Jump to content
Dogomania

Ewa&Duffel

Members
  • Posts

    7780
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ewa&Duffel

  1. Jakby co to ja też jestem chętna na jutrzejsze spotkanie :) Tylko gdzie ? ;) Jaki szaleńczy wzrok :evil_lol: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_0163.jpg[/url] Strasznie mi się podoba to zdjęcie :loveu: Uśmiech Jariego :loveu: [url]http://i883.photobucket.com/albums/ac37/Abelsonite/Jarhead%202/DSC_0268.jpg[/url]
  2. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='magdabroy']Goldeny wyrosły w lesie jak grzyby po deszczu :D[/QUOTE] Haha dokładnie :lol: [quote name='deer_1987'][URL]https://lh6.googleusercontent.com/-a2cgFM68MtU/Tgo4xNqH03I/AAAAAAAAGAc/un11qb8LZ4o/DSC01080.JPG[/URL] O nie znow do wody :D[/QUOTE] To ich żywioł przecież ;) [quote name='AgataP']ale dużo mnie ominęło ostatnio, miałam co nadrabiać ;) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-K1CMqpFUNDQ/Tgo4S_Rk90I/AAAAAAAAF-E/0uKprRYj9Jk/DSC01038.JPG[/URL] oszlałabym chyba przy takiej ilości seterów ( ze szczęścia :diabloti: ) [URL]https://lh6.googleusercontent.com/-a2cgFM68MtU/Tgo4xNqH03I/AAAAAAAAGAc/un11qb8LZ4o/DSC01080.JPG[/URL] świetny potwór bagienkowy :loveu:[/QUOTE] To tak jak ja u was w galerii ;) Ciekawe, czy zloty seterów też się odbywają ? Mogłabyś coś zorganizować :diabloti: To Duffel oczywiście :lol: [quote name='Maalwi']Ile ich :D A jak jeden wpadł do tego zielonego błota to nie trzeba go bło płukac?[/QUOTE] To Duffel jest w tej zielonej wodzie :cool3: To nie było błoto, tylko czysta woda, jedynie na wierzchu miała taki zielony osad ;) [quote name='dagaa111'][URL]https://lh5.googleusercontent.com/-a4HxC8LAb7U/Tgo4jHLulFI/AAAAAAAAF_U/AlklqFQDxfc/DSC01060.JPG[/URL] wszystkie zgodne co do kierunku wyprawy :D[/QUOTE] ;)
  3. Ale świetna wiadomość !!! Bardzo się cieszę :) Samych szczęśliwych chwil w nowym domu Dianko :multi:
  4. [quote name='martka1982']dotarła wpłata od Ewa&Duffel za sierpień i wrzesień, dziękujemy![/QUOTE] Właśnie miałam pisać, że przelałam pieniądze ;) Cieszę się, ze tak szybko doszły.
  5. [quote name='yamayka']Mi ciśnienie podnoszą sytuacje, gdy ćwiczę z psem skupienie na mnie i na wykonywaniu poleceń przy przechodzącym obcym psie, a osoba która mnie mija zamierza pozwolić swojemu psu (na smyczy) na podejście do mnie i na wąchanie Soccera przez swego psa. Podczas, gdy np. S. ma warować i patrzec na mnie. No do jasnej ciasnej, przecież chyba widać, ze coś konkretnego robię, nad czymś pracuję, czegoś wymagam, coś nagradzam. Jedyne czego oczekuję od innych, to trochę rozsądku...[/QUOTE] Też mnie denerwują takie sytuacje.Widząc idącego z naprzeciwka obcego psa wołam swojego, każę mu usiąść albo się położyć i zostać. Tylko co z tego, jak inni zazwyczaj nie potrafią zapanować nad swoim psem. Że psy będące luzem prawie zawsze podchodzą, to już się przyzwyczaiłam, ale ostatnio ciągle podchodzą psy na smyczach. Czasami za przyzwoleniem właścicieli (chociaż dobrze widzą, że ja raczej unikam kontaktu), albo holujące ich za sobą. Dziś pani nie umiała utrzymać około 10 kg kundelka :roll: Wolałam, żeby nie podchodziła, bo już kiedyś tego psa spotkaliśmy i skakał po moim w najlepsze, czego ten bardzo nie lubi. Usadziłam psa i przytrzymałam go jeszcze za obrożę, tak informacyjnie. Oczywiście nic to nie dało, pieseczek prawie wywrócił pańcię pragnąć do nas podejść i na powitanie skoczył mojemu na głowę :roll:
