-
Posts
7780 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ewa&Duffel
-
Ależ Fifka jest skoczna, na tym zdjęciu to wygląda po prostu kapitalnie ! [url]http://i1005.photobucket.com/albums/af178/Cooves/Untitled24.jpg[/url] Odnośnie gruczołów okołoodbytowych, to Duffel ma ciągle z nimi problem :shake: Musi mieć czyszczone mniej więcej co 3 tygodnie. Ostatnio dostał czopki i było chyba jeszcze gorzej niż przy czyszczeniu, taki cyrk urządzał, ze szkoda gadać:shake: Zawsze jest niesamowity płacz, próbka ucieczki itd. :shake:
-
No, tereny spacerowe to faktycznie macie świetnie :)
-
Świetne zdjęcia ! Mi też się strasznie podoba kolor tych conversów :cool3: Ale skoro już w połowie października ma być śnieg, to nie bardzo się opłaca teraz trampek kupować :evil_lol:
- 5052 replies
-
- dalmatyńczyk
- dalmatynka diana
-
(and 3 more)
Tagged with:
-
Ale mnie tu dawno nie było ;) Wypasioną klatkę ma Marysia, bardzo fajnie jej to urządziłaś :) Megi na plaży cudo :loveu: [url]http://img31.imageshack.us/img31/7157/dsc2649.jpg[/url]
-
Wielkie gratulacje ! :) Brawa dla Luki :multi: Świetne zdjęcia z wystawy ;)
-
[quote name='Amber']Wiem, wiem znam kar-mę, dobry sklep ale w Krakvecie mają trochę taniej i chyba jednak tam zamówię [URL]http://www.krakvet.pl/royal-canin-intestinal-gastro-12kg-p-14051.html[/URL] Jari jadł już co prawda Hill'sa i/d i się kompletnie nie sprawdziła, ale Hill's ma 12,5% tłuszczu i to mogła być przyczyna. No i wtedy jej nie zalewałam wodą. Fajnie, że Duffel się już lepiej czuje, sama wiem ile można sobie włosów z głowy wyrwać przez te biegunki... Edit: O tutaj znalazłam ją w ogóle w promocji :) [URL="http://www.psiraj.pl/royal-canin-gastro-intestinal-low-fat-12kg/"]http://www.psiraj.pl/royal-canin-gastro-intestinal-low-fat-12kg/ [/URL]ta twoja też jest trochę tańsza [URL]http://www.psiraj.pl/royal-canin-gastro-intestinal-moderate-calorie-14kg/[/URL][/QUOTE] Ja do Krakvetu już w ogóle nie mam zaufania, zawsze miałam jakieś niemiłe przygody, gdy coś tam zamawiałam. Ostatnio zawiódł mnie też świat karm, czekałam ponad 2 tygodnie na karmę, w międzyczasie musiałam kupić gdzie indziej, żeby pies miał co jeść, i wyszło na to, że zostałam z prawie pełnym workiem Hill'sa z/d, którego mój pies nie toleruje :roll: Faktycznie w tym psim raju fajna cena, zamawiałaś tam coś kiedyś ? [quote name='ania90']tylko pozazdroscic mozna takiej udanej wyprawy;)[/QUOTE] Aż tak bardzo udana nie była niestety, no ale nie będę już narzekać ;)
-
[quote name='Lucky.']ja się właśnie boję jak moja M zachowywała by się w takim miejscu gdzie jest dużo psów i nie wiem czy nie była by to dla niej zbyt stresująca sytuacja. super zdjęcia, też bym chciała kiedyś popływać razem z M, ale to chyba nie możliwe :P[/QUOTE] To jest jednak dość ciężka sytuacja dla psa. U nas jeszcze złożył się na to fakt, że pies na obozie nie był w dobrej sytuacji zdrowotnej. Jak byliśmy wcześniej na zjeździe goldenów, to wszystko było ok, żadnych konfliktów. Dlaczego niemożliwe ? :eviltong: [quote name='sator_k_']Chyba dublin bardzo się na obozie przydał nie?:cool3:[/QUOTE] Powiem Ci, że potem to już pływał w różnych obrożach, na szczęscie woda czysta, więc nie było problemu ;) [quote name='Amber']Hm... To może i ja spróbuję tego RC Gastro, tylko zamówię raczej wersję Low Fat. Też byśmy chcieli małe kupy 2x dziennie :evil_lol: Ty zamawiałaś z neta czy kupowałaś w lecznicy?[/QUOTE] Duffel je tą wersję [url]http://www.kar-ma.pl/royal-canin-veterinary-diet-royal-canin-veterinary-diet-canine-gastro-intestinal-moderate-calorie-14kg-o_l_1653.html[/url] Zamawiałam w tym właśnie sklepie, bardzo polecam. Mają też hurtownię na Modlińskiej, można się przejechać i odebrać osobiście, ale raczej nie ma takiej potrzeby, bo kurier dowozi bezpłatnie i bardzo szybko. Ja złożyłam zamówienie w poniedziałek ok 14, a wieczorem miałam już karmę.
