-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[quote name='sator_k_']Jakie zróżnicowanie ras na tym obozie było! Nauczyliście się tam czegoś fajnego? :) Niedobrze, że cały czas coś Dufflowi dolega, oby mu się jak najszybciej poprawiło...:)[/QUOTE] Były 3 goldeny: Duffel, Dante i Lara, 3 hiszpańskie psy dowodne: Erin, Maryl i Chica, sznaucerka Maja, jamniczka Debi, mix ratlerka Viki, stafficzka Tajga i psy trenerek: 2 setery angielskie Starlett i Snoopy, seterka irlandzka Kaja, seter szkocki gordon Tofik, ogarka Jeżyna, jamniczka Jaga i szczeniak CTR Gosza :) Trochę się nauczyliśmy, ale większość tych rzeczy już Duffel umiał ;) Poza tym ze względu na jego zachowanie ćwiczenia pod koniec nie były już przyjemne...:shake: [quote name='deer_1987']Ja to dostalam wlasnie jako tips ze tylko jedno zrodlo bialka, ale na razie mam barf spowrotem a tak z karmy to ew oliver's jak nie daje barf[/QUOTE] O, to szkoda, że nie próbowałaś, myślałam, że zdasz jakąś relację ;) Jutro idę do weterynarza, to sie zapytam o ta karmę, myślę, ze godna uwagi jest.
-
[quote name='Amber']A ile ta Forza ma tłuszczu? Kukurydza na 1szym miejscu nie brzmi dobrze. Teraz musisz uważać na skład. Im mniej tłuszczu w karmie tym przewód pokarmowy mniej obciążony. Ja BC zamawiam głównie dla jamnic, nie wierzę, że się sprawdzi u Jariego właśnie ze względu na wysoki tłuszcz. Wysoki tj. powyżej 10%. A co gotowanego jadł Duffel? Cały czas to samo? Czy ma apetyt?[/QUOTE] Tutaj jest dokładniejszy skład i analiza [url]http://www.forza10.com.pl/scheda_prodotto.php?numerolinea=1&id=6&idtipo=1[/url] 13 % tłuszczu, czyli chyba dość dużo...No i właśnie ta kukurydza na 1 miejscu mnie zastanawia, jak na tak drogą karmę to dość dziwne :roll: Mają jeszcze w ofercie coś takiego: [url]http://www.forza10.com.pl/scheda_prodotto.php?numerolinea=9&id=73&idtipo=1[/url] ale skład też raczej nie powala... Odnośnie gotowanego, to Duffel jadł w zasadzie cały czas to samo: kurczaka, indyka albo rybę z ryżem/ziemniakami i do tego warzywa(marchewka, pietruszka,por,seler,buraki). Apetyt to on ma wielki cały czas, to się akurat w ogóle nie zmienia :lol: [quote name='deer_1987']Ja z kolei dostalam tips o tej [URL]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/exclusion[/URL] jak sherry sie uczulila na orijen, totw ito..[/QUOTE] Dzięki za informację, o tej karmie jakoś nie słyszałam ! :) Tylko sporo tłuszczu ma niestety...ale skład fajny no i różne smaki, ten jeleń ciekawy :) Może wezmę 4 kg na wypróbowanie..
-
[quote name='Amber']No tak, ale czy po rybach coś złego mu się działo? Ryba jest jednak najbardziej hypo ze wszystkich mięs. Jari je teraz wersję z kaczką i mogę po połowie worka stwierdzić, że jest gorzej niż po rybie. Częściej zdarzają się luźne kupy. Więc wracam do ryby. Koniny nie próbowałam ze względów etycznych, ale nie sądzę, żeby było po niej lepiej. Kaczki też nie próbowaliśmy wcześniej. To, że coś nie zostało wypróbowana, nie oznacza, że jest lepsze ;). Co to znaczy, że po gotowanym było dobrze, a potem maskara? Przestał nagle je przyswajać? Z reguły jeśli na gotowanym jest źle to na karmie lepiej nie będzie.[/QUOTE] Niby nie, ale kiedy zaczął mieć te problemy zdrowotne, to wtedy właśnie jadł karmę z łososiem. Ale może rzeczywiście ta ryba najlepsza jest... Jeszcze się nad tą karmą zastanawiam, znajoma w hodowli karmi nią psiaki i jest bardzo zadowolona, podobno w tym środowisku wiele osób ją poleca [url]http://www.zooplus.pl/shop/psy/karma_dla_psa_sucha/forza10/diet/58305[/url] Ale skład chyba gorszy od Wolfsbluta... No i jeszcze jest ten Bento Kronen z łososiem i ryżem, Ty chyba miałaś go jakoś niedługo zamawiać na próbę ? Na początku, jak zaczął jeść gotowane, załatwiał się całkiem nieźle. A po mniej więcej 1,5-2 tygodniach strasznie wielkie kupy, bardzo często, i jeszcze do tego w zasadzie co noc żądał wypuszczenia na ogród, gdzie się załatwiał :shake: Teraz jak jest na samym Hill'sie rewelacji też nie ma, no ale aż tak źle nie jest. Kupy są luźne, jednak nie aż tak ogromne i czeste no i w nocy spokój.
