-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
[URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853579/dsc04515][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2325/a7a09bfc000a95d34e74a9ca/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853057/dsc04518][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1867/2f6c525f0027e27e4e7458f6/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853595/dsc04519][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2015/e5a7d2980011ce314e74aacb/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853055/dsc04516][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1332/94e081ee002c9bea4e74587b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853056/dsc04517][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi106/39138c99002219e94e7458ba/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853051/dsc04512][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1269/0f0346710002accf4e74580f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853576/dsc04513][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2119/76e635ad000bc5de4e74a990/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853054/dsc04514][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2165/32f3cde5001a6ed24e745845/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
Nasze nowe taksowe wdzianka [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853037/dsc04498][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi845/b6130f7600098e954e7456f5/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] I prezentacja na modelu [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853041/dsc04508][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2013/63d62e95002d5e1b4e745730/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853045/dsc04509][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2683/f0885c6600026caa4e745767/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853047/dsc04510][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi409/30df1405002d205d4e7457a0/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853050/dsc04511][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2554/70b0a9da001ef37c4e7457da/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853579/dsc04515][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2325/a7a09bfc000a95d34e74a9ca/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853057/dsc04518][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1867/2f6c525f0027e27e4e7458f6/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853595/dsc04519][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2015/e5a7d2980011ce314e74aacb/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] ;)
-
[quote name='motyleqq']super mu w fiolecie :)[/QUOTE] Też mi się podoba :) Wstawianie zdjęć przerwał mi ankieter, potem musiałam lecieć do fryzjera, a potem z psem do lasu, tak więc dopiero teraz część dalsza ;) [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853051/dsc04512][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi1269/0f0346710002accf4e74580f/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853576/dsc04513][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2119/76e635ad000bc5de4e74a990/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853055/dsc04516][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1332/94e081ee002c9bea4e74587b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853056/dsc04517][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi106/39138c99002219e94e7458ba/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853054/dsc04514][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi2165/32f3cde5001a6ed24e745845/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
Nareszcie się zebrałam, żeby zrobić zdjęcia :cool3: Oto nasze nowe taksowe wdzianka [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853037/dsc04498][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi845/b6130f7600098e954e7456f5/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] I prezentacja na modelu [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853041/dsc04508][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi2013/63d62e95002d5e1b4e745730/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853045/dsc04509][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2683/f0885c6600026caa4e745767/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853047/dsc04510][IMG]http://i1.fmix.pl/fmi409/30df1405002d205d4e7457a0/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853050/dsc04511][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2554/70b0a9da001ef37c4e7457da/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
[quote name='gryf80']ja mam,a co byś chciała wiedzieć.[/QUOTE] Z jakiego powodu pies ją jadł, jak długo i czy pomogła ? Z góry dzięki za odpowiedź ;) U mnie problem jest taki, że od dłuższego czasu pies ma kłopoty z załatwianiem się, robi to zbyt często, kupy są brzydkie, prawie zawsze luźne, czasami takie typowo biegunkowe. Oprócz tego mamy też problemy z tarczycą, ale to już inny wątek ;) W każdym bądź razie testowaliśmy już Hill's z/d i niestety nie sprawdził się. Od kilku dni Duffel je tego RC i jak na razie jestem zadowolona, widzę już poprawę, jeżeli chodzi o załatwianie się. Nie ma kupy na każdym spacerze i mają 'lepszą' konsystencję. Jedyny mankament to strasznie małe granulki.
-
Ja mam czerwone i czarne kostki i wzięłam tą ozdobną czcionkę c14 ;) Ale jakoś nie mogę zrobić tym adresówkom takiego zdjęcia, żeby wyglądały jak w rzeczywistości-jakoś dziwnie się światło odbija, przez co wychodzą na fotkach jak porysowane :roll: Jutro może spróbuję przy dziennym świetle.
-
Odświeżam temat, czy ktoś ma jakies doświadczenia z tą karmą ?
-
[quote name='Migori']Bywają na wystawach, na stoisku Straży dla Zwierząt.[/QUOTE] Dokładnie, ostatnio na warszawskiej międzynarodówce widziałam tą obrożę ;)
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-aKqq_UAokY0/Tmj3MxKICXI/AAAAAAAAGkQ/dM_bLPAwZd4/DSC02096.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9YKS4plEeJU/Tmj3NawBI7I/AAAAAAAAGkU/Q99TsphBJdQ/DSC02097.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-AnVaJbvRFDg/Tmj3OL3dYgI/AAAAAAAAGkY/kfW_ZhgQenw/DSC02098.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-g557jhvucPo/Tmj3PXtjKBI/AAAAAAAAGkg/7UAqDqFnT9w/DSC02100.JPG[/img] Szczeniak CTR Gosza :loveu: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-E9Fhk8hicFY/Tmj3QFMLieI/AAAAAAAAGkk/mYWOqSG7k-o/DSC02101.JPG[/img] CDN...
-
Neska z niewinną miną dokonała aktu zniszczenia :diabloti: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-D-z3W_pfb9A/Tmj3Jm4JO0I/AAAAAAAAGj8/DpBc9pow9wU/DSC02091.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-qVUsDN_XN6U/Tmj3KRXwWaI/AAAAAAAAGkA/EeV1YVjsk64/DSC02092.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-ftsKh24OGZw/Tmj3LD1ECxI/AAAAAAAAGkE/tfoPRW-zsw0/DSC02093.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-IZi3l1S-nGY/Tmj3LglC4hI/AAAAAAAAGkI/7IV708E5Ry8/DSC02094.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-intqqt25yxM/Tmj3MQcegrI/AAAAAAAAGkM/FYNIpmOVMBw/DSC02095.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-48Kz5FX0NJ0/Tmj3FlGDIJI/AAAAAAAAGjo/t0zEjQE8LWg/DSC02086.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-HJahZhngBrk/Tmj3GW2SQ1I/AAAAAAAAGjs/MUdXIj_VO90/DSC02087.JPG[/img] Ja z Dufflem [img]https://lh5.googleusercontent.com/-94UQYALxEXg/Tmj3HeWDIbI/AAAAAAAAGjw/LQMFE9k8cR4/DSC02088.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wnJmTeisCZ8/Tmj3IHkc46I/AAAAAAAAGj0/mCSql6x_6Mc/DSC02089.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BMDgmrXYEZM/Tmj3IiFjjdI/AAAAAAAAGj4/Ut4iFKubfiY/DSC02090.JPG[/img]
-
Maryl [img]https://lh4.googleusercontent.com/-EAqWm-dyQps/Tmj3B4xk5wI/AAAAAAAAGjU/5gqGi5XKzMQ/DSC02081.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-CdWERT0AhtE/Tmj3Cg51DTI/AAAAAAAAGjY/e2lZe2qI4bQ/DSC02082.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-9XduzMgDD-8/Tmj3DRnK3VI/AAAAAAAAGjc/0KmFNIXUGxk/DSC02083.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-JzN-v4sJS1c/Tmj3ELE_RRI/AAAAAAAAGjg/VYobEBrm1gM/DSC02084.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-DthjitT9pZI/Tmj3E-UOv6I/AAAAAAAAGjk/shdO30ZDSwk/DSC02085.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-nyEWXbo0__o/Tmj29htCVPI/AAAAAAAAGi8/gi6cZ-owke4/DSC02074.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-0T1nDGAu_rE/Tmj2-NyMTFI/AAAAAAAAGjA/TxStTMSwaUM/DSC02075.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kDnYAppy0yk/Tmj2-7jYb9I/AAAAAAAAGjE/H77oZquCjQE/DSC02076.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-Opx2kgxs7to/Tmj3ADUq-CI/AAAAAAAAGjM/cbx1sdwsPA8/DSC02078.