  6. [quote name='Beatrx']to ćwicz z nim sam na sam póki nie będziesz miała 100% sukcesów,a nie "w miarę", a dopiero potem próbuj z rozproszeniami typu inne osoby czy psy.[/QUOTE] No ale przez osiedle jakoś trzeba przejść, a tam praktycznie zawsze są ludzie i psy... Ja bym zamieniła kolczatkę na kantarek, a do tego smycz z 2 karabińczykami-jeden przypięty do obroży, drugi do kantarka.Oczywiście to też jest środek tymczasowy, niczego psa nie nauczy, ale będzie Ci łatwiej go opanować. A równolegle ćwiczcie chodzenie na luźnej smyczy w samej obroży, poczynając od miejsc z zerowymi rozproszeniami. U mojego psa świetnie sprawdziła się metoda z zawracaniem. On zazwyczaj ciągnął, bo chciał do czegoś/kogoś dojść. Kiedy tylko zaczynał napinać smycz, od razu mówiłam "nie" i zawracałam. Na początku to jest chodzenie w kółko, ale pies powinien szybko załapać, że tylko na luźnej smyczy dojdzie tam, gdzie chce. A czy pies miał kiedykolwiek zakładane szelki ? Bo jeśli nie, to może warto spróbować i wtedy ćwiczyć w szelkach, wprowadzić zasadę, że na szelkach absolutnie nie wolno ciągnąć.
  7. Buc jest świetny, podoba mi się jak mało który staffik :loveu: A Baryłka świetnie się trzyma jak na swój wiek :)
  8. Ale szybka akcja :) Oby zawsze tak się udawało szybko znaleźć dom...
  9. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-w0k0Ex3Hvo0/Tgo44NG8XAI/AAAAAAAAGBA/DMlfhT3U8yA/DSC01089.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-TtM5ZcoKmIY/Tgo442DOmhI/AAAAAAAAGBE/qkp59lbz5O8/DSC01091.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-FfBsZSeC9Is/Tgo46mwtpLI/AAAAAAAAGBM/UwKwQfAaTro/DSC01093.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-JzItRJpuVTo/Tgo47cxG34I/AAAAAAAAGBQ/RCwjDZnuzyg/DSC01094.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Y70V0b62ueU/Tgo48XAR1TI/AAAAAAAAGBU/T-Wwv_r01b0/DSC01095.JPG[/img] CDN...
  10. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-F9aGI7FfgAg/Tgo40lXUrRI/AAAAAAAAGAs/k7SGR0V3Plk/DSC01084.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-zjTxJWkB6Go/Tgo41cTTIKI/AAAAAAAAGAw/VysF0-cbx-A/DSC01085.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/--_1KI6FvRCg/Tgo419lVcSI/AAAAAAAAGA0/wcCilpHt2eQ/DSC01086.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-UTyao9vgGz0/Tgo42vjdT_I/AAAAAAAAGA4/Wuc9PSveYDk/DSC01087.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-36dSE0KP07w/Tgo43T23LvI/AAAAAAAAGA8/HhsMaTlAh4c/DSC01088.JPG[/img]
  11. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-L3GnhnYSkhE/Tgo4u6BDnsI/AAAAAAAAGAQ/OIRsh_3vjWU/DSC01077.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-QAJF7w9obKM/Tgo4vo3KQ8I/AAAAAAAAGAU/dyVNJd-4_e0/DSC01078.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-XzDbzbSmiuU/Tgo4wZ-AC8I/AAAAAAAAGAY/Tc3TvtOcfvk/DSC01079.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-a2cgFM68MtU/Tgo4xNqH03I/AAAAAAAAGAc/un11qb8LZ4o/DSC01080.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-_j4eh-3u0Oc/Tgo4x8p1m7I/AAAAAAAAGAg/_OrX5tyVECI/DSC01081.JPG[/img]
  12. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh4.googleusercontent.com/-NHN01mK2sT4/Tgo4otC72aI/AAAAAAAAF_w/GZZbv4GU_Pk/DSC01068.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-iEKuFw_SlKM/Tgo4py-giCI/AAAAAAAAF_4/1g0rkFhCATg/DSC01070.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-szcAs-YY2dU/Tgo4qvyMb_I/AAAAAAAAF_8/k6y7wyoX848/DSC01071.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ZrTKQFEJyCU/Tgo4tG34BzI/AAAAAAAAGAI/_nCgZCz3bNc/DSC01075.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-LhS5VxxRznY/Tgo4twVfEZI/AAAAAAAAGAM/XgqpSnuObVM/DSC01076.JPG[/img]
