAAAAAAAGBc/7qMtBN80uc0/DSC01097.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-uwilPLKPmMI/Tgo4-k4q4_I/AAAAAAAAGBg/yk5ZrSXaWDo/DSC01098.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-BqAs0MUaaB0/Tgo4_oSvqGI/AAAAAAAAGBk/EpdkCHHOM28/DSC01099.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_erqjThaCEs/Tgo5ARwotXI/AAAAAAAAGBo/QrUAFEN_Vds/DSC01100.JPG[/img]
-
[quote name='deer_1987']E tam nie sa wcale takie zle te zdjecia :)[/QUOTE] Trochę nad nimi popracowałam, więc jakoś tam wyszły ;) [quote name='paulaa.']Oj tam, oj tam fajnie zdjęcia wyszły! ;) Strasznie fajny teren macie dla psiaków, ale nawet nie pytam gdzie, bo zawsze daleko od nas wszystko, na bielanach strasznie mało miejsc gdzie można z psem iść...[/QUOTE] To jest pole naprzeciwko cmentarza bródnowskiego :) A gdzie dokładnie mieszkasz na Bielanach, tzn. w jakim rejonie ? [quote name='Amber']Się wycwaniłaś Ewa, na żadnym zdjęciu cię nie widać, a twoich ja, a na moich motyleqq :evil_lol: Twoje są jaśniejsze od moich, ale też krótki obiektyw więcej światła zawsze złapie :)[/QUOTE] Haha :diabloti: Ja je rozjaśniałam jeszcze, bo większość zdecydowanie za ciemna wyszła ;) A obiektywu nie miałam krótkiego, tylko tele 55-200, chyba Ty masz taki sam ? ;) [quote name='dOgLoV']Wszystkie zdjęcia rewelacyjne !!!! fajnie spotkanko :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='kalyna']oo i tu też są takie fajne zdjęcia ze spacerku :) Ale Duffel to za spokojny jest dla tych ADHDowców :)[/QUOTE] Duffel ogólnie jest dość spokojny, ale teraz przez te problemy zdrowotne jest jeszcze bardziej wyciszony...Aczkolwiek to zalezy, czasami ma mnóstwo energii, na przykład dziś rano tak szalał z kolegą goldenem, że pole chyba z 10 razy okrążyli, a potem oboje padli...na błoto i zaczęli zapasy uprawiać :evil_lol: [quote name='lora']Ale świetny na pewno był spacer w tak dużym gronie. Zazdrościmy.[/QUOTE] Oj bez przesady, aż tak dużo nas nie było ;)
-
Cześć ! :) Wieki mnie tu nie było, no ale nadrobiłam już zaległości ;) Fajne wakacje miałaś, uśmiałam się czytając relację :evil_lol: Gratuluję nowego aparatu i czekam na jakieś fotki :D No i powodzenia w klasie maturalnej :kciuki:
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Strasznie mi się podoba to zdjęcie, Jari tak dostojnie wyszedł :loveu: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_0435.jpg[/url] No ale to...jest niesamowite :crazyeye: jakby Jari ważył kilka kilogramów zaledwie :lol: [url]http://img13.imageshack.us/img13/7056/dsc9886l.jpg[/url] -
[quote name='paulaa.']A do mnie nie doszły jeszcze, a byłam pewna, że dzisiaj będą już... :-(:-(:-([/QUOTE] Ja tak samo :( Boskie są te maki, już nie mogę się naszych doczekać :loveu: [url]http://img801.imageshack.us/img801/6654/img20110902165843.jpg[/url]
-
[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821442/dsc03368][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1802/16a73d9c001884b54e60a991/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821806/dsc03357][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2913/4132c3a700286a424e60f0fb/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821812/dsc03364][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi398/392fb217000671534e60f163/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821813/dsc03313][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi512/5da185d3000ba36e4e60f1f2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821814/dsc03322][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi3000/5c59ead700148c204e60f273/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Koniec :)
-