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-l8RM04eA3rg/Tmj3Ay6ol6I/AAAAAAAAGjQ/ZhZhuFWroms/DSC02080.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-TWyXwixb99w/Tmj24ERtIJI/AAAAAAAAGio/GLJcJ4Df3go/DSC02069.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wSrA3N0qgLo/Tmj24wr14aI/AAAAAAAAGis/T8yjEwYVRuQ/DSC02070.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-z4wtbamfRv8/Tmj27_ppoEI/AAAAAAAAGiw/bF03_iypRrs/DSC02071.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-IDlizTA-V3Q/Tmj28cv7c6I/AAAAAAAAGi0/otQ0YEJEFKY/DSC02072.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-wd9LEh1i1EA/Tmj281F3g8I/AAAAAAAAGi4/QTO3FsTXJtg/DSC02073.JPG[/img]
-
Jaga (jamnik aportujący z wody ! ) [img]https://lh6.googleusercontent.com/-eplZwwc1Z54/Tmj20xfqOJI/AAAAAAAAGiU/h8v72EC6YKU/DSC02064.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-EXq0evr3ZNI/Tmj21hb9bmI/AAAAAAAAGiY/NvNRubyZfD4/DSC02065.JPG[/img] Duffel [img]https://lh3.googleusercontent.com/-gD7YDCP6tH4/Tmj22bsdYDI/AAAAAAAAGic/FADBdGUqsa8/DSC02066.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-3nQ0bVtpaHs/Tmj2222AGCI/AAAAAAAAGig/z0hEAYm5Z_w/DSC02067.JPG[/img] Neska w roli ratownika ;) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-HUg0LA9l7-g/Tmj23s7g66I/AAAAAAAAGik/dbBVWk1BtEk/DSC02068.JPG[/img]
-
Lara [img]https://lh6.googleusercontent.com/-27-PadH3f3A/Tmj2xDxBrqI/AAAAAAAAGiA/lgC8n0CmeZ4/DSC02059.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Nr9kQfPici4/Tmj20XDAduI/AAAAAAAAGiQ/tk-9-FZoQ6Q/DSC02063.JPG[/img] Neska [img]https://lh4.googleusercontent.com/-21iKdUBMQb0/Tmj2xyO4ETI/AAAAAAAAGiE/Hsbaa2oWPsc/DSC02060.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-aEoEr1HLY3U/Tmj2ypDeUII/AAAAAAAAGiI/jT3NHKQLi0o/DSC02061.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-KE7_8T58g0w/Tmj2zr9Fp4I/AAAAAAAAGiM/r3fAEMi9Bxk/DSC02062.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-sy-17BzsoAA/Tmj2uFxgQ8I/AAAAAAAAGhs/fgZYfqUaLe8/DSC02054.JPG[/img] Gosia z Neską [img]https://lh4.googleusercontent.com/-ezBB_ejbU1I/Tmj2usZtT_I/AAAAAAAAGhw/8XUugubRHcs/DSC02055.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-3SZTtlherw0/Tmj2vWCxdZI/AAAAAAAAGh0/etRjwllcw3w/DSC02056.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-UP2CCcxtzi0/Tmj2wCqOk2I/AAAAAAAAGh4/OqMtHN6Qe78/DSC02057.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-LYyfbqh1M_M/Tmj2whAnckI/AAAAAAAAGh8/RXi5Iqz1MiE/DSC02058.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-3BoeBj_01CI/Tmj2qXz3xCI/AAAAAAAAGhY/Bh2YQ8pVlzw/s512/DSC02049.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-XhW37TPXsIo/Tmj2rEyFwuI/AAAAAAAAGhc/7hvBch0uuf8/s512/DSC02050.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-AXiUC6enHlE/Tmj2r4CT-JI/AAAAAAAAGhg/uQZkra0t6CU/DSC02051.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-3y-uFduGVug/Tmj2sqoHMWI/AAAAAAAAGhk/_sD9S87N4JE/DSC02052.JPG[/img] Debi [img]https://lh3.googleusercontent.com/-cf13v-jl_dw/Tmj2tWDlJII/AAAAAAAAGho/_rPBtnkkbtc/DSC02053.JPG[/img]
-
