Jump to content
Dogomania

Saphira

Members
  • Posts

    4589
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Saphira

  1. Dianka biegnie po domek :Dog_run::Dog_run::Dog_run: [IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG]
  2. Biegniemy po domek [IMG]http://www.ajlawgifs.yoyo.pl/gify12/004.gif[/IMG]:Dog_run:
  3. Ogloszonka zrobi Estote jak dojdzie do zdrowia.:loveu:Myślę, ze to niedługo:loveu::loveu::loveu:
  4. Spacerek [IMG]http://www.e-gify.strefa.pl/gify/postacie/dzieci/dzieci9.gif[/IMG]
  5. Chyba wszystkie psiuny uwielbiają śnieżną zimę i zabawy w śniegu. :loveu:
  6. Piorunek dalej szuka domku. Czemu nikt go nie chce:-(:-(:-(
  7. Dianeczka nadal szuka kochającego, szczęśliwego domku:eviltong::eviltong::eviltong: !
  8. A jak kiedyś ludzie sobie radzili jak takie zimy były co roku:megagrin::shiny::haha::-D:evilbat: A teraz trochę śniegu i mega problem nie do przeżycia :roflt:
  9. Skacz Żabko na krzywych łapkach:eviltong:
  10. Sylwia ! Wyślij książeczkę bo ja faktycznie w sobotę wybieram się w góry. Co prawda nie wiem jak bo moje dziecię od niedzieli ma gorączkę i wymiotuje, ale w końcu wszystkie problemy mają swój kres. Do Estote dzwoniłam i z tego co wiem jest u Rodziców i wypoczywa. W czwartek odbiera wyniki badań i może czegoś na temat zdrówka się dowiemy. :lol::eviltong: Mam nadzieję, że zacznie bardziej o siebie dbać, bo jak nie to my jej pokażemy:mad: Ja od Nony też żadnych informacji nie mam:shake:
  11. Zuluś ! Ja jakieś 2 m-ce temu znalazłam u nas pod portiernią wyrzuconą sunię i jej wepchnęłam w zasadzie od reki:diabloti::evil_lol:. Tak, że lokal zajęty.
  12. Ja ją nawet próbowałam parę m-cy temu wyadoptować mojej Dziewczynie z księgowości, ale coś z jej mężem nie wyszło :shake::shake::shake:
  13. Pochodzę troszkę z jej banerkiem moze ktoś ją zauważy.
  14. A dlaczego on nie jest w sadku razem z Leopoldem. Tam jest tak pieknie! :lol:
  15. Nie wiedziałam, że Livia ma swój watek na dogo. Pamietam ja z profilu nk. Jej uroda jest rzeczywiscie wyjatkowa. Biegnij piesku po domek.
  16. Piękny piesio i jaki wesolutki :loveu::eviltong::multi:
  17. Dodzwonilam się, ale niestety musialam przerwać bo jak to w pracy ciagle ktos tył ciala zawraca. Teraz Gagata jest w akcji......
  18. Przed chwila próbowalam, ale nikt nie odbiera :shake::shake::shake: Sygnał jest prawidłowy. Może psy kabel naprawiły:cool1:
  19. A duża ta kupa :diabloti::evil_lol:
  20. Na mozilli rzeczywiście są. Może trzeba skonfigurowac IE ?
  21. Emotikonków też nie mam...... I co teraz?
  22. Andzia ! Zdecyduj na co przeznaczyć moją wpłatę. Jeżeli uważasz, że w tej chwili ważniejsza jest pomoc dla Elwiry to mozesz ją wspomóc. Nie mam nic przeciwko.
  23. Na moim komputerze nie ma go ani u mnie ani u Ciebie.... Nie wiem co jest grane :shake::shake::shake:
×
×
  • Create New...