-
Haha, no padłam :roflt: [url]http://img819.imageshack.us/img819/8300/dsc0402n.jpg[/url] Faktycznie jak Garfield :lol:
-
[quote name='deer_1987']A co tak malo jamnisi? :loveu:[/QUOTE] Będą jeszcze, będą :) Całkiem sporo nawet :cool3:
-
[quote name='Amber']Ewa, a może spróbuj Wolfsbluta, tego co ja używam Cold River? Bo na gotowanym Duffel ma się dobrze? Hill's i inne "super hiper" weterynaryjne to jednak wciąż samo zboże i wysoki tłuszcz, czyli prawie to samo co bytówki. Duffel potrzebuje karmy wysokiej jakości teraz, ale też niskobiałkowej i niskotłuszczowej, alby odciążyć przewód pokarmowy. Polecałabym też zalewanie karmy letnią wodą i odczekała aż nasiąknie - jednak rozmoczona karma trawi się zupełnie inaczej niż sucha, która oprócz tego, że pęcznieje to dłużej zalega i zmusza przewód pokarmowy do większej pracy. Szkoda, że się z prawkiem nie udało, ale wiesz... do trzech razy sztuka ;)[/QUOTE] Zastanawiam się nad Wolfsblutem, ale raczej tym z koniną, znajoma doradziła nam,żeby spróbowac z takim źródłem białka, którego jeszcze nie jadł. A ryby jadł już wielokrotnie... Na gotowanym było dobrze przez pewien czas, a potem znowu masakra...:shake: No mam nadzieje, że już za 3 razem mi się uda :lol:
-
Neska [img]https://lh6.googleusercontent.com/-QcJdvQxjkmw/Tmj2X4IyrxI/AAAAAAAAGf4/GWqdy5mNnHc/DSC02020.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LusKwQgY_Y0/Tmj2YwMt81I/AAAAAAAAGf8/jj280pHLF3c/DSC02021.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kpfUDN1Gmdw/Tmj2Zf-iR1I/AAAAAAAAGgA/7coQ5Iw8Xq8/DSC02022.JPG[/img] Dante [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kFPZciF1hzM/Tmj2aDGXmZI/AAAAAAAAGgE/KmFxAK5ELr4/DSC02023.JPG[/img] I to koniec relacji z dnia pierwszego (popołudnie i wieczór) :lol: Wieczorem był grill, ale nie brałam aparatu ;)
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-n4Fm946RJiQ/Tmj2Ti4jhTI/AAAAAAAAGfk/KmmLCU3Z7GU/DSC02011.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-OHGmtMOVkwQ/Tmj2UrGjxbI/AAAAAAAAGfo/LEE1LbazjiQ/DSC02014.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-svZ1Ef5uWyQ/Tmj2VjO1EZI/AAAAAAAAGfs/jS0J6KNb4h8/DSC02016.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-GrrXoTAsZY8/Tmj2WE4dxLI/AAAAAAAAGfw/jMeOTnoEi28/DSC02017.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-cKogILnTzLE/Tmj2XOcZYFI/AAAAAAAAGf0/JZm9--1SwDw/DSC02019.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-zoZSDYXlkys/Tmj2Ox_Y-GI/AAAAAAAAGfQ/CGY7u3S5bq8/DSC02005.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-FyXk7NemK9w/Tmj2P4U_LmI/AAAAAAAAGfU/DnzotnMu2o0/DSC02006.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-6ruuuG13coI/Tmj2Q5x1O6I/AAAAAAAAGfY/dtJW2y0z50o/DSC02007.JPG[/img] Tajga i Neska [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Qm_xyaW3_Q4/Tmj2R2of0GI/AAAAAAAAGfc/tecdma4nrJk/DSC02008.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-uM4aKtY9Uy8/Tmj2S0yeAfI/AAAAAAAAGfg/pNRrzIUzyhQ/DSC02009.JPG[/img]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-TO-PfQI_miY/Tmj2J2fEQRI/AAAAAAAAGe4/0y1NHOVx7G4/DSC01999.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-m6olNehp46U/Tmj2KmtNm-I/AAAAAAAAGe8/UDskpFHzCjY/DSC02000.JPG[/img] Erin i Chica [img]https://lh6.googleusercontent.com/-q7HFwc7ui20/Tmj2LTOo2HI/AAAAAAAAGfA/lYPK29Cd9L8/DSC02001.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-vlyeajfdTOI/Tmj2NE0xKgI/AAAAAAAAGfI/PGdzT654MUI/DSC02003.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-eZp-yKC1ji0/Tmj2NxOVQOI/AAAAAAAAGfM/SLGAVstpYkc/DSC02004.JPG[/img]
-
Krowy trzeba trochę pogonić i obszczekać :diabloti: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-pe-or2LxEqk/Tmj2GXvX-tI/AAAAAAAAGek/bro2xJRRqJs/DSC01993.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-R_obFuYCnyA/Tmj2G8C7S_I/AAAAAAAAGeo/EZG_ICld-Nc/DSC01994.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-H-CUoWkHgfM/Tmj2HqvVNyI/AAAAAAAAGes/E6X02d9kQJ4/DSC01995.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-O6OtjtFtQAE/Tmj2IaWfmYI/AAAAAAAAGew/6ALvDh7J7v8/DSC01996.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kuHqHj3aSls/Tmj2JMhw1SI/AAAAAAAAGe0/ILlK_TofA8E/DSC01998.JPG[/img]
-
Takie tereny tam były:loveu: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-8ILm1_xGahU/Tmj2CCNozqI/AAAAAAAAGeQ/Qb8xS4QDMEI/DSC01988.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zNsiumjb9uo/Tmj2D47hURI/AAAAAAAAGeY/PdQcIy4GIp0/DSC01990.JPG[/img] Lara [img]https://lh6.googleusercontent.com/-qLkQXErj6_s/Tmj2Cx_efoI/AAAAAAAAGeU/3UfRIE1Ej7U/DSC01989.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-qjifkoR-Zws/Tmj2E-ed39I/AAAAAAAAGec/Y_ilq2VWQ2k/DSC01991.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-HKL6ikqwrhY/Tmj2FkiiQxI/AAAAAAAAGeg/j8c4BycU7HE/DSC01992.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-2jxOfAuZCfA/Tmj16aSf48I/AAAAAAAAGd0/J4wtibnB8fU/DSC01982.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-4b5TmIVqAsk/Tmj17X9O9MI/AAAAAAAAGd4/Wq69_t_8ZsQ/DSC01983.JPG[/img] Lara [img]https://lh3.googleusercontent.com/-HU0lPsZr1qA/Tmj18JSCmtI/AAAAAAAAGd8/3C0XGswOAvU/DSC01984.JPG[/img] Duffel [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gJQUozyg4Xw/Tmj19UIJKlI/AAAAAAAAGeE/k9e1k0hHeNM/DSC01986.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-HdoDmipBHE4/Tmj1-M7uzdI/AAAAAAAAGeI/ZfxFS1ibVgY/DSC01987.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-iAxGCq1JO2w/Tmj12MXcPSI/AAAAAAAAGdg/nR5KiEB9x9c/DSC01976.JPG[/img] Duffel [img]https://lh5.googleusercontent.com/--nIHU8httgE/Tmj12zENANI/AAAAAAAAGdk/eM_hbQVI9Fc/DSC01977.JPG[/img] Sznaucerka Maja [img]https://lh4.googleusercontent.com/-_lk_FQh6dQc/Tmj13tEFxDI/AAAAAAAAGdo/n-XDcPkyoSE/DSC01979.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FxI_oK7jDm0/Tmj14uZ6V4I/AAAAAAAAGds/z9byIwX1rj4/DSC01980.JPG[/img] Tajga i goldenka Lara [img]https://lh4.googleusercontent.com/-LjoDcizeOQo/Tmj15nEp0TI/AAAAAAAAGdw/DxT_tKeCFiw/DSC01981.JPG[/img]
-
Duffel i Neska, nasza druga współlokatorka [img]https://lh3.googleusercontent.com/-L-TSn1f3B0Y/Tmj1yfwJZMI/AAAAAAAAGdM/6NGVpurbMis/DSC01969.JPG[/img] Jeżyna szalejąca w trawach :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-qzxlGLZHHw8/Tmj1y9r4udI/AAAAAAAAGdQ/KrAPn4UNEps/DSC01972.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-oaX6hDf47Cg/Tmj1zkx_YhI/AAAAAAAAGdU/nRk2bOdH_W8/DSC01973.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-8jCH7cwgxOA/Tmj10in2fmI/AAAAAAAAGdY/Q4svrEmRLJQ/DSC01974.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-GmG6ViVAdU4/Tmj11cmDa8I/AAAAAAAAGdc/YdqFv4q4-kQ/DSC01975.JPG[/img]