  13. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-J2gyhwljuew/Tgo4j827c9I/AAAAAAAAF_Y/Bkfgzq1pznI/DSC01062.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-N3EujMYwumM/Tgo4kudN5SI/AAAAAAAAF_c/IoN8UNZGjZc/DSC01063.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-rZS99QNxtWY/Tgo4mMUX32I/AAAAAAAAF_k/X5KwHFeCNy0/DSC01065.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-Kfzie5tlYgY/Tgo4nMmWlEI/AAAAAAAAF_o/t-8xcW6h71A/DSC01066.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-4smniueYhNE/Tgo4n3QIVNI/AAAAAAAAF_s/lkhoBCQbHxU/DSC01067.JPG[/img]
  14. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-ATNBtrCktIE/Tgo4dJFYOwI/AAAAAAAAF-4/xW2MO4Y1H3Q/DSC01051.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-kj_tOIHbqis/Tgo4fk9EewI/AAAAAAAAF_E/wQGmSB1oBeQ/DSC01055.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-uW6O9G4JQuQ/Tgo4hgreBTI/AAAAAAAAF_M/cbQj1QTc-7g/DSC01058.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-P8Z3MselttM/Tgo4iRDTk1I/AAAAAAAAF_Q/Qd4qx7oqVPA/DSC01059.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-a4HxC8LAb7U/Tgo4jHLulFI/AAAAAAAAF_U/AlklqFQDxfc/DSC01060.JPG[/img]
  15. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-_XNag1_H4FI/Tgo4YQ7GBzI/AAAAAAAAF-g/bzjiGppZOrA/DSC01045.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-Mu7hiQOgU9I/Tgo4ZbY-dvI/AAAAAAAAF-k/XVFpH7fClDg/DSC01046.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-8fmz8zo-f0I/Tgo4aBpV8pI/AAAAAAAAF-o/177xWLOBbGw/DSC01047.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-maXN2rtX65I/Tgo4bnoTf-I/AAAAAAAAF-w/KF_qB2iO1jY/DSC01049.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-TCc3yd5nDtw/Tgo4ca--LUI/AAAAAAAAF-0/wmMmsbOmZ6Y/DSC01050.JPG[/img]
  16. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh6.googleusercontent.com/-JJWOAHsQJqk/Tgo4SHhPVTI/AAAAAAAAF-A/r8WChNNTahU/DSC01037.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-K1CMqpFUNDQ/Tgo4S_Rk90I/AAAAAAAAF-E/0uKprRYj9Jk/DSC01038.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-zd8vJAxryRA/Tgo4USZrs6I/AAAAAAAAF-M/7EvSNc2q2IQ/DSC01040.JPG[/img] Przepyszne poziomki były tam w lesie :loveu: [img]https://lh5.googleusercontent.com/-XLUo-WcfVoM/Tgo4VPaO_kI/AAAAAAAAF-Q/jvf9KUOKv8c/DSC01041.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-pzM6O8qyVLA/Tgo4WHr-nLI/AAAAAAAAF-U/ka-tgKA0uRA/DSC01042.JPG[/img]
  17. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh5.googleusercontent.com/-w170UVYq8lw/Tgo4LTlJMAI/AAAAAAAAF9g/3TJdzFVJlN0/DSC01028.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-1qdHzdPs2DI/Tgo4MQKQo3I/AAAAAAAAF9k/cSQxvzKDGs8/DSC01029.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-r9p1_LdNDbQ/Tgo4NDqtKKI/AAAAAAAAF9o/s0soZpZgsrE/DSC01030.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-7SHKff_r1kg/Tgo4PRBt6sI/AAAAAAAAF90/nM_56vscXmk/DSC01033.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2H_jK0veU2A/Tgo4RNl3xOI/AAAAAAAAF98/Oo7SIWOSKmA/DSC01036.JPG[/img]
  18. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-g_f2blNGlik/Tgo4FWM3tMI/AAAAAAAAF9E/eFaoUAzfqeQ/DSC01021.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-hRlZ7mvwJQo/Tgo4HMvzj1I/AAAAAAAAF9M/mOqG6dg_1VA/DSC01023.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-dthyJScha3E/Tgo4Iu1t_7I/AAAAAAAAF9U/vBwrZnA3DIw/DSC01025.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-F6WC1M88V9w/Tgo4Jh3vS1I/AAAAAAAAF9Y/jm_BAXfs5dQ/DSC01026.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-8hvpeZajOus/Tgo4KfQKxfI/AAAAAAAAF9c/LxCKjY_qiAc/DSC01027.JPG[/img]
  19. Ewa&Duffel