-
Świetnie umaszczenie ma Luka, szkoda tylko, że nie pozostał takim rudzielcem jak we wczesnym szczenięctwie ;) Jak tam na wystawie poszło ?
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-JYUoxQD3l-8/Tmj3z0FdIKI/AAAAAAAAGnQ/D5got0KwJQI/DSC02151.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-dunYaGw8Y5k/Tmj30skjIZI/AAAAAAAAGnU/lqpOqHobX5c/DSC02152.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-VJNuM-W0DoA/Tmj31UosiKI/AAAAAAAAGnY/OVnlTKpMDGA/DSC02153.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-U9Q7RWQr5O8/Tmj32P4sDXI/AAAAAAAAGnc/tdVadqEzXHc/s512/DSC02156.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-b5jdCTFB3Qk/Tmj320iOYqI/AAAAAAAAGng/808A7MitFT8/DSC02157.JPG[/img] CDN...
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-DAUIVL2v3i8/Tmj3vW9rSvI/AAAAAAAAGm8/aD792bNsZJM/DSC02146.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2UZuLjhE-yA/Tmj3wSkkUjI/AAAAAAAAGnA/A8Mg5u0SK_o/DSC02147.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-47JGZ5Q10pY/Tmj3xedz7oI/AAAAAAAAGnE/5B5T3Np7dY8/DSC02148.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-mCzZ33WO26M/Tmj3yNOHA2I/AAAAAAAAGnI/zHJ6StLLkdo/DSC02149.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-6BzyoJH1zc4/Tmj3y2PGMoI/AAAAAAAAGnM/wuxjFWHnr3Q/DSC02150.JPG[/img]
-
[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-RepKNnHLIkw/Tmj3rv0nzVI/AAAAAAAAGmo/zT17IVLpXN8/DSC02139.JPG[/IMG] Duffel oddaje się swojemu ulubionemu zajęciu (miałam tylko tele, więc niestety nie mogłam uchwycić go w całości) [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-AhtUqgqR_rU/Tmj3sejjWEI/AAAAAAAAGms/2dHwXGmPxMM/DSC02140.JPG[/IMG] [IMG]https://lh3.googleusercontent.com/-Ntv1zeUp6X8/Tmj3tKJ-YtI/AAAAAAAAGmw/a6l2HyJRAwk/DSC02141.JPG[/IMG] [IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-JQ2yfuIhG-Q/Tmj3uICoGyI/AAAAAAAAGm0/c3PpOJYBSLo/DSC02144.JPG[/IMG] [IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-7onxjspDrJc/Tmj3usBTSsI/AAAAAAAAGm4/gIZGMGJhLZE/DSC02145.JPG[/IMG]
-
[img]https://lh4.googleusercontent.com/-yD4ivK3Tk9M/Tmj3niRp43I/AAAAAAAAGmU/r5255OAZzGo/DSC02132.JPG[/img] Spacer [img]https://lh6.googleusercontent.com/-jtLG5NkimtI/Tmj3ovGDIaI/AAAAAAAAGmY/tIxfonL5tqI/DSC02133.JPG[/img] Przed nami szła Viki z paniami [img]https://lh3.googleusercontent.com/-2JMGRQ--DRE/Tmj3pbqlnPI/AAAAAAAAGmc/PaVpzM-rVSk/DSC02134.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-mwIGvYAoMSc/Tmj3qapXUjI/AAAAAAAAGmg/wj20T_RX-xM/DSC02135.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-pp9ozxDmCko/Tmj3q3v87hI/AAAAAAAAGmk/R3JU_hOvz28/DSC02137.JPG[/img]
-
[img]https://lh6.googleusercontent.com/-qqfm3REJnxo/Tmj3jud3LoI/AAAAAAAAGmA/JAaHUI4XXNE/DSC02126.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-dHbsrtTyhwE/Tmj3kfJ5AkI/AAAAAAAAGmE/EXsEOKjJBTo/DSC02127.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-q8C-s3m-zKg/Tmj3ldK2FRI/AAAAAAAAGmI/k3-GJkemer0/DSC02128.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-oZB0O2gQ1hg/Tmj3mVjqlcI/AAAAAAAAGmM/pMO5tTHfshM/DSC02130.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-yriawo-HQh4/Tmj3m8q1WkI/AAAAAAAAGmQ/oCzeGfO_4GQ/DSC02131.JPG[/img]