-
W tle nasze domki :) [img]https://lh5.googleusercontent.com/-5jx9wf26xo0/Tmj1uiiGwoI/AAAAAAAAGc4/GpYpDA8HzZ4/DSC01964.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-kGPvIWg9mfU/Tmj1vLABv5I/AAAAAAAAGc8/FrsWc1e6NSQ/DSC01965.JPG[/img] Erin i Chica [img]https://lh5.googleusercontent.com/-oP79pXOrv6g/Tmj1v2qJBtI/AAAAAAAAGdA/hm6xDOB3CGE/DSC01966.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ADrruTsnZQw/Tmj1wtQ9HmI/AAAAAAAAGdE/uvmY7m_GuR8/DSC01967.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-i2ealUcaZtE/Tmj1xXDqbXI/AAAAAAAAGdI/GH2VokIw2XU/DSC01968.JPG[/img]
-
Duffunio zmęczony podróżą [img]https://lh4.googleusercontent.com/--vzVJwYcwsk/Tmj1qt1BCjI/AAAAAAAAGck/UXAhQRJCO-I/DSC01958.JPG[/img] Spacer zapoznawczy pierwszego wieczoru :) Na pierwszym planie Viki (mieszanka ratlerka i chichuachua), potem jamniczka Debi, Maryl,labradorka Neska i Jeżyna [img]https://lh3.googleusercontent.com/-v-WBGpGCbrA/Tmj1rQohCWI/AAAAAAAAGco/eL_tzEqBDEM/DSC01960.JPG[/img] Trenerki Marta i Monika oraz setery Starlett, Snoopy i Kaja (irlandka), a przed nimi jamniczka Jaga [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2cLPeulqitA/Tmj1sGe1o4I/AAAAAAAAGcs/OoDq6Sf5Lwg/DSC01961.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-R23qUc6z2K4/Tmj1s6mXBkI/AAAAAAAAGcw/GuKc_qp6dDY/DSC01962.JPG[/img] Tofik [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nwcCf3TT9u4/Tmj1t2J6HmI/AAAAAAAAGc0/aFyBFSOCYl4/DSC01963.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-UdIws4VLW10/Tmj1muxksAI/AAAAAAAAGcM/8TXxeQP4FQw/DSC01951.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Oxfxpy4wGAc/Tmj1oGc4O9I/AAAAAAAAGcU/9qEtNXIdxDg/DSC01953.JPG[/img] Jeżyna [img]https://lh5.googleusercontent.com/-FlGJG962lvY/Tmj1opeCH1I/AAAAAAAAGcY/33rNb1t5SCk/s512/DSC01954.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-MqorCScI9Rs/Tmj1pW74ChI/AAAAAAAAGcc/SXT1HTS5PHE/DSC01955.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-vST1790vbh0/Tmj1qJUc9lI/AAAAAAAAGcg/Z0OAgNABoqc/DSC01956.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-Y1HRy53mW6I/Tmj1infzK_I/AAAAAAAAGb4/eBySbzx19Pg/DSC01944.JPG[/img] Maryl [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Ljihxk0IfcY/Tmj1jW_BRsI/AAAAAAAAGb8/xHGEfMM-L4E/DSC01945.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AjJHVNwKWFY/Tmj1kPgSxBI/AAAAAAAAGcA/LiQMuD9kILs/DSC01946.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-BHnMH1ViG-U/Tmj1kyi5h5I/AAAAAAAAGcE/uluqiLV6gQc/DSC01949.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-dEHTyyjw4Ms/Tmj1lyneVxI/AAAAAAAAGcI/pm0hjROD5jc/DSC01950.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/--R94xnAIpeI/Tmj1eSYwDpI/AAAAAAAAGbk/JYuoJdwj9D8/DSC01939.JPG[/img] Ogarka Jeżyna, suczka jednej z trenerek [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rUPoVPG7ToY/Tmj1fIMFwRI/AAAAAAAAGbo/ZN8SUKdmRxo/DSC01940.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Wk3mzVZ1J38/Tmj1gMoiI6I/AAAAAAAAGbs/gWmoC_Hezgs/DSC01941.