[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821428/dsc03356][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2369/9616693300128b184e60a6ef/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821434/dsc03358][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1196/3143fede001734984e60a775/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821436/dsc03360][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi830/c677faea0008dce84e60a7fc/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821437/dsc03361][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2710/49aac0f3001a07784e60a88a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821440/dsc03366][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi804/b836521e00284eb74e60a902/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821410/dsc03347][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1242/1c15a79a0009e8bd4e60a402/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821418/dsc03350][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi362/ebc9f7bc0021d8f84e60a49c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821421/dsc03352][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2889/36fdca9c0019289e4e60a52e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821423/dsc03354][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2531/dddf2a9f0005bb9b4e60a5c6/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821426/dsc03355][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1774/1bbefe3f001fca514e60a654/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821391/dsc03342][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2923/42956b0f00070b714e60a13b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821395/dsc03343][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1916/f94f64c3001c7c124e60a1d3/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821399/dsc03344][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi179/32d5255300027ddb4e60a26a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821404/dsc03345][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi117/4bfa4062002c55294e60a2f5/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821407/dsc03346][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2623/090c6e10001316424e60a37e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821375/dsc03321][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi821/5f426039000dbe334e609e5a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821381/dsc03323][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi487/d99f531e001fed3e4e609ee7/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821384/dsc03327][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2008/9aed5a09002b83434e609f83/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821387/dsc03329][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1087/ee480d740017ac474e60a02a/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821389/dsc03330][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi460/3aa01f390023f7604e60a0b2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
Jeszcze mam trochę zdjęć ze zjazdu,ale żeby być bardziej na bieżąco, wstawię najpierw te z wczorajszego spaceru z Etną i Jarim :) Średnio udane, bo już dość ciemno było, no ale coś tam widać ;) [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821366/dsc03308][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2940/64cafe88002228274e609b7c/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821367/dsc03311][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2375/67864884002c23ff4e609c16/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821369/dsc03312][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1543/cc54067e0017f5c14e609caa/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821371/dsc03314][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1832/2cd240b00022f0574e609d53/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://www.fmix.pl/zdjecie/2821373/dsc03315][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1659/281b5119001affe04e609de1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='motyleqq']coś miałam takie przeczucie, że to on tam wskoczył :D co do frisbee, to Etna nie czuje się zobowiązana przynosić zabawek Piotrowi, więc skończyło się na jednym rzucie, a potem przeszli na patyki, bo tym Etna była zainteresowana :evil_lol:[/QUOTE] No widzisz, jak dobrze go znasz :diabloti: Chociaż wczoraj nie był brudną wodą zainteresowany...ale wczoraj nie było gorąco ;) [quote name='Bolsbokser']Ależ dużo Was tam jest :) A to jest przepiękne [URL]https://lh4.googleusercontent.com/-XzDbzbSmiuU/Tgo4wZ-AC8I/AAAAAAAAGAY/Tc3TvtOcfvk/DSC01079.JPG[/URL] Bajorkowa kąpiel. A jak się spisuje świnka-chrumka ? PS. zapraszam również do naszej ześwirowanej galerii [URL]http://www.dogomania.pl/threads/203702-Zbyt-%C5%BCywe-srebro-galeria-g%C5%82uchego-Albina[/URL][/QUOTE] No trochę nas było :) W sumie około 30 goldenów :D Świnka się zepsuła i przestała chrumkać :( Więc już nie jest obiektem pożądania niestety... [quote name='dOgLoV'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-JJWOAHsQJqk/Tgo4SHhPVTI/AAAAAAAAF-A/r8WChNNTahU/DSC01037.JPG[/URL] o kurcze ile goldenów narosło w tym roku w lesie :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='Amber'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-rZS99QNxtWY/Tgo4mMUX32I/AAAAAAAAF_k/X5KwHFeCNy0/DSC01065.JPG[/URL] Goldenów jak grzybów w tym lesie powyrastało ;-)[/QUOTE] No jakiś wysyp normalnie :cool3: [quote name='bianka19']ile goldusiów. :loveu: ale i tak jeden najpiękniejszy![/QUOTE] Wiadomo :loveu: [quote name='kalyna']ooo jaaaa ile Goldenów :crazyeye::crazyeye: teraz to na pewno nie zgadnę gdzie tam Duffel jest :lol:[/QUOTE] Nie martw się, ja też chyba tylko na jednym zdjęciu go rozpoznaję :lol: [quote name='ania90']ekipa goldow:loveu:[/QUOTE] :loveu:
-
Świetne zdjęcia znad morza, widać, że Lexie szczęśliwa :) Nosek :loveu::loveu::loveu: [url]http://images8.fotosik.pl/2634/1c5696611009865c.jpg[/url] Piękne macie to wspólne zdjęcie ;) [url]http://images8.fotosik.pl/2634/f0314f7f30f20811.jpg[/url]
-
Proszący Cezarek jak zwykle boski :loveu:
-
Ferajna z Czarcich Rewirów - czyli Biały Bokser, Tosa i CAO
Ewa&Duffel replied to Bolsbokser's topic in Foto Blogi
Wszystkie zdjęcia w ruchu świetne, ale to naprawdę niesamowicie wyszło ! ;) [url]https://lh3.googleusercontent.com/-HshPzZehozs/Tl_2VL7_BYI/AAAAAAAAESs/Jd7DsKq9aUg/zimowe32.jpg[/url] -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Świetne zdjęcia :) Wczoraj wieczorem jak je oglądałam siedziała przy mnie 8-letnia córka znajomych i widząc Jariego, zapytała: "A to taki zły pies, co gryzie jak zobaczy dzieci ?" :diabloti: Zapytałam się, dlaczego tak uważa i odpowiedź brzmiała: "Bo ma kaganiec i taki duży jest" :lol::evil_lol: To tak odnośnie psa mordercy :evil_lol: -
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
[quote name='Amber']No właśnie, gdzie? Ja nie znam wielu terenów spacerowych ;). Proponuje Choszczówkę jednak, bo wszystkie mamy tam chyba niezły dojazd i jest gdzie puścić psy bez ryzyka, że ktoś się przyczepi. Tylko KONIECZNIE się czymś spryskajcie na komary bo tam jest prawdziwy hardcore z nimi. No i o 17 to będzie mało dobrych zdjęć, chyba, że znajdziemy jakąś polankę, bo tam jest już ciemno o 18. [/QUOTE] No chyba rzeczywiście to jest najlepsza opcja ;) Tylko faktycznie mało będzie czasu na spacer...Ja mogę zaproponować pola obok mnie (przy cmentarzu bródnowskim), tam jednak zdecydowanie dłużej jest jaśniej. Tylko niestety trochę psów tam spaceruje, ale widać z dużej odległości i jest czas zareagować. Ale ja się dostosuję, daj znać co wolisz ;) -
Niezrównoważony psychicznie Mastif i jego koteły.
Ewa&Duffel replied to łamAga's topic in Foto Blogi
Ale świetne zdjęcie ! Mimika Qwendi powala :lol: [url]http://img94.imageshack.us/img94/271/dsc09048k.jpg[/url] Zdrówka dla Antosia ;) -
No, wreszcie nadrobiłam wszystkie zdjęcia :cool3: Cezarek jak zawsze piękny i uśmiechnięty :loveu: A fotki z Włoch świetne, taka wirtualna wycieczka :D Gratuluję sukcesu na wyjeździe !!!
-
Jak reagujecie na chamstwo innych psiarzy?
Ewa&Duffel replied to Gosia>>>'s topic in Wszystko o psach
To jest śmieszne i tragiczne zarazem, jak ludzie w ogóle nie znają sygnałów uspokajających...Duffel bardzo często się kładzie przed przywitaniem sie z psem i zazwyczaj słyszę wtedy następujące komentarze: "Boi się" albo "Przyczaja się do ataku" :roll: -
Obejrzałam sobie wasze zdjęcia z wakacje, piękne i widać, że dobrze się bawiliście :) Zazdroszczę działki i to w dodatku w takiej lokalizacji, świetna rzecz :)