-
Duffel z Gosią [img]https://lh4.googleusercontent.com/-owgELHb4crE/Tmj3fUlep1I/AAAAAAAAGls/z0jHetYcQUc/DSC02121.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-I7oamourvko/Tmj3gYDWCfI/AAAAAAAAGlw/t9LLcmN3-lc/DSC02122.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-qkRphsYv_6Q/Tmj3hQVQH6I/AAAAAAAAGl0/aD2eFo4n_vM/DSC02123.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-ZNrHAQ5ZVNw/Tmj3iDI9IYI/AAAAAAAAGl4/d6VpQfVELxQ/DSC02124.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-xFj7z2LHr0M/Tmj3iss6stI/AAAAAAAAGl8/dH1vFPH4OXM/DSC02125.JPG[/img]
-
Dante nie przepadał za wodą... [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LtmZmoKeYOc/Tmj3bXer26I/AAAAAAAAGlY/uMBnxVh4Bac/DSC02116.JPG[/img] W przeciwieństwie do Neski ;) [img]https://lh4.googleusercontent.com/-agO_7IKjU5w/Tmj3cDMDItI/AAAAAAAAGlc/EiYyWdjFK90/DSC02117.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-N9JYLZGPvSc/Tmj3c_9nkXI/AAAAAAAAGlg/OJelp9Jrgdk/DSC02118.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-wioCqj2-bjI/Tmj3dqLiX8I/AAAAAAAAGlk/Rj6-lfP95ic/DSC02119.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-kHYDoWr6u98/Tmj3efUav9I/AAAAAAAAGlo/ThXy5e4ua5U/DSC02120.JPG[/img]
-
[img]https://lh5.googleusercontent.com/-B9m9SBOcG80/Tmj3W2pZh9I/AAAAAAAAGlE/q44GFONxPwU/DSC02111.JPG[/img] Erin z panią [img]https://lh6.googleusercontent.com/-fxcfebjgi8w/Tmj3YCIhO6I/AAAAAAAAGlI/_XqI5xWIu8c/DSC02112.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_-Gk2ZxRq4Q/Tmj3ZB0RiYI/AAAAAAAAGlM/fjOCzODoIAM/DSC02113.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-BX8q9nrPAOU/Tmj3Z1DeBgI/AAAAAAAAGlQ/oWDWBrnWJnY/DSC02114.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6BB9pVfwouc/Tmj3algR66I/AAAAAAAAGlU/RI3q8HqzOiQ/DSC02115.JPG[/img]
-
To jedziemy dalej z fotkami :D [img]https://lh4.googleusercontent.com/-SI9BUB5NTqg/Tmj3Q8zgm8I/AAAAAAAAGko/tZR8Etm5RAI/DSC02102.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-nQyAverWbPc/Tmj3Rjjy54I/AAAAAAAAGks/owlbVkgnZAA/DSC02103.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-R22lpCzcRBU/Tmj3SXG2AEI/AAAAAAAAGkw/i533nIivtPs/DSC02105.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-k45eAdevLnk/Tmj3TY9aFoI/AAAAAAAAGk0/iFe4uf2z_vU/DSC02107.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-RZ8YvwCgZ6A/Tmj3UCnDerI/AAAAAAAAGk4/xZrX8ypdZDQ/DSC02108.JPG[/img]
-
[quote name='wiki4'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-I0u_IoQCbwM/Tmj2oo87c2I/AAAAAAAAGhM/a3hto4k38LU/DSC02046.JPG[/URL] Łojejciu, jaki brudny :D[/QUOTE] Tutaj to on jest czyściutki jak na swoje możliwości :diabloti: [quote name='gops']ale różnorodne towarzystwo! stafficzka bardzo mi się podoba :loveu: i Duffel też :loveu::evil_lol: co do karmy , może brit care ? u mnie Baster miał co chwila problemy z załatwianiem się na karmach a teraz jak kupiłam im brit care z łososiem nie ma żądnych problemów .