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-lf1W1LGZRlE/Tmj1gwwp24I/AAAAAAAAGbw/JK4ni5webMM/DSC01942.JPG[/img] No i Duffel :eviltong: [img]https://lh3.googleusercontent.com/-JSr7m-BEyWU/Tmj1h7dzHOI/AAAAAAAAGb0/K3akdhmSQ44/DSC01943.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-iX8v2O3H68Y/Tmj1WVGwFPI/AAAAAAAAGbQ/n5Eu58cwLOA/DSC01932.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-sEzEoGAGhWM/Tmj1XLTW-pI/AAAAAAAAGbU/7VJLBVRLTX4/DSC01933.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kH7fQYMvlrU/Tmj1YD5ExsI/AAAAAAAAGbY/myW6SbW8JuQ/DSC01935.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-31OpUMu_mww/Tmj1bIFv70I/AAAAAAAAGbc/OILMA4TrS4Q/DSC01936.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-MpeKTGzI8aE/Tmj1b5Jn6II/AAAAAAAAGbg/GCxzJfftHGw/DSC01937.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-oplVE7pT5pU/Tmj1SR0V_CI/AAAAAAAAGa8/eECBkcNEtZY/DSC01927.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-2zrPaWJLobk/Tmj1THlQfsI/AAAAAAAAGbA/u3RobapMtcU/DSC01928.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-9k3I6KvuM6Q/Tmj1TzkAonI/AAAAAAAAGbE/VHfrh4ic9hQ/DSC01929.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2dv8qjZ5dyI/Tmj1U9IvJrI/AAAAAAAAGbI/WZXLZBwPgYM/DSC01930.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/--sl2nm1BOxo/Tmj1VhT5SKI/AAAAAAAAGbM/9Sg6tfBWt7k/DSC01931.JPG[/img]
-
Tajga [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6uEenAICh_E/Tmj1NM1FS0I/AAAAAAAAGao/KpMg6uQj3CA/DSC01921.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-JKwm7Yr-zAg/Tmj1OBjcxTI/AAAAAAAAGas/2YZdWPCcFFM/DSC01923.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-cG5P5-ve33U/Tmj1Pb7qoMI/AAAAAAAAGaw/9wQOzuYYVfM/DSC01924.JPG[/img] Maryl [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wIX5B1hFkzg/Tmj1Qg0wViI/AAAAAAAAGa0/nuyjHDre33A/DSC01925.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-67xS9sNkmAk/Tmj1RXNc6zI/AAAAAAAAGa4/IJSAb1TNNRk/DSC01926.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-F2D7-8_hZjc/Tmj1I2_18nI/AAAAAAAAGaU/V8ENUgqx44I/DSC01916.JPG[/img] Tajga [img]https://lh4.googleusercontent.com/-OXDkwwQlppA/Tmj1JhHR0GI/AAAAAAAAGaY/E5AoXy75hjY/s512/DSC01917.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-R-LZa3Mwjf8/Tmj1Kdr97eI/AAAAAAAAGac/QVxpWdiVmGY/DSC01918.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-PymWnpZqqrA/Tmj1LcEmKPI/AAAAAAAAGag/M0bUwprchXU/DSC01919.JPG[/img] Dante [img]https://lh5.googleusercontent.com/-WtJ7axbw9c0/Tmj1MQzXA5I/AAAAAAAAGak/FJE4i_zrL54/DSC01920.JPG[/img]
-
A teraz zaczynamy relację zdjęciową z obozu :) Dante [img]https://lh4.googleusercontent.com/-dEZNSwsQtho/Tmj1EXZqgxI/AAAAAAAAGaA/wfigNfoGg4Y/DSC01909.JPG[/img] Hiszpańskie psy dowodne: od lewej Chica, Erin i Maryl [img]https://lh6.googleusercontent.com/-L6Ord1nI3a0/Tmj1FisTTqI/AAAAAAAAGaE/i04a0SfeRzU/DSC01912.JPG[/img] Stafficzka Tajga, nasza współlokatorka z domku [img]https://lh3.googleusercontent.com/-6L3b8b5paAc/Tmj1GdKBrDI/AAAAAAAAGaI/gxGZ_uTBKOU/DSC01913.JPG[/img] Erin [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Vydn5CEvgi4/Tmj1HGmQ4XI/AAAAAAAAGaM/odoDWiIkIUI/DSC01914.JPG[/img] Erin i Chica [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Yf5lAuccU0M/Tmj1H2oXY9I/AAAAAAAAGaQ/XXYQ0UZR4bk/DSC01915.JPG[/img]