    Duffel

    [img]https://lh3.googleusercontent.com/-f95oloSi1e8/Tgo391EBc1I/AAAAAAAAF8g/Rh3i5DYDStM/DSC01012.JPG[/img] [img]https://lh3.googleusercontent.com/-mWl0EcBPOXM/Tgo4ACZgExI/AAAAAAAAF8s/ViZFDVw6o2A/DSC01015.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-iBLkyZXe1Z4/Tgo4BkBVH1I/AAAAAAAAF80/z8D8gdP35lo/DSC01017.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-zh_24nE4Y0A/Tgo4CXD1HqI/AAAAAAAAF84/iN0Bd4nt5dM/DSC01018.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-DmvqVZiZHjA/Tgo4DB2dA0I/AAAAAAAAF88/wccFl5TB8fo/DSC01019.JPG[/img]
  20. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='paulaa.']Duffelek cudny. :loveu: A ja chciałam się wybrać na tą parade ze Scoobym < spaniel > to tata mnie wyśmiał, że to nie labrador i obciach. :eviltong: Teraz żaluje, patrząc na wasze fotki, że się nie wybrałam...[/QUOTE] Dzięki :loveu: Spokojnie mogłaś iść, były przeróżne psiaki ;) Na jednym ze zrobionych przeze mnie zdjęć widać nawet owczarka środkowoazjatyckiego (tak mi się przynajmniej wydaje, że to ta rasa). [quote name='motyleqq']z tego co widziałam na zdjęciach, to jak już się odbył zasadniczy marsz, to szli właśnie w takie zielone okolice. ale i tak cała akcja powinna odbywać się w parku, najlepiej takim z wodą ;) ja dostałam XL i w niej śpię :D co zaś do frisbee, jak mój chłopak zobaczył, to pełen entuzjazmu zawołał "to do rzucania? idziemy dziś do parku!' :lol:[/QUOTE] No właśnie, w zeszłym roku była fontanna, więc psy mogły się ochłodzić i miały frajdę :) To obie mamy koszule nocne :lol: I jak, wypróbowane ? :D [quote name='magdabroy']Czyli zabawka dla chłopaka, a nie dla psa :D[/QUOTE] Dokładnie :cool3: [quote name='lora']Świetne fotki z parady. Szkoda ze w innych miastach nie organizują.[/QUOTE] Dzięki :) No niestety nie dałoby rady wszędzie czegoś zorganizować ;) Trochę ze zjazdu jeszcze :cool3: [img]https://lh4.googleusercontent.com/-2ZZmPmlqvFs/Tgo33OtpoeI/AAAAAAAAF74/4YtZvRFfmWg/s512/DSC01002.JPG[/img] [img]https://lh4.googleusercontent.com/-6VjGA7w-hAU/Tgo34bA068I/AAAAAAAAF8A/Wofx2xjODxU/DSC01004.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-2KLQIqJdHaA/Tgo35OkjCTI/AAAAAAAAF8E/oYYhmpf5n94/DSC01005.JPG[/img] [img]https://lh6.googleusercontent.com/-nt_mnAElP2g/Tgo378uIndI/AAAAAAAAF8U/vIhLq2VOn4Q/DSC01009.JPG[/img] [img]https://lh5.googleusercontent.com/-DtXeN1cZAWA/Tgo38XJRQtI/AAAAAAAAF8Y/dgz-ZVLF1DI/DSC01010.JPG[/img]
  21. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='Amber']Rozżarzony Plac Teatralny to faktycznie nie najlepsze miejsce do spotkań z psami + ciekawe czy wszyscy właściciele sprzątali po swoich pieskach? Powinni to urządzać w jakimś parku, gdzie jest choć jedno drzewo :shake: Duffel jaki różowiutki z tą świnią i obróżką, sweet :lol:[/QUOTE] Ano właśnie...a co sprzątania to nie wiem, ale założę się, że nie każdy sprzątał, zawsze tak jest niestety :shake: Aniołeczek :loveu::diabloti: [quote name='magdabroy']Tora też taką pierdząco-chrumkającą miała. Ale zginęła śmiercią tragiczną :( Zagryzione przez Torę :D[/QUOTE] Nasza jak na razie miewa się dobrze, ale Duffel raczej już wyrósł z niszczenia zabawek ;) [quote name='sator_k_']Nie pytał się Ciebie nikt co to za wspaniały długowłosy labrador:cool3:?[/QUOTE] O dziwo wszyscy wiedzieli, że to golden ;) [quote name='Kashdog']Jaki fajny avatar macie :)!! Czy mnie oczy mylą czy jakieś fajne zestawiki dostawaliście na tej paradzie :D?[/QUOTE] :) Na paradzie kupowało się taki pakiet pomocowy w torebce Velvet, w srodku był dyplom, torebka na kupkę, chustka dla psa,koszulka (dostałam rozmiar XXL, więc jest w sam raz jako koszula nocna :lol:) i numer "Mojego Psa". Było tam też stoisko RC, gdzie można było odpowiadać na pytania i za dobrą odpowiedź dostawało się frisbee albo taką matę na samochód. Ja wzięłam matę ;) Rozdawali tam jeszcze jakieś próbki, ale ja akurat karmą da labradorów nie jestem zainteresowana, więc nie chciało mi się stać w kilometrowej kolejce ;) Aha, no i dali nam jeszcze jedną saszetkę przysmaku RC Educ :)
  22. Ewa&Duffel