[/QUOTE] Było urozmaicenie :D Może kiedyś wypróbujemy tego BC, bo faktycznie skład fajny i dużo osób chwali. [quote name='deer_1987'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-eplZwwc1Z54/Tmj20xfqOJI/AAAAAAAAGiU/h8v72EC6YKU/DSC02064.JPG[/URL] :loveu:[/QUOTE] :) [quote name='magdabroy']No i czym się potem Duffel bawił?[/QUOTE] Zabawka jeszcze dawała radę pływać, poza tym mieliśmy jeszcze kilka w zapasie ;) [quote name='Amber']Wiadomo, że sucha lepsza, wygodniejsza i nie ma problemów z witaminami itp. Dlatego ja też mimo wszystko obstaje przy suchym. Gotowane jest dobre przez ok. 1-2 tyg. aby ustabilizować psa. Jariemu wystarczy jeden produkt nie w tę stronę i mamy biegunkę, którą stabilizuję potem kilka dni. Myślę, że dobrze by było też zrobić taką małą dietkę Dufflowi przed podaniem nowej karmy, żeby ją podać na "twarde kupy" już. Bo potem nie wiesz czy to nowa karma popsuła, czy pies ma już zapalenie jelit i każda by zaszkodziła.[/QUOTE] Duffel od prawie tygodnia jest na RC Gastro Intestinal Moderate Calorie i jak na razie jestem zachwycona, po prostu rewelacja. Przestał puszczać gazy i załatwia się 2-3 razy dziennie, a kupy są małe i zwarte. W środę zaś mamy USG, więc moze się okaże, czy coś się dzieje z tym żołądkiem dokładniej (trzustka, jelita, wątroba itd...), mamy też obejrzeć serce przy okazji. [quote name='Kaja10014'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-q7HFwc7ui20/Tmj2LTOo2HI/AAAAAAAAGfA/lYPK29Cd9L8/DSC02001.JPG[/URL] śliczne :loveu: Normalnie pierwszy raz na Twoich zdjęciach jest tak mało goldenów :diabloti:[/QUOTE] ;) [quote name='paulaa.']Co to za obóz był ? Świetnie wygląda, fajne domki i okolica. Musiało być wesoło. :lol: My byliśmy w tym roku z Wandrusa. [/QUOTE] Fabryka Talentów z Canis Sapiens :) Było całkiem fajnie :) [quote name='sator_k_']Aportujący jamnik - WOW! Wiesz, że mam marzenie, żeby z Satorem popływać :D? Mam nadzieję, że kiedyś nam się uda ;)[/QUOTE] Też miałam wielkie oczy, jak to zobaczyłam ;) Na pewno kiedyś wam się uda ! To jest niesamowite uczucie, strasznie fajnie się pływa tak z psem u boku :) [quote name='Maalwi']Ale psów, wsyzstkie się dogadywały? Bardzo podobają mi się retrievery. On mocno sie ślini?[/QUOTE] Trochę spięć było niestety...A mój, zwłaszcza pod koniec obozu, był już taki zmęczony i zestresowany, ze warczał na wszystkie psy :roll: Generalnie retrievery się nie ślinią jakoś zbytnio, ale mój jest wyjątkiem, zwłaszcza przed i po jedzeniu, a jak widzi coś dobrego, np. siedząc w kuchni, to potrafi stworzyć małe jezioro :lol: [quote name='kalyna']no to Duffel był pewnie w 7 niebie móc pływać :) i jestem w szoku, że jamnik aportuje z wody :) nie ma co robi wrażenie ;)[/QUOTE] Taaa, musiałam z nim wchodzić do wody, bo inaczej nie był zainteresowany, wolał szukać zarcia :angryy: :) [quote name='cockermaister'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-CD-iRq6TSTw/Tmj2ekyfI5I/AAAAAAAAGgc/vxzKZsljvkE/DSC02033.JPG[/URL] śpioszek :loveu: zapraszam do nas[/QUOTE] :) [quote name='sunshine']świetny obóz:) a co to było dokladniej?:P[/QUOTE] Fabryka Talentów z Canis Sapiens :)
-