[img]https://lh3.googleusercontent.com/-iFvBuDPvuLo/Tmj2nL2i3zI/AAAAAAAAGhE/pYSPOtc_Xps/DSC02044.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-b1zfMzJNmxQ/Tmj2nzma7-I/AAAAAAAAGhI/-DsQwmTkrNI/s512/DSC02045.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-I0u_IoQCbwM/Tmj2oo87c2I/AAAAAAAAGhM/a3hto4k38LU/DSC02046.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-nbmcljzWTVs/Tmj2pAm_QXI/AAAAAAAAGhQ/wDReHKJ2tNk/DSC02047.JPG[/img] Lara czeka na aport [img]https://lh6.googleusercontent.com/-E_22Rl3H-Uo/Tmj2p5HOLDI/AAAAAAAAGhU/WTJI_ol4Nbk/DSC02048.JPG[/img]
-
Dante [img]https://lh3.googleusercontent.com/-jqix_ls6pv8/Tmj2i0bvDOI/AAAAAAAAGgw/xWQMYiphYbI/DSC02039.JPG[/img] Duffel się panieruje :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-o_bWF5c7wCo/Tmj2kGyj37I/AAAAAAAAGg0/fXdazY50vlY/DSC02040.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nqZWnajm19U/Tmj2k1-a1QI/AAAAAAAAGg4/rpQpt82F4j8/DSC02041.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-CNSrmaz93XI/Tmj2lutsRXI/AAAAAAAAGg8/RrtxCJqi2MI/DSC02042.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rWOSTDSoINM/Tmj2mSsgTGI/AAAAAAAAGhA/AO1z0BSBrw4/DSC02043.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-CD-iRq6TSTw/Tmj2ekyfI5I/AAAAAAAAGgc/vxzKZsljvkE/DSC02033.JPG[/img] Neska żebrak [img]https://lh6.googleusercontent.com/-1S9bcXTr_PY/Tmj2fC7tSoI/AAAAAAAAGgg/ehIhpSaMX1U/DSC02034.JPG[/img] Poranek nad wodą [img]https://lh3.googleusercontent.com/-rc081wnHbKc/Tmj2gLGGl-I/AAAAAAAAGgk/xLtqbr2eeok/DSC02035.JPG[/img] Duffel z aportem [img]https://lh5.googleusercontent.com/-NFBkClXzPWA/Tmj2gkKaF1I/AAAAAAAAGgo/5TPwTQcWOP4/DSC02036.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-7szrJHIWNj8/Tmj2h-aJ_NI/AAAAAAAAGgs/Tuze2eE_TKs/DSC02038.JPG[/img]
-
Mam wenę na zdjęcia :D Wstaje nowy dzień...Tajga w słoneczku :) [img]https://lh3.googleusercontent.com/-9yRLDAj7_Bc/Tmj2a3zX0nI/AAAAAAAAGgI/AlHQ6vNAqQE/DSC02024.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-tH8ikrYvdCE/Tmj2bjgE6FI/AAAAAAAAGgM/aPlEiQOiNV0/DSC02025.JPG[/img] Tak Duffel odpoczywał :D [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ppU5Hy1ylDk/Tmj2cXhAK-I/AAAAAAAAGgQ/Vm5pBvFDxDY/DSC02030.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1vHhwR5hSOw/Tmj2dByPUJI/AAAAAAAAGgU/ub_ez-dEZTo/DSC02031.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nW7GYL_z1Hc/Tmj2d0pSZlI/AAAAAAAAGgY/hg2lNomTi5M/DSC02032.JPG[/img]
-
[quote name='Amber']Zrezygnowałabym z warzyw. To sam błonnik, a on również obciąża przewód pokarmowy. Dlatego też ciężko dobrać karmę dla psów z nadwrażliwością, ponieważ wydawało by się, że jeśli zawartość tłuszczu ma być niska to idealna była by karma light, ale to jest pułapka bo light zawiera i czasem nawet 7% włókna, które robi masarkę we wrażliwym układzie pokarmowym. Z tego co czytam, to nie dostawał tego samego tylko aż 3 rodzaje mięsa i 2 rodzaje wypełniaczy. Postawiłam bym na 1+1 przez ok. 2-3 tyg. aż się wszystko unormuje. No i wywaliła indyka - za tłusty. A z karm zrobiłam naprawdę potężny research i WB Cold River wypadł najlepiej, a sprawdza się też całkiem nieźle, nawet na upośledzonym przewodzie pokarmowym Jariego. Oczywiście nie każdy pies jest taki sam, ale główne zasady przy biegunkach pozostają te same. To dobrze, że ma apetyt bo Jari po bytówkach miał takie bóle brzucha widocznie, że go stracił. Odzyskał dopiero na diecie eliminacyjnej, a WB też nieźle wcina.