    Duffel

    [quote name='motyleqq'][URL]http://img684.imageshack.us/img684/3322/dsc03269pn.jpg[/URL] o, to jest dopiero prawdziwy labrador! ;) zmieniłaś avatar i sygnaturę i nie wiedziałam, co to za użytkownik :D[/QUOTE] Miniaturka :cool3: Te nie-labradory były ciekawsze niż same labradory, moim zdaniem przynajmniej ;) Już mi się znudziło, czas na nowości jakieś :diabloti: [quote name='deer_1987']Tej swinki - jej pisku - sie Sherry boi :diabloti:[/QUOTE] Nasza chrumka i pierdzi :lol:
  23. [quote name='Amber'] Tak, szczególnie jak i Duffel się zaczepny zrobił. Z Jarim to bez problemu - kaganiec na mordę i tyle ;) [/QUOTE] Duffel nie jest zaczepny, tylko stał się bardziej wrażliwy na wszelkie oznaki dominacji, typu kładzenie łapy czy pyska na grzbiecie. Dorósł jakoś chyba ;) Ale szczeniakom i młodym psom pozwala tak robić, jedynie duże samce odgania. Na małe patrzy z politowaniem :evil_lol: My tez mamy kaganiec jakby co, więc mozna by spróbować, może się nie zjedzą:diabloti:
  24. Ewa&Duffel

    Duffel

    [IMG]http://img713.imageshack.us/img713/1268/dsc03302z.jpg[/IMG] [IMG]http://img696.imageshack.us/img696/2050/dsc03303l.jpg[/IMG] [IMG]http://img35.imageshack.us/img35/6342/dsc03305uu.jpg[/IMG]
×
×
  • Create New...