[quote name='Original_N']Super wygląda we wszystkich, a najbardziej podoba mi się ta ostatnia ;) Rewelacja ;)[/QUOTE] [quote name='paulaa.']Maczki i ta czerwona w kropeczki boskie ! :cool3:[/QUOTE] [quote name='Saththa']Alez slicznie siedz:loveu::) [URL]http://i3.fmix.pl/fmi2165/32f3cde5001a6ed24e745845/zdjecie.jpg[/URL] [URL]http://i1.fmix.pl/fmi1867/2f6c525f0027e27e4e7458f6/zdjecie.jpg[/URL] Jakby się nie ruszał wogule :loveu::)[/QUOTE] Dziękujemy :) Duffel to model idealny, w komendzie 'zostań' wysiedzi dowolną ilość czasu :lol:
-
[quote name='motyleqq'][URL]http://i2.fmix.pl/fmi106/39138c99002219e94e7458ba/zdjecie.jpg[/URL] [B]Ewa[/B], teraz możemy wyprowadzać psy w takich samych obrożach ;)[/QUOTE] To musimy się jakoś umówić na spacer :D A ja zamówiłam takie szelki, tylko czekam na dostawę ;) [img]http://juliusk9-sport.pl/images/k9power_copy3.jpg[/img]
-
[quote name='Migori'][URL]http://i1.fmix.pl/fmi1269/0f0346710002accf4e74580f/zdjecie.jpg[/URL] - Chyba doła podłapał z powodu tej obroży hehe. Ten fiolet jest boski![/QUOTE] Raczej był niezadowolony, że po porannym spacerze każą pozować, zamiast śniadanie dać :diabloti: Tak, fiolet ma naprawdę piękny odcień :loveu: [quote name='Kajusza']pieknie Dufel wygląda :-) szczególnie w czarno-białej i fiolecie :-)[/QUOTE] [quote name='Marchewkowy']Cudownie mu w tych kolorkach :)) [/QUOTE] Dzięki ;)
-
Grupa do zadań specjalnych czyli dwie jamnice i doberman ;)
Ewa&Duffel replied to Amber's topic in Foto Blogi
Tą miną pobił wszystkie dotychczasowe na głowę :evil_lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_1219.jpg[/url] -
[URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853628/dsc04505][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1891/e72dd98b0018a0854e74af2e/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] Na tych wszystkich adresówkach była czcionka c14, a przy drugiej fioletowej się pomylili i dali zwykłą ;) [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853633/dsc04506][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1502/54eefce5000fefcc4e74af8b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853638/dsc04507][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1482/d322cd5d001c14794e74afd2/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]
-
Obiecywane dawno temu zdjęcia adresówek z art magic :cool3: Czerwona już się niestety trochę porysowała, chociaż nie była jakoś intensywnie użytkowana...:roll: [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853611/dsc04499][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi137/603dacde002bd2064e74ad82/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853645/dsc04500][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi1956/c796336c001792874e74b084/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853614/dsc04501][IMG]http://i2.fmix.pl/fmi2899/dc21b6df0000e06c4e74ade1/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853617/dsc04502][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi1512/1e2d41d2002a462a4e74ae5b/zdjecie.jpg[/IMG][/URL] [URL=http://fmix.pl/zdjecie/2853625/dsc04504][IMG]http://i3.fmix.pl/fmi261/82900a2100195e4e4e74aebe/zdjecie.jpg[/IMG][/URL]