[/QUOTE] Dzięki za porady, coraz bardziej się skłaniam ku wypróbowaniu tego Wolfsbluta. Szczerze mówiąc wolę, żeby on jednak jadł suchą, bo przy gotowanym to zaraz są problemy z odpowiednim dawkowaniem, jakieś witaminy trzeba podawać itd... Duffel jeden jedyny raz w życiu odmówił posiłku-kiedy zachorował na babeszjozę. Dlatego od razu wiedziałam, ze coś poważnego sie dzieje wtedy. [quote name='deer_1987']Jak akurat mialam zamowienie od nich w realizacji (na com bo pl nie wysyla do szwecji) to sie dowiedzialam o tej karmie a wysylka jest droga wiec nie zamowilam oddzielnie :([/QUOTE] Aha, no nic, trudno się mówi ;) [quote name='kalyna']Ewa nie martw się, bo ja zdałam prawko za 4 razem i na początku było mi strasznie wstyd. No bo kumpele za pierwszym razem, a ja tak lubię samochody i plync 4 raz... ale potem jak się jeździło to te koleżanki jeździły gorzej ode mnie, jedna bała się parkować między dwoma samochodami itp więc w sumie to się cieszę, że w ogóle zdałam. A im więcej jeździłam na egzaminach to lepiej radziłam sobie ze stresem :) więc nie ma co się martwić i modlić się o dobrego egzaminatora, bo od niego baaaardzo dużo zależy. Jeden był taki, że po samych trudnych skrzyżowaniach kazał mi jeździć, a ten ostatnio to na przedmieścia mnie brał, więc o wiele mniejszy ruch itp :) a wiadomo jak większy ruch to niespodziewanie samochodów może wyjechac itp. no miejsce obozu wygląda na świetne. Staffik wymiata :loveu: no i tu przynajmniej będę Duffla na fotkach odróżniać, bo z tymi zdjęciami ze zlotów to wiadomo jak było :D[/QUOTE] Ja się jakoś strasznie nie przejmuję, bo w dzisiejszych czasach mało kto zdaje tak szybko, ale po prostu jestem na siebie zła, bo gdybym zauważyła ten samochód i zahamowała, to może bym zdała...chociaż nie wiem, bo też do paru rzeczy się przyczepił, więc może i tak by nie wyszło ;) Masz rację, że nieważne, za którym razem się zdało, tylko to, jak się potem jeździ. Jak obserwuję czasami zachowania niektórych kierowców, to nie wiem, jakim cudem oni zdali to prawko :roll: Czasem lepiej, żeby ktoś go nie zdał, niż ma potem stwarzać zagrożenie na drodze. Wiadomo, że bardzo dużo zależy od egzaminatora i jego podejścia ;) Tak, miejsce bardzo fajne :) Stafficzka to wulkan energii, takie małe ADHD :D [quote name='AgataP']Ten obóz wygląda na super sprawę, bardzo ładne miejsce, domki ogrodzone i w dodatku tyyyyyle seterów :loveu: strasznie żałuję, że nie pojechaliśmy tam :angryy:[/QUOTE] No szkoda, że was nie było ;) Ale z seterami to akurat Lexie by nie poszalała, bo wszystkie to już staruszki i za wiele energii nie miały ;)