Sylwia ! Wyślij książeczkę bo ja faktycznie w sobotę wybieram się w góry.
Co prawda nie wiem jak bo moje dziecię od niedzieli ma gorączkę i wymiotuje, ale w końcu wszystkie problemy mają swój kres. Do Estote dzwoniłam i z tego co wiem jest u Rodziców i wypoczywa. W czwartek odbiera wyniki badań i może czegoś na temat zdrówka się dowiemy. :lol::eviltong: Mam nadzieję, że zacznie bardziej o siebie dbać, bo jak nie to my jej pokażemy:mad:
Ja od Nony też żadnych informacji nie mam:shake: